Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 stycznia 2022 r., imieniny Pauli, Polikarpa

Zwycięstwo na inaugurację rundy

(Zam: 23.03.2016 r., godz. 14.40)

W sobotę 12 marca Bug Wyszków zmierzył się na własnym stadionie z zespołem Naprzód Skórzec. W spotkaniu inauguracyjnym rundę wiosenną sezonu 2015/16 podopieczni trenera Salamona pokonali rywali 2:0.

Dzięki zwycięstwu Bug udanie zrewanżował się rywalom za pechową porażkę z rundy jesiennej (przypomnijmy – wyszkowianie mimo licznych okazji bramkowych przegrali w Skórcu 1:2, bramkę zdobył wtedy Ernest Dobkowski). Sobotnie spotkanie drużyna trenera Artura Salamona rozpoczęła z dwoma nowymi zawodnikami w składzie – napastnikiem Łukaszem Kamińskim (wychowanek Bugu, ostatnio bronił barw WKS-u Rząśnik) oraz pomocnikiem Tomaszem Kobylińskim (ostatnio ŁKS Łochów). Od pierwszej minuty wyszkowianie byli stroną dominującą na boisku. Po niespełna kwadransie gry Bug wyszedł na prowadzenie po bramce Dobkowskiego. Pomocnik Bugu dobił strzał Łukasza Kamińskiego. Na kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy, ponownie na listę strzelców wpisał się Dobkowski, który jak się później okazało, ustalił tym samym wynik meczu. W drugiej odsłonie znacznie spadło tempo gry, a walka toczyła się głównie w środku pola. Żaden z zespołów nie stworzył sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki.
– Bardzo dobrze rozpoczęliśmy rundę wiosenną, udało nam się wygrać z zespołem Naprzód Skórzec. To był taki mały rewanż za porażkę w Skórcu. Trochę brakuje nam jeszcze skuteczności, ale uważam, że zagraliśmy dobry mecz, zagraliśmy jak drużyna. Rozumiemy sie dobrze, zarówno na boisku, jak i poza nim. W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera, jesteśmy gotowi na kolejne mecze – powiedział nam kapitan zespołu, Mateusz Maciak.
Bug Wyszków – Naprzód Skórzec 2:0 (2:0)
Bramki: E. Dobkowski (2).
Bug (wyjściowa jedenastka): K. Goleń – K. Kaput, M. Maciak, R. Nogaj, Ł. Damętko – A. Majczyna, E. Dobkowski, P. Herman, T. Kobyliński – Ł. Kamiński, J. Rejnuś.
W najbliższej kolejce Bug czeka dużo trudniejszy sprawdzian. Wyszkowianie udadzą się na wyjazdowe starcie z liderem tabeli – MKS-em Przasnysz. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 19 marca.

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
MKS Ciechanów – Wkra Bieżuń 3:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Bzura Chodaków 5:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Huragan Wołomin 4:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Mazur Gostynin 2:2
Błękitni Gąbin – Mławianka Mława 0:3 (wo)
Wisła II Płock – MKS Przasnysz 1:1
KS Łomianki – Czarni Węgrów 0:0
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl