Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyRodzinne kolędowanie w Niegowie

(Zam: 03.02.2016 r., godz. 14.35)

W kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Niegowie 24 stycznia odbyło się pierwsze „Rodzinne Kolędowanie 2016”.

Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie na Rzecz Gminy Zabrodzie „Bractwo Zabrodzkie” i proboszcz parafii w Niegowie. Spotkanie prowadził prezes Bractwa Zabrodzkiego Andrzej Krzeczkowski. Dyplomy i upominki dla wykonawców wręczał członek zarządu stowarzyszenia Arkadiusz Redlicki.
W spotkaniu wzięło udział 12 grup rodzinnych z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Zabrodziu łącznie. Występowali: podopieczni DPS „Fiszor” w Gaju z siostrą dyr. Barbarą Piotrowską, Iga Wieszczyk i Patryk Kurczątek, Karolina i Zosia Więch, Natalia i Jarosław Wielgolascy, Magdalena i Justyna Chmiel, Martyna i Adriana Redlickie, Paweł, Oksana i Dominik Getka, Ewelina i Łukasz Dąbrowscy z córką Zosią, Magda Szewczyk i Jan Ślendak, Anna, Małgorzata, Ewa i Agnieszka Świeżak, Weronika i Tadeusz Chmiel.
Najmłodszym uczestnikiem kolędowania była Zosia Dąbrowska (3 lata), która wystąpiła z rodzicami, natomiast najstarszym – Jan Ślendak z Bractwa Zabrodzkiego.
Podczas występów w kościele zjawili się Trzej Królowie, którzy zgromadzonym rozdali słodycze.
Wspólne kolędowanie wspierali sponsorzy: wójt gminy Zabrodzie Tadeusz Michalik, sekretarz gminy Zabrodzie Zdzisław Bocian, Iwona i Jarosław Banasiakowie, Regina i Wiesław Garbarczykowie, Agnieszka i Wiesław Jakubowscy, Auto-Naprawa Modzelewski i Izdebski, Mariola i Zbigniew Paziowie, Anna Walczyńska, Renata i Leszek Tymińscy, Halina i Jan Ślendakowie, Beata Kornatka.
Organizatorzy

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl