Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 grudnia 2021 r., imieniny Barbary, Krystiana

Przegrana z Victorią

(Zam: 15.02.2011 r., godz. 12.12)

W sobotę 12 lutego Bug Wyszków rozgrywał kolejne sparingowe spotkanie. Tym razem podopieczni trenera Marka Krzywickiego zmierzyli się na wyjeździe z Victorią Sulejówek. Mecz zakończył się wygraną Victorii 3:2. Tym samym wyszkowski zespół nie zdołał zrewanżować się rywalom za porażkę w ostatnim jesiennym spotkaniu ligowym.

Sobotni mecz w Sulejówku rozgrywany był w bardzo ciężkich warunkach pogodowych. Mroźna aura oraz silny wiatr nie sprzyjały zawodnikom obydwu zespołów. W mecz lepiej weszli wyszkowianie, którzy jako pierwsi objęli prowadzenie. Po faulu w polu karnym gospodarzy, jedenastkę pewnie egzekwował Krzysztof Krzywicki. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy rywale przejęli jednak inicjatywę i zdołali wyrównać.

Drugą odsłonę od trafienia rozpoczęli piłkarze Victorii, obejmując tym samym prowadzenie 2:1. Kilka minut później gospodarze po raz kolejny trafili do siatki Bugu, zmieniając wynik na 3:1. W końcówce spotkania ambitnie grający wyszkowianie zdołali zdobyć bramkę kontaktową, która była dziełem Łukasza Kowalczyka. Na więcej nie starczyło już jednak piłkarzom Bugu czasu i sił. Ostatecznie mecz zakończył się 3:2 na korzyść zespołu z Sulejówka. Tym samym piłkarzom Bugu nie udał się rewanż za porażkę ligową w ostatniej kolejce rundy jesiennej, kiedy Victoria wygrała na własnym stadionie 4:2. Dodatkowego smaku meczom pomiędzy obydwoma zespołami dodaje fakt, że Victoria prowadzona jest przez byłego trenera Bugu, Stefana Liszewskiego. Miejmy nadzieję, że wyszkowianie wezmą odwet na drużynie z Sulejówka w czasie zbliżającej się rundy wiosennej rozgrywek.

Victoria Sulejówek – Bug Wyszków 3:2 (1:1)

Bramki dla Bugu: K. Krzywicki (k), Ł. Kowalczyk.

Kolejnym rywalem sparingowym wyszkowskiego zespołu będzie trzecioligowa Narew Ostrołęka, z którą Bug zmierzy się w najbliższą środę. W sobotę 19 lutego wyszkowski zespół uda się z kolei do stolicy, gdzie rozegra mecz przeciwko występującej w Młodej Ekstraklasie Polonii Warszawa.

Maciej Czachór odchodzi z Bugu
Jak donosi oficjalna strona internetowa drużyny Broni Radom, były już obrońca Bugu Wyszków związał się półtoraroczną umową z III-ligowym klubem. Czachór wystąpił w dwóch spotkaniach sparingowych zespołu z Radomia i swoją grą przekonał do siebie trenerów i działaczy. Broń Radom występuje obecnie w łódzko-mazowieckiej grupie III ligi. Klub z dorobkiem 28 punktów zajmuje na półmetku rozgrywek czwarte miejsce ze stratą pięciu punktów do lidera. Zawodnicy oraz działacze Broni po cichu zapowiadają walkę o awans do II ligi, w której swoją grą w bloku defensywnym ma im pomóc Maciej Czachór. Dla wyszkowskiego zespołu oznacza to osłabienie obrony, z której skompletowaniem zespół miał już pewne problemy w czasie rundy jesiennej. Miejmy nadzieję, ze wyszkowscy działacze zareagują na ten fakt odpowiednimi ruchami transferowymi.

opr. Turu źródła: www.mksbugwyszkow.pl, www.bronradom.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl