Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 lipca 2020 r., imieniny Marii, Urbana

Jak jazda slalomem

Ikona
(Zam: 01.03.2011 r., godz. 12.57)

Ulica Pułtuska na odcinku od cmentarza na wysokości Leszczydołu jest w fatalnym stanie. O remont dopytują zarówno radni miejscy, jak i powiatowi.

Ul. Pułtuska to droga wojewódzka podległa Mazowieckiemu Zarządowi Dróg Wojewódzkich. Przez jesień i zimę jej nawierzchnia na tyle się pogorszyła, że dziś kierowcy muszą jeździć slalomem z bardzo małą prędkością, by nie uszkodzić samochodu.
O interwencję w sprawie przyspieszenia remontu ul. Pułtuskiej poprosił starostę na sesji 23 lutego radny Ryszard Skoczeń.
– Kiedy się słyszy na CB-radio opinie na temat tej ulicy, to i nam się dostaje – mówił. – Przy takiej nawierzchni można tylko porozbijać samochody, nie da się szybciej jechać niż dziesięć kilometrów na godzinę – dodał.
– Złożyliśmy u marszałka Struzika pismo w kwestii ul. Pułtuskiej wraz ze zdjęciami. Miał w trybie pilnym przekazać te materiały do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Droga ma być w tym roku robiona – poinformował starosta Bogdan Pągowski.
Na stan ul. Pułtuskiej na sesji Rady Miejskiej zwrócił też uwagę radny Jan Abramczyk.
- Sygnalizowaliśmy sprawę MZDW i mamy zapewnienia, że droga zostanie gruntownie wyremontowana, jak tylko aura na to pozwoli – mówił burmistrz Grzegorz Nowosielski.
J.P.

Komentarze

szok!
Dodane przez zbulwersowany>:o, w dniu 02.03.2011 r., godz. 07.49
Wławdze tam przewieźć!!!:p
Dodane przez Paranoja, w dniu 02.03.2011 r., godz. 13.13
codziennie minimum dwa razy jeżdżę tą drogą do pracy i po, i uwierzcie mi, że się po prostu nie da się jeździć, to wstyd , że wlot do Wyszkowa jest taki przerażający, a na CB jak się śmieją z naszego miasta, z tej drogi i z tej plamy na drodze, nie zależy władzą miasta, aby przejezdni mieli o nas dobre wrażenie, wstyd, jak długo się będziemy męczyć i niszczyć nasze auta???
Dodane przez Bardzo ciekawie, w dniu 02.03.2011 r., godz. 23.56
Tam chyba już od 2 miesięcy stoi znak "roboty drogowe" a ja od 2 miesięcy co jeżdżę żadnego robotnika nie widziałem, rozumiem żeby to jedna dziura była a tam praktycznie asfaltu nie ma, razem ze śniegiem spłyną asfalt po prostu. Ta droga chyba rok czy 2 lata temu była remontowana i nawet tyle nie wytrzymała, trzeba dalej kupować i robić taniej a będzie jak widać wyżej.
mało odporny asfalt
Dodane przez Zbigniew, w dniu 15.06.2011 r., godz. 19.29
winą są współczesne środki do rozmrażania lodu zimą: 'nano-liquid-salt'. To nie jest już zwykła sól z piaskiem tak jak kiedyś, tylko zaawansowana chemia której bardzo małe cząsteczki przelatują przez strukturę lodu jak przez sitko, następnie przy zetknięciu z krzemianami i warstwami bitumicznymi wchodzi w reakcję zwiększając temperaturę, lód się dosłownie rozpuszcza od wenątrz, natomiast tradycyjne stare mieszanki asfaltowe także. To samo tyczy się samochodów, nowa solanka przedostaje się aż do metalu, gdzie następuje perforacja korozyjna podpowłokowa.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl