Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 czerwca 2022 r., imieniny Emilii, LucynyTragicznie zginął trampkarz WKS-u Rząśnik

(Zam: 24.08.2016 r., godz. 11.29)

W Wincentowie doszło do wypadku, w którym zginął trampkarz drużyny WKS Rząśnik Łukasz Bloch. Dwóch innych uczestników zdarzenia przewieziono do szpitali.

W Wincentowie 8 sierpnia ok. godz. 19.30 na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy. Jak podaje policja, kierujący motocyklem mieszkaniec powiatu wyszkowskiego z niewiadomych przyczyn uderzył w jadący z naprzeciwka motorower, którym poruszali się nieletni Łukasz Bloch (zam. powiat wyszkowski) oraz inny piłkarz WKS-u Rząśnik Piotr Pikora (zam. powiat wyszkowski). Śmierć na miejscu poniósł Łukasz Bloch. Piotr Pikora i kierowca motocykla z ciężkimi obrażeniami ciał przetransportowani zostali do szpitali w Warszawie i w Wyszkowie. Postępowanie prowadzi wyszkowska policja.
Pogrzeb Łukasza Blocha odbył się 12 sierpnia. Wypadek wstrząsnął nie tylko klubem WKS Rząśnik, ale całym środowiskiem piłkarskim i kibicami spoza Rząśnika. Kibice Nadnarwianki Pułtusk apelowali do honorowych dawców krwi o oddanie jej w ambulansie, który przyjechał do Pułtuska. WKS Rząśnik prosi wszystkich o modlitwę w intencji zmarłego oraz za zdrowie Piotra.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl