Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 lipca 2020 r., imieniny Marii, Urbana

By pamiętały, jak wiele są warte

Ikona
(Zam: 22.03.2011 r., godz. 12.42)

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z Zespołu Szkół Publicznych im. ks. Jana Twardowskiego w Rząśniku przygotowali uroczysty apel.

Uczniowie mówili o roli kobiety zaczynając od historii pramatki Ewy, a skończywszy na wizerunku kobiety współczesnej. Nie zabrakło również tradycyjnych wierszy i piosenek, wykonanych przez chór składający się z samych mężczyzn.

Na zakończenie młodzi artyści złożyli wszystkim koleżankom i nauczycielkom życzenia i wręczyli drobne upominki. Występom przyświecało motto: „... ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości... Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje się, gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to, że często zapomina, ile jest warta.”

Apel przygotował Tomasz Jaszkowski, Jacek Gołębiewski, Krzysztof Pawlik i Stanisław Żołyński oraz chłopcy z klas I-III gimnazjum. Opiekę nad męskim chórem sprawowały: Anna Sochaczewska i Anna Gerek.

Joanna Kopka, oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl