Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyKazhany Barkom Lwów z Pucharem Burmistrza Wyszkowa

(Zam: 30.09.2015 r., godz. 12.34)

W ostatni weekend, w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbył się organizowany przez wyszkowski Camper, siatkarski Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa.

W turnieju pierwotnie miały wystąpić zespoły: Net Ostrołęka (dawny Pekpol Ostrołęka), Camper Wyszków, Ślepsk Suwałki oraz Kazhany Barkom Lwów (ukraiński zespół prowadzony przez trenera Jana Sucha). W ostatniej chwili z udziału w imprezie wycofał się Ślepsk. W rezultacie, w miejsce zespołu z Suwałk, Jan Such wystawił drugą drużynę ze Lwowa.
Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu imprezy Camper Wyszków zmierzył się z Net-em Ostrołęka. Mecz zapisali na swoje konto goście triumfując 3:1. W bratobójczym starciu pierwszej i drugiej drużyny Kazhany Barkom Lwów, lepszy okazał się pierwszy skład, wygrywając 3:1.
W drugiej serii gier bardzo dobre widowisko zafundowali kibicom zawodnicy Net-u i drugiego zespołu ze Lwowa. Mimo początkowej przewagi zespołu z Ostrołęki, siatkarze ze Lwowa zdołali się odbudować i wygrać ostatecznie cały mecz 3:2. Warto wspomnieć, że w drugim zespole ze Lwowa wystąpili wieloletni zawodnik Campera, Jacek Obrębski (libero) oraz bliski swego czasu gry w Wyszkowie, Kamil Obrębski (rozgrywający). Dobry początek w meczu z Kazhanami Barkom I Lwów zanotowali wyszkowianie. Podopieczni Pawła Blomberga wygrali pierwszego seta, jednak w pozostałych partiach musieli uznać wyższość rywali i ostatecznie przegrali po raz drugi 1:3.
W niedzielnej serii o pierwsze miejsce w turnieju zagrały Net Ostrołęka i pierwszy zespół ze Lwowa. Podopiecznych trenera Dudźca z Ostrołęki po raz drugi podczas wyszkowskiego turnieju dopadło stare siatkarskie porzekadło – „kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 3:2”. Ostrołęczanie po dwóch wygranych partiach nie potrafili postawić „kropki nad i”, przegrywając ostatecznie po tie breaku i tym samym kończąc rywalizację na drugim miejscu. W meczu o trzecią lokatę swoje pierwsze zwycięstwo zanotował Camper. Wyszkowianie pokonali drugi zespół ze Lwowa 3:1.

Ostateczna klasyfikacja:
1. Kazhany Barkom Lwów I
2. Net Ostrołęka
3. Camper Wyszków
4. Kazhany Barkom Lwów II
Najlepszy zawodnik turnieju: Andrij Szymański (Kazhany Barkom Lwów I).
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl