Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiWyszkowskie Hawaje

Ikona
(Zam: 08.03.2011 r., godz. 12.20)

Niezwykle ciepły i słoneczny klimat w hawajskich barwach zapanował w sobotę 5 marca na balu seniorów. Impreza odbyła się w Gimnazjum nr 2.

W tym roku, już po raz piąty Dom Dziennego Pobytu „Senior”, działający przy wyszkowskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wyszkowie, podjął inicjatywę zorganizowania balu dla starszych mieszkańców. W ostatnią sobotę bawiło się 135 seniorów z miasta i gminy Wyszków.

Przedsięwzięcie to cieszy się dużym zainteresowaniem i poparciem. Motywem przewodnim balu był klimat hawajski. Część uczestników poważnie potraktowała temat imprezy, co podkreślili swoimi strojami. Oficjalną część imprezy poprowadziła kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior” – Dorota Wojtkowska, która powitała wszystkich gości. Honorowy patronat nad piątym balem seniorów objął burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski.

– Znajdujemy się w bajkowym świecie wyszkowskich Hawajów. Życzę zatem państwu, aby słońce świeciło Wam dziś jak najdłużej oraz żebyście wyszli z tej imprezy opaleni, uśmiechnięci i zadowoleni – powiedział z uśmiechem.

Na piątym balu seniorów nie zabrakło oczywiście dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej – Agnieszki Mróz.
– To już piąty bal seniorów w Wyszkowie. Cieszę się, że ta inicjatywa się podoba i spotyka się z licznym odbiorem. Mam nadzieję, że humory, z którymi tu przyszliście będą dopisywały – mówiła dyrektor OPS w Wyszkowie.

Na uczestników balu czekało wiele atrakcji, m.in. jedną z niespodzianek był pokaz tańców latynoamerykańskich, zaprezentowanych przez Karolinę Woźniakowską i Adriana Banaszka oraz Dominikę Ziętarę i Jakuba Przybysza ze szkoły tańca IMAGE w Wyszkowie.

Tradycyjną już częścią balu stała się loteria fantowa przygotowana przez stowarzyszenie „Promenada” w Wyszkowie. Fundusze zebrane podczas loterii mają być przeznaczone na program stypendialny „Talenty Wyszkowa”. Główną nagrodą w losowaniu był termos, herbata i szampan, które wygrała Wanda Dana. Na imprezie wybrano również Króla i Królową balu. Zostali nimi Adam Zieliński i Halina Buźniak.

M.Ch.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta