Remis po wielkich emocjach w Rząśniku

(Zam: 30.09.2015 r., godz. 12.33)

WKS Rząśnik zremisował z Rządzą Załubice w meczu 5. kolejki rozgrywek grupy warszawskiej A-klasy. Spotkanie miało wiele zwrotów akcji.

Początek meczu należał do gości z Załubic, którzy szybko objęli prowadzenie. Przed przerwą wyrównał Patryk Todorowski. W drugiej odsłonie rywale ponownie wyszli na prowadzenie i ten stan rzeczy utrzymywał się aż do 88. minuty, gdy podłamani już nieco rząśniczanie, zdołali wyrównać za sprawą gola Damiana Brejnaka. Kilka chwil później było już 3:2 dla WKS-u, bramkę zdobył Patryk Śleszyński. Gdy podopieczni trenera Chmielewskiego byli już pewni zwycięstwa, wymknęło im się ono w ostatniej minucie, kiedy to po zagraniu jednego z rząśniczan ręką we własnym polu karnym, sędzia podyktował jedenastkę. Rzut karny na gola zamienił jeden z piłkarzy Rządzy i ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.