Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaCamper wygrał turniej w Tomaszowie Mazowieckim

(Zam: 23.09.2015 r., godz. 12.09)

W ostatni weekend Camper Wyszków wziął udział w X Memoriale Wiesława Gawłowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Dzięki pokonaniu Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz SMS-u Spała podopieczni trenera Pawła Blomberga odnieśli triumf w całym turnieju.

Oprócz wymienionych wyżej drużyn, a więc Campera, SMS-u i II-ligowej Lechii, w turnieju miał wziąć udział również tegoroczny beniaminek I ligi, Hutnik Dobry Wynik Kraków. Zespół ze stolicy Małopolski wycofał się jednak z udziały w imprezie w ostatniej chwili. W rezultacie organizatorzy zmienili formułę turnieju i został on rozegrany systemem każdy z każdym. Wyszkowianie wygrali oba swoje spotkania, w obu przypadkach wynikami 3:1, co dało im automatycznie triumf w całej imprezie. W starciu pomiędzy Lechią a SMS-em górą okazali się młodzi adepci siatkówki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego i w rezultacie wywalczyli sobie drugie miejsce. Gospodarze z Tomaszowa Mazowieckiego musieli natomiast uznać wyższość wyżej notowanych zespołów z I ligi.
A już w najbliższy weekend siatkówka na wysokim poziomie zawita do Wyszkowa. W Turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa powalczą bowiem w hali WOSiR siatkarze Campera Wyszków, Net-u Ostrołęka, Ślepska Suwałki oraz goście z Ukrainy, drużyna Kazhany Barkom Lwów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny hali, mieszczącej się przy ul. Geodetów 45 w Wyszkowie!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl