Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyBug rozpoczął sparingi

(Zam: 03.02.2016 r., godz. 14.21)

W sobotę 23 stycznia drużyna seniorów Bugu Wyszków rozegrała pierwszy tej zimy mecz towarzyski. Piłkarze trenera Artura Salamona ulegli trzecioligowemu ŁKS-owi Łomża 1:4.

Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży. W pierwszej połowie gra wyszkowian wyglądała dobrze. Piłkarze Bugu nie ustępowali wyżej notowanym rywalom i stworzyli sobie kilka sytuacji podbramkowych. Niestety, jedynego gola zdobyli gospodarze i to oni prowadzili po pierwszej połowie 1:0.
W drugiej odsłonie trener Salamon desygnował do gry rezerwowy skład, wskutek czego rywale osiągnęli przewagę. Udokumentowali ją trzema bramkami. Wyszkowianie odpowiedzieli jednym golem. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Aron Majczyna. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 4:1 na korzyść ŁKS-u.
Warto wspomnieć, że w szeregach Bugu wystąpił jeden testowany zawodnik (na pozycji środkowego pomocnika). Połowę meczu rozegrał również Alan Wróbel, który zadeklarował chęć powrotu do pierwszej drużyny Bugu (w ostatniej rundzie Wróbel występował jedynie w B-klasowym zespole rezerw).
ŁKS Łomża – Bug Wyszków 4:1 (1:1)
Bramka dla Bugu: A. Majczyna.
W najbliższą sobotę (30 stycznia) pierwsza drużyna Bugu (wg słów trenera 13-14 zawodników) zmierzy się w stolicy z III-ligową Polonią Warszawa. Zawodnicy, którzy nie zagrają z „Czarnymi Koszulami” wystąpią natomiast dzień później w meczu z Makowianką Maków Mazowiecki (Liga Okręgowa). To spotkanie zostanie rozegrane w Ostrołęce.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl