Loczki pokonały Wilgę

(Zam: 13.04.2016 r., godz. 11.46)

Od triumfu nad liderem tabeli rundę wiosenną sezonu 2015/16 rozpoczęły piłkarki Loczków Wyszków. Podopieczne trenera Karola Wołynki pokonały Wilgę Garwolin 3:1.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 2 kwietnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. W poprzednim starciu obu drużyn (jesienią) lepsza okazała się Wilga, triumfując wtedy 3:1. Tym razem jednak role się odwróciły. Zmotywowane wyszkowianki od początku narzuciły rywalkom swój styl gry. Wynik spotkania po kwadransie gry otworzyła Karolina Pokraśniewicz. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie Loczków. W drugiej odsłonie gospodynie dwukrotnie podwyższyły swoje prowadzenie – za sprawą bramek Pauliny Pokraśniewicz i Natalii Chimkowskiej. Na kilka minut przed zakończeniem meczu rywalki odpowiedziały bramką honorową, jednak było to wszystko, na co tego dnia pozwoliły im wyszkowskie Loczki.
Loczki Wyszków – Wilga Garwolin 3:1 (1:0)
Bramki dla Loczków: K. Pokraśniewicz, P. Pokraśniewicz, N. Chimkowska.
Loczki (wyjściowa jedenastka): K. Gołębiewska – J. Jeż, K. Pokraśniewicz, W. Fedorczyk, A. Wiśniewska, N. Markowska, K. Nadaj, M. Nadaj, K. Bonisławska, P. Pokraśniewicz, N. Chimkowska.
Dzięki zwycięstwu Loczki zrównały się z Wilgą, jeśli chodzi o liczbę punktów w tabeli. W najbliższej kolejce wyszkowianki zmierzą się na własnym stadionie z DAF-em Płońsk. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 10 kwietnia. Początek o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy!
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Ząbkovia II Ząbki 6:0
DAF Płońsk – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2:2
GOSiR II Piaseczno – Żbik Nasielsk 2:0
Królewscy Płock – Tygrys Huta Mińska 3:1
Pogoń Siedlce – Start Otwock 2:3