Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2021 r., imieniny Michaliny, Michała

Rhinos sparowali z Lakersami z Olsztyna

(Zam: 05.05.2016 r., godz. 13.24)

W sobotę 23 kwietnia, na zaproszenie wyszkowskich Nosorożców, do naszego miasta przyjechali ich grupowi rywale z ostatniego sezonu, zespół Olsztyn Lakers.Zespół ze stolicy Warmii wyszkowskim sympatykom futbolu amerykańskiego powinien kojarzyć się bardzo pozytywnie. To właśnie starciem z Olsztyn Lakers, Rhinos Wyszków oficjalnie zadebiutowali w rozgrywkach Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w czerwcu ubiegłego roku. Zadebiutowali przy tym bardzo dobrze, rozbijając na wyszkowskim stadionie rywali 57:20.
Sobotnie spotkanie miało natomiast charakter „treningowy”. Zespoły odbyły wspólne zajęcia i rozegrały mecz sparingowy. Wyszkowscy szkoleniowcy testowali różne ustawienia zawodników i koncepcje gry w poszczególnych formacjach.
– Pierwsza gra kontrolna w przygotowaniach do sezonu wypadła poniżej oczekiwań trenerów. Były ogromne rotacje na pozycjach, trenerzy chcieli sprawdzić współpracę między zawodnikami i już powoli wybierać zawodników na stałe pozycje, więc to też miało wpływ na jakość gry. Nowe systemy powoli zaczynają działać, oczywiście to wymaga czasu, aby wszystko sprawnie ruszyło w sezonie, ale dlatego w tym roku zorganizowaliśmy trzy spotkania przedsezonowe. Olsztyn postawił trudne warunki i bardzo nas to cieszy. Dziękujemy im za przyjazd – skomentował dla nas sobotnie spotkanie prezes Rhinos Piotr Wykowski.
Turu
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl