Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2020 r., imieniny Hieronima, Wery

Bracia Wojtkowscy najlepsi w Turnieju Siatkówki Plażowej

(Zam: 13.07.2016 r., godz. 12.32)

W sobotę 2 lipca na plaży miejskiej w Wyszkowie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Wystartowało 18 par męskich i 3 żeńskie.

Z uwagi na dużą ilość zespołów zgłoszonych do turnieju w kategorii mężczyzn, ich rywalizacja odbyła się systemem play-off (jeden set do 15 punktów). Kilkugodzinna rywalizacja wyłoniła najlepszych. Trzecie miejsce zajął duet Bartosz Karłowicz/Krzysztof Skoczeń. Na drugim stopniu podium uplasowała się para Michał Urbaniak/Kamil Bodzon. Zwycięzcami okazali się natomiast najmłodsi z wymienionych, bracia Karol i Kacper Wojtkowscy.
Do rywalizacji wśród kobiet przystąpiły trzy pary. Panie rywalizowały systemem każdy z każdym (jeden set do 21 punktów). Ostatecznie trzecie miejsce zajęły Karolina Borzymek i Urszula Siankowska. Drugą lokatę wywalczyły siostry Magdalena i Sandra Czyż. Na najwyższym stopniu podium stanęły zaś Patrycja Suzdorf i Justyna Gołębiewska.
Czołowe trzy pary w obu kategoriach zostały wyróżnione pamiątkowymi statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi. Najlepszym – gratulujemy!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl