Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyWysyp nietrzeźwych kierowców

(Zam: 09.12.2015 r., godz. 13.44)

Po południu 27 listopada w Starym Bosewie (gmina Długosiodło) policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Długosiodło, który kierował BMW będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Okazało się również, że 35-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd. Tego samego dnia wieczorem na ul. Białostockiej w Wyszkowie policjanci zatrzymali 45-letnią mieszkankę gminy Wyszków. Kierująca polonezem miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dzień później w Wysychach (gmina Zabrodzie) policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Mieszkaniec gminy Zabrodzie kierował oplem mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Po południu w Długosiodle zatrzymany został 42-letni kierowca peugeota – do niego należał niechlubny rekord tego weekendu. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. Tego samego popołudnia w Kręgach w ręce policji trafił następny nietrzeźwy kierowca. 31-latek, kierowca citroena, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wieczorem na ul. Warszawskiej do kontroli policjanci zatrzymali kierowcę poloneza. Niestety, i tym razem za kierownicą siedział nietrzeźwy kierowca. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 29 listopada na ul. 1 Maja w Wyszkowie nad ranem policjanci wykluczyli z ruchu kolejnego pijanego kierowcę. 36-letni mieszkaniec Wyszkowa kierował oplem mając w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.
Od godz. 6.00 28 listopada do godz. 6.00 29 listopada policjanci prowadzili akcję prewencyjno-kontrolną Andrzejki 2015 „Alkohol i narkotyki”. W powiecie wyszkowskim wzięło w niej udział 32 funkcjonariuszy. Sprawdzili stan trzeźwości ponad 520 kierujących pojazdami mechanicznymi. Zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Ponadto policjanci wydziału ruchu drogowego zanotowali 22 wykroczenia drogowe, za popełnienie których nałożyli na sprawców 17 mandatów karnych, sporządzili 4 wnioski o ukaranie oraz udzielili 1 pouczenia. Najczęściej występującymi wykroczeniami były: przekroczenie dozwolonej prędkości, niestosowanie pasów bezpieczeństwa oraz naruszenia przepisów o zachowaniu się wobec pieszych uczestników ruchu.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl