Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 10 lipca 2020 r., imieniny Amelii, Filipa

Cenny punkt

(Zam: 28.09.2016 r., godz. 12.12)

Bug Wyszków zremisował z Hutnikiem Warszawa, w starciu jedenastej kolejki rozgrywek grupy północnej, mazowieckiej IV ligi. Dzięki zdobytemu punktowi wyszkowianie awansowali na ósme miejsce w tabeli.

Mecz został rozegrany w sobotę 24 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Za nieznacznego faworyta meczu uznać należało zespół stołecznych, który jak dotychczas prezentuje się lepiej w tegorocznych rozgrywkach. Wyszkowian premiował atut własnego boiska, na którym w tym sezonie jeszcze nie oddali punktów.
Premierowa odsłona była wyrównanym widowiskiem. Więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie przyjezdni, jednak wyszkowska defensywa potrafiła wyjść z opresji. Piłkarze Bugu nie zdołali pokonać bramkarza gości, w rezultacie do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Po kwadransie drugiej połowy doszło do sytuacji, która w dużym stopniu zmieniła stosunek sił na boisku. Po starciu z rywalem, na boisko nieprzepisowo powalony został Mateusz Krawczyk, zawodnik przyjezdnych chwilę później również znalazł się na ziemi. Wywiązała się „przepychanka”, po której sędzia czerwoną kartką ukarał... jedynie Krawczyka, który z ofiary stał się winowajcą. Od werdyktu nie było jednak ucieczki, wyszkowski napastnik musiał opuścić plac gry, a drużyna – grać w dziesiątkę. Jak okazało się kolejny kwadrans później, wyszkowianie radzili sobie w osłabieniu całkiem dobrze. W 74. minucie, po długim prostopadłym podaniu, ładnie piłkę zdołał strącić głową Rejnuś, a futbolówka wpadła do bramki obok zdezorientowanego bramkarza gości. Niestety, prowadzenia nie udało się utrzymać do końca meczu. Na osiem minut przed upłynięciem regulaminowego czasu gry, rywale wyrównali, po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i skutecznym strzale głową. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, który można uznać za sprawiedliwy werdykt.
Bug Wyszków – Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramka dla Bugu: J. Rejnuś 74.
Bug: K. Goleń – A. Majczyna, M. Paradowski, P. Kostrzanowski, K. Maciak – E. Dobkowski (70. – P. Bazler), J. Rejnuś (90+1. – Ł. Damętko), T. Aleksiejuk, M. Bala (85. – K. Kaput) – M. Vogtman (46. – D. Witkowski), M. Krawczyk.

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Mławianka Mława – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 5:1
Tęcza Łyse – Błękitni Raciąż 1:3
Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Delta Słupno 2:2
Dolcan Ząbki – Wisła II Płock 0:3
MKS Przasnysz – Bzura Chodaków 0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – KS Łomianki 2:1
MKS Ciechanów – Unia Warszawa 6:0
W najbliższej kolejce Bug zmierzy się na wyjeździe z Bzurą Chodaków. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 1 października w Sochaczewie.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl