Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 lutego 2021 r., imieniny Aleksandra, Mirosława

Rodzinna wigilia Bugu Wyszków

(Zam: 06.01.2016 r., godz. 15.54)

W czwartek 17 grudnia, tradycyjnie już w hali WOSiR, odbyło się spotkanie wigilijne działaczy, zawodników, piłkarzy oraz wszystkich osób związanych z Bugiem Wyszków.

Klubowa wigilia, to jak mawia prezes Bugu, Dariusz Andrzejewski, moment, w którym każda osoba przyczyniająca się do rozwoju klubu, może zobaczyć efekty swojej pracy. Efekty w postaci setek już, piłkarzy reprezentujących wyszkowski Bug w wielu kategoriach wiekowych. Najbardziej cieszy oczywiście widok najmłodszych zawodników, obecnie rozpoczynających swoją przygodę z piłką w grupach naborowych, a w przyszłości mających stanowić o sile Bugu.
Przejdźmy jednak do samej uroczystości, którą poprowadził członek zarządu klubu, Michał Mielczarczyk. Prowadzący powitał wszystkich zgromadzonych gości, w tym liczną grupę gminnych radnych z burmistrzem Grzegorzem Nowosielskim na czele. Potem głos zabrał prezes klubu Dariusz Andrzejewski, który głównie dziękował ludziom zaangażowanym w rozwój klubu. Z jego rąk, pamiątkowe podziękowania w formie dyplomów otrzymali przedstawiciele wyszkowskiego samorządu, trenerzy, sponsorzy oraz przedstawiciele prasy. Potem głos zabrał burmistrz Grzegorz Nowosielski i to jego wystąpienie należy uznać za najważniejsze tego wieczoru.
– Niemal każda moja rozmowa z prezesem Andrzejewskim kończy się jego pytaniem o nowy stadion. W tym momencie w końcu mogę odpowiedzieć – deklaruję, że w 2016 roku stadion zostanie zmodernizowany, czego efektem będzie powstanie pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią. Podgrzewanego lub też otoczonego specjalnym „balonem” na okres zimowy, w tym momencie rozpatrujemy jeszcze różne koncepcje – powiedział Grzegorz Nowosielski. Deklaracja ta została przyjęta gromkimi brawami.
Równie wielkimi brawami nagrodzona została również inicjatywa piłkarzy Bugu Wyszków, którzy w tym roku postanowili wcielić się w Mikołaja i zorganizowali zbiórkę upominków dla podopiecznych jednego z Domów Dziecka.
Po zakończeniu części oficjalnej cała rodzina Bugu Wyszków podzieliła się tradycyjnie opłatkiem i posiliła się przygotowanym poczęstunkiem. Na najmłodszych piłkarzy Bugu czekała natomiast niespodzianka – słodkie upominki.
Turu

Komentarze

Dzisiaj imieniny
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2016 r., godz. 14.33
Częstochoja

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl