Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyKolejne „pudło” Terlikowskiego

(Zam: 17.02.2016 r., godz. 11.38)

W pierwszej rundzie mistrzostw Automobilklubu Centrum i Pucharu Tedex WRC Terlikowski Rally Team w składzie Kacper Terlikowski i Krzysztof Zdunek zajęli 3 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 miejsce w klasie III.

Pierwsza runda tegorocznego Pucharu Tedex odbywała się w ramach XII Winter Rally. Poszczególne próby (było ich w sumie siedem) odbywały się w niedzielę 7 lutego w Nadarzynie i Gąskach. Kacper Terlikowski i Krzysztof Zdunek jadący swoim citroenem saxo uplasowali się ostatecznie na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej i drugim w klasie III. W klasie i „generalce” wyprzedzili ich bezpośrednio Sebastian Dziadosz i Michał Dziadosz (honda civic VTI). Załoga Terlikowski/Zdunek straciła do nich nieco ponad 6 sekund. 9 sekund wyszkowianie stracili natomiast do zwycięzców całego rajdu – załogi Krzysztof Głowała/Mateusz Głowała (mazda 323 GTR). Dodatkowo, wyszkowianie zmierzyli się z problemami sprzętowymi – po pierwszym przejeździe Terlikowski miał usterkę przewodu chłodzącego, którą na szczęście udało się usunąć. Warto wspomnieć, że w całym rajdzie wystartowały aż 52 załogi (ukończyło go 39). Tym bardziej gratulujemy udanych przejazdów!
Na kolejny występ Kacpra Terlikowskiego nie trzeba będzie długo czekać. W walentynki wyszkowianin wystartuje w II rundzie Królewskiego Winter Cup (na Torze Służewiec), tydzień później natomiast w Rajdzie Monte Calvaria.
Turu

Komentarze

Dodane przez !!!, w dniu 19.02.2016 r., godz. 15.53
Za rok zgłaszamy Terlikowskiego do Zaczynu!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl