Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 kwietnia 2024 r., imieniny Klary, RobertaMiasto w skrócie

(Zam: 10.08.2010 r., godz. 06.53)

[w:] „Wyszkowiak” nr 32/2010 z 10 sierpnia 2010 r.

Drgnęło w lokalnych interesach
W lipcu w gminie Wyszków zarejestrowano czterdzieści sześć nowych przedsiębiorców. To więcej niż rok temu, kiedy to w analogicznym okresie działalność rozpoczęło zaledwie dziewiętnaście nowych podmiotów. W minionym miesiącu Urząd wykreślił ze spisu dwudziestu czterech przedsiębiorców, rok temu – dwudziestu pięciu.

Gminne przetargi
Dziesięć ofert od firm wpłynęło do Urzędu Miejskiego w przetargu na budowę jezdni serwisowej z parkingami wzdłuż jednego z odcinków ul. Pułtuskiej. Już wkrótce dowiemy się, kto wykona tę inwestycję. O możliwość budowy ul. Dębowej w Leszczydole Nowinach ubiega się cztery firmy. Do 16 sierpnia można składać oferty w przetargu na przebudowę nawierzchni ul. Przechodniej i Stawowej.

„Senior” ponownie zaprasza
Po przerwie urlopowej Dom Dziennego Pobytu „Senior” (działający w OPS-ie w Wyszkowie, ul. 3 Maja 18) ponownie zaprasza osoby samotne „złotego wieku” na tanie, smaczne obiady, zajęcia usprawniające ruchowo, usługi socjalne i aktywne spędzenie czasu wolnego. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, tel. 29 742 59 21.

Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta