Dziś jest 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha

Rezerwy gromią na inaugurację

(Zam: 06.04.2016 r., godz. 12.38)

Wysoką skuteczność w pierwszym meczu rundy wiosennej zaprezentowali piłkarze rezerw Bugu Wyszków, którzy pokonali na własnym boisku Bednarską Warszawa 10:0.

Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 20 marca na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Drużyna trenera Arkadiusza Mielczarczyka, obecny lider tabeli grupy warszawskiej B-klasy, był zdecydowanym faworytem meczu z jedną z najsłabszych ekip ligi. Wyszkowianie dominowali na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Premierowy gol padł jednak dopiero w 34. minucie, a jego autorem był Tomasz Cichocki. Ten sam zawodnik dołożył jeszcze w tym spotkaniu trzy trafienia. Więcej, bo w sumie aż 5 goli, zdobył Łukasz Kowalczyk. Dziesiąte trafienie dołożył Łukasz Łada. Bug wygrał 10:0 i dał rywalom jasny przekaz – celem zespołu jest awans.
Bug II Wyszków – Bednarska Warszawa 10:0 (3:0)
Bramki dla Bugu: T. Cichocki 34., 57., 86. i 88., Ł. Kowalczyk 40., 45., 54., 71. oraz 90., Ł. Łada 62.
Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – P. Śleszyński, M. Rosiński, K. Maciak, K. Skoczeń – J. Markowski, Ł. Łada, P. Nasiadka, A. Nikodemski – T. Cichocki, Ł. Kowalczyk.
W drugiej wiosennej kolejce rezerwy zmierzą się z zespołem GKP Targówek. Mecz zostanie rozegrany na wyszkowskim stadionie w niedzielę 3 kwietnia. Początek spotkania o godz. 16.00.
Marcovia 2000 II Marki – Inter Warszawa 1:1
Coco Jambo Warszawa – Sokół II Serock 2:5
Mazur II Radzymin – Farmacja Tarchomin 6:2
GKP Targówek – Mazowsze Warszawa 1:4
Dąb II Wieliszew – Wisła Jabłonna 2:1
Drukarz II Warszawa – Korona Warszawa 3:0 (wo)