Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Porozumienie z ukraińskim Kołtowem

(Zam: 19.10.2016 r., godz. 13.30)

Przedstawiciele gminy Zabrodzie podpisali porozumienie z ukraińską gminą Kołtów dotyczące współpracy. Delegacja z gminy Zabrodzie gościła w Kołtowie od 30 września do 3 października na zaproszenie wójt gminy Kołtów Liubow Kalmuk.

Na czele delegacji stali wójt gminy Tadeusz Michalik oraz przewodniczący Rady Janusz Pakuła. Delegacja w swoim składzie miała przedstawicieli Koła Gospodyń Wiejskich „Sława” (Wiesławę Oleksiak, Helenę Michalik, Helenę Jusińską, Hannę Fornal, Krystynę Kućmierowską), a także przedsiębiorcę Sylwestra Pacika.
1 października na uroczystej sesji Rady Gminy Kołtów w obecności starosty złoczowskiego Włodzimierza Niedzielskiego, przewodniczącego Rady Olga Banacha oraz radnej Obwodu Lwowskiego Mirosławy Babińskiej podpisane zostało porozumienie o współpracy.
Panie z Koła Gospodyń zaprezentowały półgodzinny koncert, który spotkał się z szerokim aplauzem licznie zgromadzonych mieszkańców gminy. Delegacja mogła posłuchać również koncertu w wykonaniu miejscowego zespołu. Na każdym kroku delegacja spotkała się z wielką gościnnością i życzliwością mieszkańców gminy. Jest to pierwsza wizyta, a włodarze gminy zapowiadają dalszą współpracę.
Opr. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl