Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaBoisko dla wszystkich

(Zam: 18.11.2015 r., godz. 12.47)

Od niedawna przy Zespole Szkół Publicznych w Rząśniku dostępne jest boisko ze sztuczną nawierzchnią. Radni uchwalili jego regulamin.

Z obiektu mogą korzystać wszyscy zainteresowani, jednak muszą się stosować do zasad dotyczących jego udostępniania. Od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.00 odbywają się na nim planowe zajęcia szkolne uczniów podstawówki i gimnazjum. Od godz. 15.00 do 22.00 z boiska mogą korzystać pozostali chętni. W weekendy jest ono dla wszystkich czynne w godz. 10.00-21.00. Rozkład tych godzin nie ma zastosowania w przypadku dni, kiedy odbywają się zawody sportowe i inne imprezy organizowane przez Zespół Szkół Publicznych, gminę Rząśnik lub Wiejski Klub Sportowy.
Mieszkańcy mogą korzystać z obiektu bezpłatnie. Opłata dla pozostałych będzie wprowadzona m.in. po skalkulowaniu kosztów oświetlenia płyty. Dzieci do 12 roku życia mogą korzystać z boiska tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Możliwa jest rezerwacja obiektu pod warunkiem, że do trenera-animatora sportu, który organizuje zajęcia, wystąpi określona imiennie grupa licząca co najmniej dziesięć osób.
Każdy, kto wchodzi na boisko powinien mieć strój sportowy i buty o miękkiej, czystej i płaskiej podeszwie. Nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych (butelek, puszek, kubków itp. wykonanych z kruchego, pękającego lub twardego materiału), spożywać alkoholu, środków odurzających, palić papierosów, wprowadzać zwierząt, poruszać się na rowerach, rolkach, deskorolkach i innym sprzęcie mogącym spowodować uszkodzenie nawierzchni.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl