Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaFerie z Domem Kultury

Ikona
(Zam: 08.03.2011 r., godz. 12.10)

Gminny Dom Kultury przygotował w ferie urozmaiconą ofertę dla dzieci i młodzieży.

Jedną z propozycji był Turnieju Gier za pomocą konsoli XBOX, w którym dzieci mogły wykazać się sprawnością fizyczną oraz spostrzegawczością. Występ iluzjonisty Łukasza Podymskiego przeniósł dzieci w świat magii. Największą uwagę widzów przykuł latający stolik oraz znikająca różdżka. Iluzjonista do wykonania swoich sztuczek zapraszał dzieci, które z zaciekawieniem przyglądały się jego wyczynom.

Olga Frankowska-Kędzior poprowadziła zajęcia z rysunku i malarstwa wprowadzając dzieci w świat cieni i światła. Uczestnicy odzwierciedlali na specjalnym papierze, za pomocą ołówka martwą naturę. Dzieci chętnie szkoliły znajomość języka angielskiego na zajęciach, które w formie zabawowej przeprowadziła firma „Lingua”. Najmłodszych widzów cieszyły spektakle teatralne w wykonaniu teatru „Art-Re” z Krakowa. W bajce „Dwie Dorotki” oraz legendzie „Warkocz Królewny Wisełki” chętne dzieci mogły wystąpić u boku aktorów. Jak co roku, odbył się Turniej Tenisa Stołowego „O puchar Redakcji Lokalnych Wieści Gminnych”. W turnieju wzięło udział 11 zawodników, którzy rozegrali łącznie 56 meczów. Zmagania śledził sędzia Marek Rozenek, instruktor GDK. Zwycięzcą został Rafał Rogulski, II miejsce zajął Paweł Wołyniec, zaś III– Daniel Kowalski.
Aura zimowa pozwoliła na przeprowadzenie jeszcze jednej konkurencji sportowej – meczu w hokeja.

Dodatkowo w czasie ferii odbywały się zajęcia stałe. Pełna informacja i oferta zamieszczona jest na stronie internetowej www.branszczyk.pl

Opr. D.L.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl