Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lutego 2023 r., imieniny Apolonii, CyrylaSztandar wyprowadzić!

(Zam: 26.08.2015 r., godz. 14.31)

Spotkałem ostatnio kilkakrotnie w mediach pana posła Stefana Niesiołowskiego. Muszę przyznać, że był taki czas, kiedy jego wypowiedzi bardzo mnie denerwowały. I podobnie było z wieloma naszymi rodakami, z którymi rozmawiam.

Niewątpliwie o to chodzi w „przemyśle pogardy”. Judzić, dzielić, denerwować, rozbudzać najdziksze emocje. Swoim zwolennikom dawać jasny sygnał – my wszystko możemy, nikt nam nic nie zrobi, jesteśmy bezkarni, wy również możecie się w przemysł pogardy śmiało włączyć.A wrogom, a więc wielu milionom Polaków o profilu patriotycznym mówić, że są dinozaurami skazanymi na wyginięcie, poniżać ich, niszczyć pogardą i wpajać w nich przekonanie, że są bezsilni. Jednak od dość dawna chwyty Stefana Niesiołowskiego ku mojemu zdumieniu mnie po prostu śmieszą. Ostatnio jak chcę się pośmiać, to szukam na YouTube wypowiedzi pana posła. Jest to tak groteskowe, że dla mnie lepsze od jakiegokolwiek kabaretu.
W minionym tygodniu wysłuchałem wywiadu radiowego z panem posłem. Tym razem był wyraźnie przybity i nie w sosie. Przyczyn nie dociekam, choć nietrudno się domyślić. Myślę, że należy mu bardzo współczuć, ponieważ jego świat wali mu się na głowę. Znaczna część wywiadu poświęcona była tematowi referendum. Głównie atakował prezydenta Andrzeja Dudę, że śmie w ogóle myśleć o tym, żeby poddać pod referendum nowe tematy. Oczywiście pan poseł zna zasadę „tonący brzytwy się chwyta” i doskonale wie, że przyświecała ona Bronisławowi Komorowskiemu, kiedy dzień po pierwszej turze wyborów ogłosił swoje referendum. Ale tego dyskretnie nie zauważa, że była to jednoznaczna akcja polityczna bez konsultacji z kimkolwiek, wymyślona w noc wyborczą i ogłoszona w panice następnego dnia rano. Różnica w sposobie podejścia do referendów byłego i obecnego prezydenta jest potężna, o czym świadczy kilka milionów podpisów, zebranych przez Polaków w sprawach, o które dopomina się dziś prezydent Andrzej Duda. Nie przeszkadza to oczywiście panu Niesiołowskiemu go atakować.
Tego typu paradoksów w rządzącej nam miłościwie Platformie Obywatelskiej nie brakuje. Pani, czy też raczej towarzyszka Kopacz, specjalistka od kopania na 1 metr w głąb zgłasza np. prezydentowi Dudzie potrzebę konsultacji w sprawie referendum, o czym nie pamiętała w stosunku do Bronisława Komorowskiego zaledwie trzy miesiące temu. Ależ to potężne kłopoty z pamięcią w tym środowisku! Przypomnę, że pan Bronisław Komorowski podczas przesłuchania w sprawach związanych z WSI również nie mógł sobie bardzo wielu rzeczy przypomnieć i kiepsko się to dla niego skończyło. Dziś zajmuje się głównie udzielaniem wywiadów w podupadającej GazWyb. Z przyjemnością przeczytałem w tym dzienniku wywiad z panem byłym prezydentem zatytułowany „Budy Ruskiej nie oddamy” i popatrzyłem na jego uśmiechnięty, a nawet radosny wizerunek. Ciekawe tylko, z czego on się tak cieszy? A może zdaje sobie sprawę z tego, że przyszła kolej na Ewę i jej radosne wywiady w Wybiórczej? Ale czy to mogłoby go cieszyć? Na razie Ewa Kopacz dwoi się i troi przed kamerami zaprzyjaźnionych mediów, podejmuje każdy temat z właściwą sobie kulturą i taktem, czasem aż odchodzi od zmysłów, ale i tak nie udaje się jej odwrócić uwagi od spraw, o których szczerze mówili miłośnicy ośmiorniczek i carpaccio z żubra. Olbrzymie zamieszanie panuje w szeregach szeroko rozumianej koalicji rządzącej po tym, jak Donald Tusk czmychnął do Brukseli, pozostawiając pani premier mnóstwo problemów. Wszyscy się szarpią okrutnie. I pan Radosław Sikorski. I pan Bogdan Borusewicz. I niesłusznie wyrzucony z rządu minister Arłukowicz, dyskryminowany później na wyborczych listach. Nie mówiąc już o Michale Kamińskim, czy też Romanie Giertychu. To po prostu nieprawdopodobne szarpanie, zmaganie z ludzką bezdusznością i przeciwnościami losu.
Zacząłem się ostatnio zastanawiać, biorąc pod uwagę te wszystkie fakty, a także sposób potraktowania przez pana Komorowskiego flagi Platformy Obywatelskiej podczas jednej z debat prezydenckich, czy formacja ta nie dojrzewa już do tego samego stanu, do jakiego doszła w 1989 r. Polska Zjednoczona Partia Robotnicza? Przypominam, że zakończyło się to słynnym – „sztandar wyprowadzić” podczas zjazdu w Warszawie, w Pałacu Kultury im. Józefa Wisarionowicza Stalina. Sądząc po licznych rewolucyjnych ustawach, przeforsowanych w ostatnich miesiącach z inicjatywy PO byłoby to odpowiednie miejsce do zakończenia działalności tej formacji.

Komentarze

Po co wynosić sztandar? Za dwa miesiące po wyborach zdelegalizujecie i będzie po sprawie ;-)
Dodane przez Przemek, w dniu 26.08.2015 r., godz. 15.06
...
Spotkałem ostatnio kilkakrotnie w mediach pana posła Stefana Niesiołowskiego.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.08.2015 r., godz. 15.42
Brzmi to jak by się pan z Niesiołowskim rzeczywiście spotkał w mediach. A co by tam pan robił?
Dodane przez ola, w dniu 26.08.2015 r., godz. 16.46
do pana Głowackiego - czy to rozczarowanie panującym prezydentem spowodowało atak na byłych już w polityce osób, oraz prawdopodobnie przegranych w wyborach parlamentarnych polityków z PO? Już mamy inną rzeczywistość, niechże pan się cieszy, i może podpowie panującemy jak się prowadzi politykę zagraniczną - jedno wiadomo, na pewno nie w pojedynkę
Dodane przez :), w dniu 26.08.2015 r., godz. 21.30
Jeszcze nie mamy innej rzeczywistości i do 26 października mieć jej nie będziemy, coś wąchałaś?
do Przemka
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 26.08.2015 r., godz. 21.32
Panie Przemku, nie bardzo rozumiem intencji Pana wypowiedzi. Jeżeli Pan uważa, że z jakichkolwiek powodów powinno się zdelegalizować PO, to muszę się z Panem nie zgodzić. Osobiście biorę poważnie słowa Andrzeja Dudy o potrzebie rozmowy, dialogu i przełamania radykalnych podziałów. Nie będzie to proste, ale trzeba to robić. Trzeba próbować.
do oli
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 26.08.2015 r., godz. 21.52
Pani olu, absolutnie nie jestem rozczarowany tym, co robi prezydent Andrzej Duda. Uważam np., że pierwsza wizyta zagraniczna w Estonii to właściwy kierunek. Jej przebieg oceniam również pozytywnie. Następne ruchy na arenie międzynarodowej uważam również za dobre. Wszystkie jego decyzje i wypowiedzi są dość stonowane, ale również jednoznaczne. Teraz dwa słowa, co do tekstu mojego felietonu. Zauważam w wielu wypowiedziach polityków PO ( w szczególności np. posła Niesiołowskiego i pani premier) dużo niekonsekwencji, a czasem nawet wręcz groteski. Sądzę, że PO jest w tej chwili na równi pochyłej i idzie w bardzo zgubnym dla siebie kierunku. Dlaczego ? Wg mnie politycy tej partii nie wyciągnęli wniosków z przegranej kampanii prezydenckiej. Jeżeli tak dalej pójdzie to sondaże tej partii dalej będą spadać. Może to jednak jeszcze się zmienić, jeżeli Panie i panowie z PO dokonają zasadniczego zwrotu w swoim zachowaniu. Przed nami przecież cała kampania wyborcza.
Do Pana Marka Głowackiego
Dodane przez Przemek, w dniu 26.08.2015 r., godz. 22.38
Panie Marku, o potrzebie rozmowy, dialogu i chęci przełamania radykalnych podziałów najlepiej świadczą Pana słowa na temat Pani Premier Kopacz...
Dodane przez ola, w dniu 27.08.2015 r., godz. 07.16
koń jaki jest każdy widzi - jak się zachowują politycy PO też; w efekcie najprawdopodobniej przegrają wybory, ale po co kopać leżącego? nie rozumiem? żeby się lepiej poczuć? oj, nie jest to po chrześcijańsku...
Dodane przez Elytę wyprowadzić., w dniu 27.08.2015 r., godz. 08.52
Rezim PO dogorywa, właściwie skończył się w tamtym roku gdy wybuchła afera podsłuchowa i wódz Tusk uciekł do Brukseli. Partia wodzowska PO została bez wodza i się rozsypała pod kierownictwem Kopaczowej. Gdy był wredny, ryży jak to podsumował Kwaśniewski to to się kręciło, kilka numerów wizerunkowych, kilka zakupów w różnych partiach za stołki, likwidacja niezadowolonych przez Grzegorza zniszczę cię Schetynę, kasa, stołki, bezkarność, haratanie w gałę itp. Tusk rządził, problemy odkładał na później, zadłużał Polskę i walił w Kaczyńskiego bo to działało na gawiedź. Teraz sytuacja się odwróciła, podziękowano Bulowi Komorowskiemu, histerycznie zachowuje się Kopaczowa, przy niej nieprzyjemni Kamiński, Giertych, Niesiołowski i inni, chcą z sobą pociągnąć Dudę, jeszcze nie zaczął kadencji a już Lis, Niuswik, wybiórcza, TVP, TVN24 walą w niego. 25 października dajmy wsparcie prezydentowi i zagłosujmy na zjednoczoną prawicę na listach PiS . Inaczej ta hołota pociągnie nas i Polskę na dno.
Dodane przez menadżerka z PO, w dniu 27.08.2015 r., godz. 09.52
W internecie wielki lament Karolaka, że bankrutuje jego prywatny teatr, że brakuje mu 3 miliony, że odchodzą sponsorzy. Tak wyglądają ci pożal się Boże menadżerowie a'la PO. Dopóki PO rządziła niepodzielnie a Karolak aktywnie wspierał Komorowskiego i PO to byli i sponsorzy i kasiorka i by żyło się lepiej swoim. A teraz jak stał się twarzą przegranej PO to sponsorzy się oddalają. W Wyszkowie też trzeba przyjrzeć się tym menadżerom z PO i im podziękować. Siekierski od kiedy został prezesem TBS to przestali budować budynki komunalne, Jastrzębska i ten nowy związany z Nowosielskim podwyższają co chwila cenę wody, ścieków a awarii jest bez liku, Mróz bierze z żoną kasę z podatków a nie widać aby coś zrobił dla Wyszkowa.
Dodane przez Kaliope, w dniu 27.08.2015 r., godz. 10.31
Naiwniutka, walka trwa. POwiedzmy, że jest dopiero 9 runda, w 11 za sprawą np taśm, ogólnego zniechęcenia tą ekipą dokona się ostateczny nokaut. Walka trwa!
Dodane przez roms, w dniu 27.08.2015 r., godz. 12.29
Sztandaru nie wyprowadzą bo takowego nie mają, ale warszawską tęczę dzisiaj zwinęli.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.08.2015 r., godz. 20.23
Roms, mam nadzieję, że dla warszawskiej tęczy znajdzie się godne miejsce, np. gdzieś na Trakcie Królewskim, albo na Jana Pawła, przecież to już symbol Warszawy.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.08.2015 r., godz. 21.10
Napewno nie na Pułtuskiej w Wyszkowie u Eychlerów. Dlaczego? Bo to nie twoje Marku, i nic tam do gadania nie masz.
do Przemka
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 28.08.2015 r., godz. 05.33
Panie Przemku, pani premier Kopacz ( zdaje się, że o to Panu chodzi, zeby tak o niej pisać - proszę bardzo) jest po prostu niewiarygodna. Okłamywała bowiem publicznie Polaków w sprawach związanych z katastrofą smoleńską - przypominam o przekopywaniu ziemi na 1 metr wgłąb i polskich patomorfologach, którzy mieli jakoby dokonywać sekcji zwłok. A to jej dzisiejsze zaczepne zachowanie w stosunku do prezydenta Dudy jest po prostu żałosne. Na dzień przed zaprzysiężeniem wzywała go do zwołania Rady Gabinetowej, wchodząc w nie swoje kompetencje. I tak ciągle publicznie pokrzykuje na prezydenta w różnych sprawach zamiast zajmować się tym, co jest jej obowiązkiem. Ani to eleganckie, ani to mądre. Spotkania, ich termin, formę i tematykę uzgadnia się w ciszy gabinetów, a społeczeństwo informuje o ich wyniku. Fałsz tego działania jest aż nadto widoczny.
PO ma świra na punkcie nowego prezydenta
Dodane przez Paszczur, w dniu 28.08.2015 r., godz. 09.37
Dowody: ...........1.Mucha i Rokitnicki zapraszają na konf.pras. PO na temat: "coraz więcej watpliwości wokół prezydenta Dudy".......2. zaatakowali Prezydenta za 11 tys za podróże do Poznania, jak w eter poszły loty Kopacz do córki do gdańska "U niej [córki] sypiam i nie wystawiam rachunków za hotel" Kopacz o lotach do Gdańska na koszt Sejmu " to od razu reakcja -komunikat Sejmu (którym kieruje Kidawa-Błońska) pojawił się dopiero gdy prok. wzięła się za loty PEK- od 20 lat posłowie mają prawo do bezpłatnych przelotów!!! ... Jak Tusk wydał na przeloty 6 mln to było wporzo , pracował w Warszawie od wtorku do czwartku , pozostałe dni to weekend w Gdańsku. .....3. Pisałem po wyborach ,że będzie ciężko - zmasowany atak na nowego prezydenta , ale to co się wyprawia przerosło moje największe koszmary, jedynie słuszne media walą , Lisy , Kraski Olejniczki, Siekielskie itp..Kopacz za nasze pieniądze robi kampanię wyborcza i na każdym peronie wali w Prezydenta. Szkło kontaktowe to sztandarowy przykład przemysłu pogardy!........ Ale są i dobre newsy....... Karolak bankrutuje za swoje podle ustawki z Lisem..........Mój ulubiony jaro kuzniar, instruujący jak za darmo wykorzystać produkty z hipermarketu w USA , gardzący Polakami, jedzącymi kanapki ODCHODZI........... ciekawe co jeszcze nasze służby zechcą sprzedać na taśmach? ....Tusk z Kulczykiem... kto z kim jeszcze? .....kto rządzi "TYM KRAJEM" ( mój ulubiony cytat ) Falenta, Stonoga, bo na pewno nie Kopacz
Dodane przez Zenek, w dniu 28.08.2015 r., godz. 13.16
Tak między bogiem a prawdą Głowacki w swej retoryce niczym nie różni się od Niesiołowskiego. Mógłbym powiedzieć, że jest nawet jego - chyba - nieświadomym ale wiernym uczniem. Co prawda pozycjonuje się na przeciwległym krańcu (no bo jakże by inaczej) ale pamiętajmy, ze zgodnie z "teorią podkowy" jej skrajne wygięte końce są bliżej siebie niżby to się komuś wydawało. Co do języka Pana Głowackiego to mamy do czynienia z pewną nowomową, wytartymi figurami retorycznymi, zwrotami gazetowymi, itp. Nic nowego. No ale ponoć trudno wymagać od inżyniera subtelności w posługiwaniu się językiem, wszak studia inżynierskie to nie studia humanistyczne. Tak czy inaczej z tego wszystkiego przemawiam typowa polska nienawiść do każdego inaczej myślącego - Polaka. Typowa polska zawiść i żółć (piękne słowo, składa się tylko z polskich znaków apokryficznych i tym samym w pełni oddaje polskie przywary, mentalność). Zniszczyć inaczej myślącego i zakopać. To takie typowe dla tego, który mieni się jednym z "milionów Polaków o profilu patriotycznym". Z poważaniem.
Dodane przez ola, w dniu 28.08.2015 r., godz. 13.39
panie Głowacki, to Pan Prezydent, już nie jest zwolennikiem panowania w stylu demokracji bezpośredniej? cisza gabinetów trąci autorytaryzmem...
Dodane przez Jest różnica?, w dniu 28.08.2015 r., godz. 13.54
Tak jak studia na Uczelni i studja w np. Pułtusku w sic! Akdademi Humanistycznej.
Dodane przez tik tak, w dniu 28.08.2015 r., godz. 14.38
ocena postu pana Zenka. moim zdaniem w 100% celna pozdrawiam.
Malarz
Dodane przez Anonim, w dniu 28.08.2015 r., godz. 16.55
i gdzie ja dorobię
Dodane przez Anonim, w dniu 28.08.2015 r., godz. 19.20
Dla ludzi piszacych powiedzenie Bogiem a prawdą z małej litery, to Niesiołowski może być autorytetem. Nic mnie nie zdziwi. Zenek.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 28.08.2015 r., godz. 20.03
Odnosząc się do głosów z różnych stron („nie kopać leżącego” , „reżim PO dogorywa”) oceniających, że PO jest skończone. PO jest niewątpliwie znacznie słabsze niż kiedyś. Powstało w ostatnich latach trochę niezależnych mediów- to również zmienia sytuację obozu niepodległościowego. Jednak zasoby PO i środowisk postkomunistycznych, jednoznacznie wspierających tę partię są nadal potężne. Oceniam, że powstanie stabilnej, nowej koalicji rządzącej po jesiennych wyborach to cel bardzo trudny do osiągnięcia. Wszyscy bowiem – PO, SLD, PSL, palikociarnia, Petru są gotowi zawiązać koalicję przeciwko zmianom. Panią olę proszę więc o nieczarowanie nas koniecznością chrześcijańskiego miłosierdzia w stosunku do PO, w szczególności dlatego, że większość polityków tej partii bierze udział w nowo otwartym rozdziale „przemysłu pogardy”, co zauważa m.in. Paszczur i inni forumowicze.
Do Pana Marka Głowackiego
Dodane przez Przemek, w dniu 28.08.2015 r., godz. 20.52
Panie Marku, rozumiem, że reprezentuje Pan jedynie prawą, oświeconą i sprawiedliwą część społeczeństwa. Ci natomiast, którzy kiedykolwiek oddali swój głos na PO, są albo zaślepieni otaczającą nas rzeczywistością i żyjąc w nieświadomości pozwalają na eksterminację Narodu realizowaną przez ciemne siły od lat spiskujące pod sztandarem tej partii.
Do Pana Przemka, wpis z 20.52
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 29.08.2015 r., godz. 05.59
Panie Przemku, te słowa świadczą wg mnie o tym, że to raczej Pan próbuje sobie mnie określić jako łatwego przeciwnika - ciemniaka, oszołoma, człowieka nie rozumiejącego rzeczywistości. Odnosząc się natomiast do "tych, którzy oddali kiedykolwiek swój głos na PO". Znam wiele osób, które kiedyś poparły tę partię i dziś już tego nie zrobią. I nie uważam, że są zaślepieni, ale cieszę się, że przejrzeli na oczy. Sam kiedyś również inaczej oceniałem PO - znacznie lepiej niż dziś. Powodów jest kilka - potężna ilość afer i cynizm liderów, wycinanie konserwatystów i lewacki przechył, ewidentnie błędy w polityce zagranicznej i wewnętrznej, alians ze środowiskami postkomunistycznymi. Dzisiejszych zwolenników PO nie określiłbym nigdy tak , jak Pan to zrobił. Mam świadomość ich zróżnicowania. Jak zrozumiałem Pan jest zwolennikiem PO. Czy mogłby Pan podać 2-3 główne przyczyny tego poparcia ?
Dodane przez do znakomitego(ej) humanisty(stki), w dniu 29.08.2015 r., godz. 07.53
Tylko matoły i komuchy piali Bogiem z małej litery.
Typowa polska zawiść i żółć
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.08.2015 r., godz. 09.27
wali każdego dnia, z kazdego kanału tv.w każdym normalnym kraju media walą w ekipę rządząca, czasami kończy się to odkryciem afer, upadkiem rządów. przez 8 lat PO i 5 Bronka u nas było dokładnie odwrotnie, walili w opozycję..........no teraz już jest 50% wporzo - walą w urzędującego prezydenta, jak PIS wygra to będzie 100% walenia w rządzących, takie mamy obiektywne media!......Olu a dlaczego nie było chrześcijańskiego miłosierdzia w stosunku do opozycji przez 8 lat, tylko opluwanie, mieszanie z błotem, bezkarne , bo my rządzimy, jesteśmy szczujnią na pasku PO. jeden przykład- u pani Olejnik najczęstszym gościem przez tyle lat był wymieniony przez Zenka Niesiolowski. ..........Rzady PO doprowadziły do takiego zadłużenia , ze za chwilę będziemy drugą zielona wyspą w Europie jak to pokazywał Tusk, pierwsza to Polska, druga to Grecja. ........... Zenek, chłopie, nie analizuj mojego tekstu pod względem literackim, ile razy użyłem "walić ' itp... przecież wiesz , że 60% społeczeństwa nie rozumie treści przekazywanych w TV ( jak Kużniar powie ,że Duda be, to be bo powiedzieli w telewizji) a 90% na pewno nie wie co to znaki apokryficzne.......Merytorycznie i subtelnie walisz na poziomie Niesiołowskiego
Dodane przez Zgredzik, w dniu 29.08.2015 r., godz. 09.46
A ola odPOwie. To, że oni tacy są to nie znaczy, że i wy tacy musicie być. Amen.
Dodane przez ola, w dniu 29.08.2015 r., godz. 10.39
ponieważ Prezydent nie wypowiada się jednoznacznie w kwestii przyjęcia migrantów, a priori "oczekując" na przybycie fali migracji ze wschodu Ukrainy ( mówił o setkach tysięcy - sic! ) proponuję aby tych "niechcianych" z Syrii przyjął pod swój dach kler, mając przepastne rezydencje, domy parafialne, domy pielgrzyma, itp.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.08.2015 r., godz. 11.32
Panie Głowacki, niech Pan, na Boga przestanie mówić w pierwszej osobie - my, obóz patriotyczny, bo można zerwać boki ze śmiechu. Wy, czyli de facto grupa sklerotyczno-destrukcyjno-cyniczno-cwaniacka, możecie być rozpatrywani jedynie w kategoriach medycznych (mam na myśli geriatrię) oraz kryminalistycznych (ta część z was, która zawładnęła umysłami ludzi w wieku podeszłym w celu ich otumanienia, a potem wyssania z nich poparcia oraz często pieniędzy). To co przedstawiacie jako swoje własne wartości jest w cywilizacji europejskiej już od wieków antywartościami, więc wam bliżej raczej do cywilizacji azjatyckich, opartych na myśli bolszewickiej. Pozdrawiam.
PO chce zalać Polskę afryko-azjatami!
Dodane przez Smacznego., w dniu 29.08.2015 r., godz. 15.22
Nikt nie ma obowiązku przyjmować syryjczyków pod dach, bo tach chcą wasi olu panowie Niemcy. Nieech za problem uchodźców odpowiadają ci, którzy są odpowiedzialni za kryzys. Znaczy się Zachóód z USA i Niemcami na czele. Smacznego :) Do Eychlera - znów zabłysnął :) Proponuję wizytę u Pani Kamili Puławskiej. Może POradzi :)
Dodane przez ola, w dniu 29.08.2015 r., godz. 16.17
PiS ma konkretny projekt nowej konstytucji, przyjęty w styczniu 2010r. i nigdy niezdezawuowany ani przez partię, ani przez Andrzeja Dudę. Powstał gdy Duda piastował wysokie stanowisko, zajmując sie sprawami prawnymi w kancelarii Lecha Kaczyńskiego, odegrał więc ważną rolę w przygotowywaniu projektu. Jeśli jakimś obrotem losu PiS-owi uda się nie tylko wygrać wybory do Sejmu, ale także sklecić koalicję - nie będziemy mogli powiedzieć, że nie wiedzieliśmy co nam gotują. Dokument istnieje na oficjalnej stronie internetowej PiS.
Samuel N
Dodane przez Paszczur, w dniu 29.08.2015 r., godz. 19.29
Samuel Nahmud ( arab ) zaszlachtował niewinna 10-letnia dziewczynke
do Eychlera
Dodane przez ja, w dniu 29.08.2015 r., godz. 22.04
"My PO obóz patriotyczny, można zerwać boki ze śmiechu. Wy, czyli de facto grupa sklerotyczno -destrukcyjno- cyniczno -cwaniacka, możecie być rozpatrywani jedynie w kategoriach medycznych (mam na myśli geriatrię) oraz kryminalistycznych (ta część z was, która zawładnęła umysłami ludzi w celu ich otumanienia, a potem wyssania z nich poparcia oraz często pieniędzy w wyniku wszelkiej maści przekrętów). " to wszystko dotyczy się PO i Boga w to nie mieszaj bo w Niego nie wierzysz
Do Pana Marka Głowackiego
Dodane przez Przemek, w dniu 29.08.2015 r., godz. 22.20
Panie Marku, nigdy nie przyszłoby mi do głowy aby tak Pana określić. Nie jestem również zwolennikiem PO. Zastanawiam się, która moja wypowiedź spowodowała u Pana to przypuszczenie. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, iż deklaruje Pan potrzebę pojednania, a jednocześnie wpisuje się Pan w strategie największych partii polegającą na pogłębianiu różnic między elektoratami. Wierzę, że skłonność do afer nie jest uwarunkowana przynależnością partyjną a indywidualnymi cechami jednostek. Potężna ilość afer i cynizm liderów, ewidentnie błędy w polityce zagranicznej i wewnętrznej, alians ze środowiskami postkomunistycznymi? Czy w oczach osoby popierającej PO nie jest to charakterystyka rządów PIS? Proszę pamiętać, że w tym kraju żyją ludzie o zróżnicowanych poglądach i stawianie ich tam gdzie kiedyś stało ZOMO jest po prostu niesprawiedliwe i niegodziwe. Jednocześnie ubolewam, że tak zagorzałe debaty potrafimy prowadzić na temat polityki centralnej i zupełnie niezauważone przechodzą niektóre sprawy lokalne, np. psucie przestrzeni miejskiej poprzez paskudne pomalowanie bloków przy ul. 1 Maja i Prostej.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.08.2015 r., godz. 01.00
Panie Przemku, zgadywanie, co Pan ma na myśli mnie zbytnio nie bawi. Niedookreśloność i tajemniczość, którą Pan przejawia od pierwszego wpisu jest dla mnie nieco męcząca. Już bowiem w pierwszym wpisie sugeruje Pan, że ktoś - w domysle moje środowisko będzie delegalizować Platformę Obywatelską. To zwykłe kłamstwo, ale powiedziane tak, że zawsze może się Pan wykręcić, że to niby żarcik. Prosze pamiętać jednak , że w tym kraju żyją ludzie o zróżnicowanych poglądach i "dorzynanie watahy" nie wszystkim kojarzy się pozytywnie. Jednocześnie chciałbym Panu powiedzieć, że ubolewam nad wieloma sprawami, również dotyczącymi spraw lokalnych, o czym wielokrotnie pisałem w swoich felietonach.
Dodane przez plus dla Dudy, w dniu 30.08.2015 r., godz. 07.10
Nareszcie Prezydent robi coś dla Polaków, a nie dla sępów z zachodu. Uchodźcy chcą do Niemiec, nie do Polski, niech się oni tym martwią. To my będziemy zapier.....ać na darmozjadów, to nam podniosą podatki, to dla nich będą budować socjalne mieszkania. Nam poprzedni prezydent kazał zmienić pracę i brać kredyty. O naszych dzieciach nikt nie myśli. One, aby przeżyć wyjeżdżają za granicę ( nikt im tam nie zapewnia bytu, oni tam muszą tyrać), ci co do nas przyjeżdzają czekają na gotowe. Zachód przyczynił się do zniczczenia naszego przemysłu, co się wiąże z likwidacją miejsc pracy. Zapewnili sobie rynek zbytu (produkują w Chinach) a sprzedają u nas. Jedynie co, to dali nam prace w swoich hipermarkietach( zniszczyli handel rodzimy kto na tym najwięcej zyska?). Dyktują wszystko co tylko chcą, a my jak te barany pokornie idziemy na rzeź.
Dodane przez ola, w dniu 30.08.2015 r., godz. 09.41
Niemiecka prasa: Polska chce pomocy, niech sama pomoże. Współczuję tym, którzy tego w geopolityce nie rozumieją. Niemcy bardzo szybko mogą zablokować rynek pracy dla Polaków, tak jak robią to już kraje skandynawskie i Anglia - i będziemy siedzieć sami, u siebie z własnymi animozjami, kłócić się o politykę kraju, zamiast pilnować lokalnego porządku - radni powiatowi do roboty! W mieście i powiecie marnota, miernota, brak koncepcji urbanistycznych, brud ( kto odpowiada za okolice dworca PKS - "perełka" zaniedbania i smrodu ). Kler, jako najbardziej majętny, i majątkami dysponujacy oraz miłosierny - niech pomoże innym.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.08.2015 r., godz. 10.06
Na czym polega obecna geopolityka? Rozwijać swój przemysł, niszczyć konkurencje. Z góry pociągać za sznurki tak jak marionetką. Mieliśmy dobrej jakości produkty wyprodukowane w Polsce, teraz mamy markową tandetę wyprodukowaną w Chinach.
Do Pana Marka Głowackiego
Dodane przez Przemek, w dniu 30.08.2015 r., godz. 10.17
Panie Marku, wydaje mi się, że męczący dla Pana jest brak możliwości określenia mojej przynależności. To zapewne pozwoliłoby Panu stworzyć mój pełen obraz (patriota, zdrajca, lewak czy aferzysta). Pisząc komentarze na tym forum chciałem jedynie zwrócić uwagę, iż nazywając urzędującego Premiera towarzyszem nie różni się Pan od polityków partii rządzącej obrażających Prezydenta Kaczyńskiego. Ton Pana felietonu nie różni się od wypowiedzi Stefana Niesiołowskiego, który nie jest również moim idolem.
Dodane przez PatiKoti, w dniu 30.08.2015 r., godz. 12.29
Daj sobie spokój filozofie "Przemku" z tą głodną gadką. Poszukam twoje wcześniejsze wpisy w tym tonie, ale pod innym nickiem i kilka przytoczę. Chcesz tu zabłysnąć, skomentuj rządzącą szałajdę. Pa pajacyku.
Dodane przez jasna sprawa., w dniu 30.08.2015 r., godz. 15.01
Praktyka pokazuje, że PO z Dudą nie będą współpracować. Widzimy te ataki i śmieszności w wykonaniu Kopacz, Schetyny czy Trzaskowskiego. Mija te 8 lat nędznych rządów koalicji PO-PSL i potrzeba zmian. Jedyna możliwość to oddanie władzy zjednoczonej prawicy pod wodzą PiS. Właściwie oceniając obecną sytuację to Duda rządzi. Listy ostatecznie ustala prezes PiS ale nie łudźmy się, te listy będą gorsze niż 4 lata temu. Jedyny co może dostać stanowisko z naszego terenu to Kowalczyk może zostać ministrem rolnictwa w rządzie Szydło albo innej osoby bo to zależy od prezesa PiS. Kaczyński nie bedąc w kampanii będzie tylko obserwatorem i doradcą.
to sie nie miesci w głowie, chyba ,ze ktoś ma tak jak baniak wielki łeb
Dodane przez Paszczur, w dniu 30.08.2015 r., godz. 18.47
dzisiaj dwa newsy w eterze....." PRZEMYSŁ POGARDY " to za trywialne, nie opisuje działań PO , brak słów , wyrafinowana podła akcja? może Zenek od apokryfów podpowie?.........................1.Jowita "przytulamy, przytulamy"zarobiła 30 tys za podpowiadanie bezradnemu Bronkowi........... nie chodzi o zarobek . Jowita Kacik stała za "operacją krzyż" przed pałacem prezydenckim, po katastrofie smoleńskiej!.......... opublikowano zdjęcia suflerki-manipulantki z Joanną Burzyńską " Joanną od krzyża" co się do niego przywiązywała w obronie. , WYNAJĘLI AKTORKĘ BY KOMPROMITOWAŁA normalnych ludzi!...........................2. Wyszła na jaw ustawka A Hadaczka .............twarzy PIS nienawistnej - "oni pójdą na wybory , a ty?" w kampanii prezydenckiej występował ze swoja straszna gęba , jako obrońca krzyża ............po wyborach prezydenckich kolejna ustawka - zaatakował Dudę , dzisiaj są dowody na zaplanowaną akcję przez PO................ jak to nazwać...... Gobels i Urban to male pikusie w porównaniu z Jowita i PO
do Pana Przemka
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.08.2015 r., godz. 20.16
Panie Przemku, użyłem określenia "towarzyszka" nieprzypadkowo. Nie jest to jakaś moja ekstrawagancja, ani agresja. Bowiem PO pod kierownictwem pani Kopacz mocno skręciła w lewo, uchwalając neomarksistowskie ustawy. Pan o tym nie wie ? Niedawno słuchałem audycji radiowej w której brało udział kilku dyskutantów, m.in. pani (czy też może towarzyszka) Śledzińska-Katarasińska z PO. Ktoś z dyskutantów, zdaje się, że prowadzący audycję określił tę partię jako właściwie lewicową. Pani z PO nie oponowała. W partiach lewicowych określenie "towarzysz" zastępuje niejednokrotnie określenie "pan", "pani". Zjawisko lewackiego skrętu Platformy Obywatelskiej obserwuję od bardzo dawna. Pisałem o tym na łamach Wyszkowiaka dwukrotnie w moich felietonach pod tytułem - "Minister Boni, dynamika i konieczności etapu", oraz "To jeszcze panowie, czy już towarzysze ?". Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że w moim felietonie to określenie szydercze i prowokujące, ponieważ eleganckie towarzystwo z PO wprowadza lewackie prawo, ale określa to mianem postępu. Ten szyld lewicowy powinien być dyskretny. Ot, takie mrugnięcie do lewicowego elektoratu. Ja to określam wprost, bez owijania w bawełnę. Przypominam, że 8 lat temu PO uchodziła za partię konserwatywno-liberalną. Może Pan tego nie pamięta, ale ja bardzo dobrze. W międzyczasie zostali wycięci z tej partii tacy ludzie jak Płażyński, Rokita, Gilowska, Gowin itp.itd o prowiencji konserwatywno - liberalnej. Mam również prawo być w felietonie szyderczy i prowokujący. Bardzo proszę nie porównywać mnie do pana posła Niesiołowskiego, bo to dla mnie obraźliwe.
do oli, wpis z 30 sierpnia , 9.41
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.08.2015 r., godz. 22.36
Pani olu, a my coś możemy? Czy nic ? Ta zielona wyspa, którą zbudowali geniusze z PO oznacza, że coś możemy, czy nie ? Pisze Pani, że Niemcy bardzo szybko mogą zablokować rynek pracy dla Polaków, tak jak robią to już kraje skandynawskie i Anglia. A my możemy coś na to odpowiedzieć, czy nie możemy ? Jesteśmy podmiotem, czy przedmiotem ? Dlaczego Pani tak bardzo przejmuje się tym , co pisze niemiecka prasa ? Jeżeli chodzi o koncepcje urbanistyczne mam pytanie. Dlaczego sądzi Pani, że to kompetencje radnych powiatowych? Jeżeli twierdzi Pani, że kler w Wyszkowie jest najbardziej majętny, to proszę podać roczny budżet wyszkowskich parafii i porównać go z np. budżetem gminy Wyszków.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.08.2015 r., godz. 22.44
Kowalczyk, jestem za, bo to kulturalny wykształcony człowiek, rolnik. Matematyk - umysł ścisły. Dosyć już mamy ekspertów od robaczków i motylków jak Niesiołowski.
Dodane przez ola, w dniu 31.08.2015 r., godz. 08.15
z PiS-em, partią wodzowską, nikt nie będzie współpracować - jest to po prostu niemożliwe
Nikt nie będzie współpracować?
Dodane przez Smaczneo, w dniu 31.08.2015 r., godz. 10.12
Nie będzie takiej POtrzeby, PiS będzie miał parlamentarną większość. PS. już straszyłaś Dudą, że Niemcy, Europa nie będą chciały z nim rozmawiać, a okazało się coś zupełnie innego. Teraz będzie już tylko lepiej :)
Dodane przez Jacek, w dniu 31.08.2015 r., godz. 10.33
No to "ola" zabłysneła. Brawo, widać, że całą noc myślała nad odpowiedzią.
Dodane przez Anonim, w dniu 31.08.2015 r., godz. 10.45
Z PiS nikt nie będzie współpracował? Niech tylko wygra wybory, a zaraz PSL zmieni przyjaciela, tak jak kameleon barwy.
Dodane przez Box, w dniu 31.08.2015 r., godz. 11.40
Bardzo proszę nie porównywać Pana Marka Głowackiego do posła Niesiołowskiego, bo to dla Niego obraźliwe (obraźliwe dla Pana posła oczywiście)
Dodane przez AntyBox, w dniu 31.08.2015 r., godz. 12.50
Do kogo porównacie Nowosielskiego, może właśnie do Niesiołowskiego?
Dodane przez roms, w dniu 31.08.2015 r., godz. 13.10
Niepoważna jest ta przepychanka proPiSowców z proPOwcami. To są partie komplementarne, dla których wspólnym mianownikiem jest nieposzanowanie podmiotowości człowieka.
Dodane przez Kibic, w dniu 31.08.2015 r., godz. 13.30
Wręcz przeciwnie. Niezdecydowani, obserwując dyskusję wyrabiają sobie zdanie. Wojna na argumenty. Jak widać proPOwcy mają je bardzo kiepskie. Odwołują się do zasad i ideałów, których sami nie przestrzegają.
Dodane przez ola, w dniu 31.08.2015 r., godz. 20.04
do pana Głowackiego - kler ( nie ma informacji skąd, ogólnie "kler" ) prezydent Duda postawił nas w pozycji przemiotu, skarżąc się w niemieckiemu prezydentowi, że Polska nie jest krajem sprawiedliwym - kuriozum w dyplomacji - proszę tę informację, jak zwykle, zracjonalizować
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 01.09.2015 r., godz. 05.41
Pamiętam z kampanii prezydenckiej zachowanie prezydenta Komorowskiego. Było groteskowe, teatralne i nieautentyczne.Mam na myśli np. ogłoszenie referendum, czy też spacery po Krakowskim Przedmieściu ze wsparciem pani Kacik. A jednak dużej grupie Polaków to nie przeszkadzało, ponieważ oddali na niego głos. Zaplecze pana prezydenta zdecydowało się nawet na takie prymitywne prowokacje, jak z Hadaczem, czy też pseudozamachem. Podobnie jest dzisiaj. Jeżdżenie z własnymi meblami na wyjazdowe posiedzenia rządu, zaglądanie ludziom w talerze to groteska. Jak widac choćby z niektórych wypowiedzi na naszym forum wielu ludziom to nie przeszkadza, a być może nawet się podoba. Ich liczba jest jednak wyraźnie mniejsza. Czy szklany sufit, który pojawił się nad PO będzie się obniżał ? Pojawiły się bowiem już sondaże poparcia dla tej partii poniżej 20 %. A wcale nie jest powiedziane, że to nie może iść w dół.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.09.2015 r., godz. 11.05
Szczujnia jak zwykle - na tropie afer, w tym tych najcięższego kalibru, omalże zdrady państwa! Prezydent przechadzał się po Krakowskim Przedmieściu ! Ogłasza referendum! Pseudozamach! Dodać należy jeszcze aferę rozporkową ( pisowski podglądacz zobaczył niedopięty rozporek). A tak nawiasem mówiąc to coś cicho siedzicie z tą swoją plotką o sprzedaży lasów na odszkodowania dla Żydów. Czemu? Już nie działa czy zbyt grubymi nićmi szyta?
Dodane przez Ola Hadacz, w dniu 01.09.2015 r., godz. 13.38
Szczujny jak zwykle - Marek Eychler (Nic mi w życiu nie wychodzi)
To o was motłochu moherowy
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.09.2015 r., godz. 13.56
co opluwasz wszędzie gdzie tylko się da pomoc, jaką Polska udziela dziś uchodźcom. Czekam na jakąkolwiek reakcję polskiego Kościoła, który woli się ostatnio regularnie i z energią pochylać nad zarodkami, in vitro i antykoncepcją oraz wpływem na władzę, zamiast zająć się tym, co mnie naiwnemu wydawało się do niedawna istotą jego funkcjonowania. Pomaganiem innym i szerzeniem dobra. Nic. Szerzy się koszmarna nietolerancja, brak współczucia a kościół nie robi NIC. Wolałabym, aby z ambon zamiast wkładania rąk do naszych gaci i pod nasze kołdry, Kościół zaapelował o człowieczeństwo i współczucie dla tych, którzy go bardzo potrzebują. Bo na razie ich ukochane i wierne owieczki, jak wyszkowski Klub Gazety jakiejś tam na forach piszą takie rzeczy, że Goebbels z Hitlerem z góry jedynie radośnie klaszczą. Rosną nowe wspaniałe i tolerancyjne inaczej pokolenia, które jak kiedyś Żydów, wykończą wszelką inność dla "pokoju na świecie", dobra ogółu i czystych ulic. Albo gorzej. Może jestem naiwny, ale wydaje mi się, że jeśli kiedyś dostało się niebagatelną pomoc, to kiedyś wypadałoby się zachować tak samo. Pomóc. Zrobić cokolwiek.
Dodane przez ola, w dniu 01.09.2015 r., godz. 17.56
prezydent obiecywał w kampanii wyborczej, że do końca siepnia tego roku złoży do sejmu projekt obniżający wiek emerytalny, i co? i pstro! kler bezwzględnie powinnien pomóc potrzebującym, bo i ma z czego i jest to powinność kościoła, to jest bezdyskusyjne! jak widać pan Głowacki woli się obracać w duchach przeszłości i szczuć ( czlowieka na człowieka - czy to cecha zwolenników prezesa? )niż spojrzeć prawdzie w oczy: prezydent jaki jest, każdy widzi - zwolennicy PO już dawno nie kryją swojego rozczarowania tą partią, więc szkoda pana energii tak judzić, mleka zostało wylane, niechże pan ruszy do przodu!!!
Dodane przez ja, w dniu 01.09.2015 r., godz. 18.57
Eychler przyjmij swoich pod swój dach
Lasy państwowe
Dodane przez do Eychlera, w dniu 01.09.2015 r., godz. 19.00
W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. Za przyjęciem zmian w konstytucji głosowało PO, SLD, PSL, TR, BiG oraz 11 posłów niezrzeszonych. Przeciw był PiS, KPSP Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina oraz 8 posłów niezrzeszonych.
Dodane przez ola, w dniu 01.09.2015 r., godz. 19.31
prezydent Andrzej Duda otrzymał solidne, chrześcijańskie wychowanie - to widać, słychać i czuć; życzę wygranej PiS-owi i jego peryferiom, z takim prezydentem zwojują świat
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.09.2015 r., godz. 20.54
Lasy państwowe Dodane przez do Eychlera, w dniu 01.09.2015 r., godz. 19.00 W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która uNIEmożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. Za przyjęciem zmian w konstytucji głosowało PO, SLD, PSL, TR, BiG oraz 11 posłów niezrzeszonych. Przeciw był PiS, KPSP Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina oraz 8 posłów niezrzeszonych.
Dodane przez ja, w dniu 01.09.2015 r., godz. 23.04
Z tego co się orientuję to Lasy Państwowe miały PO sprywatyzowaniu przejść w wyłączne posiadanie gmin żydowskich . Miało nastąpić przekazanie PO zmianie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej w nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku. Także proszę panie EYCHLER nie przekręcać faktów.
Dodane przez ja, w dniu 01.09.2015 r., godz. 23.06
Zapominałem dopisać, że ten zwrot miał być rekompensatą , odszkodowaniem dla gmin żydowskich za II wojnę światową
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 02.09.2015 r., godz. 05.59
Procesy gnilne w Platformie Obywatelskiej są już nie do powstrzymania. Ciągle słychać o potężnej arogancji władzy - np. dla mamusi pani minister oprózniono w szpitalu salę z chorych,są poważne podejrzenia w stosunku do szefa NIK o kumoterstwo i korupcję, mamy rozmowę działaczki PO z kolegami i jej opowieści o spotkaniach tej partii, gdzie "wóda i żarcie" są za darmo. Z drugiej strony PO rozkręciło już przemysł pogardy w stosunku do inaczej myślących. Szczególnym celem ataku jest prezydent. Zjawiskiem, które radykalnie nasiliło się w ostatnich latach w PO jest obcinanie skrzydła bardziej konserwatywnego, przyciaganie różnych lewicowych outsiderów i zdecydowany przechył tej partii w lewą stronę, który ostatnio zaowocował uchwaleniem wspólnie z lewicą klasycznych neomarksistwskich ustaw. To w mojej ocenie trzy podstawowe zjawiska związane z Platformą Obywatelską. Czym to się zakończy dla PO ? Niedługo zobaczymy, czy to, co obserwujemy to już przedśmiertne drgawki tej partii, czy jednak strategia ta okaże się skuteczna z punktu widzenia zachowania władzy.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.09.2015 r., godz. 09.36
Ze sprzedażą lasów państwowych to tak jak u nas ze sprzedażą działki pod stadionem. Gdyby nikt nic nie wiedział, to już by stały tam apartamentowce. Dobrze, że ktoś te brudy nagłaśnia, to władza boi się wsadzać kij w mrowisko.I tak zdążyli tyle rozgrabić.
Dodane przez Ja, w dniu 02.09.2015 r., godz. 11.15
Przepraszam, pomyłka, to PIS był przeciwny ustawie zabezpieczającej polskie lasy przed sprzedażą.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 02.09.2015 r., godz. 11.36
A które to są te "neomarksistowskie" ustawy? O zapobieganiu przemocy w rodzinie? O In Vitro?
Dodane przez roms, w dniu 02.09.2015 r., godz. 12.30
@Marek Głowacki - uważanie przeciwnika za kretyna to kardynalny błąd taktyczny. Propisowski Wyszków nie jest pępkiem Polski - w zachodnich rubieżach Kraju proporcje sympatii dla Po lub PiS są dokładnie odwrotne. Gdybyś wiedział, jak euforycznie lubuscy KORWiN-owcy zareagowali na PO-owską "1" Stefana Niesiołowskiego! Jest nadzieja.
do ostatniej wypowiedzi
Dodane przez Anonim, w dniu 02.09.2015 r., godz. 13.20
odwracanie kota ogonem
Dodane przez :), w dniu 02.09.2015 r., godz. 14.51
Ustawa o lasach miała pewien haczyk na zasadzie "lub czasopisma", który to chytrze otwierał drogę do dalszych manipulacji oraz interpretacji, umożliwiających ich późniejszą sprzedaż, dlatego PiS był temu przeciwny. Paniałeś (pewnie za trudne). Ale inni wiedzą.
nie ogarniam tej kuwety
Dodane przez Anonim, w dniu 02.09.2015 r., godz. 15.41
za dużo faktów
do romsa
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 02.09.2015 r., godz. 18.46
Roman, "uważanie przeciwnika za kretyna to kardynalny błąd taktyczny" - nie ma między nami sporu. "Propisowski Wyszków nie jest pępkiem Polski - w zachodnich rubieżach Kraju proporcje sympatii dla Po lub PiS są dokładnie odwrotne" - nie ma między nami sporu. Jeżeli natomiast uważasz, że "euforyczne" reakcje lubuskich KORWiN-owców wzbudziły moje zainteresowanie to się mylisz. Nie sądzę, że ma to jakiekolwiek znaczenie dla spraw polskich, o których dyskutujemy.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl