Wynik poniżej oczekiwań

(Zam: 03.11.2016 r., godz. 11.52)

Niestety, Bug Wyszków nie zdołał pokonać beniaminka ligi, Deltę Słupno, w spotkaniu 15. kolejki rozgrywek grupy północnej mazowieckiej IV ligi. Spotkanie zakończyło się 1:1.

Mecz został rozegrany w sobotę 22 października na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Bug był zdecydowanym faworytem spotkania – Delta w tym sezonie nie wygrała jeszcze żadnego meczu (przed starciem z Bugiem jej bilans to 0 zwycięstw, 6 remisów i 9 porażek). Obie ekipy przywitał na boisku padający deszcz, który zamienił murawę w błoto. Zarówno wskutek ciężkich warunków atmosferycznych, jak i słabej postawy obu zespołów, mecz nie był ładnym widowiskiem. Bramki padły dopiero po przerwie. Najpierw, w 56. minucie spotkania gola zdobyli przyjezdni, wprawiając miejscowych kibiców w konsternację. Bug bardzo długo nie potrafił odpowiedzieć, a bliżsi zdobycia kolejnego gola byli rywale. Na szczęście na pięć minut przed zakończeniem regulaminowego cza gry, jeden punkt dla Wyszkowa ocalił Mateusz Paradowski, który zdobył bramkę strzałem głową. Do końca spotkania wyniki nie uległ już zmianie.
Bug Wyszków – Delta Słupno 1:1 (0:0)
Bramka dla Bugu: M. Paradowski 85.
Bug: M. Cichawa – T. Aleksiejuk, M. Bala, P. Bazler, Ł. Damętko, K. Kaput, K. Maciak, A. Majczyn (70. – E. Dobkowski), M. Paradowski, J. Rejnuś, D. Witkowski (60. – M. Vogtman).
W najbliższej kolejce Bug zmierzy się na wyjeździe z Pogonią II Siedlce. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 29 października.

Tęcza Łyse – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:5
Czarni Węgrów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Mławianka Mława 1:1
Dolcan Ząbki – Podlasie Sokołów Podlaski 0:0
Unia Warszawa – Błękitni Raciąż 1:5
MKS Przasnysz – Pogoń II Siedlce 2:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Wisła II Płock 2:5
KS Łomianki – MKS Ciechanów 0:0