Dziś jest 29 marca 2024 r., imieniny Eustachego, Wiktora

Rezerwy z kolejnym hokejowym wynikiem

(Zam: 27.04.2016 r., godz. 12.31)

Prowadzony przez Arkadiusz Mielczarczyka Bug II Wyszków w tym sezonie nie ma sobie równych w rozgrywkach grupy warszawskiej B-klasy. W 17. kolejce wyszkowianie rozbili zespół Coco Jambo Warszawa 7:0.

Mecz został rozegrany w niedzielę 17 kwietnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze, którzy od początku rundy wiosennej rozbijają kolejnych ligowych rywali. W niedzielę również nie doszło do niespodzianki.
Pierwsza połowa meczu nie poszła jednak w stu procentach po myśli wyszkowian. Piłkarze Bugu II byli niedokładni, a w sytuacjach podbramkowych nieskuteczni. Rywale co prawda ograniczali się jedynie do nielicznych kontr, jednak wyszkowianie, mimo dużej przewagi, nie potrafili znaleźć recepty na ich defensywę. W pierwszej połowie udało się to tylko raz, po strzale z rzutu wolnego w wykonaniu Łukasza Łady, odbitą od słupka piłkę dobił Łukasz Kamiński.
W drugiej odsłonie worek z bramkami na szczęście się rozwiązał. Do siatki przyjezdnych trafiali kolejno: Adrian Nikodemski, dwukrotnie Łukasz Łada, ponownie Kamiński i na koniec dwukrotnie Klaudiusz Gerek. Ostatecznie mecz zakończył się 7:0 na korzyść wyszkowian, którzy coraz wyraźniej przewodzą tabeli B-klasy.
Bug II Wyszków – Coco Jambo Warszawa 7:0 (1:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Kamiński (2), A. Nikodemski, Ł Łada (2), K. Gerek (2).
Bug: K. Heronimek – P. Nasiadka (75. – A. Gołębiewski), R. Nogaj, K. Maciak, K. Skoczeń (46. – P. Śleszyński) – J. Markowski (46. – K. Kaput), T. Cichocki, Ł. Łada, K. Rosa – A. Nikodemski (55. – K.Gerek), Ł.Kamiński.
W najbliższej kolejce Bug zmierzy się z piątym w tabeli Interem Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 24 kwietnia w stolicy.