Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława

Uroczystość dziadków i babć

(Zam: 03.02.2016 r., godz. 14.30)

„Witajcie drogie babcie i drodzy dziadkowie oraz wnuczki i wnukowie! Dziś okazja rzadka. Spotkaliśmy się razem, by uczcić wasze święto” – tymi słowami społeczność szkolna placówki w Leszczydole Starym witała gości uroczystości zorganizowanej z okazji Dni Babci i Dziadka.

Na świętujących czekały liczne atrakcje. Najpierw odbyła się część artystyczna, którą rozpoczęli członkowie koła teatralnego. W swoim programie mówili o tym, jak ważni są w ich życiu bohaterowie dnia i co można dla nich zrobić. Wesołe piosenki, ciekawe układy taneczne oraz gorące życzenia stanowiły doskonałe uzupełnienie tych rozważań. Następnie zaprezentowały się przedszkolaki, które przeniosły widzów w baśniowy świat. Po przedstawieniach dzieci przyszedł czas na występ zaproszonych gości. Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Wyszkowie zaśpiewali kilka piosenek, zróżnicowanych pod względem stylu i tematyki, za co otrzymali gromkie brawa i drobne upominki. Był to ostatni punkt części artystycznej. Po tym wnukowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty, a później wszyscy udali się na poczęstunek. Uroczystość przygotowały: J. Kozon i M. Dworecka.
Org.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl