Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2021 r., imieniny Mateusza, Miry

UKS „Polonez” kuźnią talentów

(Zam: 06.07.2016 r., godz. 11.47)

Burmistrz Grzegorz Nowosielski zaprosił uczniów szkoły podstawowej z Poloneza – siatkarzy UKS-u – na spotkanie do Urzędu Miejskiego.

Władze samorządowe gminy Wyszków w bieżącym tygodniu spotkały się nie tylko z piłkarkami, ale również z siatkarzami, aby pogratulować sukcesów osiągniętych w ostatnich tygodniach. Pod koniec maja młodzi wyszkowianie zajęli doskonałe 3 miejsce w mistrzostwach Polski szkół podstawowych w minisiatkówce chłopców (czwórki), które odbyły się w Głuchołazach.
W spotkaniu, prócz zawodników, uczestniczył także trener młodych sportowców Maciej Główczyński oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie Zbigniew Szczerba. Do tej właśnie placówki – do klasy sportowej uczęszczają ci młodzi sportowcy na co dzień.
Burmistrz Nowosielski gratulując chłopcom bardzo dobrego wyniku, wręczył jako nagrodę za osiągnięcia sportowe specjalne siatkarskie plecaki.
Trener Główczyński oraz dyrektor Szczerba podziękowali za wsparcie okazane klubowi. Gmina Wyszków zapewniła, że na miarę posiadanych zasobów finansowych i organizacyjnych w kolejnych sezonach będzie wspierała młodych, perspektywicznych adeptów piłki siatkowej.
Oprac. P.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl