Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyWieczór dobrej zabawy z Piotrem Bałtroczykiem

(Zam: 18.11.2015 r., godz. 12.38)

Jeden z najbardziej znanych w Polsce artystów kabaretowych, Piotr Bałtroczyk wystąpił ze swoim najnowszym programem w sobotnie popołudnie w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

Repertuar kabaretowy ma w Wyszkowie rzeszę fanów, stąd niemal wszystkie spektakle odbywają się przy pełnej widowni. Tak też było na występie olsztyńskiego artysty prezentującego swój monolog „Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka”. Satyryk często nawiązywał z dystansem do swojego wieku (ma 54 lata), a także codzienności, jaka otacza go chociażby podczas podróży po Polsce. Zabawnie brzmiące hasła reklamowe, szyldy, spotkania z fanami, policyjną drogówką, przyjaciółmi – o tym wszystkim opowiadał Piotr Bałtroczyk, bystry obserwator rzeczywistości, potrafiący z jej szarości wydobywać te elementy, które bawią. Stand-up to forma, w której artysta świetnie się czuje, nawiązując dobry kontakt z publicznością. Ta odwzajemniała mu się dużą dawką szczerego śmiechu.
J.P.

Komentarze

Uczciwosc w kabaretkach z belkami w torbie
Dodane przez Kanarowski, w dniu 19.11.2015 r., godz. 15.37
SRODKIEM wedlug niektorych znaczy NIC . Ale za to sie placi. Wozy starazackie na kogucie przed blokiem. Pali sie ? Nie, tylko trup sasiada na klatce schodowej lezy Wczesniej trzeba bylo wywazyc drzwi. Nastepnie przypadkiem widok psa na trzech lapach, chyba po operacji ? Potworny smrod na klatce, nikt sie tym nie zajmie , nikt tego nie sprzata. Kolory zycia jak widac przerastaja kabaret !
do Kanarowskiego
Dodane przez RICOLETTO, w dniu 21.11.2015 r., godz. 12.10
podłość ludzka nie zna granic!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl