Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, WalteraWandal zarysował lakier i wgniótł dach auta

(Zam: 14.09.2016 r., godz. 12.54)

Do policyjnego aresztu trafił w sobotę rano 28-letni mieszkaniec Wyszkowa podejrzewany o uszkodzenie opla stojącego na osiedlowym parkingu przy ul. 11 Listopada w Wyszkowie.

Według policji, sprawca, najprawdopodobniej metalową maczetą, zarysował lakier oraz wgniótł dach auta. Szybkie zgłoszenie uszkodzenia pojazdu oraz inna informacja o mężczyźnie, który chodzi z nożem w ręku pomogły w jego zatrzymaniu przy ul. Pułtuskiej. Funkcjonariusze przewieźli go do policyjnego aresztu. W jego organizmie były ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia i przyznał się do winy. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

Ta czy nita maczeta , ma się rozumieć!
Dodane przez Anonim, w dniu 16.09.2016 r., godz. 11.05
Trzeba powiedzieć ,że przytoczony powyżej wandal prawdę mówiąc sam dobrze to wszystko zaplanował i sam zorganizował tak , by nikt nic nie wiedział aby później po pijaku maczety w kieszeni nie trzymać i aż pewnie wywijając nią to z prawa to zlewa podrapała dach tak ,że aż władza interweniowła. Jakoś misię ta organizacja kupy od początku nie trzymała ale pewnie to nie przesada i tak właśnie było. Głupota ludzka przecież nie zna granic i nic też na to nie poradzisz. Po pijaku przecież aż tyle szkody mógł zrobić!

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta