Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaWyszkowskie Hawaje

Ikona
(Zam: 08.03.2011 r., godz. 12.20)

Niezwykle ciepły i słoneczny klimat w hawajskich barwach zapanował w sobotę 5 marca na balu seniorów. Impreza odbyła się w Gimnazjum nr 2.

W tym roku, już po raz piąty Dom Dziennego Pobytu „Senior”, działający przy wyszkowskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wyszkowie, podjął inicjatywę zorganizowania balu dla starszych mieszkańców. W ostatnią sobotę bawiło się 135 seniorów z miasta i gminy Wyszków.

Przedsięwzięcie to cieszy się dużym zainteresowaniem i poparciem. Motywem przewodnim balu był klimat hawajski. Część uczestników poważnie potraktowała temat imprezy, co podkreślili swoimi strojami. Oficjalną część imprezy poprowadziła kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior” – Dorota Wojtkowska, która powitała wszystkich gości. Honorowy patronat nad piątym balem seniorów objął burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski.

– Znajdujemy się w bajkowym świecie wyszkowskich Hawajów. Życzę zatem państwu, aby słońce świeciło Wam dziś jak najdłużej oraz żebyście wyszli z tej imprezy opaleni, uśmiechnięci i zadowoleni – powiedział z uśmiechem.

Na piątym balu seniorów nie zabrakło oczywiście dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej – Agnieszki Mróz.
– To już piąty bal seniorów w Wyszkowie. Cieszę się, że ta inicjatywa się podoba i spotyka się z licznym odbiorem. Mam nadzieję, że humory, z którymi tu przyszliście będą dopisywały – mówiła dyrektor OPS w Wyszkowie.

Na uczestników balu czekało wiele atrakcji, m.in. jedną z niespodzianek był pokaz tańców latynoamerykańskich, zaprezentowanych przez Karolinę Woźniakowską i Adriana Banaszka oraz Dominikę Ziętarę i Jakuba Przybysza ze szkoły tańca IMAGE w Wyszkowie.

Tradycyjną już częścią balu stała się loteria fantowa przygotowana przez stowarzyszenie „Promenada” w Wyszkowie. Fundusze zebrane podczas loterii mają być przeznaczone na program stypendialny „Talenty Wyszkowa”. Główną nagrodą w losowaniu był termos, herbata i szampan, które wygrała Wanda Dana. Na imprezie wybrano również Króla i Królową balu. Zostali nimi Adam Zieliński i Halina Buźniak.

M.Ch.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl