Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaWKS gromi w sparingu

(Zam: 08.03.2011 r., godz. 11.50)

Okazałym zwycięstwem zakończył się kolejny mecz sparingowy Wiejskiego Klubu Sportowego z Rząśnika. Podopieczni trenera Zalewskiego pokonali w sobotę 5 marca KS Pniewo 4:0.

W spotkaniu z rywalem występującym na co dzień w ciechanowsko-ostrołęckiej grupie A-klasy podopieczni Łukasza Zalewskiego przetestowali nowe ustawienie, w którym Krzysztof Borowski pełni funkcję rozgrywającego. Jedynym wysuniętym napastnikiem pozostał Piotr Ciemerych, który już w pierwszych 30. minutach dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Zrobił to w bardzo podobny sposób, w obu przypadkach wykorzystując sytuacje sam na sam z Łukaszem Rogulskim. Były bramkarz wyszkowskiego Bugu od rundy wiosennej będzie występował w drużynie z Pniewa. Dobra i skuteczna gra jedynego napastnika WKS-u, nie była jedynym pozytywem gry tej drużyny w pierwszej połowie. W 36. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosza Łaskarzewskiego gola zdobył Krzysztof Borowski, który najszybciej dobiegł do piłki w polu karnym. Rząśniczanie mieli także inne dogodne okazje do zdobycia kolejnych bramek, ale brakowało wykończenia. Swojego dnia nie miał Grzegorz Abramczyk. W drugiej połowie uderzył ładnie w długi róg bramki, ale na drodze piłki stanął słupek.

WKS bardzo dobrze radził sobie z kolei w defensywie, tylko raz w pierwszej połowie Pniewo stworzyło sobie okazję do strzelenia gola.
Po zmianie stron, WKS dołożył jeszcze jedną bramkę, po bardzo ładnej zespołowej akcji. Zaczęło się od świetnego odbioru Zbigniewa Kałka, następnie swoje zrobili Łaskarzewski i Ciemerych, Abramczyk dograł do Borowskiego, który ograł bramkarza i niemal z linii końcowej trafił do siatki. W drugiej części gry kilka razy zagotowało się także pod bramką drużyny z Rząśnika, ale piłka ani razu nie trafiła do bramki WKS-u. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem rząśniczan 4:0.

WKS Rząśnik – KS Pniewo 4:0 (3:0)

Bramki dla WKS: P. Ciemerych (2), K. Borowski (2).

WKS: test. bramkarz (80 - R. Gałązka) - Z. Kałek (75 - Ł. Abramczyk), Ł. Zalewski, P. Kulesza, A. Ciemerych - M. Dziczek (75 - D. Wiśniewski, B. Łaskarzewski, D. Zalewski (80 - B. Szurawski), G. Abramczyk - K. Borowski - P. Ciemerych (65 - P. Abramczyk).

opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl