Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaBug kontra trzecioligowcy

(Zam: 08.03.2011 r., godz. 11.55)

W ostatnim tygodniu Bug Wyszków rozegrał dwa spotkania sparingowe. W środę 2 marca wyszkowianie ulegli Olimpii Zambrów 2:3, natomiast w sobotę 5 marca zremisowali w Warszawie z miejscowym Ursusem 1:1.

Mecz z III-ligową Olimpią został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie. Wyszkowski zespół rozpoczął spotkanie bardzo źle. W 2. minucie rywale objęli prowadzenie. Silny strzał jednego z napastników gospodarzy po rykoszecie od testowanego piłkarza Bugu wpadł do siatki wyszkowskiego zespołu. W 7. minucie Olimpia podwyższyła na 2:0, po składnej akcji i strzale pomocnika z bliskiej odległości. W kolejnych minutach gra była dosyć wyrównana, kolejną bramkę zdobyli jednak gospodarze. W 30. minucie arbiter główny spotkania uznał, że stojący między słupkami bramki Bugu Michał Kłusek faulował w polu karnym jednego z rywali. Jedenastkę chwilę później na trzeciego gola dla Olimpii zamienił strzelec pierwszej bramki. Słaba w wykonaniu wyszkowian pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 3:0.

W drugiej odsłonie na boisku pojawiło się kilku rezerwowych graczy. Okazało się to dobrym posunięciem trenera Marka Krzywickiego, ponieważ wyszkowska drużyna wyraźnie się ożywiła. Na samym początku premierowe trafienie dla Bugu zanotował Łukasz Kowalczyk. Wyszkowski snajper wykorzystał dobre podanie Krzysztofa Krzywickiego. Bramkę kontaktową w 79. minucie zapisał na swoje konto Dariusz Papierz. Na więcej wyszkowin nie było już jednak stać w tym meczu, zakończonym ostatecznie zwycięstwem Olimpii 3:2.

Olimpia Zambrów – Bug Wyszków 3:2 (3:0)

Bramki dla Bugu: Ł. Kowalczyk 48, D. Papierz 79.

Wyjściowy skład Bugu: M. Kłusek – B. Szala, Sz. Chalski, test. obrońca, test. obrońca – M. Herman, D. Papierz, M. Biernacki, Ł. Szala – K. Krzywcki, A. Rowicki.

W drugim sparingu rywalem wyszkowian był broniący się przed spadkiem z III ligi Ursus Warszawa. Pierwsza połowa spotkania ze stołeczną drużyną zakończyła się bezbramkowym remisem, wyszkowianie nie zdołali oddać żadnego strzału w światło bramki rywali.

Po przerwie padły dwie bramki. Na kwadrans przed końcem sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał wracający po kontuzji Jarosław Wyszyński. Rywale jeszcze przed ostatnim gwizdkiem zdołali wyrównać stan meczu po rzucie karnym. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 1:1, co jest najlepszym wynikiem Bugu w ostatnich meczach kontrolnych.

Ursus Warszawa – Bug Wyszków 1:1 (0:0)

Bramka dla Bugu: J. Wyszyński 75.

Ostatnim sparingowym rywalem Bugu Wyszków będzie występujący w czwartej lidze zespół Naprzód Zielonki

opr. Turu, źródło: www.mksbugwyszkow.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl