Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 lutego 2024 r., imieniny Cezarego, WiktoraOkiem rzuciłam

(Zam: 19.10.2016 r., godz. 13.47)

Co jakiś czas lubię sobie ponarzekać na prowadzone w naszym powiecie inwestycje drogowe. Wszyscy mieszkańcy Wyszkowa odczuwają niedogodności związane z remontami przeprowadzanymi w mieście.

Z coraz większą niecierpliwością czekamy na otwarcie nowego wiaduktu i ul. Kościuszki. Zdecydowanie mniej osób zwraca uwagę na remonty prowadzone poza miastem. Inwestycją zaczynają interesować się lokalne media, jeśli prace drogowe się ślimaczą, końca ich nie widać, natomiast pogoda przypomina nam, że wkrótce może nadejść zima. W „Nowym Wyszkowiaku” ukazał się artykuł „Firma porządna, a sobie nie radzi…”. Mieszkańcy Rybna od kilku tygodni z niepokojem patrzą na prace remontowe „prowadzone” na drodze powiatowej do Somianki. „To jest droga w Rybnie, od 3 miesięcy trwają tu „prace”. Nie da się kompletnie przejechać, samochody się zakopują, nawet zostają na noc w błocie i dopiero rano są odkopywane. Trzy miesiące temu droga została rozwalona, a od tamtej pory nie zostało nic na niej zrobione. Żadnego samochodu, pracownika, nikogo. (…) Urzędnicy nie reagują, nie robią nic w tej sprawie, pomimo wielu zgłoszeń. Firma zajmująca się tym remontem powinna zapłacić odszkodowanie za zniszczone samochody” – napisał jeden z Czytelników. Zdenerwowanie mieszkańców Rybna jest w pełni uzasadnione. Nie jestem fachowcem od spraw drogowych, lecz pchana ciekawością pojechałam obejrzeć, jak wyglądają prowadzone tam prace. Mam niemałe obawy, że inwestycja, która ma się zakończyć do 15 listopada, nie zakończy się nawet do końca roku. Problem widzą władze powiatu, które wyjaśniają, że za ewentualne opóźnienia powiat wykonawcy naliczy kary oraz uspokajają w kwestii ewentualnych zwrotów dofinansowania do wojewody. Przypomnieć należy, że na budowę drogi powiat uzyskał dotację celową z budżetu państwa w wysokości 1 649 200 zł. Konieczność zwrotu takich środków stanowiłaby niemałe obciążenie dla powiatu.
Na tym nie koniec kłopotów powiatu. Dwa tygodnie temu „Wyszkowiak” poinformował nas, że „Powiatowi grozi zwrot 700 tys. zł subwencji”. Urząd Kontroli Skarbowej zarzuca powiatowi nieprawidłowości związane z wykorzystaniem subwencji na prowadzenie szkół specjalnych. Kontrolerzy zakwestionowali ważność orzeczeń lekarskich, na podstawie których dzieci objęte są kształceniem specjalnym. Orzeczenia takie wydawane są na każdy etap kształcenia. Trafiały się przypadki, że dziecko rozpoczynające nowy etap edukacji przez krótki czas (np. 2 tygodnie) uczęszczało do szkoły bez aktualnego orzeczenia lekarskiego. Starostwo odwołało się od zarzutów przedstawionych przez Urząd Kontroli Skarbowej. Ostateczna decyzja dotycząca ewentualnego zwrotu pieniędzy ma zapaść w październiku.
Koniec roku nie jest więc łatwy dla władz powiatowych. Mam nadzieję, że powiatowy budżet nie zostanie uszczuplony o ewentualny zwrot dotacji celowej otrzymanej na inwestycję w Rybnie oraz zwrot części subwencji oświatowej.

***

W „Wyszkowiaku” ukazał się tekst Krzysztofa Głowackiego „Módlcie się za poległych – 1915”. Harcerze z Harcerskiego Klubu Turystycznego „Wertep” odnowili zabytkowy cmentarz z czasów I wojny światowej, znajdujący się w Dąbrowie koło Rząśnika. „W 1914 r. na polach otaczających wieś miała miejsce niemiecko-rosyjska potyczka. W jej wyniku spaleniu uległa większość pobliskich zabudowań. O jej dużej skali świadczy również ilość poległych na polu bitwy: 97 Niemców oraz 208 Rosjan. Zwycięskie wojska niemieckie (z pomocą przymuszonych do tego miejscowych chłopów) pochowały swoich żołnierzy w pojedynczych grobach, zaś ciała wrogów zrzucono do jednej, masowej mogiły. W 1915 r. na środku leśnego cmentarza stanęła drewniana kaplica z kamiennym fundamentem. W okresie dwudziestolecia międzywojennego teren był zadbany. Według relacji mieszkańców, co jakiś czas na cmentarz przyjeżdżały z Prus Wschodnich rodziny poległych. W 1939 r. po wkroczeniu wojsk hitlerowskich do Polski terenem zaopiekowali się Niemcy. Mogiły zostały oznaczone imiennymi tabliczkami, a całość została ogrodzona płotem. Sytuacja diametralne zmieniła się po klęsce III Rzeszy. Wojska sowieckie nie potrafiły uszanować pamięci swoich przodków. Kaplica została rozebrana i spalona, a cmentarz zdewastowany. Podobny los spotkał przybitą do drzewa kapliczkę upamiętniającą powstańców styczniowych, znajdującą się przy pobliskiej drodze. Jeszcze w czasach PRL-u miejscowa ludność dbała o mogiły. W latach 70. po wsi rozeszła się pogłoska o ukrytych pod zabytkowym ołtarzykiem bagnetach, przez co został on zniszczony przez osoby poszukujące tam pamiątek po wojnie. Cmentarz stopniowo zarósł krzakami i został zapomniany” – napisał pan Krzysztof. Od urodzenia mieszkam w Wyszkowie. Zdawało mi się, że całkiem nieźle znam jego okolice. Okazało się jednak, że bardzo się myliłam i nie miałam pojęcia, że tuż obok mnie znajdują się takie miejsca.
Judyta
judyta@wyszkowiak.pl

Komentarze

PiS spełnia kolejną obietnicę. Powołuje komisję weryfikacyjną ds reprywatyzacyjnych i nietylko
Dodane przez AntyBox, w dniu 19.10.2016 r., godz. 18.41
Bo przecież i tutaj miało być jak zwykle. Oto dobrze ustawieni i poinformowani ludzie, nie będący w rzeczywistości żadnymi spadkobiercami właścicieli kamienic czy przedwojennych firm, weszli w jakiś sposób, najczęściej mętny, zazwyczaj za jakieś grosze, w posiadanie dokumentów dowodzących, że jednak… dziedziczą. Sądy w niepojęty sposób lipne transakcje potwierdzały. Prokuratorzy, również niezrozumiale, odmawiali podejmowania śledztw. A miasto stołeczne rządzone przez Hannę Gronkiewicz-Waltz te akurat wnioski błyskawicznie realizowało. I oddawało kamienice, szkoły, działki. I płaciło miliony. Prawdziwa rzeka złota! Zresztą, czy mogło być inaczej, skoro i rodzina pani Hanny Gronkiewicz-Waltz dziabnęła w podobnym trybie kamieniczkę wartą kilka milionów złotych?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 19.10.2016 r., godz. 19.51
Harcerze podjęli ciekawą inicjatywę. Przed Świętem Zmarłych upamiętniają żołnierzy, którzy zginęli na naszej ziemi. Mówi się o żołnierzach niemieckich i rosyjskich, ale wiadomo, że we wszystkich armiach I Wojny Światowej walczyło ok. 2 mln Polaków. Na tym leśnym cmentarzu mogą leżeć więc również Polacy. Podobnych miejsc jest wiele w Puszczy Białej. Część z nich jest opisanych w Zeszytach Wyszkowskich przez Mirosława Powierzę.
Horror w Polsce Trw...
Dodane przez Anonim, w dniu 19.10.2016 r., godz. 20.38
Czekamy na otwarcie nowego wiaduktu.Dziękujemy za to że powstaje.Czcijmy pamięć wszystkich leżących w Polskiej ziemi.Gońmy rządzącą partię Pis za to co robi.Organizacja Narodów Zjednoczonych potępia rządy Prawa i Sprawiedliwości za łamanie praw człowieka.Czy ktoś rok temu mógł przewidzieć taki rozwój wydarzeń ????
Dodane przez Misiewicze, w dniu 19.10.2016 r., godz. 20.53
Proszę wskazać jedną inwestycję, która zostałaby zrobiona na czas i bez dodatkowych kosztów nie ujętych wcześniej w kosztorysie.
Odpowiedź na horror w Polsce trwa
Dodane przez Observer, w dniu 20.10.2016 r., godz. 10.42
Zaznaczam na wstępie, że bardzo daleko mi do zwolenników PiS czy PO, jednak nie mogę patrzeć jakim impotentem umysłowym, że łykać to wszystko o ONZ, o Komisji Weneckiej, Parlamencie Europejskim. Czym PiS obecnie łamie prawa człowieka? Tym, że nie wprowadził jednak ustawy przeciwaborcyjnej, że prawnie nic się nie zmieniło, a czarne tłumy legną na ulicę. Tym, że ONZ, organizacja polityczna, potępia jakieś łamania, do których w ogóle nie dochodzi. Obecna narracja zachodu jest oczywista. Polska dotychczas była postrzegana jako kraj trzeciego świata, świetny rynek zbytu i taniej siły roboczej. Jeżeli ktoś się temu przeciwstawia, to wszystkie organizacje Zachodu ( w imię własnych partykularnych interesów) nagle ogłaszają oburzenie. Traktują nas jak narzędzie - chociażby słynne Caracale - jako rekompensata Francji za sankcje na Rosji. Trzeba otworzyć oczy, zdjąć lewackie okulary i spojrzeć realnie na świat. PiS jest złym rządem, ale jest lepszy niż to całe towarzystwo ostatnich 8 lat.
Dodane przez AntyBox, w dniu 20.10.2016 r., godz. 10.58
Zadowolonych jest wiecej, o czym mówi ostatni sondaż 34% poparcia. I do niezależnego Observera. Dlaczego PiS jest złym rządem, możesz to rozwinąć. Wg mnie dwadziescia lat nie było lepszego.
Dodane przez Tedy, w dniu 20.10.2016 r., godz. 14.44
Na taki Rzad czekaliśmy długo. Oczerniany przez antypolskow z powodu tego,ze nie chcemy byc kolonia,ze wychodzą coraz to nowe afery i winowajcy trzęsą gaciami,bo sprawy idą zdecydowanie i osoby działające na szkodę z pewnoscia poniosą konsekwencje. Ich paniczny lek objawia sie w szaleństwie,gdzie groza ,, pomożemy wam wyskakiwać przez okna" Słowa te wybełkotał laureat pokojowej Nagrody Nobla. Nie do wiary co ci ludzie maja w sobie. Nie trzeba daleko szukać,seledynowy łachman tez wygrażał sie,ze PiS tylko kroić i solić. Czy mozna bagatelizować te grożenia? Pomysleć kto jest w opozycji obecnego Rzadu i jakie ich morale. Co mogą zaoferować społeczeństwu ludzie do cna zdegenerowani,wygrażający sie, plujący na Polskę.? Oprocz podłości nie stać ich na nic innego.
Dodane przez Basia, w dniu 20.10.2016 r., godz. 14.51
PiS jest bardzo dobrym,,odpowiedzialnym,nie złodziejskim Rządem. Nalezy podziwiać jak radzi sobie po zniszczeniu,rozsprzedaniu,bałaganie poprzedników. Tylko osoby jakie reprezentują nasz Rzad,w sposob niezwykły radzą sobie i Wiemy,ze pracują dla naszego Kraju i dla nas Polaków.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.10.2016 r., godz. 21.20
Taa....Cytuję...No trzeba być "impotentem umysłowym,że łykać to wszystko o ONZ,Komisji Weneckiej,Parlamencie Europejskim....Chyba się Josek nałykałeś jakichś durnopłynów że aż takie głupoty wypiSZUJEsz...Bzdury,głupoty,durnoty,bałagan,walka z narodem,fałszerstwa,naginanie rzeczywistości,robienie zadym i wstydu na świat.Taki jest Pis
Dodane przez Anonim, w dniu 20.10.2016 r., godz. 21.24
Basia nie może przeżyć obrazów,które "ukradł" prezydent Komorowski i rachunku w restauracji za ośmiorniczki za które narąbany poseł zapłacił nie prywatną kartą płatniczą lecz służbową,poselską.Taki jest oszust Piss
Dodane przez Mieszko, w dniu 21.10.2016 r., godz. 10.22
Misiewiczów jest i u nas dużo
Do anonimowej seledynowej gadziny z 21.10.2016 godz21.24
Dodane przez Josek, w dniu 21.10.2016 r., godz. 18.43
Zapewne nie tylko Basia , ale wiekszosc spoleczenstwa/ poza zielonymi Kermitami z KOD/ zadowolona jest z obecnego Prezydenta RP. Poprzednik nie sprawdzil sie nie tylko, jako straznik zyrandoli, ale notabene zamiast ich pilnowac zaczal je prywatnie kolekcjonowac wraz z obrazami o tematyce wiejskiej :" Gesiarka", "Bydlo na pastwisku", ..... i inymi rzeczami z.....!!!! Co do poslow to wole tych trzezwych i uczciwych placacych swoja karta platnicza, niz "narabanych" smakoszy osmiorniczek placacych karta poselska, czyli pieniedzmi nas wszystkich, jako podatnikow...!!!! P.S. Znowu seledynowy umyslowo ociezaly blazen probuje sugerowac, ze niektore wpisy na tym forum sa mojego autorstwa... --- nie prowokuj Kermit, nie prowokuj....!!!!!!!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 21.10.2016 r., godz. 20.43
Josek !! Leczenie ci nic nie da.To pewne
Dodane przez Episkopat, w dniu 21.10.2016 r., godz. 20.45
O kobietach wiemy wszystko.Nie pozwalamy na aborcję.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.10.2016 r., godz. 20.49
Obserwowałem dziś Maciarewicza w TV i doszedłem do wniosku.Ta lewa ręka Kaczyńskiego kwalifikuje się na obserwację.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.10.2016 r., godz. 20.56
Poseł też człowiek.Czasami se wypije.Josek spadaj z tego forum raz na zawsze.Piszesz bzdury i inwektywy.To jest podejrzane że komentarze bez inwektyw nie są publikowane a wypociny głupka czyli twoje są.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.10.2016 r., godz. 21.19
Ja się nie dziwię że Polska przestała się liczyć w Europie i świecie i nikt nie pyta rządu pisoskiego o wyrażenie opinii na jakiekolwiek zdanie....Polska z prymusa przemian stała się zakałą,wrzodem,cierniem U.E....Nie dziwię się skoro na odpowiedzialne stanowiska,które piastują osoby chore wybiera się nosicieli,gońców paczek między aptekami (Misiewicz)
Dodane przez Tedy, w dniu 21.10.2016 r., godz. 22.15
Seledynowy nibyczowiek meczy sie juz od 20.43 . Wszystkie następne wpisy sa jego autorstwa. Tego pożal sie Boże osobnika stać tylko na ta co pisze. Zacofany,nie czyta prasy,nie ogłada telewizji i stad jego niedorzeczności. Atakuje osoby którym nie jest w stanie zrównać,popaprańcu tutaj jest Polska,a ty pewnie tego tez nie wiesz.
Dodane przez E. E, w dniu 21.10.2016 r., godz. 22.21
Prymus w fałszowaniu,bladze,zajadłosci i glupoty to kto? Seledynowy woźny i porządkowy ulic po spędzie. Bujaj sie bujaj felek,zarobisz na ,..
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 22.10.2016 r., godz. 10.22
Komitet Obrony Demokracji zaprasza na marsz: KOD NIEPODLEGŁOŚCI, Warszawa, 11.11. 2016 godz. 12.30 Zbiórka: Pl. Narutowicza, idziemy Grójecką i Banacha na Pola Mokotowskie
Dodane przez !!!!, w dniu 22.10.2016 r., godz. 10.55
Po urzędzie ostatnio często kręci się Adaś Warpas. Wcześniej jak miał władzę i rozdawał stanowiska to wszyscy z prawicy się przy nim kręcili, Nowosielski i Sobczak to byli jego przyjaciele. Teraz jak spotkało go nieszczęście, dawni działacze o nim zapomnieli, to chodzi zagubiony. Zaproponujcie mu coś, nawet jak nie można go zatrudnić to chociaż niech popracuje społecznie. Kontakt z ludźmi mu nie zaszkodzi. Sprawdza się stare przysłowie pszczół, które mówi, że wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.10.2016 r., godz. 11.43
Bardzo ,bardzo nie podoba mi się praca i zachowanie Dudy.Andrzeja Dudy.Lepiej być nawet strażnikiem niż skłócać i dzielić z wiecznym uśmiechem na twarzy i być uzależnionym.Jesteśmy z KOD-em
Dodane przez anonim, w dniu 22.10.2016 r., godz. 12.50
Jest tylko jeden MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, organizowany przez Młodzież Wszechpolską i inne organizacje narodowe. Marsz kodu to jest MARSZ ZNIEWOLENIA. Nie po to Polacy poczuli się dumni w roku 80 aby teraz ponownie oddawać swoją wolność po kawałku. Nie podoba mi się władza Nowosielskiego i Eychlera w Wyszkowie.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.10.2016 r., godz. 13.12
Bardzo podoba mi się zachowanie obecnego prezydenta Andrzeja Dudy. Nareszcie godny reprezentant Polski, nie zalewa się w" trupa", nie "gra w totka" no i nie kolekcjonuje żyrandoli i obrazów. Dla Polaków lpiej będzie jak zachodnie państwa przestaną nas "szanować" po swojemu. Nic dobrego dla Polski z ich szacunku nie wynikało. Grabie nie grabią od siebie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 22.10.2016 r., godz. 13.14
Marsz organizowany przez organizacje faszystowskie - ONR i Młodzież Wszechpolską jest pośmiewiskiem dla Polski w XXI wieku. Wszystkich patriotów zapraszam na marsz KOD NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2016 godz. 12.30 Pl. Narutowicza.
Dodane przez Tedy, w dniu 22.10.2016 r., godz. 15.10
To seledynowy łachman jest pośmiewiskiem dla Wyszkowa, zachwycony złodziejstwem,niszczeniem Kraju,awanturami przeciw Rządowi,wszystkim co patologia. Mądry komentarz z 13.12 w którym zawarta cała prawda. Mamy Rzad,który godnie reprezentuje nasza Polskę. Nie przynosi wstydu i nie hańbi sie prostackim zachowaniem jak choroba filipińską, powieścią jak to trzeba pilnować zony czy skakaniem po fotelach, tych prostackich gaf jest mnóstwo nie do wyliczenia. Teraz kiedy mamy mądrego,wykształconego i poprostu ludzkiego Prezydenta,to szemrane towarzystwo jest zdziwione,bo jak to trzeba bedzie żyć nie kradnąc,nie robić szwindli,jak to żyć na własny koszt. Takim degeneratów nie mieści sie w ich podłym życiu. Seledynowy przebieraniec,zawarł pakt z diabłem.a z tego nie bedzie miał odwrotu i nawet nie zdaje sobie sprawy. Niech tam sobie pisze do woli,zawsze zmasowany atak trolli na Rzad jest dowodem,ze Polska ma sie coraz lepiej, a co niektórzy przekonali sie,ze to nie to co poprzednicy,ktorzy na kolanach kajali sie, i za luksusy zycia na nasz koszt , sprzedaliby nawet własna matkę. I takim jest woźny w seledynowym kubraczku.
A tymczasem już jutro...
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 22.10.2016 r., godz. 15.30
Warszawa 23X godz. 15.00 - demonstracja pod sejmem. 24X - 12.30-15.30 CZARNE DELEGACJE, start z Pięknej 31. 13.00-15.00- KONFERENCJA EPISKOPATU POLEK - Trakt Królewski, czytanie listu pod kościołami,start spod św. Krzyża. 15.00-18.00 - Akcja NIE ZEJDZIEMY DO PODZIEMIA - rondo Dmowskiego, blokowanie przejść podziemnych. 16.00-17.00 PIEKŁO KOBIET na pl.Defilad, głośne czytanie felietonów T. Boya-Żeleńskiego.
Dodane przez Anka, w dniu 22.10.2016 r., godz. 16.24
panie Eychler,nic nie piszesz,gdzie sa po drodze toalety dla tych co nie noszą pampersow. Moze pan juz nie musi korzystać z toalety,ale przecież moze bedą tam tez młodzi.
Dodane przez Anna, w dniu 22.10.2016 r., godz. 16.25
Panie Marku, skąd wyrusza wyszkowski autobus?
Dodane przez Jola, w dniu 22.10.2016 r., godz. 16.35
Zakłamania i robota wywrotowca woźnego w seledynowej kamizeli nic nie dają i nic nie wnoszą. Dzięki jego głupawej,zdradzieckiej propagandzie rośnie ilośc zwolenników PiSu . Pisz seedyniaku,pisz jak najwiecej,robisz dla PiSu dobra robotę. Gdybys był choć trochę kumaty,czasami cos przeczytał,czy podyskutował z ludźmi nie twojego pokroju a mądrymi,to wiedzialbys,ze juz twoi wybrańcy przyznali racje PiSowi i rownież sa przeciwni relokacji najazdów z islamu, a Pawlak w radiu zachwalał skuteczne i dobre działanie Rzadu. Na rozróbie jaka planuja twoi targowiczanie,uważaj zeby jakiś wasz tepak omyłkowo tobie nie dowalił w to g...E ryło.
CAVEANT CONSULES !!!
Dodane przez Josek, w dniu 22.10.2016 r., godz. 20.54
Czy ta zielona gaska z pultuskiej ulicy, co tak gega na forum inwektywami jako anonim i pod swoim nazwiskiem reklamuje spedy oblakanych , pomylonych i niemoralnych ludzi o nikczemnej proweniencji i chamskiej ogladzie, ktorym nalezy oczywiscie wspolczuc --- musi nas ciage tym dreczyc....???? Gdyby tak bylo naprawde , jak sepleni ciagle na tym forum : brak wolnosci i demokracji w Polsce; siedzialby juz za te swoje wpisy w ciasnym i zimnym pomieszczeniu albo cieplym i jasnym , ale za to bez klamek ; a tak sobie bez przeszkod rzuca obelgi i wyzwiska na Kosciol oraz Rzad demokratycznie wybrany przez wiekszosc spoleczenstwa........Kwestia KOD zalatwi sie sama, pokolenie stesknione za komuna dozywa juz ostatnich dni. Ich marsze to potwierdzaja.. Seniorow i uzytecznych idiotow coraz mniej, a przekupni menele za darmo nie beda protestowac...!!! Dlatego KOD przykleja sie do protestow zdezorientowanych nauczycieli, czy kobiet aborcjonistek , aby pokazac, ze jeszcze istnieje....Za kilka lat nikt o nich nie bedzie pamietal.... Walcza o wolnosc rozkradania Polski. Ta zlodziejska wolnosc baronowie z PO, PSL, SLD i innych ukladow SB-cko sluzbowych i biznesowo-kolezenskich teraz stracili....A przy pomocy uzytecznych idiotow, zmanipulowanych oraz skolowanych / najnowszymi osiagnieciami medialnymi socjaltechniki/ niezbyt rozgarnietych ludzi i przekupnymi politycznymi szubrawcami poprzez manifestacje KOD probuja odzyskac " ta swoja zlota" wolnosc.... P.S. Mysle, ze akcja NIE ZEJDZIEMY DO PODZIEMIA moze sie udac, poniewaz zaden KOD-er po ostatniej manifestacji ,gdzie przez kilka dni 3/4 manifestantow (wedlug obliczen Brodacza z kucykiem) na glowie blakalo sie w warszawskich kanalach nie odwazy sie tam ponownie zejsc..!!!Chyba , ze PIS umiesci tam drogowskazy....!!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 22.10.2016 r., godz. 21.03
Josek !! Nie ma diabłów!!Lecz się człowieku !!!!!Twoje wpisy to żenada.Z politowaniem je czytam.Ile można w kółko używać tych samych słów i inwektyw oraz obrażać ???
Dodane przez Kurp, w dniu 22.10.2016 r., godz. 21.28
"Zmasowany atak troli" ?? Jest raczej wkur... normalnych ludzi na to co wyprawia Pśys
Dodane przez Anonim, w dniu 22.10.2016 r., godz. 21.37
Państwa Europy zachodniej faktycznie przestały obdarzać zaufaniem Polskę.Jest to zauważalne od roku na każdym kroku.
Dodane przez Nie oceniam ale doceniam odpowiedzialne., w dniu 22.10.2016 r., godz. 21.49
. Piosenkarka wychowuje już dwójkę dzieci. W czasie jej tras koncertowych zajmuje się nimi jej partner. "Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach" – wyznaje wokalistka. Gdy podjęła decyzję o usunięciu ciąży, najpierw trafiła do lekarza w Polsce. Doktor powiedział, że nie dokona aborcji.Zdecydowała się więc na zabieg na Słowacji. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyjazd autobusem do kliniki jest z Krakowa i kosztuje 1 000 złotych. "Zbiórka jest o pierwszej w nocy, są inne pasażerki, niektóre same, niektóre z partnerami, i bardzo miła pani, która się nimi zaopiekuje" – wyznała. Jak wygląda zabieg? Jak czuje się dziewczyna w takiej klinice? "Jest czysto, miło, ciepło. (...) Kładzie się do łóżka. Przychodzi anestezjolog, ona podaje rękę, zasypia. Po pięciu minutach budzi się na sali, pod kołdrą, jej chłopak jest koło niej. Wszystko trwało pięć minut. Pięć minut. I nagle przychodzi taki wielki oddech. Największy wydech świata.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 08.52
Może w końcu rząd się weźmie i za tych jącicieli, co ciągle zakłócają porzadek publiczny. Teraz czarne mamby będą demonstrowały w obronie gimnazjów dla swoich wyskrobanych dzieci. Ale parodia dla normalnych ludzi.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 11.05
Bardziej to może Cię Josek "zniewolić" w Polsce Straż Pożarna niż KOD nie mający wpływu na nic a walczący z durnym rządzeniem państwem Polskim.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 13.08
Jest projekt Pis. Sędzia T.K.po przejściu na emeryturę będzie miał zakaz wypowiadania się o sprawach systemowych a jeżeli to zrobi,straci ją.To ludzie,gdzie my żyjemy ?????????? Jak wogóle można o czymś takim pomyśleć i to rozważać ???!!.Robi się Białoruś
do 08.52
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 14.06
Ciebie chyba "wyskrobali" po podstawówce razem z Joskiem z jednej ciżąży "jącicielu"
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 14.50
Pewien znany przez wielu nie lubiany,znudzony Węgrami a nigdzie indziej nie chcą go przyjmować.No chyba,że się wprosi.Dostał pozwolenie od prezesa na wylot do ciepłych krajów....W Mexyku demokracja tam taka sama jak u Nas.Antkowi koks przywiezie.Poprowadzi wykłady na temat "Jak pod osłoną nocy łamać konstytucję"...Towarem eksportowym Mexyku są imigranci i nic więcej więc wydać mu bilet w jedną stronę na te wakacje na koszt podatnika i wysłać bez ochrony.Niech poczuje jak Meksyk pluje.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 20.45
WYWALCIE TEGO BARONA MUNCHHAUSENA MACIEREWICZA Z TEGO EKSPONOWANEGO STANOWISKA.TEN CZŁOWIEK JEST KOMPROMITACJĄ TYSIĄCLECIA.
Dodane przez Józek, w dniu 23.10.2016 r., godz. 20.53
Społeczeństwo obywatelskie mówi coraz głośniej Pisowi NIE.Nawet 500 plus wam nic nie da.Są wartości NIEMATERIALNE ważniejsze od Judaszowych srebrników a Kaczyński nie ma prawa rządzić i za nic nie odpowiadać.
Pis wooon
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 21.39
Panie Duda, Kaczyński i inni z pisu......Nie liżcie d... Węgrom bo RAZEM Z AUSTRIĄ DOKONYWALI ROZBIORÓW POLSKI a po 1939 roku razem z Hitlerem zajęli Polskę.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 23.10.2016 r., godz. 21.48
Skoro rząd pisowski zakłada, że człowiek jest od poczęcia to czemu nie przewidział 500+ dla takowych?
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 22.13
Znaczy każdy wpis za Pis piszą patrioci a przeciw trole ??? Ja nie popieram tego rządu
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 22.50
Pis zabrania usuwania ciąży z gwałtu i z dyskoteki.Nawet jak dziewczynę naszprycują pigułkami gwałtu to ma rodzić ??!!!! A penis idzie w siną dal bez konsekwencji ??!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 23.10.2016 r., godz. 23.28
Gdzie autobus Eychler ???
Dodane przez Anonim, w dniu 24.10.2016 r., godz. 08.32
NIE CHCESZ ABORCJI TO JEJ NIE RÓB.
Dodane przez Anonim, w dniu 24.10.2016 r., godz. 08.37
Morawiecki ???? Jedyny na świecie "zakochany w budżecie"
Dodane przez Anonim, w dniu 24.10.2016 r., godz. 11.44
Jeżeli nie odsuniecie od władzy Maciarewicza to nawet w Wyszkowie będą demonstracje anty pisowskie.Boże czemu Nas pokarałeś takimi pokrakami w rządzie.Świat z litością i zarzenowaniem patrzy na Polskę.
do Anonim
Dodane przez MAR, w dniu 24.10.2016 r., godz. 12.51
Ja z zażenowaniem patrzę na twoje komentarze...
do Anonim
Dodane przez MAR, w dniu 24.10.2016 r., godz. 12.56
...zażenowany
Dodane przez Anonim, w dniu 24.10.2016 r., godz. 13.03
POwska swołocz korytowców.
Dodane przez Elyta w czarnej rozpaczy., w dniu 24.10.2016 r., godz. 13.15
Za PO-PSL to były czasy. Była wolność totalna. Wystarczyło zapisać się do partii i miałeś etatów wypasionych gdzie chciałeś. Nie chciałaś być w pieluchach albo miałaś za małe mieszkanie to mogłaś zrobić aborcję na życzenie w ciepełku w klinice na Słowacji za 1000 złotych.Nie musiałaś(łeś) się wiązać na stałe, singel był cool. Robiłaś(łeś) karierę to pracowałaś od świtu do nocy a w weekend zakupy i rozrywka. A ten ciemny PiS wszystko zmienia. Wzmacnia rodziny 500+, promuje rodziny głównie wielodzietne, wywala działaczy PO, PSL, Nowoczesnej.ZNP, które zainwestowało w starą władzę, boi się, że żeby utrzymać swoich dyrektorów będą musieli zrobić z siebie jeszcze większych niewolników z nauczycieli aby być razem z starą władzą bo z nową jest "S" Oświata. Chcą pomagać rodzinom, które chcą wychować dziecko niepełnosprawne, nie decydują się na aborcję ze względów eugenicznych. Aborcja na życzenie wykluczona. Single już nie są cool, w centrach handlowych nie będzie można zrobić zakupów bo w niedzielę chcą zamknąć sklepy. Centra zamknięte to i cafejek nie będzie i ekspresso. Zmieniają model życia. Czarna rozpacz, tylko iść i protestować na ulicę.
Dodane przez Jolka, w dniu 24.10.2016 r., godz. 14.52
Ileż wysiłku i morderczej roboty musza wykonać sługusy działający w Kodzie i iNowowstecznej, umysł ich nie ma czasu na wypoczynek i stad te głupoty jakie robią i piszą. Widać jak ich poparcie maleje,a ich spęd szaleje z niemocy. Kłamstwa jakimi chcą do nas dotrzeć,maja to do tego,ze tylko obracaja sie przeciwko im samym. Jeżeli tylko kłamstwami,manipulacjami,dranstwami,aferami i skompromitowanymi ludźmi ich zgromadzeń chcą odzyskać władze,to powinni wiedzieć ze z góry sa na przegranej. Jeżeli jakaś osóbka chwali sie,ze z ulga dokonała aborcji,czy nie pomyśli,ze jej idole mogą wprowadzić eutanazje i ona moze sie zakwalifikować .Nie znane sa losy,wiemy co było wczoraj,teraz,ale nie wiemy co bedzie i właśnie to powinno skłonić nas do zadumy inrefleksji nad naszym życiem.
Do anonimowej seledynowej gadziny z 23.10.2016, godz. 21.39
Dodane przez Josek, w dniu 24.10.2016 r., godz. 19.28
Kermit nie prowokuj i nie probuj zaklamywac historie dobrych stosunkow polsko-wegierskich....!!!! Odniose sie tylko do jednego faktu...12 sierpnia 1920 roku z ponad miesiecznym opoznieniem / celowe utrudnienia tranzytu przez Czechoslowacje/ dotarlo na dworzec w Skierniewicach 80 wagonow wegierskiej amunicji.... Przez 48 godzin , to jest do 14 sierpnia przekazano oddzialom polskim ok. 22 miliony sztuk naboi karabinowych i spore ilosci pociskow artyleryjskich...Warto pamietac, ze bez tej pomocy Polacy pod Warszawa nie mieliby czym do Bolszewikow strzelac...!!! Dodam jeszcze, ze w tym czasie Czechoslowacja nie pozwolila na tranzyt ok. 20 tys. ochotniczego oddzialu kawalerii , ktory chcial pomoc polakom w walkach i wymusila od Polski Zaolzie ....... Od tego ciaglego prowokowania i klamania na forum, wyrosnie ci dlugi seledynowy nos -- zielony diable bez rogow.......
Do " nie oceniam, ale doceniam...."22.10.2016 godz.21.41
Dodane przez Josek, w dniu 24.10.2016 r., godz. 19.48
Zenujacy i nie na miejscu wpis....Zycie ludzkie ma wartosc nadrzedna, a docenianie glupoty jest..... ---niech , kazdy odpowie sobie sam ??? Wolnosc tez ma swoje granice, chociazby moralne i prawne...!!! Aborcja dla wygody, to chyba patologia... Reklamowanie tego to : szambo najgorszego sortu; czy ta dziewczyna oprocz rozkladania nog, wie ze sa srodki zapobiegania niechcianej ciazy....Aborcja nie jest metoda antykoncepcji.. Piosenkarka Przybysz chciala na chwile zablysnac, ale nie wyszlo.... -- "... doceniam odpowiedzialne", ale studium umyslu skundlonego...???
Lewactwo sie gryzie......
Dodane przez Josek, w dniu 24.10.2016 r., godz. 20.13
Michal Mierzwa, dzialacz " RAZEM"---"...Ruch, na ktorego czele stoi gosc, ktory ma dlugi alimentacyjne powinien siedziec cicho, gdy protestuja kobiety." ... jego zwolennicy tez: Eychler " mo...da w kubel...."
Dodane przez czarne dni., w dniu 24.10.2016 r., godz. 20.22
A jeszcze nie tak dawno można było na ulicy ucieszyć oko widokiem łagodnych, okraszonych uśmiechami dziewczęcych i kobiecych twarzy. Dobry Boże! – komu to przeszkadzało? Teraz kobiety zakładają na głowy papierowe torby, albo malują się na barwy wojenne i z czarnymi parasolkami, ubrane na czarno ruszają w miasto groźnie przy tym pokrzykując. Zresztą wychodzą nie tylko ulicznice w żałobie, ale i faceci w czerni, a ty się człowieku zastanawiaj, kto bardziej niebezpieczny. Aż strach się bać, dlatego człowiek unika ich jak ognia i z domu nie wychodzi... jeszcze człowieka obsobaczą, oplują, pobiją czy nie daj Boże zgwałcą.
do MAR
Dodane przez Anonim, w dniu 24.10.2016 r., godz. 21.15
Z zażenowaniem patrzę na rządy twojego ministra Macierewicza.Nie,no nie tylko ręce opadają ale i bielizna.Weźcie schowajcie tego człowieka bo na 100% po odsunięciu od władzy zabiorą go do szpitala.Jarek boi się denata politycznego wyp.. z hukiem bo powyższy ma haka na niego.
Dodane przez Anonim, w dniu 24.10.2016 r., godz. 22.06
Ciemny pis mąci,skłóca,obraża,dzieli,śmiesza siebie i rodaków.To prawda.....Macierewicz zmarłych awansuje na generałów.Trupy z grobów wyciąga.Z oporem rodzin się nie liczy....Duda za Naszą kasę podróżuje....Z kobietami i opozycją się nie liczycie.....Deficyt budżetowy rośnie najbardziej w historii (500+).....Polskie firmy uciekają do Czech.....Skonfliktowaliście ze sobą całą Europę z wyjątkiem mocarstwa Węgierskiego....Misiewicze to symbol Pisu oraz ich TFUrca....Opanujcie się bo autobusów Eychlerowi zabraknie za rok na 11.11. do Warszawy....Gdzie ucho przyłożyć totalne zło wyczyniacie.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 09.09
Pis rządzi kolejną kadencję.Jest rok 2022.Do drzwi przedsiębiorcy o godzinie 5.00 pukanie....Kto tam ???? ABW,otwierać....Nie wierzę..My właśnie w tej sprawie
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 09.17
Dobrze, że PiS robi porządki ze zgnilizną poprzednich rządów. Dla PiS dobro Polski jest najważniejsze. Już nie damy się nabrać propagandzie oszustów, że to PIS dzieli Polaków, to tacy pseudo obrońcy demokracji za wszelką cenę chcą nas skłócić. Nie uda sę im. Na nic ich intrygi.
PIS pęka
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 25.10.2016 r., godz. 10.00
Rząd nie wycofa się z reformy oświatowej, ale jej wdrożenie zostanie przesunięte o rok. Posłowie PiS przeciwni szybkiej likwidacji gimnazjów spotkali się z Jarosławem Kaczyńskim i namawiali go, aby zmiany wprowadzić za 2 lata - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". - Skutki tej rozmowy dotarły już do rządu. Wszystko wskazuje na to, że Rada Ministrów przesunie reformę o rok - ujawnia dziennik powołując się na słowa jednego z uczestników spotkania z prezesem PiS. "Niestety, Minister oświaty Anna Zalewska nie chce o tym słyszeć. Powoli usłyszy jednak te i inne sprawy.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 10.58
Trzeba nie umieć myśleć logicznie,mieć klapki na oczach lub nie znać historii.Oczywiście Austro-Węgry brały udział w rozbiorach Polski a oddziały wojsk Węgierskich stacionowały pod Warszawą w czasie II wojny światowej.To jest prawda historyczna.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 11.11
Sami wszyscy widzicie że ze wszystkim wszyscy biegają do prezesa.Gdzie premier,prezydent,ministrowie?W,którym państwie na świecie rządzi poseł,który za nic nie odpowiada. Jaka to demokracja? Jedni wyborcy są przekupieni a drudzy oszukani !!! Muszą być przyspieszone wybory
Dodane przez PO na emeryturę, Nowoczesna do Brukseli., w dniu 25.10.2016 r., godz. 12.34
Eychler wypłacz się, chłopaki od Schetyny przyjeżdżają, Grupiński i inni. Będziesz mógł nagardłować na PiS do woli, znajdziesz wreszcie właściwe audytorium. PiS oszukało PO i wygrało wybory. Muszą być przyśpieszone wybory, Hanka GW robi wam świetną reklamę na Mazowszu. W którym państwie na świecie rządzi prezydent stolicy, która nie wie co się dzieje w jej mieście, która oddała tyle kamienic podczas reprywatyzacji, na czym państwo straciło kilka miliardów złotych. Tak trzymać, nie wyciągnęliście żadnych wniosków.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 13.21
Nie należę do PO.Nie nazywam się Eychler.Tematem nr.1 jest POLSKA .Hanką niech się zajmie sąd a Macierewiczem psychiatra.W którym państwie na świecie rządzi poseł ???? To jest chore państwo z ciągotkami do ograniczania demokracji.Idziecie w stronę dyktatury.Będą przyspieszone wybory.
Dodane przez alex, w dniu 25.10.2016 r., godz. 14.25
W którym państwie rządzi poseł ? W państwie, w którym nie ma systemu prezydenckiego, w Europie bardzo powszechny. Jest tak w Belgii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Estonii, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Niemczech, Portugalii, Szwecji, Węgrzech, we Włoszech itd. Jeśli pijesz do Jarosława to pamiętaj, że to nie byle jaki poseł tylko prezes zwycięskiej partii w ostatnich wyborach, PiSu, tworzącego z innymi partiami zjednoczoną prawicę. Jego rola w parlamencie jest przeogromna, wyznacza główne kierunki reform, kontroluje władzę i narzuca tempo reform. Bierze na siebie, wraz z Antonim Macierewiczem, cały atak salonu, liberałów i lewaków. Bez tego rząd Beaty Szydło dawno by upadł a gdyby liberałowie i lewacy poczuli moc już od pół roku mielibyśmy wojnę domową. Histeria opozycji i jego zauszników, mocodawców z zagranicy jest niespotykana w żadnym innym demokratycznym kraju.
Do seledynowej kamizelki i nosa z 13.21
Dodane przez Tedy, w dniu 25.10.2016 r., godz. 14.44
Wcześniej pisałem,ze facet jestes tak zmęczony do tego chory,ze nawet juz nie wiesz jak sie nazywasz. Jedno co masz w dwoch zwojach twojego mózgu to nienawiść do PiS i zemsta na nich. Osobniku,tacy jak ty myślą,ze obdarowani zielonym lachem,to mogą wszystko. A prawda jest taka,ze ty możesz tylko to co umiesz.klamac,manipulowac i przepisywać zlecenia. Przywykliśmy,ze taki cudak jak ty błaznuje i jest to twoj cyrk i twoje małpy. Ludzie mądrzy należący do PiS czy bezpartyjni sa wyciszeni i cieszą sie,ze mamy Rzad na jaki czekaliśmy długo. Jeszcze jedno nie wysyłaj Joska tam,gdzie powinno byc twoje miejsce,mściwy,żałosny seledyniaku.
do alex
Dodane przez jasio małolat, w dniu 25.10.2016 r., godz. 15.08
bardzo pięknie to opisałeś, brawo! wyłuszczyłeś sprawę idealnie. Teraz to już mnie przekonałeś, że ten "nie byle jaki poseł" odpowiada za wszelkie zmiany jakie zachodzą i jakie zajdą w tym kraju. Tylko obawiam się, że nie wszyscy mogą zaakceptować to, że muszą tańczyć jak ten "nie byle jaki poseł zagra". Ale mam nadzieje, że z tym sobie też poradzi. Mało już jest na świecie tak odważnych i tak zdeterminowanych na władzę ludzi.;) A w duecie z Antonim są niczym Don Kichot i Sancho Pansa.; Sorki ale niektóre posty tak rozbawiają, że ciężko powstrzymać się od delikatnej uszczypliwości;)
Do jasio malolat
Dodane przez Asia, w dniu 25.10.2016 r., godz. 15.42
Jasiu małolat, twoj poziom komentarzy jest dokładnie taki jaki przbrales sobie nick. Wiemy,ze do opozycji werbowani sa ludzie o niskim poziomie inteligencji i niskim ego. Takimi osobami bardzo łatwo manipulowac,gdyż oni naprawdę nie wiedza o co w ogóle chodzi. Wykonują polecenia i nic poza tym. Ze posty cie rozbawiaja,normalką,małolaci sa zwykle wesołkowaci i często mało odpowiedzialni. A zatem życzę dobrego humoruz korzyścią na rozwój intelektualny.
Do Anonima z 13.21
Dodane przez Arek, w dniu 25.10.2016 r., godz. 17.08
Komentarze zawierajace nonsensy,kłamstwa i głupawe docinki,to wypisz,wymaluj nie czyje inne tylko seledyniarza. Niski poziom i jak zwykle zosliwosc,grożenie,świadczą o jego problemach zdrowotnych,bowiem przekonany jest,ze odbiorcy sa głupiejesz i to łykną. Seledynowy podający sie często za Anonima nie jest w stanie zrozumieć o wyższości intelektualnej czytających,ktorzy w mig wychwytują jego androny.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 21.03
Inteligencja polska popiera KOD i razem z nim wychodzi na protesty.To widać i słychać....Pis popiera ludek za 500+ i grupa przyspieszonych emerytów.....Jasio małolat super myślenie zły nick....Z pisem nie ma finezji wypowiedzi ani popuszczania na milimetr...Prostota rozumie jedynie politykę typu siekiera.P.S. Już obowiązuje ZAMORDYSTYCZNA rejestracja kart do tel.kom bez abonamentu...
Precz z pislamem
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 21.25
Bardzo "wysoki" poziom komentarzy pis-lenników-zwolenników.Że też to patatajstwo do kościoła chodzi.Fakt,po spowiedzi katolicy mają reset.Oj Eychlerowi zabraknie autobusów za rok,zabraknie.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 21.31
DUDA PRZEMAWIAŁ W BUDAPESZCIE A TŁUM "DY-KTA-TORRRR" !!! BRAWOOO BRACIA WĘGRZY
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 21.49
Josek no jak to jest z tymi Węgrami.Brali udział w rozbiorach Rzeczypospolitej czy nie ??
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2016 r., godz. 22.03
Maciarewicz otrzymał tytuł "patrioty roku" Nie wiadomo czy głupszy tytuł czy wybór
Dodane przez do anonima z 21.49, w dniu 25.10.2016 r., godz. 23.00
Wyluzuj z tymi Węgrami, a skup uwagę na Austrię w tym duecie. Wyluzuj i wrzuć sobie C.K. Dezerterzy.
Dodane przez Ciecio, w dniu 26.10.2016 r., godz. 04.23
Oj, ile tych autobusów będzie za rok i gdzie tą inteuligencyję powiozą? Może to te z ABW do paki za machloje. Wielu nie "wierzy", ze im się mogą dobrać do d....y. Czas uwierzyć. Na nic już przepisywanie nielegalnych przychodów na rodzinkę. Uczciwi mągą spać spokojnie, choć nie zawsze w nocy.
do Asia
Dodane przez jasio małolat, w dniu 26.10.2016 r., godz. 08.28
Asiu, uważałem że wszedłem między wrony więc muszę krakać jak i one więc komentarze starałem się dostosować to poziomu pozostałych komentatorów w tym także Twojego. Jeżeli chodzi o opozycję to nie wiem co rozumiesz pod tym pojęciem? Czy to jest każdy kto ma inne zdanie niż „nie byle jaki poseł”?, czy może każdy inny kto myśli inaczej i komu nie podobają się „reformy” rządu? Po prostu nie wiem, doprecyzuj opozycję. Czy może w twoim mniemaniu, medialny już Misiewicz z MON należy do opozycji? Bo reszta charakterystyki członka opozycji idealnie do niego pasuje. Może dlatego, że jestem mało odpowiedzialny jasio małolat to nie pojmuję tak zawiłych relacji personalno-politycznych po „dobrej zmianie” i już nie wiem kto tu jest kim.;) A tak już na poważnie to obrona swojej tezy realnymi argumentami jest sztuką a najprostszą obroną jest atak. I nie pomyliłem się najprostszą a nie najlepszą, więc jeżeli ktoś zabiera głos i z uwielbieniem wypowiada się o „nie byle jakim pośle” to powinien być przygotowany na zaczepki np. „jasia małolata” i odeprzeć je przytaczając argumenty potwierdzające tą „nadludzkość wodza” a nie próbować zdyskredytować przeciwnika atakując go, a tego zabrakło. Czasem nie warto być „adwokatem diabła”. Co do życzeń, to przyjmuję i bardzo dziękuję no i oczywiście Tobie również życzę tego samego.;) A przy okazji, burmistrz mnie nie sponsoruje bo go na moje usługi nie stać;))
Dodane przez Anonim, w dniu 26.10.2016 r., godz. 10.10
Typowy wredny pisiorek widzi w każdym przedsiębiorcy złodzieja,kombinatora,wroga,którego najchętniej by uśpił za kratkami lub utopił w łyżce wody.Taki jest pis-elektorat.Wyluzuj z tą nienawiścią do ludzi którzy czegoś się dorobili.Oni płacą 51% podatku od dochodu i bez nich nie było by 500+
do jasio malolat
Dodane przez Asia, w dniu 26.10.2016 r., godz. 15.42
W swoim komentarzu odniosłam sie do prawdy jak wyglada i jaki jest poziom opozycji zwerbowanej do wiadomo (tobie tez )czego. W odpowiedzi starasz sie pokazać juz dojrzałość intelektualna z tym,ze tak rozbudowany komentarz co zdanie jest owinięty w kokon. W moim komentarzu nie było ataku,ataki i groźby sa ze strony kodowcow czego przykładem jest seledynowy zadymiarz. Jak nazwać sugestie,ze nie warto byc adwokatem diabła,byłoby dobrze gdybys skierował to do zadymiarzy i czarnych mamb walczących o zabijanie własnych dzieci, gdybyśmy mieli takie potwory w osobach naszych matek,to wtedy nas nie byłoby tutaj na tym forum i nie dyskutowalibysmy. Miłego,słonecznego dnia.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.10.2016 r., godz. 20.47
Jaka Asia to znowu Josek.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta