Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 listopada 2020 r., imieniny Walerego, Wirgiliusza

Bug II Wyszków mistrzem jesieni

(Zam: 25.11.2015 r., godz. 10.37)

„Wyszkowskie Rezerwy” jak z dumą określają się piłkarze drugiego zespołu seniorów Bugu Wyszków, zostały najlepszą drużyną rundy jesiennej w B-klasie.

W ostatnim tygodniu podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka stoczyli dwa pojedynki ligowe, które miały zadecydować o ich ostatecznej lokacie w wyrównanej czołówce grupy warszawskiej B-klasy.
W środę 11 listopada Bug podejmował na stadionie WOSiR rezerwy Drukarza Warszawa. W spotkaniu wystąpił Jakub Rejnuś, który musiał pauzować w pierwszym zespole za kartki. Początek meczu należał do wyszkowian, jednak to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli trafieniami Tomka Cichockiego, Łukasza Kowalczyka i Alana Wróbla. W drugiej odsłonie na listę strzelców ponownie wpisał się Cichocki oraz dwukrotnie Jakub Rejnuś. Rywale odpowiedzieli jedną bramką.
Bug II Wyszków – Drukarz II Warszawa 6:2 (3:1)
W ostatnim dla rezerw meczu rundy jesiennej, rywalem wyszkowskiej drużyny był Dąb II Wieliszew. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany, jednak w 35 minucie czerwoną kartką ukarany został Kacper Heronimek, w rezultacie czego wyszkowianie grali od tego momentu w osłabieniu. Mimo tego do przerwy było 1:1, bramkę dla Bugu zdobył Cichocki.
Na początku drugiej odsłony na prowadzenie wyszkowian wyprowadził Karol Rosa. Rywale zdołali wyrównać, jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do podopiecznych trenera Mielczarczyka. Na minutę przed końcem spotkania bramkę na wagę zwycięstwa, trzech punktów i mistrzostwa rundy jesiennej zdobył Jan Kopiejewski.
Dąb II Wieliszew – Bug II Wyszków 2:3 (1:1)
Bug II Wyszków zakończył rundę jesienną na fotelu lidera grupy warszawskiej B-klasy. Drugi w tabeli GKP Targówek traci do wyszkowskiego zespołu trzy punkty. Kibice rezerw mają więc zapewnioną zimę w przyjemnych nastrojach, natomiast wiosnę bardzo emocjonującą. Gratulujemy!
Turu

Komentarze

Dodane przez Kibic, w dniu 26.11.2015 r., godz. 16.14
Gratulacje Panowie!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl