Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 lipca 2020 r., imieniny Marii, Urbana

Wysoka przegrana Bugu

(Zam: 01.03.2011 r., godz. 12.15)

W sobotę 26 lutego Bug Wyszków rozegrał w Grodzisku Mazowieckim kolejny mecz kontrolny, przed zbliżającymi się rozgrywkami IV ligi. Wyszkowianie, niestety, ulegli wysoko miejscowej Pogoni 1:6.

Początek spotkania nie zapowiadał końcowego wyniku. Pierwsi bramkę zdobyli rywale. Jeden z piłkarzy Pogoni przelobował niepotrzebnie wychodzącego bramkarza Bugu. Kilkanaście minut później stan meczu zdołał jednak wyrównać niezawodny Krzysztof Krzywicki. Wyszkowski pomocnik zdobył bramkę ,,szczupakiem”. W 30. minucie rywale ponownie objęli prowadzenie, ponownie po błędzie testowanego golkipera Bugu. Od tego momentu Pogoń całkowicie zdominowała przebieg meczu. Nieporozumienia pomiędzy poszczególnymi zawodnikami w barwach Bugu spowodowały stratę kolejnych dwóch bramek jeszcze w pierwszej połowie, która zakończyła się 4:1 na korzyść Pogoni.

Drugą połowę rywale zagrali na nieco ,,mniejszych obrotach”. Piłkarze Bugu próbowali to wykorzystać i nawiązać jeszcze walkę w tym spotkaniu, jednak żadna akcja nie zakończyła się groźną sytuacją podbramkową. Rywale z kolei dołożyli do swojego dorobku jeszcze dwa trafienia. Piąta bramka padła po sytuacji sam na sam z wyszkowskim bramkarzem, druga natomiast, po dobitce odbitego strzału jednego z piłkarzy z Grodziska. Ostatecznie bardzo słaby w wykonaniu wyszkowian mecz zakończył się porażką Bugu 1:6.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Bug Wyszków 6:1 (4:1)

Kolejnym rywalem sparingowym podopiecznych trenera Krzywickiego będzie Olimpia Zambrów. Mecz zostanie rozegrany w środę 2 marca w Zambrowie.

opr. Turu, źródło: www.mksbugwyszkow.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl