Dziś jest 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Leona

Loczki remisują z DAF-em

(Zam: 16.09.2015 r., godz. 12.03)

W drugiej kolejce rozgrywek grupy mazowieckiej III ligi kobiet Loczki Wyszków zremisowały na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek, DAF-em Płońsk.

Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 6 września w Płońsku. Wyszkowianki były nieznacznym faworytem spotkania, jednak gospodynie pokazały duży potencjał. Wynik spotkania otworzyła w 12. minucie Paulina Pokraśniewicz. Po dwudziestu minutach meczu było już 1:1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
Na samym początku drugiej połowy rywalki wyszły na prowadzenie. Loczki odpowiedziały bardzo szybko, już w następnej akcji bramkę zdobyła Natalia Chimkowska, która wykorzystała podanie Karoliny Nadaj. Kilka minut później podopieczne trenera Karola Wołynko znowu przegrywały. Na szczęście wyszkowianki zdołały zmobilizować się i jeszcze przed zakończeniem regulaminowego czasu gry zdobyć bramkę na wagę jednego punktu, której autorką była Paulina Pokraśniewicz.
DAF Płońsk – Loczki Wyszków 3:3 (1:1)
Bramki dla Loczków: P. Pokraśniewicz (2), N. Chimkowska.
Loczki (wyjściowa jedenastka): K. Gołębiewska, A. Wiśniewska, K. Pokraśniewicz, N. Tarnażewska, M. Nadaj, K. Ufnal, K. Nadaj, N. Markowska, P. Kulesza, P. Pokraśniewicz, N. Chimkowska.
W następnej kolejce Loczki zmierzą się z rezerwami Ząbkovii Ząbki. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 12 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Początek spotkania o godz. 14,00.