Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lipca 2020 r., imieniny Weroniki, Zenona

W korkach do listopada

(Zam: 03.08.2016 r., godz. 12.23)

Tyle mają potrwać prace związane z przebudową ul. Kościuszki i budową nowego wiaduktu. Samorząd musiał więc odłożyć na inny termin przebudowę przejazdu kolejowego na ul. 3 Maja.Przejazd miał być modernizowany pod warunkiem zakończenia prac przy nowym wiadukcie. Samorząd zakładał, że inwestycja mogłaby być wykonana we wrześniu i byłaby związana z całkowitym zamknięciem ruchu dla samochodów na przejeździe. Gmina musiała jednak zrewidować te plany.
- Podczas narady w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wykonawca zwrócił się z prośbą o przedłużenie terminu zamknięcia ul. Kościuszki i Serockiej – informuje burmistrz Grzegorz Nowosielski. – Uzgodnienia ze spółkami kolejowymi spowodowały opóźnienia prac na wiadukcie, pewne roboty muszą się wydłużyć. Jest więc wniosek, by do 1 listopada przesunąć inwestycję. Będziemy musieli odłożyć w takim układzie remont przejazdu kolejowego, bo nie zamkniemy dwóch dróg równocześnie, to spowodowałoby drogowy paraliż.
Od 3 sierpnia obowiązuje nowa organizacja ruchu na ul. Kościuszki. Po godz. 8.00 drogowcy umożliwili jadącym w kierunku Serocka wjazd z ul. T. Kościuszki jednym pasem nowego ronda w ul. 3 Maja. W odwrotnym kierunku, czyli z ul. 3 Maja w ul. T. Kościuszki nie można się poruszać. Z ruchu kołowego i pieszego całkowicie wyłączony został wiadukt nad torami kolejowymi. Ruch ulicą T. Kościuszki w kierunku Serocka odbywa się wyłącznie do zjazdu w ul. 11 Listopada. W tym miejscu umieszczony został znak drogowy informujący o nakazie skrętu w prawo (w ul. 11 Listopada). Nie ma już możliwości wjazdu z ul. 11 Listopada w ul. T. Kościuszki.
Objazd dla samochodów osobowych poruszających się w kierunku Serocka został wyznaczony ulicami 11 Listopada, Pułtuską i aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego.
- Do listopada mamy perspektywę utrudnień w ruchu. Potem inwestycje będą oddawane do użytku – zaznaczył burmistrz. – Chciałbym też uprzedzić pytania mieszkańców – nie jest tak, że kiedy zejdą pracownicy z budowy, to od razu będzie puszczony ruch samochodów. Obiekty będą musiały być oddane do użytku, decyzje administracyjne będą musiały się uprawomocnić.
J.P.Komentarze

Dodane przez AWP, w dniu 03.08.2016 r., godz. 12.43
Nic nie zastąpi zmarnowanej obwodnicy. Dalej TiR będą jeździć środkiem miasta, ulicą Pułtuską do Sowińskiego.
Dodane przez Knom, w dniu 03.08.2016 r., godz. 19.04
A jak wam się podoba ten krzywy chodnik przy prostej ulicy Kościuszki? Na odcinku od kościoła św. Wojciech do Okrzei.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2016 r., godz. 20.38
Kto jest z Pisu,ten marudzi.Rozwój miasta jest NIEPRAWDOPODOBNY.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2016 r., godz. 21.24
Zwłaszcza prywatne budownictwo wielomieszkaniowe.
Dodane przez observer, w dniu 04.08.2016 r., godz. 00.13
Nieprawdopodobny rozwój miasta tylko mieszkańców Wyszkowa jakoś takoś nie przybywa. Bardzo ważna informacja dla matek z małymi dziećmi, w Wyszkowie nie ma ciepłej wody z PEC, hartujcie małe dzieci.W nowych apartamentowcach na Chopina też pewnie ciepłej wody nie ma. Widać narady z udziałem GDDKiA, Nowosielskiego i innych się jednak odbywają. Dlaczego jednak Nowosielski nie dba o interesy mieszkańców Wyszkowa? Dlaczego nie zadbał o właściwy harmonogram remontów dróg? Dlaczego TiRy, ruch międzynarodowy, odbywa się nadal po drogach Wyszkowa? Wyremontują Kościuszki ale TiRy zniszczą pozostałe drogi i tak w koło Macieju.Nie wyobrażam sobie TiRa na ul. 11 Listopada ale fantazja kierowców jest wielka. To ma trwać tak jeszcze do listopada, dlaczego jest tak wolny remont Kościuszki, dlaczego nie pracują na dwie zmiany? Dlaczego prawie nic nie dzieje się na Okrzei? Dlaczego Wyszków jest tak słabo oznakowany w temacie objazdów. Zamiejscowi gubią się w Wyszkowie i są zirytowani. Nowosielski i jego radni emeryci jak to papież nazwał tych nieaktywnych, są wypaleni. Nie nadążają z rozwojem dróg, placów parkingów, miejsc postojowych itp. Kończcie panowie i panie, wstydu oszczędźcie.
do observer
Dodane przez Anonim, w dniu 04.08.2016 r., godz. 14.08
Rozwój miasta to infrastruktura a nie przyrost demograficzny,który jest sprawą prywatną.
1 listopada to nie jest termin puszczenia pojazdów
Dodane przez Anonim, w dniu 04.08.2016 r., godz. 15.06
1 LISTOPADA TO KONIEC ROBÓT . Roboty muszą być jeszcze odebrane i uprawomocnione . To pewnie potrwa jeszcze około miesiąca.
Obserwatorze, ojcem chrzestnym chcesz zostać?
Dodane przez Jan, w dniu 04.08.2016 r., godz. 15.13
Co ci do tego ile dzieci się rodzi? Powinno rodzić się tyle na ile rodziców stać jest utrzymać.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 04.08.2016 r., godz. 19.03
Ostatnio Clint Eastwood poparł Donalda Trumpa. Użył następujących słów: "......Trumpowi o coś chodzi. Ostatnio wszyscy po cichu mieli dosyć politycznej poprawności. Żyjemy w pokoleniu całującym wszystkim tyłki. Żyjemy w pokoleniu ciot. Wszyscy chodzą po skorupkach jajek. Ludzie oskarżają się o bycie rasistami. Gdy ja dorastałem, pewnie rzeczy nie były nazywane rasizmem....." Te słowa wydają się uniwersalne nie tylko w USA ale i w Europie Zachodniej jak również w Wyszkowie. Niedługo może się okazać, że mówienie o chaosie komunikacyjnym w Wyszkowie będzie populizmem.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 04.08.2016 r., godz. 19.11
Jeśli wczytać się w słowa Marka Anonima Eychlera to rozwój Wyszkowa jest nieprawdopodobny. Wydaje się, że observer ma rację- skoro jest taki rozwój to mieszkańców Wyszkowa powinno przybywać w stopniu nieprawdopodobnym. Z ostatnich danych wynika, że z miasta Wyszkowa mieszkańców raczej, niewiele, ale ubywa.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.08.2016 r., godz. 21.31
Dla Pisu kobieta to krowa do rodzenia dzieci,"cielaków",których byście chcieli przerobić na swój obraz i podobieństwo polityczne...Mieszkańców miasta zdecydowanie przybędzie jak Wam pozwolimy na więcej bez sprzeciwiania się temu złu,które czynicie.Z gwałtu też przybędzie parę procent wyszkowiaków.Gajeski !! odpier..l się od Eychlera bo on tego nie pisze.Nadzieja twoja,że w mieście masz JEDNEGO wroga jest płonna.Precz z pislamem.Pozdrowienia dla uczciwych,nieprzekupnych obywateli.Pis zaczyna się kończyć
Dodane przez 101, w dniu 04.08.2016 r., godz. 23.01
Karetka dla tego pana! (21.31)
Dodane przez Anty-pis, w dniu 05.08.2016 r., godz. 10.22
Ciąży z gwałtu nie będzie można usunąć pod groźbą więzienia.
Niewolnicy
Dodane przez Love, w dniu 05.08.2016 r., godz. 14.22
NIKT nie może zabronić niewolnikom spać dalej. Każdy powie, żeby było lepiej musi być gorzej. Nikomu, lub prawie nikomu nie przyjdzie do głowy że takie roboty mogłyby potrwać 3-4 tygodnie. Nikomu się nie opłaca wychylać, zrobić coś, dać znać że tak nie można i że koniecznie trzeba to zrobić lepiej. Np prace 24 h na dobę, te najmniej hałaśliwe w nocy itd. My lemingi ponarzekamy w komentarzach i nie ruszymy dupny by zmusić tych pseudo wybrańców do pracy z pełnym poświęceniem. Mają nas w dupie... I albo się z tym gównianym losem pogodzimy, albo przestaniemy pisać durne komentarze które niczego nie zmienią, pójdziemy do Burmistrza i podpowiemy jak ma zrobić żeby było szybciej, taniej i lepiej, a jak nie to dostanie po ryju..... W końcu nie jesteśmy niewolnikami !!!! To zrobimy tak właśnie tak !!! Prawda? :)
Dodane przez Zadowolony, w dniu 05.08.2016 r., godz. 15.33
Czy wystarczy ,że urzędnicy czytają komentarze? Po zaproszeniu mieszkańców przez burmistrza na obchody wybuchu Powstania , na które sam nie przyszedł myślę ,że nie wystarczy. Śmieją się z nich!
do 1903
Dodane przez Anonim, w dniu 05.08.2016 r., godz. 16.03
podciągnięcie tematu wyszkowskiego chaosu do pojęcia populizmu - woli ludu w dalszym ciągu zajeżdża snobizmem w ujęciu ironicznym , przekrętem. W każdym przypadku wprowadzania zamieszania mało jest zadowolonych.
Nie bądź taki mądry bo Cię pająk za obraz wciągnie
Dodane przez Anonim, w dniu 05.08.2016 r., godz. 16.55
Do komentarza anonima 2131. Anonima bo jest rzeczą oczywistą ,że pod takim tekstem nikt się nie podpisze. Na jakie podobieństwo, wliczając w to politykę anonim liczy jest rzeczą wiadomą. Różnica zawsze była i jest taka,że ci co to podobieństwo wyznają innych nie wyklinają . Więc niech się nie dziwi, że można się przeliczyć. Trochę kultury, przyzwoitości chociażby z powodu niedawnych DŚM, których atmosfera trwa , przyniosła naszemu krajowi więc i twojemu bardzo dobre recenzje. Nie liczysz się z większością miasta
Dodane przez Anonim, w dniu 05.08.2016 r., godz. 21.42
Pod tekstem za aborcją przynajmniej tą z gwałtu podpisują się kolego pisowcu miliony.Nie ładujcie się do łóżek bo wszędzie i tak was za dużo.Aborcja jest wyłącznie sprawą sumienia małżeństw i kaczyński nie mający pojęcia o sprawach rodziny niech zajmie się swoim kotem i dalszym mąceniem,które doprowadzi pis do katastrofy a nie ograniczaniem wolności i zygotą.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.08.2016 r., godz. 22.03
Atmosferę ŚDM zesmrodził Pis już następnego dnia po
Dodane przez Anonim, w dniu 05.08.2016 r., godz. 22.20
Pająku z 16.55...Duda Andzej podpisał się pod oszukańczymi zeszłorocznymi tekstami.To jest dopiero nie liczenie się z wyborcami.Gdzie dotrzymanie obietnic ??????? Pis to 32% popierających,przekupionych.Reszta to obiektywne,nie przekupne,zdrowe społeczeństwo czyli opozycja 68% panie ładny.
PiSobolszewio,
Dodane przez 101, w dniu 06.08.2016 r., godz. 00.45
nie używaj mojego nicka.
Dodane przez Anonim, w dniu 06.08.2016 r., godz. 11.07
Pająku,dlaczego sam piszesz jako anonim ??????????
Najgorszego po roku kłamstw
Dodane przez Anonim, w dniu 06.08.2016 r., godz. 21.03
Duda Andzej ...DługoPIS do podpisywania nie akceptowalnych przez demokrację ustaw,popierający zrujnowanie Trybunału Konstytucyjnego.Dążący do podporządkowania go jednej osobie czyli kaczyńskiemu.....Człowiek bez ambicji z fałszywym uśmieszkiem.Za grosz charakteru,marionetka prezesa.NIE MAMY W POLSCE PREZYDENTA
Dodane przez Anonim, w dniu 06.08.2016 r., godz. 21.30
Mimo ogromnego wysiłku propagandowego i wydaniu miliardów polskich złotych z kieszeni podatnika.Pan Duda po roku urzędowania zajmuje ostatnie miejsce w poparciu społecznym po roku urzędowania wśród prezydentów po 1989 roku.Wyprzedzają go wszyscy prezydenci rządzący przed nim.
Dodane przez Anonim, w dniu 06.08.2016 r., godz. 21.51
Absolutnie nie wolno krytykować ministróf Pis i pana Kaczyńskego przed szczytem Nato.Nie przystoi tesz pszed i PO Swiatowych dńach młodzieżowych.A napewno potczas pszyjazdu Papierza do polski,Polski
Dodane przez Kwiat Paproci, w dniu 06.08.2016 r., godz. 22.22
Ale czy są/byli przez to lepsi. Statystyka mówi tylko, że Polak już nie taki naiwny i zanim pochwali dobrze się zastanowi. Nowosielski spadek popularności przypłacił II tura wyborów na burmistrza. Jego biznesowe poparcie traci jednak na znaczeniu. Mieszkańcy maja dość arogancji i lekceważącego stosunku. W powietrzu wisi np. referendum. Pierwsze kroki były poczynione i pokazały, że to nie takie trudne. zjednoczona prawica bez trudu zmiotłaby go z powierzchni politycznej tego miasta. Ale jeszcze go oszczędzą, żeby nie skończył jak Warpas. Kiepsko burmistrz wygląda, może to tylko wrzody żołądka na tle stresowym, a może nie i niedługo dowiemy się, że sam zrzeka się stanowiska. Człowiek jak wilk w stadzie, słabych na picy nie toleruje. Zaczynamy odliczanie?
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 06.08.2016 r., godz. 23.18
Mogę powiedzieć, że prezydent Andrzej Duda, po roku urzędowania, spełnia moje oczekiwania. Jest pracowity, błyskotliwy, aktywny na scenie krajowej i międzynarodowej. Na efekty jego pracy trzeba będzie poczekać i wtedy ocenić. Prezydent Andrzej Duda nie jest najważniejszą osobą w państwie, bo ma ograniczony zakres uprawnień ale jego działania w sprawie bezpieczeństwa czy promocji Polski są bardzo dobre. Oczywiście, po roku prezydentury, byłby samobójcą, gdyby w sposób sygnalizowany odciął się od swojego centroprawicowego zaplecza, zjednoczonej prawicy. Chciałbym aby miał swój udział w obniżeniu i uproszczeniu podatków, obniżenia kwot wolnej, deregulacji niektórych przepisów i zawodów itd. Jest więcej tlenu w powietrzu niż za czasów jego poprzednika. Może będzie bardziej demokratycznie, profesjonalnie i sprawiedliwie. Andrzej Duda daje radę :)
Duda zdradził frankowiczów i nie tylko panie Gajewski
Dodane przez D..., w dniu 07.08.2016 r., godz. 00.21
Profesor Witold Modzelewski, który jeszcze w czerwcu doradzał Prezydentowi Dudzie i naprawdę nie jest w tej sprawie żadnym radykałem. Napisał on dzisiaj: Ten sukces lobbystów jest jednocześnie katastrofą polityczną, wizerunkową a nawet ustrojową, grzebiąc nadzieje na sojusz władzy z obywatelami przeciwko rządzącej oligarchii. Dziś już stało się pewne, że tworzenie prawa jest - jak dotychczas - pod kontrolą tych, którzy robią interesy na państwie polskim. Tak było przez ostatnie lata, bo chyba wszystkie przepisy dotyczące banków powstały z ich inicjatywy lub w ich interesie.
Cz. II
Dodane przez D... :(, w dniu 07.08.2016 r., godz. 00.24
Tak rządzili wszelkiej maści lewicowi i prawicowi liberałowie. Miało się to zmienić - sądzę, że tego oczekiwali wyborcy. Ich - oględnie mówiąc - zawód będzie miał długofalowe, trudne do przecenienia skutki. Dlaczego? Sądzę, że nie tylko Frankowicze, ale ogół obywateli obserwował spór o tą ustawę jako test rzeczywistych intencji nowej władzy. Gdyby skończył się pomyślnie dla kredytobiorców, większość uwierzyłaby, że nasza demokracja nie jest tylko fasadą, za którą stoją oligarchowie powiązani w władzą. Bo wbrew natrętnej narracji o "niepodległości" i „demokracji” naszym państwem rządzi lobbing silnych i bogatych**. Jesteśmy takim samym oligarchicznym tworem, który mając w ręku media i zależnych polityków realizuje rękami parlamentarzystów swoje interesy. Jedno jest pewne: aby Państwo Polskie działało w interesie obywateli musi nastąpić: 1.radykalne ograniczenie wpływów banków w systemie politycznym 2.podporządkowanie prawodawstwa interesowi publicznemu, który nie ma nic wspólnego z oligarchią bankową."
DługoPiS
Dodane przez Grzegorz Gajewski bis, w dniu 07.08.2016 r., godz. 07.21
Grześ jaja se robisz. To największa marionetka ten nasz prezydent od niepamiętnych czasów. Przyjmuję Twoje słowa za żart z czasów PRLu. PiS-Off
Dodane przez Anonim, w dniu 07.08.2016 r., godz. 07.56
Ja nie mam żadnych wątpliwości.Duda to beznadziejnie niesamodzielny prezydent.Absolutne zaprzeczenie deklaracji o prezydenturze dla wszystkich polaków.To jest typowy aparatczyk bez własnego zdania.Zawetował dotychczas cztery ustawy poprzedniego rządu.Pisowskiego-żadnej.....Sam poseł kaczyński stwierdza że rolą prezydenta jest ładnie stać.Zachowanie kaczyńskiego w kościele z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski i jego spojrzenie na Dudę wyraźnie pokazały co może Duda przy kaczyńskim.Totalna kompromitacja obydwu panów.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 07.08.2016 r., godz. 08.28
Ubolewam nad sprawą frankowiczów, wsłuchuję się w głos prof. Modzelewskiego, ale zdaje sobie sprawę, że w polityce nie jest zawsze tak jak sobie zaplanujemy. Nie możemy oskarżać zjednoczoną prawicę za kunktatorstwo i brak zmian, niektórzy uważają, że zmiany są zbyt wolne ale niektórzy, że to rewolucja.Władza zjednoczonej prawicy, wyciągnęła wnioski z lat 2005-2007 i nie otwiera zbyt dużo frontów walki. Chcą trochę uspokoić sytuację, nie dawać kolejnej pożywki opozycji i UE i dlatego nie rozpoczynają wojny z bankami. Potrzebne są im w procesie inwestycji i modernizacji polskiej gospodarki, tzw. proces repolonizacji banków, będzie powodował, że będą mieli większy wpływ na ich działania. Dlatego na razie spready i inne mniej ważne i obciążające elementy a następnie kolejny etap jakby sytuacja frankowiczów sie pogarszała. Ważna byłaby propozycja jak jest na Zachodzie, że jak nie dajemy rady spłacać kredytu to oddajemy nieruchomość, która jest przedmiotem zabezpieczenia i nie mamy już żadnych obciążeń. Chyba nie chcesz Marku Anonimie Eychler i pewnie frankowicze też tego nie chcą aby koszty przewalutowania pokrył budżet państwa czyli my wszyscy a nie frankowicze i właściciele banków.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 07.08.2016 r., godz. 08.49
Jarosław posiada duży wpływ na władzę, bo określa podstawowe kierunki działania w ramach ustawodawstwa w Parlamencie, ale jego rola w realizacji jest ograniczona. Nie może być wszędzie. Nazywanie marionetkami premier Szydło i rządu czy prezydenta Andrzeja Dudy jest skrajnie prymitywne i nie odzwierciedla rzeczywistego sprawowania władzy. Myślę, że działania zjednoczonej prawicy będą bardziej zakulisowe niż publiczne wytaczanie dział, bo będą chcieli przedłużyć swój mandat sprawowania władzy o kolejne 4 lata, wygrywając wybory w 2019 roku. Też coraz częściej będą oddziaływać na poszczególne grupy czy korporacje nowi, zaufani ludzie kierowani przez zjednoczoną prawicę na różne "stanowiska". Wydaje się, że spór o TK ucichnie po odejściu prezesa Rzeplińskiego, który sabotował działania rządu w porozumieniu z opozycją.
Bredzisława Widstaina się Pan Gajewski naczytał.
Dodane przez K15, w dniu 07.08.2016 r., godz. 11.45
Dziś, okazuje się, nie można nadepnąć na odcisk bankom, jutro PO-licji, pojutrze lekarzom, sędziom i prokuratorom. Oni wszyscy będą rządowi PO-trzebni. Nie można wszczynać z nimi wojny. Czyli po staremu. Krajem rządzą interesy różnych uprzywilejowanych grup oraz oligarchowie. 500 + wydaje się ochłapem z pańskiego stołu, na odwrócenie uwagi o żydowskiej służalczości PiSdu.
Dodane przez J-23, w dniu 07.08.2016 r., godz. 15.17
Co to znaczy nie można nadepnąć na odcisk bankom - propozycja wstępna prezydenta będzie kosztować banki ok. 4 miliardów złotych. A przecież mogą być pozwy indywidualne frankowiczów, które mogą banki dodatkowo kosztować dużo, dużo więcej. Wtedy ich skłonność do ustępstw będzie dużo większa. Już są pojedyncze wyroki korzystne dla kredytobiorców. W demokratycznym państwie różne strony powinny dochodzić do kompromisu. Widać, że nie jesteśmy państwem demokratycznym, większość spraw musi rozstrzygać sąd, a tam występuje bardzo duża przewlekłość postępowania. Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki biorą się za społeczność prawniczą, parlament za Rzeplińskiego i TK. Inni biorą się za wyłudzających VAT. Tylko PO, Nowoczesna, KOD chcą po staremu a PSL rodzinnie.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.08.2016 r., godz. 20.45
Du..a obiecał baaaardzo wyraźnie dymisję po roku w razie nie spełnienia obietnic..Czekamy na tą wspaniałą chwilę.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.08.2016 r., godz. 20.52
Banki Polskie są wrogiem Kaczyńskiego.Ten facet nie ma w żadnym konta ani pojęcia o gospodarce i finansach.Zanim to zrozumiecie ten człowiek zrujnuje finanse państwa.Doprowadzi do chaosu inflacyjnego.
Dodane przez Kaśka, w dniu 07.08.2016 r., godz. 21.56
Świetna diagnoza.
Do anonima z 07.08 godz 20:45
Dodane przez Ja, w dniu 08.08.2016 r., godz. 11.01
A twój guru tu...k. ile naobiecywal i nie dtrzymal słowa może napiszesz seledynowy komitecie odnawiania dekoracji
TY
Dodane przez Do Ja, w dniu 08.08.2016 r., godz. 11.46
Obiecywał nam, którzy na niego zagłosowali. Ty pajacu jesteś czymś zawiedziony?
Dodane przez NIE EYHLER, w dniu 08.08.2016 r., godz. 12.05
CZY PIS TO ZACZNIE W KOŃCU COŚ QWA ROBIĆ OPRÓCZ FERMENTU I SKŁÓCANIA POLAKÓW PRZED KAŻDYM ŚWIĘTEM......ZERO ROZPOCZĘTYCH INWESTYCJI.NIEUDACZNIKI I NIEROBY.
ąle żeby tak samemu sobie
Dodane przez Lokalny, w dniu 08.08.2016 r., godz. 15.23
nawyzywać?! Zbrzydły mi już te kamizelki, pajace, nicki itp. To takie prostackie, nie stać cię na coś nowego. A później swoich zdziwko bierze.
Do kwiatu paproci - symbolu miłości.
Dodane przez Wiktoria, w dniu 08.08.2016 r., godz. 17.19
Temat Twojego komentarza przywodzi mi na myśl baśń Kraszewskiego, zaczytałem się w niej po skończeniu LO. Była przecież krótka może z tego właśnie powodu przewaliłem ją gruntownie. Kiedyś oglądałem ten utwór autora przecież Starej też Baśni w telewizji, wówczas jej temat stał się jasny.
Dodane przez Ja, w dniu 08.08.2016 r., godz. 17.26
Nie głosowałem ani na jednych ani na drugich klaunie z areny cyrkowej
Dodane przez wawa, w dniu 08.08.2016 r., godz. 21.20
Nie oglądałem od wielu miesięcy reżimowego dziennika TVPis i tego pajaca prowadzącego w za ciasnej marynarce lub tłustowłosej Holeckiej....Rozpacz,ludzie,rozpacz..........Kto myślący ten widzi nachalną propagandę Pis i totalną krytykę wszystkiego co zrobiono przed pisem...........Tylko dlaczego mam płacić obowiązkowo abonament..........Kurski wykorzystuje moje pieniądze na propagandę,której nie da się słuchać i oglądać...........Dlaczego mam sponsorować pis...Niech wam rydzyk dołoży jak brakuje....No gdzie te NOWO rozpoczęte za pis inwestycje ?? Weźcie coś napiszcie,to się pośmiejemy.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.08.2016 r., godz. 21.32
Prymitywa rozpoznasz po nadużywaniu słówka "dokładnie" lub na każdą krytykę odpowiadają debilizmami typu "seledyn,kamizeli,różowy balonik,
Dodane przez Anonim, w dniu 08.08.2016 r., godz. 21.39
Ja kto pis nic nie robi ???? Pracuje nad ograniczeniem handlu w niedziele i nowymi podatkami.
:)
Dodane przez Adam, w dniu 09.08.2016 r., godz. 00.08
Ja oglądam tak jak oglądałem TVP, tj. sporadycznie. I tak jak wcześniej widziałem nachalną propagandę rządów PO, tak i widzę ją również obecnie. Tylko tym razem PiSu. Niewiele się zmieniło, a szkoda. Jednak Ci co uważają, że teraz to propaganda się dopiero zaczęła, niech sobie przypomną chociażby Lisa, który po swoich "bezstronnych" programach, wydał nawet książkę, pod znamiennym tytułem "A nie mówiłem". A tego typu programów i dziennikarzy było wówczas znacznie więcej. Milutkich i szczerzących się do władzy i ujadających na oponentów. Zwłaszcza w TVP Info.
Dodane przez observer, w dniu 09.08.2016 r., godz. 06.54
Ludzie powaliło was. Wawa porządną TVP krytykujesz a histeryczną, oszukańczą i wspieraną przez biznes niemiecki i wroga Polski, Sorosa, wynosisz, popierasz. Jak można krytykować spokojną prezydenturę Dudy i nie zauważać agresywnych ataków opozycji, PO, Nowoczesnej, KOD, PSL i TK na arenie krajowej i europejskiej w naszą ojczyznę. Jak można popierać reżim w Wyszkowie, który wykorzystuje demokrację, nie potrafi przeprowadzić planowo remontu dróg, jest niekompetentny i robi sok na kasę. Krytykujecie 500+ ale widzę coraz więcej kobiet tych młodych ale i tych dojrzałych, które chwalą się swoją ciążą, Modne staje się mieć dzieci i fajną rodzinę a nie być roszczeniowym singlem, któremu nie podoba się jak kobieta karmi dziecko w miejscu publicznym. W Polsce zachodzą fajne zmiany na plus bo Polacy to fajni ludzie.
Do anonimow i innych
Dodane przez Ja, w dniu 09.08.2016 r., godz. 12.26
Krytykujesz to bardzo dobrze ale krtykuj obiektywnie a mi jak nakazała Ci POpierajaca inne mocarstwa ( religie ,kapitały, wyznania ) partia i nie obrażaj innych chyba że tego nauczli Was w domach rodzinnych lub tak do Was się zwracali wszyscy .
A mi nie o to sie rozchodzi
Dodane przez wykształciuch, w dniu 09.08.2016 r., godz. 12.44
To nie jest krytyka tylko subiektywna ocena.
do observera
Dodane przez MM, w dniu 09.08.2016 r., godz. 13.37
Właśnie takie płytkie myślenie jak Twoje PIS kupił programem 500+. Zachowujcie się jak właściciel sklepu który żeby zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie rozdaje ludziom pieniądze na co bierze oczywiście kredyt a jakże i cieszy się jak to ładnie ten jego sklep wygląda jaki ruch i jak ludzie są zadowoleni. To się kupy nie trzyma chociaż właściwie to głównie kupy. Tylko że sklepikarz sam za to by zapłacił i to bardzo szybko natomiast w naszej rzeczywistości zapłacimy my i nasze dzieci i wnuki na których niby PIS-owi tak zależy... Zapytaj Premiera Morawickiego w Waszym gronie potrafi przyznać ze póki co my wszyscy zostaliśmy zadłużeni z tytułu tylko tego programu i to na samym starcie na 20 mld... Poza tym co to za Rodzina która powstaje dla pieniędzy. I jeszcze wszelkie statystyki pokazują że generalnie problem z dzietnością jest nie tam gdzie nie ma pieniędzy tylko właśnie u ludzi zamożnych i ich te 500 zł raczej nie przekona. Więc już u samych podstaw i w założeniach jest błąd. No ale teraz rozumiem że każda ciąża będzie szła na konto programu...
do observera cd
Dodane przez MM, w dniu 09.08.2016 r., godz. 13.42
poza tym ta fajna rodzina powstała jako pokłosie 500+ czekająca na pomoc państwa to jest właśnie postawa roszczeniowa a nie singiel i ktokolwiek inny pracujący przeważnie kilkanaście godzin dziennie...
Do 1342,
Dodane przez Antoni, w dniu 09.08.2016 r., godz. 16.23
Wniosek z Twojego komentarza nasuwa się następujący: Ktoś musi tyrać , by ktoś mógł kopulować w intencji statystyki demograficznej. Widać w takich czasach żyjemy i niczemu nie należy się dziwić również temu. Inaczej świat, by się skończył. Rodzina siłom stoi ale bez snobistycznego układu co naturalnie wiążę się z wkładem bo to ludzi wk...
Aśmy pochlali
Dodane przez Marek, w dniu 09.08.2016 r., godz. 17.00
cisza zawsze jest podejrzana chociaż większość twierdzi ,że jest złotem .
Do wyksztalciucha
Dodane przez Ja, w dniu 09.08.2016 r., godz. 17.36
To oceniaj subiektywnie swoich ( bo twoi to cacy -mirabelki szczaw osmirniczki i policzki, bo tylko krety pracuje za 6 tyś. zł ,żyrandole meble sprzęt AGD obrazy ofe ) a do innych podchodz obiektywnie
Dodane przez observer, w dniu 09.08.2016 r., godz. 18.14
Kiedyś wielodzietna rodzina, wielopokoleniowa utrzymywała seniorów, nie trzeba było emerytur a teraz singiel, bez żadnych obowiązków w stosunku do rodziny, bezdzietny, chce żyć na emeryturze na koszt społeczeństwa. Niech spada. Jak pamiętamy w domu dziecka w Dębinkach państwo płaciło z naszych podatków na każdego wychowanka po 6 tysięcy miesięcznie. W tym czasie biedniej żyjące rodziny otrzymywały 200, 300 złotych. Gdzie tu sens, gdzie logika. Rodzina nie powstaje dla pieniędzy, 500+ powoduje godniejsze życie tej najmniejszej komórki naszego państwa. Im lepsza jest kondycja rodziny tym jest ona szczęśliwsza.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.08.2016 r., godz. 20.50
Ja kopuluję bez intencji statystyki demograficznej.Co Bóg da to będzie i pińcet 500 z waszym plusem mam w dupie razem z Kłamczyńskim i jego partią.Wegług kościoła i zależnego od niego pisu to każdy wytrysk wiecie czym ma się kończyć.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.08.2016 r., godz. 20.51
MM ma rację
Dodane przez AWP, w dniu 10.08.2016 r., godz. 12.46
Krzywo położona kostka Bauma to jedyne co pozostanie po Grzesiu. Słabo, chociażby w porównaniu z Malinowskim.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl