Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2020 r., imieniny Mateusza, Miry

Ulica Geodetów znów rozkopana

(Zam: 09.12.2015 r., godz. 13.50)

Pod koniec listopada zakład energetyczny przeprowadził prace przy ul. Geodetów. Rozkopał uporządkowany teren, przy którym przez kilka miesięcy trwała przebudowa.

Firma Skanska zrealizowała latem przebudowę ul. Geodetów i Zapole, która była dofinansowana z tzw. schetynówki. Niedawno uporządkowany teren znów rozkopał zakład energetyczny. Radny Jan Abramczyk zwrócił uwagę podczas obrad sesji na to niezgranie terminów.
– Czy przed rozpoczęciem inwestycji nie można o niej także poinformować innych instytucji? – kierował pytanie do urzędników.
Naczelnik wydziału inwestycji Urzędu Miejskiego Urszula Fijałkowska zapewniła, że przy przekazaniu placu budowy wykonawcy są obecni wszyscy gestorzy sieci znajdujących się w obrębie ulicy.
– Byłam zbulwersowana tym, że weszli z pracami. To nasz pas drogowy, a obliguje nas zachowanie trwałości projektu dofinansowanej inwestycji – stwierdziła.
Naczelnik wydziału gospodarki komunalnej Michał Szewczyk poinformował, że zakład energetyczny wystąpił o pozwolenie na zajęcie pasa drogowego. Urząd zastrzegł, że firma będzie mogła rozpocząć pracę, jeśli uzgodni warunki ich przeprowadzenia z firmą Skanska. Po spełnieniu tej formalności samorząd nie miał podstaw, by odmówić zgody na zajęcie pasa.
– Podczas realizowanych prac firma ingerowała w trawniki. Dlaczego nie zrealizowała tych robót wcześniej? Nie wiem, i nie rozumiem tego – podsumował naczelnik Szewczyk.
J.P.

Komentarze

Geodeta myli misie
Dodane przez Anioł, w dniu 10.12.2015 r., godz. 14.58
z geofizykiem a jednak jest taki brak wiedzy jest nie do przyjęcia!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl