Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 08 lipca 2020 r., imieniny Elżbiety, Wirginii

Remis w Jadowie, Korona nie dojechała

(Zam: 05.10.2016 r., godz. 13.02)

Cztery punkty, za dwa planowane na ubiegły tydzień spotkania ligowe, zainkasowały Wyszkowie Rezerwy. W środę 21 września Bug II Wyszków zremisował z Koroną Jadów 3:3, w sobotę natomiast wyszkowianie otrzymali 3 punkty walkowerem, z powodu niestawienia się na meczu piłkarzy Korony Warszawa.

Przed meczem w Jadowie wyszkowianie byli uznawani za zdecydowanych faworytów w starciu z Koroną. Boisko jednak zweryfikowało przedmeczowe przewidywania. Początek meczu wyglądał dobrze, podopieczni trenera Mielczarczyka prowadzili grę, a po bramce Łukasza Kowalczyka szybko wyszli na prowadzenie. Po dwudziestu minutach gry jeden z piłkarzy Bugu sfaulował rywala w swoim polu karnym. Jadowianie zamienili jedenastkę na gola i mieliśmy 1:1. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa była swoistą wymianą ciosów, zadawanych jednak bardzo chaotycznie. Rozpoczął Łukasz Kowalczyk, który dobijając odbitą od poprzeczki piłkę, po raz drugi wyprowadził Bug na prowadzenie. Po kilku minutach było już jednak 2:2, rywale wyrównali po stałym fragmencie gry. Na 3:2 podwyższył Łukasz Łada, jednak i jego bramka nie dała rezerwom zwycięstwa. Rywale praktycznie już w swojej pierwszej akcji po wznowieniu wyrównali. Mimo ambitnych ataków wyszkowian, kolejne bramki dla Bugu już nie padły i mecz zakończył się remisem.
Korona Jadów – Bug II Wyszków 3:3 (1:1)
Bramki dla Bugu: Ł. Kowalczyk (2), Ł. Łada.
Bug: M. Cichawa – Konrad Skoczeń, Marcin Rosiński, T. Świętoń, Ł. Szymański – P. Śleszyński (63. – P. Nasiadka), A. Nikodemski, Ł. Łada, T. Cichocki – Ł. Kamiński (78. – J. Kopiejewski), Ł. Kowalczyk.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Korona Warszawa – Escola Varsovia Warszawa 0:7
MKS Hutnik Warszawa – Wicher Kobyłka 1:0
SRT Halinów – AON Rembertów 1:0
ŁKS Łochów – Kamionek Warszawa 5:1
Wkra Pomiechówek – Huragan II Wołomin 0:2
KS II Łomianki – WKS Rząśnik 4:1
Niestety, nie odbył się planowany na sobotnie popołudnie mecz pomiędzy Bugiem II Wyszków a Koroną Warszawa. Rywale nie stawili się na wyszkowskim stadionie. W rezultacie Bug otrzyma trzy punkty walkowerem.
W najbliższej kolejce wyszkowianie zmierzą się zaś z MKS-em Hutnik Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 1 października w stolicy. Liczymy na komplet punktów!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl