Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2021 r., imieniny Michaliny, Michała

Młodzieżowcy Bugu uroczyście zakończyli sezon

(Zam: 06.07.2016 r., godz. 11.34)

W czwartek 23 czerwca, na boisku „Orlik” przy Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie, odbyło się uroczyste zakończenie sezonu zespołów młodzieżowych Bugu Wyszków.

Podczas imprezy na płycie boiska spotkali się piłkarze, ich rodzice, trenerzy, klubowi działacze, przedstawiciele władz gminnych (z burmistrzem Grzegorzem Nowosielskim na czele) oraz wszyscy związani na co dzień z Bugiem Wyszków. Spotkanie otworzył swoim przemówieniem prezes klubu Dariusz Andrzejewski.
– Jest mi bardzo miło powitać wszystkich tutaj zgromadzonych. W Bugu Wyszków mamy dwie okazje w roku, podczas których możemy wszyscy spotkać się w jednym miejscu. Pierwszą z nich jest klubowa Wigilia, drugą natomiast zakończenie sezonu, odbywające się w tym miejscu na rozpoczęcie lata. Gdy patrzę na was wszystkich, to wiem, że wykonywana w klubie praca nie idzie na marne. Dziękuję wszystkim za udany piłkarski rok – powiedział.
– Bardzo cieszy mnie widok tylu młodych ludzi uprawiających ten świetny sport, jakim jest piłka nożna. Cieszy mnie, że nasz wyszkowski Bug ciągle się rozwija. Ze swojej strony mogę natomiast powiedzieć, że gmina Wyszków będzie wspierała klub. Jeszcze w tym roku przeprowadzony zostanie pierwszy etap renowacji miejskiego stadionu, który będzie obejmował wykonanie pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Jeżeli wszystko, łącznie z warunkami pogodowymi pozwoli, to być może już jesienią, nasi piłkarze wybiegną na nową murawę – zapowiedział burmistrz Grzegorz Nowosielski.
Po wystąpieniach wszystkich gości przyszedł czas na miły akcent, jakim było wyróżnienie najbardziej wartościowych piłkarzy z każdej grupy wiekowej. Wyboru dokonywali trenerzy, biorąc pod uwagę różne czynniki – umiejętności techniczne, zaangażowanie, pracę na treningach. Ciężko o jedno, miarodajne kryterium, ponieważ piłka to sport zespołowy, co na każdym kroku podkreślają szkoleniowcy pracujący w Bugu. Poniżej lista najlepszych w poszczególnych rocznikach:
2000 – Igor Oleksiak
2001 – Szymon Andrzejewski
2002 – Szymon Rudnik
2003 – Bartłomiej Mościcki
2004 – Michał Rogulski
2005 – Patryk Okular.
Wszyscy piłkarze otrzymali również od klubu pamiątkowe koszulki. Wyżej wymienionym, ale również wszystkim innym zawodnikom Bugu Wyszków gratulujemy osiąganych wyników oraz życzymy sukcesów w kolejnych sezonach. Na razie zaś – udanych wakacji!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl