Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyZadbali o edukację podczas dożynek

(Zam: 14.09.2016 r., godz. 13.29)

Reprezentacja Placówki Terenowej KRUS w Wyszkowie wzięła udział w dożynkach gminno-powiatowych w Rząśniku, podczas których wystawiła stoisko informacyjne.

Placówka udostępniła broszurki i ulotki o tematyce prewencyjnej adresowane do rolników, a także do dzieci rolników. Stoisko odwiedziło około 60 osób. Dla odwiedzających je rolników zorganizowano konkurs testowy z zakresu wiedzy o BHP w gospodarstwie rolnym „Pracuj bezpiecznie”. Tym rolnikom, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w zabawie rozdano 31 kart konkursowych z testem do rozwiązania. Według komisji konkursowej, wszystkie rozwiązane zostały prawidłowo, laureatów wyłoniono więc w drodze losowania. I miejsce zajął Marek Machnowski ze Znamiączek (gm. Długosiodło), II – Anna Nowotka z Józefowa (gmina Rząśnik), III – Marek Ciemerych z Dąbrowy (gmina Rząśnik).
Nagrody na scenie głównej wręczyli: dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie Joanna Bala oraz kierownik Placówki Terenowej KRUS w Wyszkowie Jerzy Żukowski. Fundatorem nagród w konkursie była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
W czasie imprezy rolnikom odwiedzającym stoisko informacyjne i biorącym udział w konkursie rozdano torby ekologiczne na zakupy, koszulki odblaskowe, rękawice ochronne oraz broszury i ulotki, które przybliżyły tematykę bezpiecznego wykonywania prac.
Magdalena Banasiak,
oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl