Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2020 r., imieniny Ernesta, Małgorzaty

Pożegnania z radnymi

(Zam: 05.04.2011 r., godz. 11.35)

Zastępca burmistrza Adam Warpas pożegnał się oficjalnie z funkcją radnego miejskiego, zaś zastępca wójta gminy Rząsnik Janusz Wultański – z mandatem radnego powiatowego.

Obaj złożyli rezygnację przyjmując ofertę pracy w organach wykonawczych samorządów. Burmistrz Grzegorz Nowosielski powołał Adama Warpasa na swojego zastępcę, który pełni swoją funkcję od początku marca. Zgodnie z prawem, nie może łączyć pracy w Urzędzie Miejskim z funkcją miejskiego radnego. Złożoną przez niego rezygnację z mandatu, radni przyjęli na sesji 31 marca.

- To odrobinę smutna okoliczność, ale ten smutek rekompensuje fakt, że dalej w sposób otwarty i konkretny będę z wami pracował jako zastępca burmistrza – powiedział.

W Radzie Miejskiej jego miejsce zajmie startujący w wyborach samorządowych z listy Prawa i Sprawiedliwości Adam Mickiewicz (w poprzedniej kadencji również radny).

Mandatu w Radzie Powiatu zrzekł się natomiast Janusz Wultański (Prawo i Sprawiedliwość), który w gminie Rząśnik od niedawna jest zastępcą wójta Pawła Kołodziejskiego.

- Dziękuję za tę krótką współpracę – mówił do powiatowych radnych na sesji 30 marca. – Będę tu przyjeżdżał, obserwował obrady, ponieważ zostałem wyznaczony na łącznika między gminą a Radą – dodał.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl