Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 września 2023 r., imieniny Gerarda, TeodoraKolejne „pudło” Terlikowskiego

(Zam: 17.02.2016 r., godz. 11.38)

W pierwszej rundzie mistrzostw Automobilklubu Centrum i Pucharu Tedex WRC Terlikowski Rally Team w składzie Kacper Terlikowski i Krzysztof Zdunek zajęli 3 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 miejsce w klasie III.

Pierwsza runda tegorocznego Pucharu Tedex odbywała się w ramach XII Winter Rally. Poszczególne próby (było ich w sumie siedem) odbywały się w niedzielę 7 lutego w Nadarzynie i Gąskach. Kacper Terlikowski i Krzysztof Zdunek jadący swoim citroenem saxo uplasowali się ostatecznie na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej i drugim w klasie III. W klasie i „generalce” wyprzedzili ich bezpośrednio Sebastian Dziadosz i Michał Dziadosz (honda civic VTI). Załoga Terlikowski/Zdunek straciła do nich nieco ponad 6 sekund. 9 sekund wyszkowianie stracili natomiast do zwycięzców całego rajdu – załogi Krzysztof Głowała/Mateusz Głowała (mazda 323 GTR). Dodatkowo, wyszkowianie zmierzyli się z problemami sprzętowymi – po pierwszym przejeździe Terlikowski miał usterkę przewodu chłodzącego, którą na szczęście udało się usunąć. Warto wspomnieć, że w całym rajdzie wystartowały aż 52 załogi (ukończyło go 39). Tym bardziej gratulujemy udanych przejazdów!
Na kolejny występ Kacpra Terlikowskiego nie trzeba będzie długo czekać. W walentynki wyszkowianin wystartuje w II rundzie Królewskiego Winter Cup (na Torze Służewiec), tydzień później natomiast w Rajdzie Monte Calvaria.
Turu

Komentarze

Dodane przez !!!, w dniu 19.02.2016 r., godz. 15.53
Za rok zgłaszamy Terlikowskiego do Zaczynu!

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta