Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 listopada 2020 r., imieniny Adeli, Klemensa

Nietrzeźwi i z zakazem

(Zam: 26.08.2015 r., godz. 13.58)

Wyszkowscy policjanci zatrzymali 12 sierpnia dwóch nietrzeźwych kierowców. Obaj mają sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Po północy patrol z posterunku w Długosiodle zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę BMW. Badanie trzeźwości wykazało, że 24-letni mieszkaniec gminy Długosiodło miał w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się również, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów.
Rano nietrzeźwy kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Wyszkowie. Próba ucieczki ulicami miasta zakończyła się w Rybnie, gdzie policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę. Chwilę później funkcjonariusze poznali powody ucieczki 22-letniego kierowcy volkswagena golfa. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że jest pijany (1,5 promila alkoholu w organizmie). Młody kierowca ma także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Obaj mężczyźni staną kolejny raz przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl