Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 10 lipca 2020 r., imieniny Amelii, Filipa

Poniedziałkowe „Kino z górnej półki”

(Zam: 28.09.2016 r., godz. 12.13)

Kino Dobrych Filmów w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” zaprasza na nowy, poniedziałkowy cykl filmowy pt. „Kino z górnej półki”. Będą w nim prezentowane filmy spoza głównego nurtu komercyjnego z różnych stron świata, które miały swoją premierę kinową w ostatnim czasie.W każdym miesiącu zostaną wyświetlone jednorazowo trzy filmy, które będzie łączył wspólny mianownik w postaci regionu pochodzenia lub tematyki. Październik będzie miesiącem polskim, a w jego ramach zostaną zaprezentowane wyszkowskim widzom kolejno filmy pt. „Kosmos” – ostatni film zmarłego w tym roku Andrzeja Żuławskiego, „Kamper” – debiut kinowy Łukasza Grzegorzka oraz nagrodzone za scenariusz Srebrnym Niedźwiedziem na Festiwalu w Berlinie „Zjednoczone Stany Miłości” Tomasza Wasilewskiego. W listopadzie będziemy mogli zapoznać się z nowym kinem naszych sąsiadów zza Bałtyku, a pierwszym filmem w cyklu będzie fińsko-estoński „Szermierz” Klausa Härö.
Jednorazowy bilet na seans kosztuje 12 zł, ale istnieje możliwość kupna biletu miesięcznego na trzy filmy w cenie 30 zł. Serdecznie zapraszamy wyszkowskich widzów do uczestnictwa w seansach, gdyż będą one rzadką okazją do zobaczenia tej kategorii kina w naszym mieście.
Org.

Komentarze

Kawałek z Wesela
Dodane przez Icek, w dniu 28.09.2016 r., godz. 16.13
Ptak ptakowi nie jednaki, człek człowiekowi nie dorówna, Nie poleci orzeł w g...
Kino
Dodane przez Anonim, w dniu 28.09.2016 r., godz. 21.38
był teatr z górnej półki właśnie
Epokowy śmietnik
Dodane przez Krzysiek, w dniu 29.09.2016 r., godz. 16.44
W nawiązaniu do tematu ostatnio wystawionej sztuki teatralnej przez Dom Kultury należy wspomnieć kto był jej patronem a może takowego w ogóle nie było? Ktoś jednak musiał to finansować. Dla mnie jest to zbyt trudna inscenizacja. Przypuszczam ,że dla wielu również świadczyły o tym puste miejsca na widowni. Taka sztuka nie mieści się w moim systemie etycznym. A jest przecież nawet kilku lżejszych tematów do wystawiania w ujęciu czy to muzycznym, kabaretowym czy tanecznym. I nie ma co obwijać w bawełnę ,że one właśnie takie tematy mają na celu przyciąganie szerokiej publiki. Nie ma się wiec co dziwić ,że wystawiona sztuka nie cieszyła się powodzeniem w przeciwieństwie do występów na ten przykład takiego Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl