Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Dąbkowski trzeci w MON

(Zam: 02.09.2015 r., godz. 16.30)

Konrad Dąbkowski, kolarz grupy ActiveJet-Team, zajął trzecie miejsce w wyścigu o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Impreza odbyła się w sobotę 22 sierpnia.

Rok temu Konrad Dąbkowski cieszył się w stolicy ze zwycięstwa w wyścigu o Puchar MON. W tym roku wyszkowianin co prawda nie zdołał obronić wywalczonego trofeum, jednak zanotował kolejny dobry występ. Tegoroczny wyścig startował w miejscowości Pisz, meta znajdowała się natomiast 176 km dalej, w Orzyszu. Wyścig jest zaliczany do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej i posiada kategorię 1.2. W trakcie wyścigu podejmowano kilka prób ucieczek, jednak żadna nie wywalczyła sobie choćby 50-sekundowej przewagi. W drugiej części wyścigu miała również miejsce duża kraksa, która wyeliminowała z dalszej rywalizacji kilku kolarzy. Po karambolu, peleton jechał bardzo spokojnie, co zwiastowało walkę sprinterów na finiszu. Na ostatnich metrach rozgorzała walka specjalistów od sprintu, wśród których nie zabrakło Dąbkowskiego. Wyszkowianin musiał jednak uznać wyższość dwóch innych zawodników. Byli to Słowak Erik Baska (AWT-GreenWay) i Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice). Konradowi gratulujemy trzeciej lokaty!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl