Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyLoczki startowały w Piasecznie

(Zam: 03.02.2016 r., godz. 14.22)

W sobotę 23 stycznia w Piasecznie odbyły się Halowe Mistrzostwa Mazowsza w Piłce Nożnej Kobiet. Swoje umiejętności podczas imprezy zaprezentowały wyszkowskie Loczki.

Podopieczne trenera Karola Wołynki stanowiły jedną z 12 drużyn walczących o wojewódzki czempionat. Wyszkowianki trafiły do grupy B, w której mierzyły się z Pragą II Warszawa, Czwórką Radom oraz Pogonią Siedlce.
W pierwszym spotkaniu wyszkowianki przegrały z rezerwami bardzo mocnej Pragi Warszawa. Podopieczne trenera Karola Wołynki odbudowały się w drugim meczu, pokonując występującą na co dzień w I lidze Czwórkę Radom. W ostatnim meczu grupowym Loczki, niestety uległy po wyrównanym meczu Pogoni Siedlce i tym samym zakończyły rozgrywki na fazie grupowej.
Mistrzyniami Mazowsza zostały ostatecznie piłkarki pierwszej drużyny Pragi Warszawa, które po konkursie rzutów karnych pokonały w finale GOSiRki Piaseczno. Trzecie miejsce zajęły grupowe rywalki Loczków z Czwórki Radom, które w „małym finale” ograły Tygrysa Hutę Mińską.
Teraz Loczki wracają do przygotowań przed zbliżającą się rundą wiosenną rozgrywek III ligi kobiet. Przypomnijmy, że na półmetku sezonu, dziewczęta zajmują bardzo dobre, drugie miejsce w tabeli.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl