Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaPierwsze piętro odnowione

(Zam: 30.09.2015 r., godz. 12.57)

Po 36 latach od ostatniego remontu Zespół Szkół nr 1 przeprowadził modernizację pierwszego piętra budynku. Uroczyste przecięcie wstęgi związane z zakończeniem inwestycji odbyło się 15 września.

Szkoła 27 lipca tego roku podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Instalacji Sieci Elektrycznych Elbud Bogdana Paczesnego z Kalisza, który przeprowadził wymianę instalacji elektrycznej i roboty budowlane. Inwestycja kosztowała 230 000 zł. Po zdjęciu boazerii ze ścian pracownicy odkryli informację o jej wykonawcach. Okładzina ścienna była przygotowana w ramach pracy dyplomowej w listopadzie 1979 r. przez uczniów klasy IVTDb: Mirosława Cichockiego z Jackowa Górnego, Edwarda Urbańskiego z Regimina, Dariusza Groszyka z Długosiodła, Mariana Rutkowskiego z Suwałk (śp), Dariusza Piaseckiego. Wychowawcą klasy był mgr Jan Pawłoszyński.
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Marian Popławski dziękował władzom powiatu za przekazanie pieniędzy na tę inwestycję.
– Cieszymy się każdym remontem przeprowadzonym w placówkach oświatowych – powiedział starosta Bogdan Pągowski, który podkreślił, że władze powiatowe przymierzają się do termomodernizacji całego budynku ZS nr 1.
Jak poinformował, Starostwo zamierza ubiegać się o dofinansowanie tego przedsięwzięcia z Regionalnego Programu Operacyjnego. B. Pągowski z wicestarostą Adamem Mrozem oraz dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Beatą Kiliańczyk-Szawłowską i przedstawicielem uczniów przecięli uroczyście wstęgę oficjalnie otwierając pierwsze piętro po remoncie. J.P

Komentarze

Dodane przez ja, w dniu 13.10.2015 r., godz. 09.16
ktoś zapomniał o pracownikach pracujących w wakacje i nawet dziękuję brak

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl