Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lutego 2023 r., imieniny Apolonii, CyrylaPlatforma na równi pochyłej

(Zam: 27.01.2016 r., godz. 14.46)

„Debata w PE to oczywiste zwycięstwo premier Szydło, a Platforma będzie miała za chwilę poniżej 10% w sondażach. W sumie to już jej nie ma”. To cytat z wpisu internetowego pani redaktor Agnieszki Gozdyry, prezenterki Polsatu.

Trudno się nie zgodzić z panią redaktor. Ostatnie sondaże dla Platformy Obywatelskiej oscylują wokół 10-15 %, a przecież są to sondaże sprzed debaty w Parlamencie Europejskim, która była potężnym międzynarodowym blamażem dla tej formacji. Liderzy PO podjęli histeryczną akcję atakowania Polski na forum międzynarodowym. Odbywa się to oczywiście w mediach, przede wszystkim niemieckich, ale nie tylko – wszędzie bowiem, gdzie sięgają macki tej formacji, dochodzi do szkalowania naszej ojczyzny. Ale doszło również do skandalicznej akcji na forum unijnym, której celem jest zablokowanie zmian przeprowadzanych przez demokratycznie wybrany rząd zgodnie z wolą narodu. Na szczęście Polacy zaczęli rozumieć, jak bardzo byli okłamywani przez PO i „zaprzyjaźnione media” w ostatnich 8 latach i w coraz mniejszym stopniu dają się oszukać. Przyjrzyjmy się trochę tej wyraźnie schodzącej ze sceny politycznej partii. Pierwszym i najbardziej oczywistym problemem tej formacji jest degeneracja, skorumpowanie i cynizm liderów PO. Pamiętamy aferę hazardową i spoconą twarz Zbycha, pamiętamy Amber Gold, premierowicza Tuska i sędziego Milewskiego, który chciał uzgadniać z kancelarią Tuska dogodne terminy i obiecywał przydzielić do prowadzenia sprawy „odpowiednich ludzi”. Również fałszowanie wyborów samorządowych przez wałbrzyską Platformę Obywatelską i martwe dusze w gorzowskiej PO. Pamiętamy zegareczki ministra Nowaka i kolacyjki z ośmiorniczkami. I wiele, wiele innych spraw, afer, oszustw i manipulacji. Degeneracja naszych platformerskich pseudoelit to jednak jedynie wstęp do czegoś znacznie gorszego, do kupczenia naszym narodowym interesem. Jest to widoczne nie od dziś. Już w 2010 roku Tusk spiskował z Putinem przeciwko polskiemu prezydentowi, ogłosił miłość do Rosji i oddał śledztwo smoleńskie w ręce KGBistów, wychwalając pod niebiosa wspaniałą współpracę z nimi. Pani Kopacz natomiast publicznie okłamywała Polaków w sprawie śledztwa mówiąc m.in., że polscy patomorfolodzy ramię w ramię z rosyjskimi wykonywali sekcje zwłok. Wprowadzała tym samym polską opinię w błąd i kryła rosyjskie zaniedbania, oszustwa i manipulacje. Dziś przedstawiciele PO próbują zablokować uzdrawianie Polski. Robią to wspólnie z Niemcami i unijnymi biurokratami. Dochodzi do tego, że pani Ewa Bieńkowska, znana nam wszystkim z „taśm prawdy” głosuje w rezolucji Komisji Europejskiej przeciwko Polsce!!! Mamy więc osobę, która gardzi Polakami – twierdzi m.in. w rozmowie z byłym szefem CBA, że tylko idiota albo złodziej może zarabiać 6 tys. zł w naszym kraju. Jest tak oderwana od problemów tych polskich „idiotów i złodziei”, zarabiających mniej niż 6 tys. zł, że głosuje przeciwko nim. Czy jednak kolejna kompromitacja PO doprowadzi ją do samounicestwienia? Jest to coraz bardziej prawdopodobne. Przewidywałem to nie tak dawno w felietonie „Sztandar wyprowadzić”, a wcześniej w innych. Procesy gnilne w PO są już tak zaawansowane, że politycy tej partii nie zauważają rzeczywistości.
Wyszkowska Platforma jest kompletnie wycofana z kontaktów ze społeczeństwem, boi się go, nie organizuje żadnych spotkań, nie ma bowiem wiele do powiedzenia. Konfiturki płynące z udziału we władzy zaspokajają potrzeby jej słabnących lokalnych struktur. W minionych wyborach, zarówno parlamentarnych, prezydenckich, jak i samorządowych jej aktywność była bardzo ograniczona. Lokalni kandydaci wystawieni w ostatnich wyborach parlamentarnych byli kompletnie nieznani z jakiejkolwiek działalności i zdobyli bardzo mało głosów, w wyborach prezydenckich praktycznie PO nie było widać, w samorządowych lokalna PO nie odważyła się nawet wystawić kandydata na burmistrza. Trzeba jednak powiedzieć, że wśród zwolenników i działaczy naszej lokalnej PO jest wielu wartościowych ludzi – trochę zagubionych, trochę oszukanych. Co zrobią w najbliższej przyszłości? Odetną się od partii, której uwierzyli, czy zacisną zęby i pozostaną jej wiernymi zwolennikami? Pójdą do Ryszarda, który tworzy PO – bis, czy wybiorą raczej Gowina, który odciął się od swojego dawnego środowiska i zachowując cały czas swój swoisty spokój, konsekwentnie próbuje w zmieniających się okolicznościach wprowadzać umiarkowanie konserwatywny program? A może staną się zwolennikami Kukiz15, jak to stało się z jednym z lokalnych działaczy tej partii? Czy też w ogóle zniechęcą się do zaangażowania w sprawy publiczne? Szczerze życzę wszystkim zwolennikom dawnej PO, która przecież kiedyś była zupełnie inną partią, właściwych wyborów.
Marek Głowacki

Komentarze

Dodane przez 101, w dniu 27.01.2016 r., godz. 15.04
Ty się, cwaniaczku, nie przyglądaj konfidentom z PO, tylko konfidentom z PiSu. To konfidenci z PiSu teraz rządzą.
Dodane przez 101, w dniu 27.01.2016 r., godz. 15.08
Głowacki teraz będzie pisał felietoniki o procesach gnilnych w PO. Zgnilizny zwanej PiS nie rusza, bo zaśmierdzi jeszcze bardziej, niż cała reszta.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.01.2016 r., godz. 15.24
Oczywiste kłamstwa Szydłowej to jej zwycięstwo? Czy tam siedzą sami naiwni ludzie w tym Parlamencie? Czy może to Marek Głowacki do takich należy?
Dementujmy kłamstwa PISu
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.01.2016 r., godz. 15.38
KOD - akcja DEMENTUJEMY . Wszyscy jesteśmy świadkami intensywnej akcji propagandowej i hejterskiej PiS, opartej na kłamstwach. W prawicowych mediach - jest olbrzymia ilość kompletnie kłamliwych informacji. Dzięki nim naród nie wie co jest prawdą, nie wie co naprawdę się dzieje, nie wie, że jest oszukiwany, nie walczy z łamaniem prawa a wręcz wspiera jego łamanie. Wiemy też, że Rosja finansuje media i ludzi w Polsce - wspomaga dezintegrację Europy - ich wpisy też są widoczne na forach.... PiS zatrudnia wiele sób do pisania komentarzy na forach. My obywatele - nie mamy takich pracowników - sami musimy to zdementować :) Dlatego jest AKCJA - DEMENTUJEMY!! Komentujemy, dementujemy, wklejamy linki na prawicowych forach i mediach. Pod każdym kłamliwym artykułem i filmem wklejamy prawdę! :) Gdzie dementować? Ponizej są pokazane media mocno kłamiące i powiązane z PiS: TV Republika, TV Trwam, Radio MaRyja, Gazeta Polska, Niezalezna.pl., wsieci.pl, wpolityce.pl, wgospodarce.pl. Strony polityków i partii, Max Kolonko który stał się guru prawicowym., strony narodowców. I jeszcze jedna rada - najłatwiej komentować na FB bo rzeczone media na swoich stronach raczej blokują takie komentarze. Walczmy z pisowską szczujnią!
Dodane przez Jam, w dniu 27.01.2016 r., godz. 16.55
niestety PO nie zniknie, są i będą pod nazwą .Nowoczesna
Gazeta Finansowa - "Kampania .Nowoczesnej za publiczne pieniądze"
Dodane przez Paszczur, w dniu 27.01.2016 r., godz. 17.04
panie Marku- dlaczego Pan nie dopisał , ze szczury z upadajacej PO pójdą gremialnie do Nowoczesnej...........to było zaplanowane, być może wariant B wiadomych służb, ......."Ponad 2,2 mln zł wydało Ministerstwo Gospodarki na emisję spotów z udziałem Ryszarda Petru w największych stacjach telewizyjnych i na najpoczytniejszych portalach internetowych. ".......Narodowe Centrum Kultury wydało ......:-) przypadkowo 2 ksiazki Petru dotyczące finansów......"Oprócz promocji jaką zapewniło Petru Narodowe Centrum Kultury, został on również twarzą kampanii promocyjnej Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Ministerstwie Gospodarki. Przez cały luty br. filmy promocyjne z Petru emitowane były w największych stacjach telewizyjnych (grupy Polsat, TVN i TVP) oraz w internecie.".................................... I to jest lider oddolnego ruchu obywatelskiego .........te ciężkie melony to przypadkowy zbieg okoliczności....a kodziarze sa nieświadomym, naiwnym narzędziem, wystarczy popatrzec na manifestacje same komuchy po 60-ce - kiedyś wyszydzaliście moherowe berety, u Was "mlodych , wyksztalconych z wielkich miast" ni ch..ja
Hans-Olaf Henkel dla "Do Rzeczy": sankcje dla Polski to byłby koniec UE
Dodane przez Paszczur, w dniu 27.01.2016 r., godz. 17.14
Powody ataków na nowy rząd w Polsce są dwa. Polska opozycja nie pogodziła się ze swoją przegraną w wyborach, a drugi wynika z tego, że kraje ze środkowej i wschodniej Europy: Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, nie są entuzjastycznie nastawione do unijnego centralizmu i nie chcą mieć drugiej Moskwy w postaci Brukseli, która by im mówiła, co mają robić.....................Jako Niemiec, który czyta, obserwuje media międzynarodowe, zauważam wyraźnie, że niemieckie media i niemieccy politycy wiodą prym w krytykowaniu polskiego rządu............... .........Pan Schulz atakuje Polskę, mówiąc o zamachu stanu albo o demokracji w stylu Putina. To nie tylko największa niegodziwość, jaką słyszałem, będąc posłem do PE, ale też totalny brak szacunku dla litery prawa. ............. zamiast krytykować nową polską ustawę medialną i zmiany w polskich mediach, pan Oettinger powinien przeprowadzić śledztwo w sprawie tego, co i jak pokazuje niemiecka telewizja publiczna, nad którą ma kontrolę rząd i która jest finansowana z pieniędzy niemieckich podatników. Dlaczego od lat pokazuje euro tylko w korzystnym świetle i czemu mówiąc o uchodźcach i korzyściach z ich przyjmowania, od miesięcy zawsze pokazuje tylko kobiety z dziećmi. Nigdy nie uwzględnia tego, że znakomita większość uchodźców to przecież młodzi, samotni mężczyźni. I wreszcie – dlaczego przez cztery dni od wydarzeń w Kolonii i innych miastach nie mówiono o tym, co się tam stało, unikając zrelacjonowania sytuacji? Niemieckie media krytykujące polskie media to kompletna niesprawiedliwość. .................ot- Niemiec prawdziwszy od POmaskiej, Halickiego, Ejchlera , OLi Malolatow i pozostałych Anonimow.
Najnowszy sondaż TNS Polska.
Dodane przez Paszczur, w dniu 27.01.2016 r., godz. 17.23
44 proc. badanych, którzy zadeklarowali chęć udziału w wyborach parlamentarnych, chce głosować na PiS, 17 proc. na PO, 9 proc. na formację Kukiz'15, a 8 proc. na Nowoczesną - wynika z sondażu TNS Polska. Do Sejmu według tego badania nie weszłoby zasiadające obecnie w Sejmie PSL................no i tak to mnw naprawdę wygląda a nie IBRIS podajacy na życzenie Rubikonia Petru..........a nawet jego zaufanie,....... na pewno farnkowicze głosowali.......na marginesie z 25% w wyborach samorzadowych do niebytu? ........nikt nie protestował na ulicach na ewidentne oszustwo wyborcze
Dodane przez ola, w dniu 27.01.2016 r., godz. 19.58
ponad 100 prokuratorów już dokonało właściwego wyboru: odeszli na emeryturę - już pięć ( 5 )razy "gorszy sort Polaków" dokonał właściwego wyboru: wyszedł na ulice ponad 40 miast w kraju i za jego granicami demonstrować - po 1 kwietnia wyjdą na ulice wszyscy oszukani sztandarową obietnicą PiS-u, także ci, którzy na tę partię głosowali!
Fiński polityk staje w obronie Polski przeciwko UE
Dodane przez Paszczur, w dniu 27.01.2016 r., godz. 20.00
Timo Soini to szef fińskiego MSZ, który w mocnych słowach skrytykował Unię Europejską za jej bezprecedensowe dochodzenie w sprawie zmian prawnych w Polsce. Oświadczył, że unijna wspólnota usiłuje prowadzić „dyktat” w obszarze spraw wewnętrznych Polski. Soini na swoim blogu napisał: „Niewybierany unijny biurokrata nie może wchodzić na głowę niezależnemu, wybranemu organowi decyzyjnemu (...) W Polsce zostały przeprowadzone wolne i uczciwe wybory. Jednakże UE chce dyktować Polsce w jej własnych wewnętrznych sprawach. Historia, jak się wydaje, nie nauczyła niczego wszystkich wyznawców UE”.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.01.2016 r., godz. 20.27
Pis robi takie ZŁO....Przy którym potknięcia Platformy za rok,dwa, okażą się drobiazgami.Pis rujnuje Polskę we wszystkim i obniża jej wartość.Tu dopiero za rok będzie POCZĄTEK KATASTROFY GOSPODARCZEJ !!! Odpływ kapitału z Polski i inwestorów załatwi Was na amen.Tak jak ruskich cena ropy.
Procesy gnilne...
Dodane przez 101, w dniu 27.01.2016 r., godz. 20.35
Gdzie ''pińcet'' dla frajerów głosujących na PiS. Gdzie ''piniendze''? Co z resztą obietnic?
''Piniendzy nima'', a tymczasem...
Dodane przez 101, w dniu 27.01.2016 r., godz. 21.03
... a tymczasem ceny do góry w usługach finansowych i handlu. Za co to frajerstwo głosujące na PiS ma zakupy robić? Za co, pytam?
do pa-szczura
Dodane przez Anonim, w dniu 27.01.2016 r., godz. 21.24
Szczurku nie podniecaj się tymi programami bo są CAŁKOWICIE NIEREALNE.Opodatkujecie w przyszłym roku co się da i kogo się da bo kasy już wiadomo że zabraknie i innego wyjścia nie będziecie mieli.Będzie bunt tych nadmiernie opodatkowanych.Opinię macie przesraną.Inwestorzy zaczną się wycofywać.Chwiejki,które poszły głosować na was za obiecane judaszowe srebrniki ich nie dostaną.
6 rano u administratora strony antykomor.pl
Dodane przez AntyBox, w dniu 27.01.2016 r., godz. 21.29
Ministerstwo Sprawiedliwości oczekuje wyjaśnień od prokuratora Seremeta ws. interwencji u internauty: "Nie będziemy się godzili na takie postępowanie"
do Paszczura
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 27.01.2016 r., godz. 21.33
Zgadzam się z panem, że te spoty Ryszardu "Rubikonia" Petru to mocna sprawa i dziękuję za przypomnienie ich. Pokazuje to bowiem istotę rozgrywki z Nowoczesną. To szalupa dla skompromitowanego układu, który do tej pory rządził Polską. Ja osobiście nie mam złudzeń w sprawie Nowoczesnej. Ilość forsy i czasu antenowego "zaprzyjaźnionych mediów" wbita w tę wydmuszkę zadziwia i świadczy o potężnych zasobach jakimi nadal dysponuje eleganckie towarzystwo. Jesteśmy na dobrej drodze - mam na myśli oczywiście szybkie i sprawne zmiany nowego rządu, ale dużo zakrętów jeszcze przed nami. PO wg mnie raczej już przepadło, nie odbije się. Ale oczywiście ciekawe jest jak będą wyglądały relacje Nowoczesna - PO i siła tego duetu. Jest tu sporo potencjalnych problemów. Ich elektoraty się z pewnością nie będą sumować, a i między liderami może dojść do ambicjonalnych bojów. Już to widać.
do 101
Dodane przez 102, w dniu 27.01.2016 r., godz. 21.50
a gdzie moja kasa z OFE ? a gdzie niespełnione obietnice PO?
Gdzie ''piniendze'' dla PiSplanktonu, gdzie?
Dodane przez 101, w dniu 27.01.2016 r., godz. 21.53
Głowacki, internauci się dopytują o kilka kwestii. Czy dobrze pamiętają? Na każde dziecko 500zł miesięcznie, nie dopuścimy do zamknięcia ani jednej kopalni i nie zwolnimy żadnego górnika, reaktywujemy Stocznię w Szczecinie, przywrócimy poprzednie widełki wieku emerytalnego 60/65 zamiast 67/67, ubranka dla dzieci będą miały 0 stawki VAT (czyli zlikwidujemy VAT8%), obniżymy VAT do 22%, damy pracę młodym i mieszkania socjalne na start, jeśli założą rodzinę, przynajmniej podwoimy pensje pielęgniarkom i w całej służbie zdrowia, przewalutujemy kredyty frankowiczów, zwiększymy trzykrotnie kwotę wolną od podatku, podniesiemy renty i zwiększymy emerytury, podniesiemy najniższą krajową pensję do poziomu UE, podwoimy nakłady na polską naukę, zrepolonizujemy banki, lekarz i dentysta będzie w każdej szkole, darmowe przedszkola, obniżymy CIT z 19 do 15% dla najmniejszych przedsiębiorstw zatrudniających min 3 osoby, wycofamy się z pakietu klimatycznego, stworzymy system obrony terytorialnej kraju z organizacji paramilitarnych, zlikwidujemy NFZ, konstytucyjnie będziemy chronić lasy państwowe. Czy takie obietnice usłyszeli? Na jakim etapie to wszystko jest?
Dodane przez Mamy was, w dniu 27.01.2016 r., godz. 22.13
Marek Głowacki ma rację, mamy was. PełO w 2012 roku miała 42 tysiące członków. Teraz gdy stracili władzę składki płaci 17 tysięcy członków. W wyborach na syndyka masy upadłościowej, Schetynę głosowało 91 % przy frekwencji 52% czyli 8,5 tysięcy baranków. Mamy was. W sądzie rozpocznie się proces przeciwko Arabskiemu i jeszcze czwórce pomagierów, w sprawie złego przygotowania lotu do Smoleńska. Mamy was. Ziobro już wystraszył 100 prokuratorów, chcą przejść na emeryturkę. Mamy was. KOD już atakuje Rzeplińskiego za zdradę bo przyjął dwóch sędziów TK z PiS do składu orzekającego. Odzyskujemy TK, jest kwestią czasu, że przyjmie do orzekania pozostałych trzech z PiS. Mamy was. Lis, Kraśko,Tadla, Lewicka po za TVP. Trudno też zobaczyć Gertycha, Miśka Kamińskiego, Niesiołowskiego, Kalisza, Jest spokojniej i fajniej. Mamy was. 31 stycznia w Wyszkowie koncert Jana Pietrzaka. Jestem tam. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki. W Wyszkowie też się robi fajnie. Może zaprotestujecie przed koncertem KODowcy, Mamy was. Eyjhlerowi i pomagierom pozostała mowa nienawiści. Śmiejemy się z was, pomocnicy szefa, który nie płaci alimentów. Niedługo będziecie grupami szturmowymi PełO i Swetru.pl.
Buahahahahaha...
Dodane przez 101, w dniu 27.01.2016 r., godz. 22.22
Samorządy żądają przesunięcia terminu rozpoczęcia wypłat; ostrzegają, że w przeciwnym razie grozi im paraliż. I poooszłoo w PiSd..
Gdzie ta wasza wolność i demokracja.
Dodane przez Komu wy służycie, KOD ?, w dniu 27.01.2016 r., godz. 22.32
– W 2008 roku Grzegorz Schetyna pokazał swoją siłę, demonstrował siłę resortu spraw wewnętrznych. To była ustawka polityczna policji, działanie wysoce nieprofesjonalne - ocenił akcję "Widelec", podczas której policja miała za pomocą tortur wymuszać zeznania od aresztowanej grupy kibiców wiceminister spraw wewnętrznych. Bicie kluczami po jądrach, zmuszanie do przysiadów nago, do siadania na pałce policyjnej ustawionej na sztorc, gazowanie w zamkniętym samochodzie – tak według relacji uczestników wydarzeń działała policja, wymuszając przyznanie się do winy w czasie akcji Widelec. Sąd uniewinnił o tej pory około 100 z 752 aresztowanych przez policję kibiców. Reszta wciąż czeka na decyzję. Akcję miał w 2008 roku zainicjować ówczesny szef MSW Grzegorz Schetyna, który dziś został przewodniczącym Platformy Obywatelskiej
Gdzie ci fachowcy pracują ?
Dodane przez Struktury PO w Wyszkowie., w dniu 27.01.2016 r., godz. 22.46
Zarząd Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiej RP (wybrany w dnu 11.09.2013r.) tworzą: Renata Rokitnicka – Przewodnicząca Koła Adam Mróz – Wiceprzewodniczący Koła Aneta Rokitnicka – Sekretarz Jerzy Romanowski – Skarbnik Wojciech Chodkowski – członek zarządu Wojciech Kluczyński – członek zarządu Jerzy Kruk – członek zarządu Danuta Nowosad – członek zarządu Jarosław Szczerba – członek zarządu Przewodniczącym Zarządu Koła Gminnego Platformy Obywatelskiej RP (wybrany w dnu 11.09.2013r.) został Marek Siekierski. Radę Powiatową PO tworzą: Radę Powiatową PO RP w Wyszkowie, tworzą ją: Adam Mróz Renata Rokitnicka Marek Siekierski Lucyna Sosnowska – RM Wojciech Chodkowski Jerzy Kruk Wojciech Nowakowski Hanna Frąckiewicz Marek Giziński Danuta Nowosad Maciej Wójcik Jarosław Szczerba Mariusz Kowalski Rada Powiatu wybrała także Zarząd Powiatowy PO RP w Wyszkowie w składzie: Adam Mróz – Przewodniczący Renata Rokitnicka – Z-ca Przewodniczącego Marek Siekierski – Z-ca Przewodniczącego Marek Giziński – Skarbnik Mariusz Kowalski – Sekretarz
PiSplanktonie,
Dodane przez 101, w dniu 27.01.2016 r., godz. 23.30
nie wyskakuj mi z pytaniami dotyczącymi PO. PO to zaraza taka sama jak PiS. Chcesz wiedzieć PiSowski frędzlu gdzie Twoje pieniądze z OFE? Zapytaj PO i OFE.
Dodane przez Gdzie ci fachowcy pracują ?, w dniu 27.01.2016 r., godz. 23.45
Uzupełniłby tę listę o tych bardzo zaangażowanych w wyborach po stronie Platformy szarych członków tej partii.
Dodane przez Brawo Eychler, w dniu 27.01.2016 r., godz. 23.54
naruszyłeś coś co mogło być zakopane
Dodane przez ., w dniu 28.01.2016 r., godz. 06.55
PiS zacznie nie tylko ujawniać afery, ale wyciągać z kieszeni złodziei zagrabione pieniądze. Ziobro to spec od takich spraw. Już on znajdzie pieniądze, które były przeznaczone na komputeryzaję OFE. Kradli bezkarnie na ogromną skalę, czuli się wszechwładni i nietykalni.
do 101
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 28.01.2016 r., godz. 06.57
Panie/pani 101 - skąd te nerwy, skąd ta gorączka ? Dziś mamy na tapecie temat Platformy Obywatelskiej i powiązane z nią sprawy Nowoczesnej, a także elektoratów tej/tych partii. Uciekanie od dyskusji w tych sprawach to znana ornitologom typowa strategia chowania głowy w piasek. Jak pan/pani wie nie jest to strategia skuteczna. Między PO a Nowoczesną istnieją z jednej strony "ścisłe", podkreślam to słowo ścisłe związki, a z drugiej rywalizacja. PO ostatnio zdecydowanie dołuje w sondażach. Oczywiście zejście w sondażach poniżej 10 %, o czym pisze cytowana przeze mnie pani redaktor Gozdyra to jedynie hipoteza, ale zejście poniżej 20 % jest już faktem potwierdzonym wieloma sondażami. Czy to "szklany" sufit nad PO tzn. pułap nie do przekroczenia w najbliższych latach ? A może pan/pani liczy, że PO się odbije ? Jakie szanse ma pompowana w "zaprzyjaźnionych mediach" Nowoczesna, która praktycznie w tej chwili nie ma struktur, a jeżeli one powstaną to jedynie z przepływów od działaczy PO ? To wszystko są rzeczywiste dylematy. Może być ich znacznie więcej, choćby sygnalizowane przeze mnie przepływy elektoratów. Zapraszam do rzeczowej dyskusji. I prosiłbym bardziej panować nad nerwami. Nerwy to zły doradca.
Do 101
Dodane przez Ja, w dniu 28.01.2016 r., godz. 07.17
A Ty po wsku piesku co tak uważasz bądź sprawiedliwy przynajmniej w jednym się zgadzamy i jedi i drudzy to zło ale fredzlu nie wyzywaj
do "mamy was"
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 28.01.2016 r., godz. 07.18
Dziękuję za rozsądny głos wsparcia. Ale koncentrując się na ostatnim zdaniu - z tymi grupami szturmowymi to trochę przesada. Chciałbym zobaczyć grupę szturmową złożoną z Marka Eychlera, oli i np. gs. Śmiechu by było na cały Wyszków. Całe to wyszkowskie, platformerskie towarzystwo to słabiaczki, niezdolne do jakiegokolwiek czynu. Od lat go przynajmniej nie widać. Kompletna anemia. Zapraszam do rzeczowej dyskusji na naszym forum. Tu michnikowy knut nie ma zasięgu.
Dlaczego S&P nie obniżyła ratingu, a UE nie biła na alarm, kiedy w 2013 r. rząd Tuska zamrażał progi ostrożnościowe i drastycznie zwiększał deficyt?
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 07.59
w lipcu 2013 roku Sejm, głosami PO i PSL, przyjął uchwałę o zawieszeniu stosowania pierwszego progu ostrożnościowego. Pozwoliło to znowelizować ustawę budżetową i powiększyć dopuszczalny limit deficytu ponad próg ostrożnościowy. Powyższa decyzja była pokłosiem fatalnej sytuacji finansowej kraju, do której doprowadziła poprzednia ekipa zaciągając długi na lewo i prawo..........nie zareagowała także Unia. Eurokraci nie wyrażali "głębokiego zaniepokojenia" sytuacją w Polsce............w następnym roku kiedy deficyt zbliżał sie do 60%PKB zasunęli z OFE 150 mld prywatnych oszczedności obywateli ., żeby nie stanąć przed Trybunalem Stanu.....reakcja S&P i Unii jak wyżej........ Kodowcy nie protestowali , bo alimenciarzowi nie przyszło to do głowy ..............ciekawe kto mu teraz posuwa pomysły i za ile?............wiadome slużby?.......................warto zobaczyć demonstracje kodziarzy w Czestochowie - Klub seniora walczy o wolny internet!........skaczące przechodzone barany.............
Gazeta Wyborcza 2016 - „Jaka polityka, taki rating. Agencja Standard & Poor`s obniża ocenę Polski”
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 08.22
Gazeta Wyborcza 2011 - W sierpniu 2011 roku Grzegorz Sroczyński pisał: „Agencja S&P, która obniżyła rating USA biadoli, że jest tylko posłańcem, który przyniósł złą wiadomość. Posłańców się przecież nie zabija. Trudno też mieć do posłańca pretensje. Tyle że to nieprawda. Posłańcy nie tworzą faktów, nie stoją ponad rządami, nie chcą wpływać na losy świata. A agencje - owszem. I świetnie im to wychodzi. Okazało się ostatnio, że to agencje ratingowe decydują, czy w USA będzie bezpłatna służba zdrowia, czy nie będzie; czy Włochom obciąć zasiłki, czy może podwyższyć podatki. Bo potrafią straszyć: nie będziecie nas słuchać, to obniżymy rating i wygonimy od was wszystkich inwestorów”............ Kilka dekad temu ludzie na świecie umówili się, że będą wierzyć agencjom. Trzy firmy podzieliły między siebie rynek: S&P, Moody,s i Fitch. Nikt inny sie nie liczy. TE FIRMY MIALY BYĆ NIEZALEŻNE,STARANNE I OBIEKTYWNE, ALE NIE SĄ........................to teraz już są sie okazało.........brak komentarza .............
To sie nie mieści w pale, chyba że ma sie łeb wielki jak rubikoń
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 08.38
Powrotu do Polski trzech milionów Żydów i wprowadzenia hebrajskiego jako języka urzędowego domaga się Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, na czele którego stanął Sławomir Sierakowski z Krytyki Politycznej.........Członkowie organizacji w stolicy Niemiec zorganizowali też pierwszy kongres, podczas którego ogłosili swój manifest. Oprócz powrotu do Polski trzech milionów Żydów domagają się także wprowadzenia hebrajskiego jako języka urzędowego. Stworzyli też godło organizacji – orzeł biały w koronie na tle gwiazdy Dawida........ to ten sam Sierakowski i ta sama Krytyka Polityczna, na ktorej zaproszenie przybyly i w ktorej lokalu chronily sie bojowki "NIEMIECKICH ANTYFASZYSTOW" walczacych dzielnie z Polakami obchodzacymi Swieto Nipodleglosci 11 listopada............kolejny idol kodziarzy......masakra
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2016 r., godz. 09.04
Samorządowcy z PO, PSL wypieli d...ę na rządowe wybory. W wyborach samorządowych superaktywnie brali udział. Obsiedli stołki i zadowoleni osiedli na laurach. Przywódcy PO i PSL byli pewni,, że tak samo będzie przed wyboramy do rządu, a tu gucio z tego. Każdy zdobył to co mógł i chciał i co miał się przejmować pozostałymi.
Ryszard Petru współpracuje z ambasadą Korei Północnej"
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 09.41
należąca do lidera Nowoczesnej firma Ryszard Petru Consulting od niedawna działa przy ul. Bobrowieckiej. Zajmuje się "doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania". Petru zarejestrował ją pod koniec 2013 roku przy ul. Dembego w Warszawie. W sierpniu 2015 roku zmienił adres, wskazując teren ambasady. mówią informacje Krajowego Rejestru Sądowego i Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).............Pod identycznym adresem działała już od roku Fundacja for Europe. Tę Ryszard Petru założył w 2014 roku, by "propagować wiedzę o procesach gospodarczych i promować rozwiązania wspierające rozwój gospodarczy". Sam jest jej prezesem.............o takie demokracje walczymy...........poprośmy pólnocnych o pomoc.........
Dodane przez ola, w dniu 28.01.2016 r., godz. 09.59
panie Głowacki, cieszę się, że nareszcie wykazuje pan prawdziwy entuzjazm z tego co się dzieje obecnie w Polsce - słusznie pan uważa, że przede wszystkim należy się zemścić na poprzednikach i wszystkich pozamykać, poobrażać, opluć, judzić itp. dalej mamić "ciemny lud" obietnicami - ta jedyna, słuszna droga "rozwoju" Polski spowoduje, że rozkwitniemy na wiosnę pełną gębą: bo i baz NATO w Polsce nie będzie ( Londyn powiedział nie! ), i reform socjalnych, i UE się na nas wypnie, i zostaniemy sobie sami, skłóceni, podzieleni, ksenofobiczni, zamknięci we własnych lękach, uprzedzeniach, nienawiści do wszystkich i wszystkiego co "obce", i będziemy czekać na wrak! z pieśnią patriotyczną na ustach. A to, że rządy PiS-u spwadzają Polskę na równię pochyłą, to już nie ma żadnego znaczenia. P.S. kapitał polski już jest przenoszony np. na Maltę i żeby było sprawiedliwie, PKO też podniosło opłaty operacyjne dla swoich klientów - PiS się dwoi i troi aby uzbierać chociaż na jedną z obietnic, życzę powodzenia, w końcu to i moja ojczyzna, a najnowsze wieści są takie, że 500+ będzie wypłacane od...października ( rok jeszcze nie został podany! ).
Dodane przez anonim, w dniu 28.01.2016 r., godz. 10.07
Zmiany muszą nastąpić w Wyszkowie. Nowosiel ma takich ludzi jak Ejchler, tylko temu pozwolił na niszczenie społeczności Wyszkowa, a pozostałym kazał siedzieć cicho. Może ich poziom jest jeszcze gorszy. Z naszych podatków nieźle się bawią.
Kukiz - I na dobranoc- obrońcom "demokracji" dedykuję:Jak ja was k...y nienawidzę,
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 10.13
Jak ja was k...y nienawidzę, I jak ja wami k...y gardzę, Jak ja się za was k...y wstydzę, Gdy za granicę czasem zajrzę. Jak ja się wami k...y brzydzę, Jak ja was dobrze k...y znam, Jak ja się bardzo ludziom dziwię, Którzy wybrali taki chłam. To wszystko czego się dotkniecie, Od razu obracacie w pył, Szarańcza przy was to jest bajka, Bo cały kraj już zgnił. Rozpasłe mordy, krzywe ryje, Ku...two wszędzie tam gdzie wy, Jak ja was k...y nienawidzę, Jak do was bym z kałacha bił. A nawet jak wam plunąć w twarz, To wy mówicie że deszcz pada, Jeb...a wasza partia mać, Co mi ojczyznę okrada. Nadejdzie kiedyś taki czas, Za wszystko k...y zapłacicie, W helikoptery wsadzę was, I nigdy już tu nie wrócicie.
To o takich jak ty Głowacki i o twoich Gebelsach, których czcisz jak Bogów i którym klaszczesz..
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.01.2016 r., godz. 10.52
Wywiad Kolędy-Zalewskiej ze Zbigniewem Brzezińskim : -" W Polsce, jak obecnie się obserwuje dialog polityczny to własciwie trudno nie być przerażonym do jakiego stopnia język polityczny stał się brutalny, do jakiego stopnia gra polityczna stała sie nieodpowiedzialna i która ze stron, osób stojących bardzo wysoko na szczeblu politycznym właściwie wygląda na to, że zmierza do podważenia fundamentów i szacunku dla państwa, dla Polski i dla polskiej demokracji. Te ciągłe nieodpowiedzialne bzdury o jakimś zamachu smoleńskim, bez wskazania kto jest za ten zamach odpowiedzialny, ale sugerując, że to jest prawdopodobnie i jednocześnie rząd polski, a może sowieci, a może i razem, to jest coś tak wstrętnego i tak szkodliwego, że mam nadzieję, że osoby bardziej odpowiedzialne w opozycji rządowej się jakoś inaczej odniosą do tego. Bo to jest strasznie wredna robota, robiona przzez parę osób cierpiących na jakieś psychiczne trudności, które może z punktu widzenia ludzkiego są zrozumiałe, ale dla których niema miejsca w życiu politycznym. I nad tym sie trzeba zastanowić, bo nie można tak niszczyć tego czym jest demokracja, a demokracja to jest umiejętność współpracy i współzawodnictwa. I to jest bardzo ważne żeby to się w Polsce zakotwiczało, a nie było podważane, a obecnie jest niestety w sposób groźny podważane. K.Z. - Panie profesorze czy Pana zdaniem jest szansa na zakończenie wojny polsko-polskiej? - nie wiem, nie wiem, wiem tylko to, że to Polsce szkodzi, podważa demokrację w Polsce i daje Rosji okazję do pogłębiania rozdźwięku w samej Polsce. Tu trzeba pamiętać troszeczkę historycznie, dlaczego Polska upadła kiedyś. N.p. sam taki wyraźny przykład tego to jest nieoddanie wraku samolotu, dlaczego? Bo Rosji zależy na tym żeby ta sprawa dzieliła w dalszym ciągu Polaków, i są niestety osoby na scenie politycznej, które świadomie, a może podświadomie bo są chore - dzielą społeczność i podważają wiarygodność państwa, rządu, prawa itp. I to jest wstrętne, bo jeżeli oni są gotowi wyciągnąć wnioski z tego co mówią czyli powiedzieć to co posuwają to niech powiedzą wyraźnie kogo uważają za morderców i jak to miało być, miało mieć miejsce. Tego nie robią bo wiedzą, ze niema żadnych wskazówek na to, ale jednak grają konsekwentnie tą grę i to jest nie tylko szkodliwe, to jest warte pogardy. K.Z. - J. Kaczyński jest wart pogardy? Z. Brzeziński - proszę panią, niech pani sama wysuwa wnioski.
Dodane przez Białoczerwona drużyna., w dniu 28.01.2016 r., godz. 11.27
Te wszystkie KODy, PO czy Nowoczesne są mocno przereklamowane. To jest zwykła promocja produktu, który nie ma duszy. Jest ekipa, która przywozi flagi, jest ekipa która przywozi transparenty, jest ekipa nagłaśniająca i jest ekipa wygłaszająca frazesy. Przychodzą ludzie dobrze ustawieni, którym dzisiaj się chce przyjść, bo przyjdzie także jej bogata koleżanka, przyjdzie Rysiu, Ewcia czy inny model. Ale to tąpnie gwałtownie, tak z minuty na minutę i wszystko się rozleci. Patrzyłem na kluby Gazety Polskiej, ich praca trwała wiele lat, mozolna, niedoceniana, pomijana, nawet zwalczana przez miejscowe struktury PiS. Dopiero po kilku latach została doceniona jak wygrał prezydent Andrzej Duda, jak wygrała zjednoczona prawica. Tych bogatych i biedniejszych opłacanych przez KOD na to nie stać. Bogaci wrócą do swoich zajęć, niektórzy przekupieni przez nową władzę. Wszystko to jest napompowane jak drużyna Polski w piłkę ręczną. Wygrywali, nawet z Francją doszło do sensacji, awansowali do następnej rundy, wygrali z Białorusią i gdy wszystko wydawało się być na najlepszej drodze, walka o medale, nagle jeden mecz, blamaż z Chorwacją, nie wytrzymali presji, myśleli, że jakoś to będzie.Wszystko wróciło do normy, nie o medale tylko walka o 7 miejsce, czyli takie na jakie nas stać. Prysły marzenia, ale nie oszukujmy się drużyna stara, przetrzebiona kontuzjami. Popatrzmy na drużynę Norwegii, młodość, energia, spryt. Nie da się niczego ukryć. W Polsce i w Europie, po doświadczeniach z uchodźcami, idzie radość z własnego państwa, przywiązanie do barw i hymnu. Władza liberalna się nie sprawdziła, jest skonfundowana, skarży się do jeszcze liberalnej UE. Europa Ojczyzn a nie jedna sfederalizowana UE. KOD,Nowoczesna, PO, niszczą obraz Polski, jej pozycję polityczną i ekonomiczną ale wszyscy za to zapłacą.
do pa-szczura
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2016 r., godz. 11.55
Do Polski żaden uchodzca się nie wybiera.Ci co byli pouciekali.Żydzi tu byli od tysiąca lat.Garstka została i się zintegrowała.Żadnego potopu obcokrajowców nie było i nie będzie.Pozdrowienia dla przesympatycznego studenta Palestyńczyka studiującego w Łodzi.
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2016 r., godz. 12.05
To prawda.Pis wygrał wybory z zaniechania części elektoratu i dzięki populistycznym hasłom bez pokrycia,które są nie do zrealizowania w przyszłym roku.Jesteście w ślepej uliczce.Budżet w 2017 nie ma szans się złożyć do kupy.Będzie z tego jeden wielki smród.
Głowacki,
Dodane przez 101, w dniu 28.01.2016 r., godz. 12.06
ja nie jestem zdenerwowany. Ja z Ciebie drwię, ja się z Ciebie śmieję. Dyskutować to ja mogę z ludźmi mądrymi, a przede wszystkim słuchać ludzi mądrych. Ty jesteś tylko leszczem na posyłki do urabiania ciemnej masy. Ciemnej, bezmyślnej masy dla której autorytet to ''ksiunc'', przybłęda Kaczyński, czopki Kaczyńskiego i ''świnte'' figurki wyprodukowane w Chinach. Chcesz się ze mną założyć, że PiS zostanie wypier... na ten sam śmietnik który czeka na PO, .Żydoczesną, konfidenta Kukiza i całą resztę która niszczyła Polskę od czasów okrągłego stołu? Jeden i ten sam śmietnik dla Was wszystkich. Tylko najpierw te stada baranów chodzące do wyborów odczują boleśnie za co są odpowiedzialni. Jeden i ten sam śmietnik dla Was wszystkich...
Dodane przez Kopytko (baranka), w dniu 28.01.2016 r., godz. 13.17
Zaniepokoiłeś mnie 101. O ile Eychler to niegroźny element ekipy Nowosielskiego, o tyle ty wyglądasz na desperado. Jeśli ty nie szanujesz takiego autorytetu jak Marek Głowacki i wrzucasz do jednego wora z cynikami to jest to niewybaczalne. Sytuacja w Polsce jest skomplikowana a leszczami są osoby, które są miotane między kilkoma żywiołami. Łączmy się na podstawie pozytywnych emocji a nie przeciwko komuś. Ty 101 jesteś nie ZA czymś, tylko PRZECIW komuś, czyli po ciemnej stronie mocy.
Dodane przez Mieszko, w dniu 28.01.2016 r., godz. 13.31
Ironizowanie wszystkiego przez "Lidera" Nowoczesnej, źle wpływa na jej notowania. Czas spojrzeć w lustro, jeżeli myśli pan poważnie.
Dodane przez Kopytko (baranka), w dniu 28.01.2016 r., godz. 13.35
101 pamiętaj o jednym, w czasie wyborów były obietnice wyborcze, do realizacji przez 4 lata. Budżet na 2016 rok był zrobiony przez PO-PSL, nowy rząd przemodelował te budżet, wcześniej nowelizował budżet w 2015 roku, aby nie przekroczyć 3% deficytu. Dlaczego przemodelował budżet, żeby dostosować dla potrzeb programowych, np. na program 500+, bo te programy obciążają budżet. Programy wyborcze będą częściowo modyfikowane, uwzględniając skutki ekonomiczne, obciążenia dla działalności firm i ewentualnie zmiany podatkowe. Rząd ma na karku histerię opozycji, ich skargi do Tuska.
101 - jakbym czytał jasia małolata
Dodane przez Buuuhahahaha!, w dniu 28.01.2016 r., godz. 13.56
To się nam jasio zwinął buuuhahahahha, ale długo nie wytrzymał! "Dyskutować to ja mogę z ludźmi mądrymi, a przede wszystkim słuchać ludzi mądrych". - Wątpię jasiu, czy tacy ludzie chcieliby mieć z tobą śmieciu doczynienia.
Dodane przez ola, w dniu 28.01.2016 r., godz. 13.56
Ministerstwo Finansów krytycznie o programie 500+! Przekazany ministerstwu projekt różni się od tego, który był konsultowany społecznie i uzgadniany międzyresortowo, a także nie zostały w nim uwzględnione w pełni uwagi ministra- minister dostał jeden dzień na zaopiniowanie projektu, co jego zdaniem jest za mało - czyżby wyłom w szeregach i będzie do wzięcia etat w ministerstwie finansów, czy też niektórzy "poszli po rozum do głowy" - im szybciej, tym lepiej, dla ojczyzny! w budżecie w 2016 już śmierdzi, i dzisiaj "specjaliści" zaczynają w nim majstrować - rano możemy się obudzić bez naszych lokat bankowych!!!
Kopytko,
Dodane przez 101, w dniu 28.01.2016 r., godz. 15.15
cały ten kraj jest po brzegi wypełniony ''autorytetami'' i ''świętymi''. Cały ten kraj, między innymi dzięki nim, jest śmietnikiem i pośmiewiskiem. Będąc przeciwko chłamowi, który chciałby dalej wozić się na plecach frajerów, jednocześnie jestem za tym, żeby Polska zmieniała się na lepsze. Dla Ciebie Głowacki to autorytet, dla mnie leszcz. Zgadzać się ze mną nie musisz. Sytuacja w Polsce nie jest skomplikowana. Gadanie, że rząd ma cztery lata na wprowadzenie reform, to sobie można w trampki wsadzić. Budżet się posypał. *********Odniosę się jeszcze do cioty umysłowej z godz. 13.56, cioty która nazwała mnie jasiem. Cioto umysłowa, w czasach kiedy rządzili konfidenci z PO straszono mnie pozbawieniem życia, zdrowia, przejeżdżano mi przed nosem samochodem na przejściu dla pieszych, wypier... mi szyby w oknie. Typowe ubeckie zagrywki. Powalczyć to ja mogę z nimi. Te sk... to jest jakiś przeciwnik.
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2016 r., godz. 15.24
ola roznosisz nieświeże wiadomości, ocuć się z tego
Dodane przez Do oli, w dniu 28.01.2016 r., godz. 16.41
Z ciekawosci zagladam do komentarzy. To co pisza pan Glowacki, Praszczur czyta sie z zainteresowaniem,, kultura, znajomosc faktow i rzeczowe ich przekazanie. Wszystko to obrazuje autentyczna dzialalnosc naszego wybranego Rzadu. Natomiast tacy jak Eychler,ola czy teraz piszacy pod innym nickiem jasio malolat to bardzo prymitywni i ubodzy w samodzielne myslenie ich komentarze ciagle sa o tej samej tresci. Wulgarnosc,,msciwosc,ponizanie,klamstwa to ich cala madrosc. Co do jednego z nich wyglada na to, jakby lekarz w ramach terapi,pozwolil pobawic sie komputerem. Zacytuje wziete z komputera ,,daremne zale,prozny trud,bezsilne zlorzeczenia,przegranej sitwy zaden cud nie wroci do istnienia"
Zarazo polityczno-urzędnicza,
Dodane przez 101, w dniu 28.01.2016 r., godz. 16.58
zobaczcie jakie to proste. Można zrobić tak: dajcie numery kont planktonowi który chodzi do wyborów. Plankton do Was przyjdzie po poradę i Wam za to zapłaci. Będziecie mogli czerpać korzyści z tego stada do woli. Jeden imbecyl pójdzie do PO, inny do PiSu, jeszcze inny do .Żydoczesnej lub Kukiza. Będzie i demokracja i porządniej i sprawiedliwiej. A od reszty która patrzy na Was z obrzydzeniem się łaskawie odpier... Co Wy na to, zarazo polityczno-urzędnicza wszelkiej maści? Jeśli plankton będzie chciał po pięć stówek na dziecko, reszta robi zrzutkę i dzielicie itd. itp.
Dodane przez telegram, w dniu 28.01.2016 r., godz. 17.40
Rydzyk dostanie 20mln zł z budzetu Państwa STOP. program 500+ zgrożony STOP. Antyrydzykowcy z PIS szykują rozłam w parti STOP.
rano możemy się obudzić bez naszych lokat bankowych!!!.........Mozemy a ja sie obudzilem to kosmiczna roznica
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 17.47
tak w 2014 obudziłem się obłupiony przez Tuska z moich PRYWATNYCH oszczędności w OFE............ 150 mld za....li bo deficyt zbliżał się do 60 % PKB a przekroczenie tego progu to Trybunał stanu i ministra finansów ...tak wiec Tusk i nasz Jacek z Londynu wybrnęli w ten sposób.... ale jeszcze anegdotka- Pani Kidawa zapytana o ten proceder powiedziała ,że do ZUS wpłynęło 130 mld ....a gdzie podziało sie drobne 20 mld nie potrafiła odpowiedzieć .......ale dla Was nie jest to kradzież w świetle reflektorów, złamanie podstawowych praw obywatelskich....................że alimenciarz wtedy nie protestował to rozumiem, nie przyszło mu do głowy, ale nie było wpisów Oli, Eichlera, Malolata, innych Anonimów...........alimenciarza nakręcili , wiadomo kto, wiadome służby, a Was też?..........nie wiem jak wygladacie na protestach , ale obejrzyjcie Waszych popleczników w Częstochowie i Białymstoku ......tak samo skaczecie jak Barany najlepsza jest pani w norkach-" protestujemy bo Polska jest demokratyczna i patriotyczna "........kto nie skacze jest przeciwko Polsce demokratycznej i patriotycznej.............skaczcie koziarze.......... jakby sie wasza wizja spelnila to zgodnie z nazwą bedą was dymac Muchamedy i Abdullachy w ramach kultury europejskiej ........ chyba na to czekają te babcie tak 65+ ........
Zamach na wolne media- wyrzucili obiektywnego, ogladanego Lisa
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 18.00
Lisu zapodaje- „Ponieważ atmosfera na spotkaniu jest świetna, zdradzam: Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie................czeka na oklaski, jego portal natemat.pl robi sondę...„Czy będziesz oglądał nowy program Tomasza Lisa?”..........no dla mnie nie ma zaskoku 87% ogladaczy jego portalu powiedziało NIE.......Lis liczył na falę poparcia? Niespodzianka! Większość nie chce go oglądać! takie to mieliśmy pluralistyczne, wolne , demokratyczne media............. no kurcze ...jak mogli mu to zrobic na jego własnym portalu?.coby było na innych? no kodziarze co poradzicie? przecież to wasz frontmen walczący o wolne media, wyrok jest jednoznaczny!......pokaże się jeszcze u Was? ...........jeżeli nie ma wstydu to tak......ale jego czytelnicy ocenili.........musicie szukać i płacić następnym pokrzywdzonym,,,,Kraśko , Lewińska ....itp....ale chyba po tej potwornej wpadce nie zwrócą sie do internautów po opinie
Dodane przez :), w dniu 28.01.2016 r., godz. 18.06
Uznanie dla Paszczura.
Bóg Horror i Ojczyzna
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.01.2016 r., godz. 18.19
Przesłanie tych targowiczan, którzy wypisują tu bzdury można streścić jednym hasłem - BÓG HORROR i OJCZYZNA, przy czym to ostatnie słowo to też bliżej niewiadomo o jaką ojczyznę im chodzi, o którą. Głowacki trochę się spóźnił, ministrem propagandy został Kurski, ale obaj dzielnie hołdują swemu hasłu - CIEMNY LUD TO KUPI.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.01.2016 r., godz. 18.28
Brakuje pieniędzy w budżecie na realizację bajek z mchu i paproci. A tu lekką rączką 80 baniek na Światowe Dni Młodzieży, 20 baniek dla ojca wszystkich ojców i jego prywatną szkołę. Razem 100 mln w krótkim czasie. Przeliczmy. 100.000.000,00 zł/500,00= 200.000.Tyle dzieci nie dostanie obiecanych pieniędzy. A to dopiero początek, PiS się dopiero rozkręca.Głupcy nadal wierzą?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.01.2016 r., godz. 18.39
LIST DO REDAKCJI „GAZETY POLSKIEJ” (od młodej patriotki) ---------- Nie chciałam być KOD-erką. KOD-erem być to wstyd. Wiadomo o nich wiele. Co drugi z nich to Żyd. Co trzeci to literat na żołdzie GRU. Co czwarty gej – a teraz przyłażą wszyscy tu. Na Czerskiej w kazamatach szykują straszne coś. A biznes im pomaga, bo ma prywatny grosz Na demonstracjach kwiczy; to rzecz ohydna, fu! Bo nie ma ośmiorniczek, zabrali kawior mu. Ohydne być KOD-erem za marnych parę dych. Marychę albo herę kupuje każdy z nich. Złodzieje oraz kaci, komuchy, psia ich mać! A Petru wciąż im płaci, więc dziś ich na to stać. Prezesa dyktatorem nazywać ciągle śmią. Konusem, gnomem, worem... Ja brzydzę się tą grą! Nieliczne demonstracje zalały cały kraj: że Partia nie ma racji, że Duda nie ma jaj. Czyhają wciąż jak sępy wśród „fejsbukowych” grup. Nim Ziobro ich wytępi niejeden padnie trup. Więc by Ojczyzny bronić szeregi zewrzeć czas! Już pora ich rozgonić dla dobra polskich mas. No, kończyć już wypada, papieros w ręku zgasł. A, jeszcze podpis... Jadzia, lat 7, gmina Łask.
Baca zapisał się do PiS-u
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.01.2016 r., godz. 19.13
W karczmie sąsiad pyta go : Jondruś, dyć ty zawse za PO, co ci się stało? - ano widzis, Maryna mi się z kochankiem łajdacy,syn Jontek w kreminale za kradziejstwa siedzi, córka Hanusia psy Zakopiance sie prostytuuje, tom se pomyśloł : - obacyta kur ...y, kto komu wienksego wstydu narobi.
do 101
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 28.01.2016 r., godz. 19.25
Bicie piany, które uskuteczniasz, cwaniaczku nie robi na mnie szczególnego wrażenia. To czyste pustosłowie.
Dodane przez ola, w dniu 28.01.2016 r., godz. 20.08
o godz. 9.00 minister finanansów ma zastrzeżenia do realizacji programu 500+, o godz. 13.00 ten sam minister, oraz jeszcze dwoje tłumaczą, że się pomylili w wyliczeniach - oraz rano ojciec dostaje 20 mln na swoją szkołę, a już teraz jest to wszystko odwołane, poprawka do budżetu zostaje cofnięta - co się zdarzy do rana, ponieważ sejm nadal pracuje ( harmonogram obrad przewiduje do 2.00 w nocy ! ) tego nie wie nikt - Anonim z 15.24 - ocuć się, bo to już nie jest śmieszne!!! P.S. minister rozwoju: "niech bogaci nie biorą 500 zł na dziecko, bo ja rezygnuję' , jakie ma dochody minister? prawdopodobnie mniejsze, niż raty, który spłaca, to może podzieli się pomysłem na "mnożenie" pieniędzy z całym narodem?
Głowacki,
Dodane przez 101, w dniu 28.01.2016 r., godz. 20.18
to nie ja się spieniłem tylko Ty i głupole socjaliści. Ja cały czas jestem spokojny. Na spokojnie oglądam jak idziecie na dno. Jeden i ten sam śmietnik dla Was wszystkich...
Bóg , Honor i Ojczyzna - za to gineli polscy patrioci
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 20.42
Więc Eichleru nie prześmiewać się z z tego przyżeczenia , twój kolejny idol Sierakowski publicznie ogłasza "gwarantem niepodleglosci Polski sa Niemcy a nie rząd " to ku..wa jak wejdą Niemcy to będziecie witać z kwiatami jak kiedyś czerwoną armie?? o to walczycie??
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2016 r., godz. 20.58
Zaczyna się torowanie drogi pod pisowski zamach na samorządy.Otwórzcie oczy samorządowcy.Kaczyński gra o całą pulę a świeżo upieczone mamuśki i babuśki zagłosują za te 500 srebrników na wszystkich diabłów w przyspieszonych wyborach samorządowych.Nic to że budżet padnie inflacja wszystko zeźre a benzyna będzie po 7żł..
na dobranoc
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.01.2016 r., godz. 21.00
dedykuje piosenkę Kukiza: Eichlerowi, Oli, Malolatowi, 101, Anonimowi.............jak ja was ku..wa nie rozumiem....nie znam was , ........ale identyfikujecie sie z tymi skaczacymi baranami, koziarzami w Białymstoku i Częstochowie? jesteście tego samego zdania co "dama w norkach" , cały rynsztunek kilkadziesiąt tysięcy złotych - protestujemy przeciwko ,bo rząd jest demokratyczny i patriotyczny' .........no chociaż powiedzcie , ze ona to prowokacja PIS , tak samo skaczecie ? ........proszę, zróbcie manife w Wyszkowie to dacie szanse mi was pooglądać....bo nie wierzę , że wszędzie jest jak w Czestochowie, bym zapomniał zaproście Rubikonia do skakania
Dodane przez :), w dniu 28.01.2016 r., godz. 21.35
Co zrobic? Przebić 500 zł!
Na dobranoc Paszczur,
Dodane przez 101, w dniu 28.01.2016 r., godz. 22.12
to przeczytaj sobie jeszcze moje komentarze. Analfabeto wtórny, jasno z nich wynika, że nie stoję po tej samej stronie co Eychler. Ola i Anonim też mają swoje zdanie. A teraz kilka zdań na temat konfidenta Kukiza: kiedyś frajerom podsunięto ''obalacza komuny'' - Bolka Wałęsę co to komunę obalił a nawet i flaszkę z Kiszczakiem. Frajerstwo, które sobie oporniki wpinało, nosiło tego konfidenta na rękach. Jak wygląda przemysł po przejęciu przez solidaruchów wiadomo - rozkradziony i zniszczony. Dzisiaj potomkom tych frajerów, którzy z opornikami biegali, wystawiono ''obalacza systemu'' - Kukiza. Kukiz po dostaniu się do koryta obalanie zaczął od wyżerania z koryta razem ze świniami które miał pogonić. Przypomnij sobie jeszcze jak Kukiz chciał UPAdlinę dozbrajać w sprzęt wojskowy z Polski. UPAdlinę, która stawia pomnik za pomnikiem Banderze. Analfabeto wtórny, czy Kukiz ma jeszcze jakieś protest songi?
Paszczur
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2016 r., godz. 22.18
nie podskakuj bo po raz kolejny dostaniesz pstryczka w nosa i znowu będziesz się żalił jak cię tu nie lubią i szydzą z ciebie o jaki ciężki twój żywot, jaki ciężki. A co do "dobrej zmiany" to poczekaj jeszcze trochę a niedługo okaże się że nie bedzie cię stać na chleb ze smalcem bo twoję zarobki będą musiały iść na program 500+ i resztę fantazji PIS. No to PA szczur.
Dodane przez Jest różnica, w dniu 28.01.2016 r., godz. 23.19
My wolimy 500+ dla Matki dzieci, od żydowskiej lichwy w bankach i supermarketach.
do 101
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 29.01.2016 r., godz. 06.44
Śmietnik masz w głowie i z każdej twojej wypowiedzi podjeżdża kwaśnym, śmietnikowym smrodkiem. Obłóż sobie głowę lodem. Może będzie trochę mniej podjeżdżać.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 29.01.2016 r., godz. 07.17
W niektórych wypowiedziach na forum widać wyraźne odchodzenie od tematu głównego dyskusji. W tych jednak, które dotyczą tematu widzę nieco podobne myślenie, co w moim felietonie. Przede wszystkim trzeba zauważyć, że PO i Nowoczesna to to samo środowisko. I trzeba powiedzieć również, że w sumie zachowują od jakiegoś czasu poparcie na poziomie 25-30 %. Trochę elektoratu odeszło do Kukiza, trochę do PiSu, ale nadal stosunkowo dużo pozostaje w najogólniej pojętym nurcie III RP. Te zasoby jednak kurczą się i to będzie postępować. Partie zmiany bowiem nie zmniejszają, ale zwiększają swoje wpływy. Bardzo ważnym czynnikiem pozytywnych zmian będą media publiczne. Wyważony przekaz informacyjny i wyższy pod każdym względem poziom, jaki mamy po wdrożeniu nowej ustawy medialnej dociera do świadomości wielu Polaków. Różnica jest bowiem od razu widoczna. Ale dochodzi do tego również pozytywne oddziaływanie na inne media, w których również spadł poziom agresji. Nie chcą zbytnio odbiegać od dobrego wzorca ze strachu przed odejściem widzów do TVP. Ludzie mają bowiem już dość tej agresji. Jeżeli chodzi o samą PO to prorokuję dla niej los podobny do Unii Wolności - to znaczy powolne więdnięcie. Sądzę, że jej dotychczasowe aktywa w części przejmie Nowoczesna, ale część po prostu zmarnieje. Łączny potencjał PO-Nowoczesna, pomimo wsparcia przeróżnych międzynarodówek i ościennych stolic będzie malał.
Anonim- nie żaliłem sie jak mnie tu nie lubią i szydząze mnie
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.01.2016 r., godz. 08.07
zadalem pare pytań , zeby wprost przeciwnie, zolnierzy kodu poku...wić, na rzeczowe fakty , nie macie odpowiedzi i tyle skaczta koziarze dalej ............Do 101 - zgadzamsie w calości z pierwsza częscią wypowiedzi , jak wielu, dałem sie nabrać na Bolka...co do Kukiza to oceniam go inaczej , nie wszedl jako partia, nie bieże dotacji, chociażby jak Razem, nie wszedł w koalicje po stolki.......przede wszystkim nie skumał sie z targowicą........to przemawia na jego korzyść, póki co
Do Marka Głowackiego
Dodane przez ., w dniu 29.01.2016 r., godz. 09.07
Panie Marku wszyscy wiemy, że Pan nie wchodzi w żadne układy. Nie można Pana przekupić. Ma Pan swoje zasady i nie zamieni ich na srebrniki. Dla wielu kombinatorów jest Pan wrogiem nr 1. Pana popularność rośnie, co doprowadza do szewskiej pasji tych, co swoje interesy opierają na układach i przekupstwie. Wiedzą, że z Panem im się nie uda. Czują zagrożenie i za wszelką cenę będą chcieli Pana zgnoić. Żwczę Panu wytrwałości i nie ma co się nimi przejmować. To desperaci. Ps. To są tylko obserwacje "nędznego śmiecia". Jak wiemy śmieci jest bardzo dużo i ciągle przybywa.
baca
Dodane przez niezadowolony, w dniu 29.01.2016 r., godz. 09.08
Marek nie stać cię na mądrzejszy kawał. Miernota z Ciebie wyszła - wstyd.
Dodane przez ola, w dniu 29.01.2016 r., godz. 09.32
która partia w parlamencie walczy o dobrobyt w Polsce i jej godne miejsce w Europie i świecie? P.S. zachowanie Kukiz15 jest karygodne, przypomina historię z Samoobroną, jak się skończyło, wiadomo, a dla niektórych Gogol: "z kogo się śmiejecie, z siebie samych się śmiejecie"
politolog prof. Radosław Zenderowski: Petru to idiota polityczny
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.01.2016 r., godz. 09.43
„To zwykły hochsztapler urodzony za pieniądze wielkich korporacji i osobiście pana Sorosa”...........„Petru to wydmuszka i idiota polityczny, jego zaplecze jest jeszcze bardziej nadmuchane i idę o zakład, że 99,9% obywateli, którzy ich poparli w życiu nie tylko nie mieli z nimi do czynienia, ale o powstaniu tej partii dowiedzieli się na kilka dni przed wyborami” – napisał politolog. ...............od tego skakania mozgi im sie zlasowały
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców chce legalizacji pobytu dla 1 mln Ukraińców
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.01.2016 r., godz. 09.56
Proponujemy legalizację na pobyt stały wszystkich Ukraińców w Polsce. Dotyczy to około 1 mln osób” .......Większość Polaków nawet nie ma pojęcia, że pracuje ich u nas około miliona. Nie ma z nimi żadnego problemu. Marzenie” – stwierdził prezes ZPP Cezary Kaźmierczak.......no to jest mln, czy 3 osoby?...............tylko nie piszcie, że nie umiem odróżnić uchodźcy od imigranta zarobkowego.........W Niemczech tyle czasu mówili o milionie uchodżców , dopiero ostatnio przyznają że 80% to nielegalni imigranci...
BÓG TERROR i OJCZYZNA
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.01.2016 r., godz. 10.06
Jak komuś nie pasuje moje poprzednie hasło to niech się zapozna z bardziej trafnym dla dzisiejszej rzeczywistości.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.01.2016 r., godz. 10.36
To hasło dotyczy oczywiście Głowackiego i całej sekty oszustów smoleńskich, tak zwanych - smoluchów.
Dodane przez Lex, w dniu 29.01.2016 r., godz. 10.42
W nosie mam KOD panie i panowie Eychler. Bo wy w nosie macie demokrację i jej obronę.
do lexa
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.01.2016 r., godz. 12.16
I na wzajem
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 13.25
Weź się chłopie jakoś przyłóż do tego pisania bo nie wiem czy cytujesz czyjeś słowa czy swoje piszesz.
Głowacki,
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 13.39
wpisz sobie do wyszukiwarki: TeatrMuzycznyRoma Tuwim dla dorosłych Całujcie mnie wszyscy... To otakich ''panach'', jak Ty.
Dodane przez jaś-fas-ola, w dniu 29.01.2016 r., godz. 14.30
To ty jasiu z 1% poparciem, wpisz sobie: Teatr Muzyczny Roma Tuwim dla dorosłych Całujcie mnie wszyscy..., to o takich przeszkólonych jak ty.
Leszczu,
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 14.38
co Ty mi odpisujesz? Czytać w ogóle potrafisz?
Dodane przez ola, w dniu 29.01.2016 r., godz. 15.18
pani premier: nie ma handlu w niedzielę, niedziela jest dla rodziny - nie ma prądu w niedzielę, nie ma lekarza w niedzielę, nie ma komunikacji w niedzielę, itp. itd. - niedziela jest w domu, przy świecach, spędzona na modlitwie i przy kresowych pierogach ( absolutnie bez ruskich! ) a wakacje nad Polskim morzem, albo w polskich górach, natomiast w tygodniu pracujemy dniem i nocą! 10 przykazań pisowskich pisze się! dziwię się, że jeszcze mamy kilka programów narodowych, zupełnie nie wiadomo po co, zrobić tylko jeden, wiadomo jaki
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 15.47
Z deflacji ma być 1,7% inflacji a będzie jeszcze więcej.Waluty w górę,giełda w dół,ratingi w dół.Wartość emitowanych obligacji w dół.Dług wzrasta.Miały tylko supermarkety zostać dodatkowo opodatkowane.Ziobro o takiej władzy nawet nie myślał przyczyniając się do śmierci Barbary Blidy i poniżenia doktora Garlickiego.Jak można temu zawadiace,kał-boyowi dawać dwa colty jak z jednego nie powinien strzelać.Kaczyński wróg Niemców.Najchętniej by podał lewą dłoń Merkelowej.Dwulicowość Pisu jest nie do zniesienia.Policja w domu internauty za filmik nawet nie obrażający Dudę.M
do Oli
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.01.2016 r., godz. 16.10
Czyli zaczyna się Bóg, terror i ojczyzna
do paszczur
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 16.11
Nawet jeżeli Kukiz nie bierze dotacji,to jest to za mało żeby z nim sympatyzować.Robi dla Polski złą robotę.Lepszy był porównywalny z nim Rewiński z Polskiej Partii Przyjaciół Piwa.Kukiz to ZERO.
Dodane przez ela, w dniu 29.01.2016 r., godz. 17.11
Jak to mają być główne grzechy Pani premier, to tylko pogratulować. A co u ciebie ola, wirus krąży, wszyscy zdrowi?
Dodane przez anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 17.32
zgadzam się z panem Głowackim, że niektórzy odchodzą od tematu - piszą o tym co obecnie, "w realu", na kontach, w portfelu, czy jest bezpiecznie za oknem, jakie będą za chwilę ceny i czy zostanie na czynsz i benzynę, czy Anglia nie obetnie zasiłków socjalnych dla Polaków, czy przekroczymy granice zachodnie w wakacje, itp. a pan dalej swoje, jak wróżbita Maciej ( godz. 7.17 ), kogo to interesuje?
Dodane przez ola z Toba dzieje sie coraz gorzej, w dniu 29.01.2016 r., godz. 17.34
Tak wybujala wyobraznia,to symptom jednej z chorob. Co sie dzieje z waszymi glowami,czy madry czlowiek ma takie kofabulacje. Czy masz w ogle kontakt ze swiatem? Czy tylko przepisujesz zlecenia.?
Do Pana Głowackiego
Dodane przez 123, w dniu 29.01.2016 r., godz. 17.59
Panie Głowacki, a czy Pan jest członkiem PIS-u, bo jak dobrze pamiętam to został Pan wyrzucony, czyli PIS Pana nie chcę, nie nadaje się Pan do ich szeregów, tylko na "zadymy" w Warszawie Pana brali.
Posłanka Platformy z mównicy sejmowej zwraca się... do Timmermansa z KE. I to po holendersku
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.02
Ewa Kołodziej z Platformy Obywatelskiej, która postanowiła nawiązać do sporu między Polską a Komisją Europejską..pani poseł postanowiła skierować słowa do Timmermansa po… holendersku, czytając je łamanym językiem… Cóż, jaka partia, taki protektorat…
Dodane przez Do oli, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.10
Urzędy również powinny pracować w soboty i niedziele. Każdy z urzędników tak jak w innych zakładach miałby jedną niedzielę w miesiącu wolną. Ci co pracują w tygodniu mogliby bez problemu załatwiać w urzędach swoje sprawy. Jak już tak bardzo są sklepy potrzebne, to tym bardziej urzędy. Oczywiście za takie same pobory jak dotychczas. Za sobotę i niedzielę inny dzień tygodnia tak jak w sklepach.
Dodane przez MM, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.13
Dyplomatołki Reaktywacja...
Olu - moherowe berety już były, zabierz babci dowody też
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.25
to teraz mohery +65 na waszych manifestacjach już spoko, ci młodzi wykształceni z wielkich miast sa antykozirarzami, widać to na każdej waszej manifie, na tej podstawie wniosokuje ,że jesteś Pan starym komuchem +65 , bo jakbyś nie był to byś się wstydził za to baranie skakanie , zlasowanie mózgu, totalna żenada
Komitet Obrony Donosicieli
Dodane przez Ja, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.28
Tak brzmi nowe hasło eychlera
PiSobolszewicy pieniądze dla złodzieja Rydzyka
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.37
planują przekazać po zatwierdzeniu poprawki w Senacie. Czy 20 mln, czy więcej, pewnie się od razu nie dowiemy. Za poparcie w wyborach Rydzyk rachunek wystawił oficjalnie.
PiSobolszewik Adam Bielan
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.48
twierdzi, że poprawka została wycofana. Twierdzi, że błędem było też zabranie rezerwy z hospicjów łódzkich i przekazanie ich na Fundusz Kościelny. Jakim sk... trzeba być, żeby z takiego miejsca planować zabrać pieniądze.
do anonima-"Weź się chłopie jakoś przyłóż do tego pisania "
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.01.2016 r., godz. 18.57
pisze jak umiem...........problem polega na tym , ze jak Ty zadałbyś mi konkretne pytanie np: dlaczego tak bronisz projektu +500? to ja bym Ci odpowiedział merytorycznie , posługując sie danymi i faktami.............ale kiedy ja pytam - dlaczego popierasz alimenciarza na 80 tys. to ty nie możesz odpowiedzieć , bo nie ma dobrej odpowiedzi, ani nawet cienia szansy ciętej riposty............no bo jak możną odpowiedzieć na pytanie -czy popieracie metody manipulacji stosowane przez PO od lat.......ja sie dowiedziałem rok temu,.......szok...... po katastrofie smoleńskiej wynjaeto ochydną twarz PIS "a ty dojdziesz glosować" Hadacza,........malo tego specjalistka związana z manipulacją w mediach, polityce oraz dyskredytacji wizerunkowej przeciwnika. Kacik, wynajęła aktorkę coby przywiązywała sie do krzyża a potem nieroztropnie cykneły sobie razem selfika z komentarzem-" kto nie skacze , ten pod krzyż" jak to poszło w siec to usunęła konto........Panowie , co ja mam pytać znowu-- jak można aprobować taką perfidię? ....no to powiedzcie - to metoda walki politycznej i my sie z nia identyfikujemy...........zrozumcie -najwieksza katastrfa w sensie politycznym w dziejach świata......... a tu wynajeta morda Hadacza i aktorka przywiązująca sie do krzyża....jakim trzeba byc wyrachowanym, podłym,.....jeżeli to tak mieli przygotowane to nasuwają sie pytania - ................znowu na te pytania nie bedzie odpowiedzi, bo co- Hadacz największy przyjciel Bronka, a teraz kodziarz!- to fakty.....Panowie, żebym , miał do Was odrobinę szacunku to powiedzcie, ze nie skaczecie, jak to stado baranów w Białymstoku i Częstochowie.......zawsze mrzecie powiedzie, ze na manife przychodzą rożni ludzie........ będzie OK..........problem w tym ,że Nowoczesną i KOD popierają komusze, wyleniałe Mohery, odtrącone od koryta
Do Oli
Dodane przez Czytelniczka, w dniu 29.01.2016 r., godz. 19.24
Są instytucje, które muszą pracować dzień i noc, ale bez sklepów jeden dzień w tyg . można się obyć. Akurat ten pomysł, by niedziela byla wolna od handlu bardzo mi się podoba. Kiedy te kobiety mają spędzać czas z rodziną? Glupiutkie i egoistyczne jest Twoje myślenie.
Do 101
Dodane przez Czytelniczka, w dniu 29.01.2016 r., godz. 19.38
Zero kultury i 100% chamstwa! Trzeba mieć szacunek do każdego. Taki Jesteś mocny(a), to po co te pseudo 101? Po twoich komentarzach widać, ze reprezentujesz niski poziom
taki tam wierszyk
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.01.2016 r., godz. 19.41
Pewien karakan, wstrętny gość. Uparcie lazł po władzę.Lecz naród konsekwentnie dość. W ryj dawał tej łamadze. Więc się karakan w norze skrył. Słysząc narodu gwizdy. I zamiast siebie (sprytny był). Wziął dwie posłuszne glizdy. Lecz gdy oslizła para glizd. Wygrała już wybory. Gdy ucichł już narodu gwizd. Karakan wypełzł z nory. I rządzić zaczął niby car. A glizdy wielbiąc pana. Dziękując mu za władzy dar. wspierały karakana. Tak więc narodzie głupi mój. Robale twoim panem. Dwie glizdy cię zrobiły w ch...j. Do sółki z karakanem.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 29.01.2016 r., godz. 19.53
Polecam zajrzeć na profil fb wyszkowskiej PO. Charakteryzuje się dużym dynamizmem i kreatywnością. Potężna ilość polubień. Promowany jest tam intensywnie pan Popielarz. Raczej nie jest z Wyszkowa, ale jakoś się u nas zadomowił. Fajnie popatrzeć również na zdjęcia liderów naszej lokalnej Platformy z karteczką "Bronek musisz". Okazało się, że Bronek nie musiał - ale był to i tak najmocniejszy akcent kampanii prezydenckiej w Wyszkowie. Brawo. Tak trzymać.
Czytelniczko,
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 19.56
zero kultury dla sk... Do ludzi wartościowych odnoszę się z należytym szacunkiem. Sk... to sk..., złodziej to złodziej itp. Ty ich możesz głaskać, wysokopoziomowa.
Dodane przez ola, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.04
czy sklepy mają być otwarte w niedzielę, niech się wypowiedzą klienci, jak widać do tej pory, w ten dzień tygodnia nie są puste, mniej klientów widać natomiast w poniedziałek - sklepy to są usługi, i kto tam pracuje ten to wie - takie wytyczne, kiedy robić zakupy i jak spędzać niedzielę, są rodem z socjalizmu, do którego, jak się okazuje, w jeszcze gorszym wydaniu, ta władza dąży - różnica ma polegać m.in. na tym, że teraz np. lekcje religii będą pokrywane z budżetu państwa - na weekend, życzę niektórym zapoznania się z tym, co za oknem, naszą wolnością i finansami, bo takie rządy jak obecnie, dotyczą każdego przeciętnego obywatela, lider narodowy jest tylko jeden, i jemu jest wszystko jedno, po nim choćby potop...
Dodane przez Ja, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.13
Warto też zajżeć na profil FB Marka Głowackiego. Charakteryzuje się dużym dynamizmem i kreatywnością. Potężna ilość polubień. Promowany jest tam intensywnie. Raczej nie jest z Wyszkowa, ale jakoś się u nas zadomowił.
Do 101
Dodane przez Czytelniczka, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.14
Ale o Tobie też może ktoś powiedzieć, ze z Ciebie kawał skur..... i może miec racje, ale dla mnie każdy czlowiek zasluguje na szcunek, dlatego że jest człowiekiem. Kazdy upiera się przy swojej racji, ale wcale nie jest powiedziane, ze ją ma.bez względu na poglądy, powinnismy zachowywać się kulturalnie. Każdy ma prawo do swojego zdania i to, ze ktoś ma je inne niż ja, nie uważam ze jest glupszy.Najgorsze jest to, ze często oceniając kogoś, w ogóle go nie znamy
Do Oli
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.22
Mam dużo znajomych koleżanek, które pracują w niedzielę i nie są tym zachwycone. Nie wciskaj kitu, ze one tam chętnie tego dnia idą do pracy. A klienci idą, bo są otwarte. Komuna byla złym czasem, ale jedno było dobre-sobota sklepy czynne do 14 a niedziela wolna.poszlabys ponosila trochę skrzynek, to zmieniła byś zdanie, a tak mądrzysz się nie wiedząc co to znaczy .najwięcej wypowiadają się Ci, co mają g.... z tym wspólnego
Dodane przez mieszkańcy Porządzia, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.35
Pis ze swoją gówną siedzibą zapraszamy wkrótce do miejscowości Porządzie.
do eli
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.47
Pani premier sama jest jak wirus.To kobieta ledwo żywa chyba od nacisków Jarosława.Podanie się jej do dymisji jest bardzo,baardzo prawdopodobne.Wówczas premierem zostanie ...?? Ha,ha,ha,,,
Jarosław ''Sfilcowany Sułtan'' Kaczyńki
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.49
człowiekiem roku Gazety Polskiej za rok 2015.
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 20.54
Jakiś pisowski niedouk tu napisał,że istnieje język holenderski.Czy to prawda bo nie mogę znaleźć okularów a wnuczek to przeczytał ???
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 21.00
Jedyną kreaturą,którą bym cenzurował na tym forum jesteś ty 101.
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2016 r., godz. 21.12
Prostota + chamstwo + fanatyzm = 101..
Dodane przez Precz z pisem, w dniu 29.01.2016 r., godz. 21.25
Pani Pawłowicz Kryśka do posłów w sejmie w czasie wieczerzy."ZAMKNIJ RYJ,,,,TY CHAMIE,STUL PYSK,,,,Kolejne kompromitacje zagwarantowane a satrapa siedzi w ławie i dalej knuje.
Anonim,
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 21.31
do PiSu wstąp. Przymiarki do wprowadzenia cenzury robią od dawna.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 29.01.2016 r., godz. 21.32
W najnowszym sondażu CBOS PO plasuje się niestety jeszcze wysoko - 14 %. W sumie pani Agnieszka Kozdyra z Polsatu mogła się mylić. Ale przecież nie pisała kiedy PO spadnie poniżej 10 %. Może jeszcze trochę trzeba poczekać ? Pamiętam chciałem zakładać się przed wyborami parlamentarnymi z jednym z lokalnych działaczy PO, że w wyborach spadną poniżej 20 %. On nie chciał. Całe szczęście ponieważ bym przegrał. Ale dziś już bardzo wiele sondaży potwierdza notowania PO poniżej 15 %. Najważniejsze jednak, że w tej partyjce nie ma życia. Wystarczy spojrzeć na wyszkowską Platformę i i uważnie obejrzeć jej profil fb. Anemia.
Czytelniczko,
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 21.41
im bardziej jesteś uległa i grzeczna, tym bardziej Ci na głowę wejdą wszelkie szumowiny. Szumowiny należy gonić, nie głaskać. O szumowinach należy pisać tak, jak na to zasługują. Widać dokładnie co robią, ja nie nie bluzgam w kierunku niewinnych. Szacunek dla ludzi wartościowych, reszta do szamba.
Dodane przez Observator, w dniu 29.01.2016 r., godz. 22.07
Kompletnie nie mogę zrozumieć jak można młócić w kółko o polityce krajowej w gazecie lokalnej - te kilkaset komentarzy do każdego felietonu Głowackiego to jakiś horror.Całe to wasze gadanie - komentarze -kompletnie nie ma sensu.Przez najbliższe 3,5 roku sytuacja polityczna w Polsce nie ulegnie zmianie ,po co więc ten komentarzowy jazgot.PiS w Polsce będzie rządził do końca kadencji Sejmu - nie pomogą KOD,Petru,PO Komisja Europejska i inni technokraci unijni razem wzięci.Takie są realia wyborów demokratycznych,których werdykt może zmienić jedynie wojskowy zamach stanu- o ile mi wiadomo Unia Europejska nie dysponuje armią więc ten wariant nie jest aktualny. Komentatorzy tekstów Głowackiego -zacznijcie pisać o tym co dzieje się w Wyszkowie.Napiszcie 200 komentarzy o sprawach,na które możecie mieć wpływ tu i teraz.Politykę krajową zostawcie zawodowym politykom i rozliczcie ich przy okazji następnych wyborów parlamentarnych.Dzisiaj zajmijcie się tym co wiąże się z polityką lokalną-niekompetentnym burmistrzem,niskim poziomem miejscowego systemu edukacji ,nepotyzmem władzy,mafią urzędniczo -developerską,beznadziejną radą miejską,czy też brakiem jakiejkolwiek wizji rozwoju miasta.Miasta które zamiast się rozwijać zamarło w stagnacji,dla którego symbolem postępu i modernizacji jest kawałek nowego chodnika czy ścieżki rowerowej.Zacznijcie dyskutować o tych ważnych lokalnych problemach , a nie o wielkiej polityce ,którą znacie z gazet, z telewizora czy internetu.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.01.2016 r., godz. 22.26
Dobrze, niech się kompromitują, oby więcej jeszcze kasy dali na Rydzyka, więcej bydła i chamstwa Pawłowiczowej, byleJakiego i psychopatów - Maciorewicza, Ziobry ! SUPER chłopaki! A my wiosną (grzecznie) "poprosimy" o wybory do parlamentu. I to nie będzie sondaż, panie Głowacki !
Dodane przez damy radę., w dniu 29.01.2016 r., godz. 23.25
Zgadzam się z anonimem. 101 to jest zapis w układzie dwójkowym hejtera KOD, Marka Eychlera. Widzimy jaka agresja bije z tych nadludzi.
Marszałek Sejmu z ramienia PiS Marek Kuchciński
Dodane przez 101, w dniu 29.01.2016 r., godz. 23.53
nie chciał dopuścić do dyskusji dotyczącej wezwania rządu Beaty Szydło do wycofania się z zobowiązania przyjęcia uchodźców.
Biuro Ochrony Rządu
Dodane przez 101, w dniu 30.01.2016 r., godz. 00.49
ogłosiło przetarg na zakup 20 limuzyn. Wartość zamówienia wynosi 40 milionów złotych, a nowe rządowe samochody mają mieć między innymi skórzane, wentylowane fotele z pamięcią położenia, lodówkę i system odtwarzania muzyki. No to się Pawłowicz rozsiądzie. Może Jarosław jakieś podchody planuje robić?
8 -10 mln imigrantów Europa musi przyjąć
Dodane przez 101, w dniu 30.01.2016 r., godz. 01.01
w roku 2016, ostrzega niemiecki minister rozwoju Gerd Müller. Rząd PiSu unika tematu. Oni do ucieczki będą mieli nowe limuzyny.
Po niedawnych zapowiedziach Austriaków
Dodane przez 101, w dniu 30.01.2016 r., godz. 01.07
wprowadzenia rocznych limitów przyjmowanych uchodźców istnieją obawy, że może dojść od całkowitego zastopowania drogi przez Bałkany. Niemiecka telewizja ZDF wymieniła Polskę jako potencjalny kraj tranzytowy.
Na stronach Urzędu Do Spraw Cudzoziemców
Dodane przez 101, w dniu 30.01.2016 r., godz. 01.23
można przeczytać o zakończeniu przetargu na ośrodki dla uchodźców. No to dziewczyny na wiosnę i w lato opatulone będą musiały chodzić. Chyba że ktoś grzecznie poprosi, żeby krzywdy nie robić. Nie taki wulgarny cham jak ja :)
Żeby było jeszcze ciekawiej
Dodane przez 101, w dniu 30.01.2016 r., godz. 01.46
Turcja w marcu planuje puścić ok. 3 mln ''uchodźców'' do Grecji. Merkel nie dała kilku miliardów Euro na ich utrzymanie. A ch... z planowaniem co z Tym wszystkim zrobić. Posiedźmy i podyskutujmy o niczym, ale ślicznie, grzecznie...
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 07.04
Rządzenie jest jak jazda na ośle,. Kampania wyborcza jest jak przekupywanie osła marchewką. Osioł może i głupi, ale ma potężne kopnięcie, jak go się wk......i. Przekonała się o tym PO. Ona nie zjeżdża po równi pochyłej, ona wyleciała jak z procy i jeszcze nie spadła. Chcąc wygodnie jechać, trzeba o pojazd dbać, tym bardziej, że nie ma innego modelu do wyboru.
Dodane przez Adam, w dniu 30.01.2016 r., godz. 07.45
To dziwna sytuacja, że Jarosław Kaczyński czy Prezydent Duda są na galach Gazety Polskiej i są przez nie honorowani a w Wyszkowie PiS i klub Gazety Polskiej są w konflikcie. To jest woda na młyn takich dziwaków jak Eychler czy 101. Powinni razem przejmować władzę w Wyszkowie z pożytkiem dla społeczeństwa. W takiej ARiMR rządzi taki Pędzich, który jak dobrze pamiętam był szoferem starosty. Czy w PiS czy klubie GP nie ma lepszych kandydatów?
Dodane przez ola, w dniu 30.01.2016 r., godz. 08.41
Anonim ja o Rzymie ty o Krymie - piszę o prawie do wyboru i wolności, a ty na zasadzie, jak jest wódka to trzeba ją wypić, albo jak kobieta idzie w mini, to chce aby ją zgwałcić - klienci idą bo są otwarte, a nie zastanawiasz sie, że idą do sklepu w niedzielę, bo gdzie mają iść? do galerii wchodzi każdy kto chce i nie trzeba za to płacić - lepiej zaproponuj alternatywę dla sklepów w niedzielę i wybór! a nie wylewaj dziecka z kąpielą - niech obywatele decydują jak i gdzie spędzają wolny czas! a może jesteś z tych co to bardziej ucieka od wolności, niż jej chce? jest taki kraj wymarzony: Korea Północna. P.S. "Musi to na Rusi a w Polsce jak kto chce" Mało kto chodzi chętnie do pracy, raczej jest to zło konieczne, nie sądzisz? i nie ważne czy w niedzielę ( bardzo wiele branż ), czy w tygodniu, każdy chciałby, jak prezes, wstawać ok. 11.00, może o to walcz, jak dysponujesz taką wiedzą o rynku pracy? niech wszystko się otwiera i zaczyna o 11.00, i tylko w tygodniu!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 09.52
Notowania PO były na dnie po wyborach.Teraz należy spodziewać się tylko w górę.Tym bardziej że ludzie nie są ślepi i widzą co wyczynia Pis.Poszalejcie jeszcze trochę.Każdy dzień jest niemalże jak czytanie kroniki kryminalnej.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 10.00
Ratowanie kopalń w wydaniu sterowniczego Kaczyńskiego i Pisu,polega na wykupieniu od nich węgla po cenie 1000zł za tonę i sprzedaniu po cenie niższej rynkowej..Kwestią czasu jest równia pochyła dla wybitnego ekonomisty i jego podwładnych.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 11.49
Co do notowań poparcia dla PO, to zobaczymy po audytach przeprowadzanych inwestycji.
Dodane przez Do Anonima z 09.52, w dniu 30.01.2016 r., godz. 13.23
Co ci zaszkodzilo,ze mylisz i falszujesz fakty. Czytanie kroniki kryminalnej to zaslugi rzadzenia PO. PO ich wladaniu kazdy audyt przynosi nie wyobrazalne niechlujstwa nie mowiac o pieniadzach,ktore znikaly. Obecny wasz guru powiedzial,ze wszystkich nie przyjmuje do parti,robiac wnikliwa selekcje. Juz teraz wiem dlaczego madrzy, prawi inteligentni I samodzielnie myslacy nie maja u niego szans. Jakie jest tam badziewie mozna wywnioskowac PO wulgarnych,prostackich,zaklamanych komentarzach. Jedyna tresc ich to zjadliwosc,szczucie i osmieszanie siebie samych.. Czy nikt wam nie powiedzial,ze madrych ludzi glupimi komentarzami nie otumanicie. Kto was wychowywal,ze prawosc,uczciwosc,poszanowanie czlowieka jest wam obce. Wychodzi na to, ze z patologi rzadko sie wychodzi.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 13.41
Znaczy,Rydzyk już przetracił pieniążki ze składek na ratowanie Stoczni Gdańskiej i chce następnych.Tym razem z budżetu czyli po Nasze łape wyciąga.Będzie przesunięcie od Biura Rzecznika Praw Obywatelskich 10 mln.. i słusznie.Tera pśys rządzi i nic sie nie bedzie orzekać.
do Observatora
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.01.2016 r., godz. 13.47
Generalnie się z panem zgadzam, że moglibyśmy na tym forum omawiać tematy lokalne. I niejednokrotnie to czynimy. Jednak jak widać jest jakaś potrzeba wymiany informacji również w sprawach ogólnopolskich. Czasem wychodzi to lepiej, a czasem gorzej, jednak to forum żyje. Ostatnio pisuję więcej w sprawach ogólnych, ponieważ dzieją się bardzo ważne rzeczy w naszej ojczyźnie. Jeżeli jednak woli pan sprawy lokalne to prosiłbym o wypowiedź - jak pan ocenia nasze wyszkowskie PO. Czy zgadza się pan z moimi krytycznymi ocenami ?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.01.2016 r., godz. 14.16
Pisałem już o tym i jeszcze raz powtórzę - PO i Nowoczesna to byty z jednej strony współzależne, z drugiej konkurujące. Należy je rozpatrywać razem. Ostatnio z wielu stron dochodzą informacje o potężnych konfliktach w Nowoczesnej i możliwości rozłamu. Jeżeli rzeczywiście do niego dojdzie i powstanie jakiś nowy byt polityczny to będzie to zła prognoza dla tych środowisk. A dla Polski oczywiście dobra. Niewykluczone zresztą, że te konflikty to zasługa PO, która zirytowana wzrostem popularności Nowoczesnej i atakami na siebie postanowiła dać Rubikoniowi ostrzeżenie. PO straciła władzę w kraju, ale przecież nadal ma wiele do powiedzenia w samorządach i nadal sporo konfiturek do rozdzielania. A także lepsze, lub gorsze struktury w całej Polsce. Petru natomiast to na razie medialno-biznesowa wydmuszka bez większych aktywów. Odcina się takiemu towarzystwu z dnia na dzień dopływ forsy i przesuwa wajchę w mediach i goście znikają bardzo szybko.
budowany w największej tajemnicy system kierowania państwem na czas wojny został zdekonspirowany.
Dodane przez Paszczur- a o tym wiedzieliście kodziarze?, w dniu 30.01.2016 r., godz. 16.09
Pod koniec lipca 2000 roku sprzedaż TP SA weszła w kluczową fazę. I właśnie wówczas doszło do szokującego „zaniechania” ze strony szefa MON, Bronisława Komorowskiego, które nie tylko doprowadziło do utraty przez Polskę kontroli nad systemem stanowisk kierowania państwem na czas bezpośredniego zagrożenia militarnego czy konfliktu zbrojnego oraz utraty kontroli nad liniami łącznikowymi pomiędzy jednostkami wojskowymi i węzłami Telekomunikacji Polskiej, ale też sprawiło, że budowany w największej tajemnicy system kierowania państwem na czas wojny został zdekonspirowany. Chodziło o obiekt 09120, który był sercem Krajowego Systemu Łączności (KSŁ) na czas zagrożenia militarnego, a którego realizację rozpoczęto jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Obiekt 09120 zbudowano w okolicach Warszawy. W jego podziemiach umiejscowiono tak zwany „Węzeł Łączności” na potrzeby ulokowanych w różnych miejscach kilkudziesięciu stanowisk kierowania państwem w warunkach wojny. Były to stanowiska Prezydenta RP, Prezesa Rady Ministrów, organów administracji rządowej, pozarządowych organów administracji centralnej i kierowników instytucji państwowych wykonujących zadania obronne, a także organów samorządu terytorialnego i kierowników jednostek organizacyjnych wykonujących zadania ustalone przez ministrów i wojewodów. Klucz do wypełniania swojej funkcji przez 09120 stanowił system łączności, bez którego obiekt ów był niczym więcej, jak tylko zamkniętym na głucho bunkrem, głuchym i ślepym. począwszy od 2000 roku spółka rosyjska firma telekomunikacyjna GTS Energis Polska stopniowo, krok po kroku, przejmowała obsługę telekomunikacyjną najważniejszych instytucji państwowych, a już szczyt patologii stanowił fakt, że w okresie kierowania Ministerstwem Obrony Narodowej przez Bronisława Komorowskiego GTS rozpoczęła obsługę …Wojskowych Służb Informacyjnych, w tym najbardziej wrażliwą obsługę łączności dla ataszatów MON....Sprawie tej poświęcono tajną naradę ministrów z udziałem premiera Jerzego Buzka, której dokumentację miałem właśnie przed sobą. Wynikało z niej, że jeśli w warunkach zagrożenia państwa polskiego operator odmówi usług, to państwo polskie może dochodzić swoich racji w trybie… kodeksu handlowego.......Podczas tej samej narady minister Komorowski przyznał, że „nie ma wiedzy”, jak należy zabezpieczyć interesy państwa w obszarze obronności i bezpieczeństwa przy sprzedaży spółek typu TP S.A. i poprosił premiera Buzka o zasięgnięcie informacji w polskich ambasadach w krajach NATO, jak robią to inni........przydlugir , ale może ktoś przeczyta , bo porazające
nogi mi miękną jak to wszystko czytam
Dodane przez obiektywnie patrząca, w dniu 30.01.2016 r., godz. 16.13
sracie jeden na drugiego i to według was jest konstruktywna dyskusja.gratuluję. Zwolennicy PIS pier...ą głupoty "ciemnemu" ludowi, że PEŁO robiło to samo ale my bedziemy lepsi dla was ale zrobimy to samo tylko inaczej to nazwiemy i wykonamy to w innych,białych rękawiczkach. PIS chce zmieniać, niech zmienia, i djamy im szansę ,tylko niech słucha wszystkich ludzi i tych zadowolonych i tych nie. Jak by tak zrobiła to pokzała by KLASĘ!!! i miała by poparcie całego narodu ale jak dba tylko o swój elektorat to na tym poprzestanie i w niedługim czasie odbije jej się to czkawką bo naród nie składa się tylko z elektoratu jednej partii.Jak powiedział jeden z niezadowolonych - "polityka i partie są jak kur...y, każdemu dają ale i tak zawsze najwięcej kasy zgarnia alfons". Idąc tym (płytkim) tokiem myślenia to albo utożsamicie się z którąś kur.... albo wzniesiecie się ponad podziały.Wybór należy do was. I tak na koniec pozdrawiam Panów Głowackiego i Eychlera. Jak zaczniecie rozmawiać a nie rzucać w siebie "błotem" to i reszta zrozumie że Polska to MY a nie kawałek ziemi.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 17.03
Paszczur to są informacje potrzebne osłom, żeby wiedzieli jakich idiotów wieźli na swoim grzbiecie.
Sejm uchwalił budżet
Dodane przez 101, w dniu 30.01.2016 r., godz. 17.29
z najwyższym w historii deficytem w historii. Przyjęty projekt budżetu zakłada aż 54,74 mld zł deficytu. Mimo to minister finansów Paweł Szałamacha zapewnia, iż „dochody budżetowe zostaną w pełni zrealizowane i Polska wejdzie suchą nogą w rok 2017”. Gdyby na palętę położyć 100 mln to takich palet zabraknie grubo ponad... :) Ile to samochodów ciężarowych? :)
Przez planowaną przez PiS
Dodane przez 101, w dniu 30.01.2016 r., godz. 17.38
zmianę maksymalnych stawek parkingowych ceny postoju mogą wzrosnąć aż o 67%. Na razie urzędnicy Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa skłaniają się ku podwyżce maksymalnej stawki. Przyznają, iż chcą ją podnieść do przynajmniej 5 zł, czyli aż o 67%.
do pa-szczura
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 20.46
Większym zagrożeniem dla Polski jest działalność Macierewicza niż to że w 2000 roku doszło do jakiejś reorganizacji systemów za ministra obrony Komorowskiego.Włos z głowy Ci nie spadł a głowa może jak Ci Maciarewicz bombę atomową do Polski sprowadzi i powie że większość (18%) Nas wybrała i możemy robić co chcemy...NIE,NIE MOŻECIE !!
do Głowackiego
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 20.59
Oj, odetnie się tobie, odetnie ten dopływ forsy i wajchę przesunie w mediach, i znikniesz gościu bardzo szybko.
do Marek Głowacki
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2016 r., godz. 21.13
Masz chłopie typowo Putinowską mentalność.Odciąć Nowoczesną od prądu,finansowania i mediów a problem opozycyjnej Partii znika.W demokratycznym państwie myślisz o zamachu na wolności obywatelskie ??????Policja powinna być w domach takich ludzi jak Ty a nie młodziaków,którzy puścili film z Dudą od tyłu...Oj niedobrze Panie kolego.
Waclaw Krzyżanowski, prokurator, ktory zażądal kary śmierci dla Inki ,zyje w Koszaliniei pobiera kilka tysięcy emerytury
Dodane przez Paszczur, w dniu 30.01.2016 r., godz. 21.28
I o takie Polskę walczymy, Kodziarze, chciałem dodać - dla młodych, którzy nie wiedza kim była Inka,.......ale ups...........wasi demonstranci maja co najmniej +65, stare komuchy,ale oni też nie wiedzą , wychowani za PRL, wchodzili na 4 piętro bez zadyszki.........to se ne wrati.........takich ludzi bronicie i tacy biorą udział w waszych manifach,........ten parszywiec powinien gnić w więzieniu od lat do końca życia.........i takich jest wielu i dlatego protestują ze strachu, ze po tylu latach ktoś sie zbrodniarzami zajmie...Eichler i chyba anonim to znają historię 17-letniej Inki, sttare komuchy Ola i malolat pewnie też - ale oni powiedza , że to wredna propaganda PIS-u.................z kim Wy skaczecie i kogo bronicie..........Eichlerze pomyśl..........no kolejne pytanie - czy ten zbrodniarz , ktory zamordowal 17-letnią dziewczynę zasluguje na Waszą obrone ?.........oni są wśród was i skaczą , bo boja sie sprawiedliwości...
Co syryjskie kobiety sądzą o swoich mężczyznach uciekających przed wojną do Europy?
Dodane przez Paszczur, w dniu 30.01.2016 r., godz. 21.30
– Jestem rozgoryczona uciekającymi mężczyznami. Nasz kryzys tutaj jest bardzo poważny. Jeżeli oni odejdą, to kto nas uwolni? Kto nas obroni? Jesteśmy ich honorem, jesteśmy ich honorem! Mam przyjaciół, jest ich pięcioro – zamęczono ich ojca. Kto ich pomści?! Kto pomści jego żonę? – W duchu Allaha to jest złe, czyż nie? Złym jest opuszczanie swojego kraju. Trudno odejść od ojczyzny, od rodziny. Znosimy wszystko, byle tylko nie odejść. Nawet jeśli u Europejczyków jest lepiej, nie pójdziemy tam! Mam córkę, jest niepełnosprawna, a ja nie mam nawet łyżki, żeby ją nakarmić. Allah mi świadkiem. – Według mnie, zakazanym jest opuszczanie kraju, kiedy ten jest w tak ogromnej potrzebie. Mają obowiązek go bronić! Muszą być ze swoimi rodakami, pomagać im, a nie uciekać. Ktokolwiek to robi, ktokolwiek się tak zachowuje… – Gdyby było tu 10 000 uchodźców, gdyby ci wszyscy mężczyźni siedzieli tu przed tobą, to co byś im powiedziała? – pyta reporter – Powiedziałabym, że natychmiast wracali na jihad (chodzi tu o walkę w obronie kraju – przyp. red.). Muszą to zrobić natychmiast! Musimy bronić swojej ojczyzny. Tylko razem możemy tego dokonać.
Dodane przez roms, w dniu 30.01.2016 r., godz. 23.04
Marku Głowacki, litości! "Walcząc z kryzysem, PO odsunęła się od obywateli" - tytuł wywiadu z przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w powiecie wyszkowskim, zamieszczonego w Nowym Wyszkowiaku nr45 z dnia 10.11.2015. Sześć tygodni po tej samokrytyce, inny wyszkowski aktywista platformiany publikuje tamże - "Dlatego też z pokorą, nadzieją i wiarą ośmielam się wnieść błaganie: Ojczyznę mądrą, mądrą racz nam wrócić, Panie!"
Dodane przez ola, w dniu 31.01.2016 r., godz. 08.51
prezydenci 5 miast polskich: Wrocławia, Poznania, Gdańska, Wałbrzycha i Krakowa podpisali Deklarację Wrocławską o współpracy miast na rzecz otwartości i dialogu międzykulturowego. Prezydent Wolnego Miasta Poznań mówi wprost: wspieramy cyklistów, w restauracjach mamy bogatą ofertą dla wegetarian, zapraszamy do naszych teatrów, a wszystkich państwa na Marsz Równości. Ktoś musi bronić normalności, ktoś musi otworzyć Polsce okno na świat. - PO straciła władzę w Polsce, ale naród polski nie stracił rozumu, i nie wystarczy " odciąć takiemu towarzystwu forsy, i goście znikają bardzo szybko", bo to nie są "goście", to jest rdzeń tego narodu. Naród przetrwa w kulturze i literaturze, dorobku intelektualnym i niezłomności, nie zaś w osobach np. pana Jakiego i jego retoryki. Nie takie dyktatury, jak obecnie w Polsce poległy - "Dłużej klasztora niż przeora"
Dodane przez ola, w dniu 31.01.2016 r., godz. 08.57
polecam wywiad w Telewizji ( nolens volens ) Republika z prof. Bogusławem Wolniewiczem dotyczący katastrofy smoleńskiej
do Głowacki
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2016 r., godz. 09.31
To forum to nie jest klasa w szkole a pan nie jesteś nauczycielem mogącym oceniać czy coś tu "wychodzi nieraz lepiej,nieraz gorzej".Tak,to forum żyje i pisze coraz częściej nie po pana myśli a wychodzi to szydło z worka.
Dodane przez wawa, w dniu 31.01.2016 r., godz. 09.38
Na demonstracje KOD-u powinni przychodzić 65+ z życiorysami...Na demonstracje PIS powinni przychodzić..... ze świadectwami o niekaralności (szczególnie kibole)
Ola jak nie masz argumentow - to czepiasz się niw wiadomo czego
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2016 r., godz. 09.44
za komuny krążyło określenie na wrogów ideologi - cyklisci i coś tam , nie pamiętam bo dawno, tak samo jak bikiniarze itp...i w tym sensie użył tych słów minister, ..........za chwile możesz powiedzieć, że ten straszny PIS poleca zezłomować wszystkie rowery!........ a my w protescie nie wyjeżdzamy na ulice samochodami........tak samo jak Gównianą gazetę kupowaliście na kilogramy, w proteście......groteska.............nie widzisz jakie brednie wypowiadacie?
do romsa
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 31.01.2016 r., godz. 09.57
Romsie, czy twoja lub moja litość w stosunku do wyszkowskiej PO cokolwiek zmieni w naszych ocenach tej organizacji ? Sądzę, że nie.
zmiany,zmiany, zmiany
Dodane przez Henio, w dniu 31.01.2016 r., godz. 10.20
Pawlowicz, Piotrowicz, Jaki,Kurski - dobra, zmiana!!!
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 31.01.2016 r., godz. 11.03
Nowoczesną stworzył układ biznesowo-medialny, przy udziale przynajmniej niektórych liderów koalicji PO-PSL. To oczywiste dla każdego w sposób logiczny analizującego scenę polityczną Polski. Niezbędne była szalupa dla słabnącego PO. Trzeba było również szybko dać alternatywę dla rozczarowanego elektoratu POwskiego, żeby nie przerzucił się na rosnącą w siłę Kukiz 15. Polegało to na wysunięciu lidera - Ryszarda Petru i wpompowaniu w ten projekt olbrzymiej forsy oraz czasu medialnego. Nie ulega więc wątpliwości, że do tego projektu należeli decydenci mediów głównego nurtu tzn. GazWyb, TVN, Polsat i TVP. Eleganckie towarzystwo straciło w międzyczasie TVP, ale dysponentem wajchy jest grono osób decyzyjnych z GazWyb, TVN i Polsatu. Jeżeli chodzi o strumień z kasą to za stworzeniem Nowoczesnej stoją w mojej ocenie przede wszystkim zagraniczne banki. Także drodzy państwo, w tych miejscach należałoby oczekiwać również ewentualnych decyzji z zatrzymaniem wsparcia finansowego partii pana Ryszarda Petru. Czy ono nastąpi ? Myślę, ze jedynie w tym przypadku, gdy Ryszard będzie chciał zerwać się z łańcucha. Ale sądzę, że się dogadają.
Do Obsevator i Adam
Dodane przez ...., w dniu 31.01.2016 r., godz. 11.51
W zupełności macie rację. Ale myślę, że nikomu na tym nie zależy aby wsadzać kij w mrowisko. Dobrze jest jak jest, po co robić sobie wrogów, lepiej pogadać, pomącić, wywołać temat zastępczy, trochę przy okazji ugrać coś dla siebie. Jeśli chcieliby być prawdziwymi obrońcami i opozycjonistami faktycznie wzeliby się do pracy.
To ten znany prezydent- dla pana Oli autorytet
Dodane przez Paszczur, w dniu 31.01.2016 r., godz. 11.56
wiadomo dlaczego.......... bo nie wziął udziału w uroczystościach święta niepodleglości 11 listopada , bo był bardzo zajety odziałem w manifestacji kodziarzy - tak to wasze środowisko, za nic macie niepodległość, Ojczyznę, sracie we własne gniazdo,kolejny sierakowski mówi ze niepodległość mogą nam dać tylko Niemcy...... dlatego wezwał niemieckich faszystów , by roz.....li marsz niepodleglości a w swojej siedzibie przygotował kije bejsbolowe, kastety itp.. pokojowe narzędzia .......... że ten prezydent piastuje jeszcze urząd to się dziwię - występuje przeciwko państwu - do kazamatów zdrajcę.
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2016 r., godz. 12.32
Eychler "dwoii się i troii"żeby oczernić i pomniejszyć zasługi Głowackiego. Jak zacznie pisać o określonej godzinie, to wyskakuje od kilku do kilkunastu negatywnych komentarzy pod adresem PiS i Głowackiego (aż do obrzydzenia). Zmienia swój podpis, żeby Pana zniechęcić. Panie Głowacki, to kwiczenie wieprza, któremu zabierają koryto. "Oj Polska padnie, jak my nie będziemy przy korycie, bo my to byliśmy wieprze elita, a teraz rządzą wieprze chołota". Eychler szkoda twojego wysiłku, kto, ci powiedział, że chołota, to idiota?
Dodane przez ola, w dniu 31.01.2016 r., godz. 12.33
rząd ministrów PiS-u, potyka się o własne nogi i przez własna nieudolność zepsuł stosunki Polski z najpotężniejszym krajem UE, z samą Unią. Polska, największy kraj regionu sam się marginalizuje. Sam rezygnuje ze swojego potencjału i zwraca w stronę urojeń i śmieszności, sam wybiera drogę europejskiego popychadlła, przekonanego, że prowadzi wielką politykę. Prezes utknął w Polsce już dawno nie istniejącej, wyobrażonej. Nie wie prawie nic o świecie i niewiele o Polsce. Zachodu nie rozumie, w Europie Środkowej jest za mało pragmatyczny. Kręci się w miejscu. W końcu pójdzie na wschód, choć nienawidzi Rosji, bo nie ma dokąd pójść. Panie Głowacki, na Węgrzech konstytucja chroni życie od chwili poczęcia, ale aborcja jest dozwolona. Małżeństwo to w konstytucji związek kobiety i mężczyzny, ale można zawierać jednopłciowe związki partnerskie, ścieżek rowerowych jest mnóstwo, kuchnia wegetariańska jest tania i smaczna. Polska w wydaniu PiS-u nie jest środkowoeuropejska; jest podszyta wschodnimi demonami, obsesjami i tanim mistycyzmem. I słusznie pisze Anonim, że nie pan na tym forum jest opiniotwórczy - uważanie "gorszy sort Polaków" za masę nieodpowiednio wykształconych i świadomych, może się okazać bardzo złudne.
Dodane przez Kaliope, w dniu 31.01.2016 r., godz. 13.39
Coraz wyższe loty ola. A w publicznych mediach, na giełdzie, TK w porządku? No i w tych koszmarnych dla Ciebie Chinach.
Zamordyzmu ciąg dalszy...
Dodane przez 101, w dniu 31.01.2016 r., godz. 16.15
Nowa władza planuje ograniczyć limit legalnych transakcji gotówkowych jakie może zawierać firma. Teraz limit wynosi około 65 tysięcy złotych, a zostanie obniżony do 15 tysięcy złotych. Wszystkie inne transakcje muszą mieć formę przelewu bankowego, a gdy go nie mają, jako opłacone gotówką nie mogą być zaliczane do kosztów uzyskania przychodu. Naiwniakom będą tłumaczyć, że to ograniczy szarą strefę.
PiS da znaczne podwyżki
Dodane przez 101, w dniu 31.01.2016 r., godz. 16.38
dyrektorom urzędów podległych państwu. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy o służbie cywilnej będą oni zarabiać ponad 20 tys. zł.
Dodane przez Reek, w dniu 31.01.2016 r., godz. 18.28
Eyhler , ola, 101. Czasami mysle ile wasze matki musialo zjesc sniegu,zeby takich balwanow urodzic. Prawda jest taka daj glupiemu pioro i kalamarz,to atrament wypije. Wyglada na to,ze wypozyczono was z jakiegos zakladu. Partia PiS zyskuje w sondazach,spoleczenstwo popiera ten rzad, a wasze ujadanie to dowod,ze tracicie i jestescie w rozpaczy.Polska demokracja ma sie dobrze,a sasiadujace panstwa gratuluja madrych decyzji.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 31.01.2016 r., godz. 19.28
PO ponosi w ostatnim czasie porażkę za porażką. Po oddaniu władzy w państwie praktycznie od trzech miesięcy zajmują się chłoptasie sobą i nie podjęli w tym czasie żadnej logicznej inicjatywy. Klapa KODowskich manifestacji to sprawa coraz bardziej oczywista. Przychodzą na nie głównie żony ormowców i ubeków w futerkach z czasów Gierka.Spróbowali akcji w Parlamencie Europejskim.Sami chcieli się wycofać z obawy przed zarzutami zdrady, a tu towarzysze z UE nie dali sobie rady i wyszła z tego promocja PiS i premier Szydło, która dobrze przygotowała się do debaty i świetnie wypadła. Sondaże dla PO dołują już od dawna. W terenie panuje marazm, w szeregach zamieszanie, w wyborach na Schetynę wzięło udział w całej Polsce jedynie nieco ponad 8 tys. POwców. TVP przestała być już agencją pijarową koalicji Po - PSL. Co to będzie, co to będzie ?
Pan Ola:zepsuł stosunki Polski z najpotężniejszym krajem UE, z samą Unią.
Dodane przez Paszczur, w dniu 31.01.2016 r., godz. 19.42
Polska, największy kraj regionu nie chce byc wasalem Unii, chce tworzyc wlasna polityke, nie całowac w dupe Merkel i Schultza, a wam to przeszkadza..........zawszze musicie mięć hegemona? wcześniej Rosje, a teraz Niemcy?........
Dodane przez Głosujący na PiS, w dniu 31.01.2016 r., godz. 20.09
Wszystko mi się podoba. To co robi rząd Prawa i Sprawiedliwości jest odzyskiwaniem Polski z rąk komuny we wszystkich jej wcieleniach. Wszystko to w ostatniej dla Polski chwili.
Dodane przez ola, w dniu 31.01.2016 r., godz. 20.18
Kukiz15 - ma dość pracy po nocach i wylegiwania się lidera narodowego do południa, mowi o tym wprost - zaczyna trzeszczeć w koalicji ( czyżby powtórka z lat 2005-2007 ? )
Pan Ola:zepsuł stosunki Polski z najpotężniejszym krajem UE, z samą Unią.
Dodane przez Paszczur, w dniu 31.01.2016 r., godz. 20.41
Polska, największy kraj regionu nie chce byc wasalem Unii, chce tworzyc wlasna polityke, nie całowac w dupe Merkel i Schultza, a wam to przeszkadza..........zawszze musicie mięć hegemona? wcześniej Rosje, a teraz Niemcy?........
Panie OLa
Dodane przez Paszczur, w dniu 31.01.2016 r., godz. 20.46
Jak mi wiadomo , to nie może trzeszczeć w koalicji z prostego powodu ze jej nie ma
do fanatyków pisu
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2016 r., godz. 20.50
Naprawdę nie nazywam się Eychler a on nie jest sam.
Reek
Dodane przez 101, w dniu 31.01.2016 r., godz. 20.56
mnie rozbawił. To tylko kolejny, który uważa, że forum to Eychler i ktoś kto pisze, to na pewno przyklejony jest to jakiejś partii. Wskaż mi jeszcze te głupoty w moich komentarzach.
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2016 r., godz. 21.13
Akcję to zrobił w Parlamencie Europejskim nijaki kał-boj Ziobro... (oby wreszcie zniknął raz na zawsze z polityki)....Akcja dotyczyła ataku na PO za próbę ukarania internauty,który umieścił grę strzelankę do prezydenta Komorowskieg.
major Piotrowicz
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2016 r., godz. 21.18
Co to będzie ???? Już jest DTV o 19.30.Kaczyńskiemu jak ktoś dupinę poliże to może liczyć na liczne zaszczyty.Ja wam to mówię w/wym. Ha,ha,ha
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2016 r., godz. 21.21
PO zostawiło trochę pieniędzy na 500+.Duuużo gorzej będzie w 2017.Oj będzie zadyma na 100%
pisowcy leczcie się
Dodane przez ktoś, w dniu 31.01.2016 r., godz. 21.33
Zwolennicy pis powinni się leczyć, bo jak człowiek normalny może klaskać, gdy nowoczesny i dobrze rozwijający się kraj europejski staje się zaściankiem. Rząd wpada w zachwyt że stajemy się liderem Europy środkowo-wschodniej, tylko kto się z nią liczy ??? Co to za partnerzy, których można schować w kieszeni. Orban wyrolował prezesa i Węgry wybrną z trudnej sytuacji w którą ich wpakował. My będziemy za te głupoty płacić. Europa już się z nas śmieje i lekceważy, tak jak z prezydenturą ubezwłasnowolnionego, przez swojego brata, prezydenta L. kaczyńskiego. Notabene, nie zamordowanego co chcieliby wmówić opinii publicznej pisowcy, tylko tego który zginął w katastrofie lotniczej. I dwa śledztwa, prokuratury wojskowej i komisji cywilnej to udowodniły. Brednie Macierewicza i jego pseudo specjalistów to kłamstwa !!!!!!!!!!!
Kukiz15 - ma dość pracy po nocach i wylegiwania się lidera narodowego do południa
Dodane przez Dobra Zmiana, w dniu 31.01.2016 r., godz. 21.37
No cóż lata spędzone na scenie robią swoje. Ale nie sądzę, żeby na poważnie rozważał pożegnanie się z nią.
Dodane przez Wszystko mi się podoba, w dniu 31.01.2016 r., godz. 23.41
Wszystko i się podoba stop 500+ od kwietnia stop Zbyszek Ziobro królem sprawiedliwości stop budżet uchwalony stop Merkel i Schulz zaorani imigrantami stop Waszczykowski na czele dyplomacji czyli bezpieczeństwo i rozwój stop banki zaorane przez ministra skarbu stop normalność w tvp stop Lewandowski strzela gole stop roms daj spokój wyszkowskiemu PO stop Mróz (PO) bierze 150 tysięcy rocznie z naszych podatków i opłat i nie widać jego pracy stop czekamy na sygnał żeby zrobić porządek w Wyszkowie stop forum Wyszkowiaka super stop 101 i Ejchler to mowa nienawiści stop Jarek, Andrzej i Beatka to dobra zmiana dla Polski.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 01.02.2016 r., godz. 07.37
Oczywiście słychać coraz więcej nawoływań do połączenia PO z Nowoczesną. M.in. czyni to poseł Niesiołowski. Czy jest to możliwe ? Oczywiście tak. To są praktycznie te same środowiska. PO jest jednak kompletnie skompromitowane, a Nowoczesna jeszcze nie tak bardzo. Pytanie pierwsze - czy liderzy są w stanie się dogadać i wdrożyć skutecznie i sprawnie takie zjednoczenie ? To, jak sądzę w ciągu najbliższych miesięcy się okaże. Tu nie ma co dywagować, choć są sygnały, że będzie to trudne. Ambicje buzują bardzo. Jednak takie połączenie nie oznacza wcale, że poparcie się sumuje. Może się bowiem okazać, że nowa organizacja - unowocześniona, a także z pewnością powracająca do korzeni PO, załóżmy, że będzie to NPO - Nowoczesna Platforma Obywatelska uplasuje się w sondażach na poziomie 18 - 20 % poparcia, a wzmocni się nieco PiS i Kukiz ' 15 zasilony przez tych, którzy w międzyczasie przekonają się do nowej władzy. Z pewnością trwają analizy strategiczne. Co robić, co robić, co robić ? Nic nierobienie może oznaczać bowiem, że w ciągu dwóch lat PO zniknie z politycznej sceny, podobnie jak kiedyś niesławnej pamięci AWS, czy Unia Wolności.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 09.02
Co to będzie, co to będzie? ZMIANA JAK TRZEBA. O zmianę zabiegaliśmy i mam nadzieję, że jak walczący o własne du...y przestaną się wpier....ać to odzyskamy Polskę z rąk nowoczesnego okupanta i Polska będzie dla Polaków nie złodzieii, sprzedawczyków i cwaniaków.
Dodane przez ola, w dniu 01.02.2016 r., godz. 09.06
kancelaria obsługi sejmu i senatu rozważa zgłoszenie przymusowej pracy po godzinach, również w godzinach nocnych do Państwowej Inspekcji Pracy - pani premier udała się do Krakowa, na zkończenie mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych i została tam wygwizdana - złoży zawiadomienie do prokuratury?. P.S. Niemcy biorą od nas ok. 30% eksportu, w zwiazku z tym należy siś z nimi natychmiast skonfliktować, tym bardziej, że z Rosji do 15 lutego mają wynieść się ciężarówki z Polski i następne nie wjadą - górnicy mają liczne pytania do pani premier, ciekawe co im odpowie? rozwiązanie jest jedno: cały eksport na Wiejską, wszystkie nasze towary, zwłaszcza żywność, bo nocą chce się jeść i pić, gdy sie nie śpi, dla niektórych kocyki, bo nie dają jednak rady i smacznie chrapią oraz węgiel też tam kupić, w końcu jest jeszcze zima. Panie Głowacki, bardzo pana proszę, aby opracował pan metodę rozwoju i dobrobytu w kraju, na podstawie analizy sondaży partii w kraju, oraz otworzył jadłodajnię z menu z sondażami, bo czytając pana mam wrażenie, że sondaże są dla PiS-u głównym motorem wzrostu PKB oraz maszynką do robienia pieniędzy - dzisiaj w sejmie dalej nt 500 + - programu nota bene gotowego w kampanii wyborczej!! w tym roku pieniędzy wystarczy, bo PiS zwiekszył dług publiczny i będzie ewentualnie wypłacał od kwietnia, natomiast w 2017 roku czeka nas katastrofa! ale cała nadzieja w sondażach!!! no i może już wreszcie, nareszcie będzie wrak, talizman narodowy i uchroni nas od upadku
Dodane przez anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 09.13
Widać, że przyszli po Eychlera Marka. Wszędzie rozgłaszał, że jest hejterem, wszędzie rozgłaszał że prowadzi akcję DEMENTUJEMY mimo, że to była to akcja tajna/poufna. Zachowuje się jak zaorana posłanka Nowoczesnej, która szuka marszałka Terleckiego.Wpuszczają razem z olą i 101 bączki w których zawartość prawdy jest zerowa. Podobnie PiS zajął się Wyborczą, która nazwała państwo PiS państwem mafijnym. Spotkają się w sądzie i Wybiórcza schudnie o trochę grosza. Przeciwnicy zwolenników centroprawicy są wkurzeni i agresywni ale jak jestem w dobrym humorze, bo widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Rewolucyjnie, szybko, twardo.
Dodane przez ola, w dniu 01.02.2016 r., godz. 09.33
oczywiście w Krakowie gwizdały żony, babki i prababki ubeków i ormowców w gronostajch, sobolach i lisach syberyjskich, tych lisów było zwłaszacza zatrzęsienie, zgodnie z ostatnimi trendami mody, zresztą...
Serie wypadków i samobójstw, nawet w więzieniach
Dodane przez Sprawiedliwość, w dniu 01.02.2016 r., godz. 10.43
Czy kiedykolwiek dowiemy się, kto był sprawcą, dlaczego tak dużo wypadków i samobójstw ludzi "niewygodnych", mamy XXI wiek.... i co z tego. Cieszę się, że najbiedniejsze rodziny w Polsce otrzymają po 500 zł na dziecko. Niech państwo nie finansuje polityki i szuka oszczędności, aby poprawić byt najbiedniejszych.
Dodane przez Wolność i bogactwo nie jest dane raz na zawsze., w dniu 01.02.2016 r., godz. 11.52
Nie ma w Polsce zakazu gwizdania to gwizdali.Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Beatka to harda dziewczyna i się przeciwności nie boi. Wie, że za nią stoi ponad 50% społeczeństwa i robi swoje. W Wyszkowie też się zaczyna powoli rozkręcać prawica. Tłumy na Janie Pietrzaku, udane spotkanie klubu Gazety Polskiej z Jerzym Robertem Nowakiem, 1 marca Marsz Młodzieży Wszechpolskiej, kibiców Bugu z okazji dnia Żołnierzy Niezłomnych. Idzie wiosna i czas na zmiany w Wyszkowie trzeba obalić koalicję PO-PSL w Wyszkowie bo tylko tuczą się na naszych podatkach i opłatach.
Dodane przez Dobra Zmiana, w dniu 01.02.2016 r., godz. 12.44
Jest dobrze. Wyczuwa się już to wypalenie opozycji kolejnymi porażkami. Unia nie pomogła, giełda też, NATO jest za rządem, w TVP posprzątane. Dobra robota.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 13.10
Jest dobrze, a będzie lepiej jak Ziobro zacznie działać. Ziobro jest specem w swoim fachu. Może i w Wyszkowie wyjaśni się kilka zagmatwanych spraw. Nie czekamy na cuda, czekamy na konkretne działania rządu. Dziwne, że peowcy juz teraz rozliczają PiS z obietnic, choć o swoich nie pamiętali przez kolejne 8 lat. Za to dostali kopniqka.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 13.31
Na Pietrzaku było (?) 0,5% mieszkańców miasta.
do dobra zmiana
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 13.37
Osiem lat wszystko przegrywaliście a teraz orgazm.Gdyby nie łapówka 500+,KOD miałby milion ludzi.Nie cieszcie się papraki.Co się odwlecze to nie uciecze.Gdzie obiecywana podwyższona kwota wolna od podatku ??
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 13.42
Jakim prawem jakiś Pis z Szydło będzie mi nakazywał płacenie ćeciowi (za chodzenie) 12zł na godzinę + ZUS.Czy to wrócił PRL ??
Te, anonim z godz. 09.13,
Dodane przez 101, w dniu 01.02.2016 r., godz. 13.43
chcesz się ze mną w sądzie spotkać? To idź i złóż doniesienie, ja Ci udowodnię, czy to co napisałem to prawda, czy nie. Czekam na pozew.
Dodane przez Jola, w dniu 01.02.2016 r., godz. 14.42
Widac jak zmierzamy do normalnosci. Decyzje Rzadu sa pomyslane z korzyscia dla nas i naszej Polski. Mimo tak rozszabrowanych finansow przez poprzednia wladze jak tez balagan w resortach jaki PO sobie zostawili ,powoli i skutecznie realizowane sa dobre uchwaly. Szacunek dla wyborcow ktorzy wybrali tak wspanialego prezydenta i poparli w glosowaniu ludzi,dla ktorych Polska to dobro najwyzsze. Co do jazgotu oli,eychlera,101,ktorzy pisza tez pod innymi nickami to tylko osmiesza ich nieudolne,swiadczace o plytkosci wpisy. Swoja droga moze oni czegos sie boja,zeby o 06.00 rano ktos nie zapukal,?
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 15.53
Cieć to nie człowiek? Dla kodowców anonimów osoby pracujące to niewolnicy, którym byle ochłap wystarczy i to jeszcze na kilku śmieciówkach. To żeście prawo pracy pod siebie dopasowali. Tego musicie bronić.
Dodane przez ola, w dniu 01.02.2016 r., godz. 15.54
jeszcze nikt nic nie dostał, raczej się więcej płaci, np. podatek od gruntu - program 500+, miał być prodemograficzny a nie socjalny, dlaczego nie ma pieniędzy dla pierwszego dziecka? dziwię się, że rodzice nie reagują na jawne oszustwo rządu...
Jarosław, Jarosław, Jarosław
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 17.01
wszystko to bujda na resorach. Dziwi mnie, że ci zwolennicy Pani Beaty ups... sorki Jarosława nie pytaja się skąd PIS weźmie kasę na te wszystkie ich obiecanki i kto to naprawdę sfinansuje. Jedno jest pewne. Branża, która będzie miała napewno najwiecej zleceń i największe dochody w najbliższych latach to branża poligraficzna. W końcu ktoś będzie musiał drukować tą brakującą kasę bo mennica nie jest przygotowana na takie ilości druku. buuhahahha
POdatek od gruntu
Dodane przez Leonardo, w dniu 01.02.2016 r., godz. 17.22
- w Wyszkowie jest zdecydowanie za wysoki
niezłe cwaniaczki
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.02.2016 r., godz. 17.46
Sprytnie, bardzo sprytnie. "Świadczenie ma wypłacać urząd miasta, gminy, ośrodek pomocy społecznej lub centra do realizacji świadczeń socjalnych. Wniosek o świadczenie będzie trzeba składać co roku w miejscu zamieszkania." Kto nie doceniał prezesa, teraz widzi na czym polega dowcip. W wypadku braku wypłaty lub negatywnej decyzji pretensje należy kierować do urzędu gminy lub miasta. Tam w Petersburgu, ups Warszawie, jest dobry batiuszka, który dba o swoich poddanych, a tutaj na miejscu źli czynownicy, którzy nie słuchają bat'ki. Majstersztyk !
Dodane przez ola, w dniu 01.02.2016 r., godz. 17.54
pierwsza "dobra zmiana" ruszyła: podatek bankowy - wyższe marże od kredytów hipotecznych i opłaty w bankach, likwidacja programu "M dla młodych" - gorąco polecam dzisiejszą wypowiedź samego Kukiza o programie 500+, wreszcie facet zaczyna rozumieć dla kogo tak naprawdę stanowi "mięso" do głosowania w sejmie - Jola, nie boję się nikogo i niczego, szkoda mi po prostu Polski...podaj przykład, chociaż jednej decyzji rządu korzystnych dla nas i ojczyzny, bo co już zniszczyli widać gołym okiem i czuć w portfelach, może dla odmiany coś konkretnego, poza inwektywami...P.S. 50% społeczeństwa nie stoi za rządem, bo w wyborach brała udział troszkę ponad połowa uprawnionych ( 50.92 % ) ale matematyka idzie jakoś słabo prawicy, nawet zwykłe dodawanie
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 18.13
Każdy chce mieć jedno dziecko dla zachowania przedłużenia rodu.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 18.24
Moja znajoma ma 3 dzieci i żeby jako tako żyć pomaga mężowi sprzątając obce domy. Teraz będzie mogła zająć się tylko rodziną. Nawet sobie nie wyobrażacie jak dużo dla takich rodzin jest 1000 zł.
PiS spełnia swoją obietnicę !
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.02.2016 r., godz. 19.02
W kampanii obiecali słuchać Polaków, i stąd się wzięła ... ustawa inwigilacyjna.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 20.30
Rozszabrowany to był obraz z pokoju prezydenta Komorowskiego.Dzięki PO możecie skleić budżet w 2016 roku bo są pieniądze.Gospodarka jest jak duży okręt.Z dnia na dzień się nie zatrzymuje.Na przyszły rok poważni ekonomiści nie dają Wam szans.ZRUJNUJECIE POLSKĘ.
do anonima z 15.53.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 21.06
Prawo pracy było dopasowane dotychczas do słabej koniunktóry i mikrych firemek.Takich jest bardzo dużo.Załóż firmę opłać Zus i szybko będziesz kombinował jak związać koniec z końcem.Cieć też człowiek.Widziałeś frędzlu z pisu psa na etacie???????
Dodane przez 102, w dniu 01.02.2016 r., godz. 21.22
ciekawe ilu KODowcom burmistrz umorzy podatki?
TVPiS
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.02.2016 r., godz. 22.41
Reżimowa tuba kato-faszystowskiej sekty PiS - TVPiS nie relacjonuje i nie pokazuje marszów ani żadnych imprez KOD. To ma być ta ponoć rzetelna i uczciwa telewizja...
Dodane przez anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 23.35
Eychler, ola a co wy cwaniaki zrobiliście dla Polski? Od miesiąca tylko narzekacie i walicie w naszą ojczyznę A jaki ma przekaz dla was nasza Beatka - Najgorsze za nami. Zrobimy co obiecaliśmy bez względu na siłę ataku i moc grillowania. Szantażom nie ulegnę. Wprowadzimy zmiany niezbędne Polsce, jesteśmy odporni i pełni determinacji. Jeśli jej zabraknie Beatce to ją wspomożemy.
Ale jaja ale jaja.
Dodane przez anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 23.50
W ubiegłym tygodniu oficjalnie powstało koło partii .Nowoczesna Ryszarda Petru w Wyszkowie. Przewodniczącym został Arkadiusz Darocha, lekarz z Wyszkowa. We wtorek (26.01.2016r.) miało miejsce Walne Zebranie Koła Wyszkowskiego partii Nowoczesnej Ryszarda Petru. Efektem jest powołanie władz Koła przez członków - założycieli. Przewodniczącym Koła został członek Rady Regionu Mazowsze - Arkadiusz Darocha. Wiceprzewodniczącymi zostali - Stanisława Kilińska-Vögele oraz Arkadiusz Wróbel. Funkcję Sekretarza Koła objął Arkadiusz Rzemek, natomiast Skarbnika Koła - Michał Dąbrowski. To w końcu gdzie ty jesteś Ejchler ? z Arkadiuszem Wróblem, tym dziennikarzem z Wyszkow24. który startował z drużyny Nowosiela i prowadził gazetkę. Widzę, że Nowosiel i Chodkowski przejmują kolejną partyjkę i ją usypiają.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 02.02.2016 r., godz. 07.23
Dynamiczne zmiany jakie wprowadza nowa władza pozostawiają opozycję daleko w tyle. Przeważnie nie zdąży ona jeszcze przemyśleć żadnej logicznej strategii krytyki, a już pojawiają się nowe ustawy. Stąd chaotyczny ostrzał, głupi radykalizm i prymitywne propagandowe pohukiwanie szczególnie w wykonaniu PO i Nowoczesnej. Katalog inwektyw do wyboru i wyciągają jak z talii kart. Nowa władza staje się na zmianę faszystowska, komunistyczna, stalinowska, północno-koreańska, putinowska - co tam komu przyjdzie na myśl, to bez zastanowienia bełkocze. Śmieszne, sfrustrowane towarzystwo, żyjące w wirtualnym świecie, nie dostrzegające rzeczywistości, od roku przechodzące od klęski do klęski i żyjące w ciągłym szoku. Jednocześnie jak się nad tym dobrze zastanowić to duet PO- Nowoczesna nie ma na dziś dobrych wariantów. Pozostaje długotrwała, cierpliwa praca u podstaw i wypracowanie nowych pomysłów i koncepcji w nadziei, że za 4 lata się odmieni. Ale eleganckie towarzystwo przyzwyczajone do dużej kasy za nic odzwyczaiło się od pracy. Woli opowiadać bajeczki, że wiosną będą nowe wybory. Sytuacja duetu PO - Nowoczesna może być oczywiście w najbliższych miesiącach różna. Powolne tracenie wpływów i spadanie w sondażach będzie jednak w mojej ocenie sukcesywnie następować. Jeżeli jednak dojdzie do rozłamu w którejkolwiek z tych partii to spadki będą radykalne. A przecież jest to możliwe.Zarówno w Nowoczesnej jak i w PO. Namiętności bowiem buzują potężnie.
Dodane przez ola, w dniu 02.02.2016 r., godz. 09.39
minister finansów na wylocie? na to wygląda, bo odważył sie zauważyć, że z pustego i prezes nie naleje - natomiast pani premier uzbrojona w "przyjacielską minkę" nawołuje, aby opozycja poparła sztandarowe kłamstwo PiS-u, 500+ dla dobra wszystkich, w ramach solidarności narodowej - jest to pierwszy projekt rządowy i pierwsza sytuacja, gdzie potrzebna jest legitymizacja opozycji, wcześniej konsultacje jakoś nie były potrzebne - kobiety, które zostaną w domu, aby wychowywać dzieci i de facto utrzymywać się z 500 zł na dziecko, muszą mieć swiadomość, że w przyszłym roku już tych pieniędzy może nie starczyć, że dzieci rosną, że powrót do pracy może być niemożliwy ( bo raczej nie zanosi się się w Polsce na skok gospodarczy! ), że wreszcie nie bedą opłacały skladek ZUS i w wieku emerytalnym, jakikolwiek on będzie, po prostu nie będą miały emerytur - 500+ jest to projekt wyłacznie marketingowy, na chwilę, aby nie tylko opozycja, ale i wyborcy PiS-u nie pogonili "specjalistów" obecnie nami rządzących, bo oni nie rządzą krajem , nie potrafią, rządzą ludźmi. P.S. rząd nie ma własnych pieniędzy, jak daje komuś, czy gdzieś, to zabiera Tobie!!!np. nowe 20 luksusowych limuzyn dla rządu finansujesz Ty!!!
Dobry dzień dla kodziarzy
Dodane przez Paszczur, w dniu 02.02.2016 r., godz. 09.59
Gówniana -Hirsch: dzieci niepełnosprawne to nietrafiona inwestycja,.....Wielowiejska:Dzieci niedożywione są tam, gdzie rodzice są niedbali albo niezaradni.. ......... zaradny to byl Tusk- Tuskowna-mieszkanie w Warszawie 1 720 000, mercedes 344 000, amergoldziaczek -mieszkanie w Gdańsku 500 000 wszystko ZAPLACONO GOTÓWKĄ.......... Ekspert TVN -Marek Dukaczewski- po wolnych wyborach w 1989 roku szkolił się w instytucji wywiadu wojskowego ZSRS (GRU), a następnie wysłano go do Norwegii, gdzie miał rozpoznać potencjał NATO........byl po prostu szpiegiem GRU........a teczkę ukryto - to autorytet..............no i Staruch najbardziej znienawidzony przez Tuska za "Tusku matole twój rzad obalą kibole" - uniewiniony ..........ile sil i nakladow użył Tusk by wygrać z kibolami........zamykanie stadionów aresztowania..........dlaczego teraz wszystkie stadiony są czynne?..............no i akcja widelec- "Bicie kluczami po jądrach, zmuszanie do przysiadów nago, do siadania na pałce policyjnej ustawionej na sztorc, gazowanie w zamkniętym samochodzie – tak działała policja, wymuszając przyznanie się do winy w czasie Akcji Widelec. Zorganizował ją w 2008 r. Grzegorz Schetyna, dziś entuzjasta KOD...............dobre wczoraj- działacz PO oburzony - glosowałem przeciwko PIS , bo widziałem te kreatury pod krzyżem w 2010 , wariatke przywiazujaca sie do krzyza i obleśna, wykrzywioną nienawiścia twarz Hadacza.................jak zo0baczyłem zdjecie Jowity kacik z wynajetą aktorką z podpisem -kto nie skacze ten pod krzyż- to przezyłem szok , no i Hadacz okazał sie prowokatorem.....................no Biedaczek zajęło mu dojście do normalnego myślenia tylko 5 lat! a wy ilu potrzebujecie??
co uderzy to leży
Dodane przez Paszczur, w dniu 02.02.2016 r., godz. 10.16
Petru- ciekawe czy PIS zabroni pokazywania live A Kerber w polskiej telewizji?.............odpowiedż: zabroni - zadba o to zeby cały czas antenowy pozostał wylacznie dla Pana.......
Dodane przez MM, w dniu 02.02.2016 r., godz. 10.42
Matko jak ten Głowacki w przyszłości wybrnie z tych głupot które wypisuje jak już Król okaże się nagi (już jest, przynajmniej dla tych którzy nie dali się wyłopotać przez podmuchy historii)... Chyba się nie da już ale to akurat dobrze...
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 02.02.2016 r., godz. 11.06
To się wam kato-matołki w pustych waszych łbach nie mieści, że to co wam do tych pustych łbów wbijała do tej pory jakaś TV-trwam, Wasz Dziennik (czy nocnik), Radio ma ryja - okazuje się kłamstwami i plotkami. Otóż jak sami widzicie powstała właśnie w Wyszkowie Nowoczesna niema nic wspólnego z KOD-em, a KOD z nią. Nie wykluczam w przyszłości poznania tych ludzi, może nawet wspólnego działania, ale na chwilę obecną po prostu nie wiem kim oni są, a i oni nie znają pewnie też mnie (może znają nazwiko). I podobnie jak w Wyszkowie jest na szczeblu krajowym. To, że na jednej naszej demonstracji był R. Petru (każdemu przyjść wolno) czy ktoś z PO, nie oznacza, że KOD podlega pod jakieś partie. Wręcz przeciwnie, KOD to ruch oddolny, obywatelski sprzeciw wobec łamania przez rząd prawa i Konstytucji. Jest tym samym czym była w 1980 r. Solidarność.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2016 r., godz. 11.18
Co robi Nowoczesna i Eychler dla Polski... ??? Próbuje ją uratować od bankructwa....Nie da się.Spodziewajcie się takich podatków że odechce się Wam płacić na cudze dzieci.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2016 r., godz. 11.50
Okręt tonie, panowie ole mole łapia ostatni dech. Nikt wam nie rzyci koła ratunkowego. To towarzystwo po trupach do celu.Wilki są mocne w kupie, pojedyńczo tylko wyją w ukryciu. A nasze stare ścierściuchy to całkiem widzą świat w czarnych kolorach. Życie jest piękne dla tych, co potrafią się cieszyć.
do P.Rafalskiej z pisu i innych
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2016 r., godz. 12.04
Do "bulu" gardła będę zwalczał te Wasze nie 500 złotych a 500 ZŁOTY.
Dodane przez ola, w dniu 02.02.2016 r., godz. 12.56
koszt pobytu prezesa w Nidzicy wynosił 9.600 zł, a posiłek zjedzony z Orbanem, 3.785 zł - koszty płaciła partia, czyli Ty i ja! nasze dzieci, krewni, znajomi, bliscy, przyjaciele, my wszyscy! pan Głowacki, jeżeli trzeba będzie to zmieni adresata, ale, jak pokazuje doświadczenie nie zmieni retoryki i języka, inaczej po prostu nie potrafi...
Dodane przez Do Eychlera, w dniu 02.02.2016 r., godz. 13.38
Zasmucony jestes,ze TVP nie pokazuje marszow szKODnikow,a jak twoje samopoczucie,ze nie uwzgledniono ciebie w wyborach wyszkowskiej Nowoczesnej. Tam tez poszukuja ludzi innego umyslowo formatu. Wniosek jest taki,ze potrzebnym jestes tylko do,,ujadania" jeszcze troche czasu a zostaniesz pozbawiony tez tego,miejsce twoje zajma inni klamiac inaczej.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2016 r., godz. 13.50
Ola a co u Nowosielskiego?
Dodane przez pisior, w dniu 02.02.2016 r., godz. 13.54
A ja się cieszę, że ktoś broni rządu PiS w Wyszkowie. A kto to robi najbardziej, Marek Głowacki z klubu Gazety Polskiej w Wyszkowie. Brawo panie Marku.
Dodane przez Wiktoria, w dniu 02.02.2016 r., godz. 14.03
Kazdy z nas ma prawo akceptacji takiej czy innej parti. Jego wybor. Sa zawody ktore chyba powinny byc apolityczne. Ksiadz,lekarz,prawnik( sedzia,prokurator) a dlaczego? Prosta odpowiedz. W kosciele nie chcialabym sluchac o polityce, albo czy lekarz np. z Nowoczesnej okaze mi empatie w problemach zdrowotnych kiedy jestem zwolennikiem parti,PiS u. czy Kukiza. Wszyscy wiemy jak w slabej kondycji jest sluzba zdrowia i jaki poziom swiadczenia uslug mamy ze strony niektorych lekarzy. Czytajac komentarze oli,eychlera,101 gdzie jad przebija az przez szklany ekran monitora ich grozenia,ublizania,czy tez zachowania innych kodziarzy, mysle wtedy - ze obawialabym sie skorzystac z porady lekarza ich przekonan. Jezeli chodzi o Wyszkow,to wiadomo kto z kim i o co lody kreca. Pocieszajace jest to,ze Rzad idzie w dobrym kierunku.
Donoszą na Polskę w Strasburgu
Dodane przez PO na równi pochyłej, w dniu 02.02.2016 r., godz. 14.13
Mamy wspólne zdanie z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego odnośnie rozwoju sytuacji w Polsce. (...) UE nie może myśleć, że ostatnia debata na ten temat skończyła już dyskusję o zmianach zachodzących pod rządami PiS - oświadczył Grzegorz Schetyna po spotkaniu z Schulzem. - PiS będzie niszczył wizerunek Polski. Ten rząd buduje omnipotencję państwa. Nie damy się szantażować - mówił lider PO. Nie poddamy się szantażowi PiS, by w Europie nie rozmawiać o problemach Polski. Może politycy PiS inaczej na to patrzą, ale my czujemy się częścią Europy. Sprawa Polski wróci w następnych tygodniach i o tym też będziemy rozmawiać dzisiaj z przewodniczącym Komisji Europejskiej Junckerem i naszymi kolegami z partii w PE - stwierdził Schetyna w trakcie konferencji w Strasburgu. - Zapewniam też, że Martin Schulz ma szeroką wiedzę o tym, co się dzieje. Zależy nam jednocześnie, by jego wiedza była jak najbardziej aktualna i dogłębna odnośnie sytuacji wewnętrznej - oświadczył Grzegorz Schetyna - dodał.Szef PO spotkał się w Strasburgu z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Martinem Schulzem, planuje także spotkanie z szefem Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem, rozmowy z szefem frakcji Europejskiej Partii Ludowej, do której należy PO, Manfredem Weberem oraz udział w posiedzeniu tej frakcji. Do Strasburga przyjechał także szef klubu parlamentarnego PO Sławomir Neumann.Schetyna zaznaczył dzisiaj, że styczniowa debata PE o sytuacji w Polsce nie zamknęła dyskusji na ten temat. Zapowiedział, że sprawa rezolucji o Polsce, którą miał przyjąć PE, została jedynie zawieszona w oczekiwaniu na opinię Komisji Weneckiej Rady Europy o reformie Trybunału Konstytucyjnego. - Ta sprawa absolutnie wróci - powiedział Schetyna. - W Polsce ciągle proces rujnowania polskiej pozycji trwa i nie jest zakończony. Legislacja, która jest szkodliwa dla państwa polskiego, postępuje. Są następne instytucje, którym odbiera się niezależność.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2016 r., godz. 14.59
Oskarżyć Schetynę za akcję "Widelec"
Dodane przez ola, w dniu 02.02.2016 r., godz. 15.32
donoszę, że prośbę do Komisji Weneckiej o zajęcie się sprawą praworządności w Polsce skierowała miłościwie nam panująca partia PiS - i tego już nie da się odczarować, ani zmienić, ani zapomnieć, ani zresetować, ani zakłamać - i nie pomogą tutaj pączki i lampka wina od pani premier - chwała za to, tym bardziej, że nie jest to jednyny "samobój" prawicy - ostatnia nowina to taka, że z obiecanych leków darmowych leków dla senorów, ma pozostać pilotażowo w tym roku ( sic! ) ok. 10 zł/ miesięcznie , na osobę po 75 roku życia, a sama ulga będzie wprowadzana od września 2016 (?) - Anonim, jako spec patriota kombinuj, kto rzuci Polsce koło ratunkowe...bo na razie Wyspy nie palą się do świadczeń socjalnych dla rodaków, tak licznie tam przebywających, a pan prezydent nie jest zdecydowany do czego nawoływać, wracajcie do ojczyzny, czy wręcz odwrotnie...
Do Wiktoria
Dodane przez Arkadiusz Darocha, w dniu 02.02.2016 r., godz. 20.25
Szanowna Pani, myślę, że nie ma się Pani co obawiać o apolityczność w pracy lekarza. To zawód, który ma na celu pomagać w dojściu do zdrowia , a nie brać czynny udział w kreowaniu polityki w godzinach pracy. Gwarantuję, że wielu moich kolegów ze szpitala ma różne poglądy. Jedni są za PiS, inni za PO, jeszcze inni za .Nowoczesną. To jednak nie jest istotne i nie wpływa na to jak leczymy ludzi o odmiennych poglądach. Martwiłbym się, jeśli któryś z kolegów sugerowałby się poglądami pacjenta lub próbował go przekonywać do swoich "racji". Na szczęście tak nie jest. Wszyscy staramy się być profesjonalistami.
Panie Ola -A co cie ku,,,wa interesuje koszt pobytu prezesa jakiejs partii
Dodane przez Paszczur, w dniu 02.02.2016 r., godz. 20.34
A RZADOWE , nie jednorazowe , idące w tysiace ośmiorniczki to cie nie oburzały,.......jak tusk pracował od wtorku rano do piatku, czyli 4DNI W TYGODNIU, niecałe , i latal w te i zpowrotem samolotem to nie protestowales...............TAK........ PREMIER POLSKIEGO RZADU PRACOWAŁ 3,5 DNIA W TYGODNIU, reszte haratal w gałe i biegał po plazy, ............zresztą szacun dla niego..........pracujac 3 dni dorobic sie takiej kasy , zeby ustawic dzieci ............patrz poprzedni wpis mój, 2,5 melona zaplacone gotowka dla dzieci...tych kolacji było tysiace .. wychodza miliny w sumie
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2016 r., godz. 20.56
BRAWO SCHETYNA.
05.03.2016
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 02.02.2016 r., godz. 21.50
Piąty marca, na razie zapamiętajcie sobie tę datę, szczegóły podam później.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 02.02.2016 r., godz. 22.45
W Moskwie 1600 urzędników ma przejść badanie wariografem. Aby wszyscy mieli pewność że nie biorą. Demokracja triumfuje - nikt moskalom nie będzie już mógł wmówić ze czarne jest czarne a białe jest białe . Pan Prezydent Putin znów pokazał światu ze to jest kraj na miarę ich możliwości, i że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Tymczasem w Warszawie, w partii której imienia nie wolno wymawiać (bo do sądu poda ) Pan Zbyszek zaproponował badania wariografem sędziów. Żeby tylko wariografem - nasz prawny oberguru proponuje też badania krwi i moczu - szukając gwoździ do zawodowej (tu sobie państwo dopowiecie) .... tych podłych spiskowców. Prokuratura to przecież pikuś, tę można podporządkować ustawą. Ale niezawisłe sądy? Kto słyszał o takiej głupocie w demokratycznym państwie sprawiedliwości ludowej??? I tak sobie myślę - cholera. Kto od kogo ściąga? Putin od Zbyszka? Zbyszek od Putina? Chyba jednak nieważne. Homo sovieticus to takie homo bez kręgosłupa. I występuje ono po obydwu stronach Bugu. Ale w Polsce ludzi dobrej woli jest więcej. Walczmy !
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 03.02.2016 r., godz. 05.00
Akurat w czasie, gdy dyskutujemy na temat z felietonu dzieje się dużo w tej sprawie. Było m.in. spotkanie Petru - Schetyna. Po nim zabrała głos pani Kamila Gasiuk-Spihowicz z Nowoczesnej. „PO to jest partia zawiedzionych nadziei. Grzegorz Schetyna przejął ster na statku, który tonie…PO nie wyciąga wniosków z błędów, które popełniła przez ostatnie osiem lat. Nie ma nowych osób. To są dokładnie ci sami ludzie od lat, którzy w dodatku nie potrafią przyznać się do błędów. Platformie brakuje energii i świeżości. Ta partia nie rozliczyła się z ośmiu lat rządów. Grzegorz Schetyna nie ma doświadczenia w byciu liderem. To niezwykle sprawny polityk partyjnego zaplecza, ale brak mu charyzmy. Nie porwie za sobą ludzi.” To mówi w wywiadzie dla WP pani Kamila Gasiuk – Pihowicz, ważna postać w Nowoczesnej, była działaczka Unii Wolności. I dodaje - „Jest kolejka działaczy PO, którzy chcą przechodzić do Nowoczesnej”. Oznacza to, że napięcia na linii Nowoczesna - PO rosną. Pani Kamila jest pewna siebie i traktuje PO z góry. Czy Ryszard Rubikoń Petru gra na dobicie Platformy i przejęcie jej aktywów ? Oznaczałoby to, że „dysponenci wajchy” (decydenci z GazWyb, TVN, Polsat) postawili już krzyżyk na Platformie i grają na Nowoczesną. Ale jest też możliwość, że się dogadają. Będą tylko ostrzejsze warunki ze strony Nowoczesnej.Co to będzie, co to będzie, co to będzie ?
Podaję szczególy 05.02.2016
Dodane przez Paszczur, w dniu 03.02.2016 r., godz. 07.27
ostatni piatek, następnie ostatnia sobota karnawału .................kodziarzy i super
Dodane przez ola, w dniu 03.02.2016 r., godz. 09.31
wg złożonego do sejmu projektu 500+, autorstwa najbardziej wiarygodnej partii wszech czasów, pobłogosławionej za grube miliony ( ok. 30 mln ) przez ojca, skorzysta z tego proramu 1/3 rodzin oraz zostanie nim objętych 50% dzieci - projekt epokowy, na miarę partii i czasów, zmarnowanych dla rozwoju Polski. P.S. Paszczur, do tej pory nawet mi przez głowę nie przeszło, że naczelny naczelnik oraz jego partia mają własną, prywatną mennicę, gdzie, po nocy, drukują sobie fundusz partyjny, no, no; naprawdę geniusze na miarę Nobla! - bo wszystkie pozostałe partie na działalność otrzymują pieniądze z budżetu państwa, czyli z pieniędze z podatków, którę płacę ja ( ! ) i już nawet dziecko rozumie, że mam prawo rozliczać, jasne? Z funduszy partyjnych rozliczają się przed obywatelami np. politycy angielscy, niemieccy, w krajach skandynawskich, dokąd to, jak zapewnie wiesz, nasi rodacy chętnie jeżdżą, zasilając szeregi imigrantów ekonomicznych, bo sie to opłaca finansowo, a się opłaca, bo rząd ma pieniądze dla obywateli, a nie na wypasione kolacje, i szastanie budżetem państwowym - Paszczur, postaraj się spojrzeć na państwo jak na system zamknięty i zależny wewnętrznie, tak jak na siebie: jak nie wsadzisz, to nie wydalisz...jak nie przeczytasz, to nie zrozumiesz...itp.
Dodane przez J, w dniu 03.02.2016 r., godz. 10.55
ela-ola, Petru Ci to wykłada?
Dodane przez Arkadiusz Darocha, w dniu 03.02.2016 r., godz. 10.59
Tu akurat zgadzam się z p. Kamilą Gasiuk-Pihowicz. Platforma przez ostatnie lata się skompromitowała. Kapitan Schettino nie ma charyzmy i nie jest w stanie ukryć błędów i afer jakie popełniała PO. Są tam pewne osoby pełne sił do walki (np. Borys Budka), ale są w tle starych wyjadaczy. Szkoda, bo PO zamiast być opozycją, jest jedną wielką niedyspozycją. Otrząsną się?
Dodane przez ola, w dniu 03.02.2016 r., godz. 11.08
rzecznika klubu PiS odpowiedziała: a jak samotny rodzic przekroczy o 1 zł próg dochodowy na jedyne dziecko, to co z 500 zł? - "samotna matko ( dlaczego matko! ), nie bąź samotna!" - proponuję do aneksu programu wpisać adresy biur matrymonialnych
Dodane przez opozycja trochę pomyślcie., w dniu 03.02.2016 r., godz. 11.31
Ola jest jakaś bezpłciowa, jakby pracowała w urzędzie miejskim, w wydziale promocji burmistrza. Ciągle te same kawałki, ten sam kiepski styl. Taka herezja aby dawać także na pierwsze dziecko to może tylko wymyślić bogata osoba, która chce jeszcze więcej. Chodzi o demografię a nie rozpieszczanie jeszcze bardziej jedynaków. Na to nie zgody, wystarczy, że dostaną 1000 złotych przez pierwszy rok.
Wymadrzać to sie Olu umiesz
Dodane przez Paszczur, w dniu 03.02.2016 r., godz. 11.44
raz lepiej, raz gorzej ale na pytanie dlaczego nie przeszkadzały Wam loty smolotem Tuska 2 RAZY W TYGODNIU to nie potraficie odpowiedzieć..............jego podróże – łącznie z piątkowym wylotem z Warszawy i poniedziałkowym powrotem z Gdańska – kosztuja tyle co nowy Mercedes Klasy C. ..........Godzina lotu embraera 175 kosztuje około 35 tysięcy złotych. Oznacza to, że wypady premiera do Gdańska tylko w jednym roku kosztowały państwo co najmniej 1,3 mln zł. pisze Neewsweek...........1 300 000 to troche wiecej niż 13 000 no i wtedy nie patrzyłes Olu na państwo jak na system zamknięty i zależny wewnętrznie, tak jak na siebie: jak nie wsadzisz, to nie wydalisz...jak nie przeczytasz, to nie zrozumiesz...itp.............podsune Ci odpowiedź - sciaga z wodza- wtedy nie pomyślałem o tym..................to kto was wszystkich tak nagle olśnił do myślenia?..............PS latal takze na wczasy zagraniczne oczywiście z rodzinką........
Dodane przez ola, w dniu 03.02.2016 r., godz. 12.50
czy i komu podobały się poprzednie rządy, było jasno zadeklarownane na wyborach - wygrało PiS, i Polak ma prawo wymagać, aby obecny rząd rządził mądrze i sprawiedliwie - na razie łamie prawo, sprawiedliwość ( 500+), kłamie, oszukuje, mści się na poprzednikach; jest to zapowiadana "dobra zmiana" - doprawdy, godne to i sprawiedliwe. P.S. demografia napewno się poprawi, zwłaszcza w rodzinach, gdzie rodzice mają ok. 40 lat i już dwoje, czasami troje dzieci; w takich rodzinach kobiety aż się palą do rodzenia! Dziękuje za uznanie obietnic PiS-u, że 500 zł na każde dziecko, to herezja, oczywiście tak!
Dodane przez ola, w dniu 03.02.2016 r., godz. 13.12
pani Mazurek samotne matki oczywiście przeprosiła, wczoraj przepraszał rzecznik ministerstwa sportu, wcześniej pan Jaki - taką to mamy klasę rządzących: "klasę samą w sobie" - panu radnemu powiatowemu gratuluję "poparcia" w sprawie wysokości diet radnych, ale na pocieszenie podam, że PiS-owi rośnie a PO spada, zawsze coś na otarcie łez...
do oli
Dodane przez Anonim, w dniu 03.02.2016 r., godz. 14.41
a jak rządziło PO to Polak nie miał prawa wymagać bo tak było cacy Olu tak to rząd PO rządził mądrze i sprawiedliwie? Odpowiedz sensownie na to pytanie Olu.
Dodane przez ola, w dniu 03.02.2016 r., godz. 15.33
Polak miał prawo wymagać - sensowna odpowiedź?
Do anonima z 14,41- Ola nie odpowiada na zdne pytania a Ty wymagzsz sensownie jeszcze.
Dodane przez Paszczur, w dniu 03.02.2016 r., godz. 18.57
swoja droga , moglibyście sie anonimy dogadać co do nicka, ja tam jestem Paszczur, choc ktoryś z was zarzucal, ze nie tylko...........chyba ze jesteś anonimie Makiawelim 21 wieku..........albo administratorem co podgrzewa dyskursyje..........zaznaczcie sie 1 anonim 2 anonymus , tyz piknie
Czy mainstreamowi przeszkadza pomoc polskim rodzinom, czy widmo ogromnej popularności PiS po wprowadzeniu 500+?
Dodane przez Paszczur, w dniu 03.02.2016 r., godz. 19.10
Jest jasne, że po udanym wprowadzeniu programu 500+ partia Jarosława Kaczyńskiego jeszcze bardziej umocni swoje prowadzenie w sondażach. I chyba tego najbardziej boją się obrońcy dawnego porządku.............dlatego tak jazgoczą, male wredne pieski..............Pis wreszcie w przeciwieństwie do Platfusów zrealizuje obietnicę wyborczą..........a tego nie mogą znieść lodziarze, platfusy i komuchy.............zakładam hipotetycznie - pan Ola ma wnuki, powiedzmy 3 male i słodziutkie i jego rodzice dostana 1000 na dwoje dzieci ( bo nie podejrzewam dochodu poniżej 800 na głowę) to jak on wytłumaczy córce czy synowi, żeby nie brali, bo to PISowski przekręt?.........no chyba ,ze to dla niego i nich drobne...........
Jan Pietrzak raz jeszcze:
Dodane przez Paszczur, w dniu 03.02.2016 r., godz. 19.42
Po raz pierwszy władza jest taka, że ją popieram. Opozycja jest dużo gorsza od władzy. Tak głupiej opozycji jak teraz Polska jeszcze nie miała. To kupa idiotów. W dodatku popieranych przez ludzi w rodzaju Lisa, Olejnik, Gugały. Ja nie chcę być w tym towarzystwie. Nie chcę być w towarzystwie Schetyny i Petru. Nie mogę atakować władzy, ponieważ ci panowie szkodzą Polsce. To oszuści. Oni kłamią. Ich programy są fałszywe. Siłą rzeczy muszę być po stronie ludzi, którzy Polskę naprawiają. A taką właśnie mamy władzę
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 03.02.2016 r., godz. 19.46
Lekko podsumowując. Temat zawirowań w PO jest dla niektórych niewygodny. Kilka osób podjęło intensywną akcję oczerniania nowej władzy. Można powiedzieć nic nowego - z jednej strony, jak sądzę niejednokrotnie nic innego nie potrafią, z drugiej próbują zmienić niewygodny dla siebie temat. Sądzę, że bardzo ciekawa będzie w najbliższym czasie rozgrywka na linii PO - Nowoczesna. Odnoszę wrażenie, że może dojść w tej sprawie do poważnych podziałów, wykrwawiającego boju i rozbieżności w stanowiskach zarówno wśród dysponentów "wajchy" medialnej, jak i wsparcia finansowego. Wcale nie jest bowiem powiedziane, że w tym gronie zostanie zachowana jedność. Interesy i namiętności mogą stłumić rozsądek.
Do Arkadiusza Darochy
Dodane przez Wiktoria, w dniu 03.02.2016 r., godz. 23.09
W dn.2. 02 g. 20.25 napisal pan tak o lekarzach zajmujacych sie polityka , ,,To zawod ktory ma na celu pomagac w dojsciu do zdrowia,a nie brac czynny udzial w kreowaniu polityki w godzinach pracy" Jak maja sie te zapewnienia do nastepnego wpisu 3 02 g.10.59 czy to przypadkiem nie jest czas pana pracy? Jezeli byl to dzien urlopu to przepraszam za wnikliwosc,a jezeli nie i byl to dzien pana pracy to jak zaufac w to co pan pisze. Odnosnie PO mam takie same zdanie,a Nowoczesna utozsamia sie z nimi.
pytanie do Pana Głowackiego
Dodane przez Katalizator, w dniu 04.02.2016 r., godz. 11.59
Uchodzi Pan za autorytet społeczny przynajmniej dla niektórych. Kiedyś prawdopodobnie przypadkiem telewizja Pana pokazała jak Pan (po katastrofie smoleńskiej) będąc w jakimś niezrozumiałym amoku rozbijał barierki pod Pałacem Prezydenckim. Proszę wyjaśnić swoje zachowanie.
pytanie do Pana Głowackiego cz 2
Dodane przez Katalizator, w dniu 04.02.2016 r., godz. 12.17
A tak doprecyzując to miało miejsce w dniu 03.08.2010 r. Publikacje na ten temat że Pan tam "aktywnie" uczestniczył pojawiała się w Wyszkowskiej prasie. Rzetelny komentator raczej powinien przestrzegać trochę innych standardów niż wpadać w odmęty szaleństwa :)

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl