Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego

Rezerwy Bugu rozegrały kolejny sparing

(Zam: 26.08.2015 r., godz. 13.53)

W czwartek 13 sierpnia druga drużyna Bugu Wyszków rozegrała w Ostrówku drugi tego lata mecz sparingowy. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka zmierzyli się z miejscowym LKS-em (na co dzień zespół występujący w siedleckiej okręgówce).

Wyszkowianie wygrali z wyżej notowaną drużyną 4:2. Niejasny jest natomiast nadal termin rozpoczęcia przez rezerwy sezonu ligowego. Planowany na najbliższy weekend mecz pierwszej kolejki rozgrywek pomiędzy Bugiem II a Bednarską Warszawa zostanie najprawdopodobniej przełożony na inny termin. Powodem jest zajęcie wyszkowskiego stadionu związane z koncertami „Lata z Radiem”. Najprawdopodobniej Bug II rozpocznie rozgrywki ligowe od wyjazdowego starcia z GKP Targówek, które reaktywuje się po rezygnacji z występów w III lidze. W przyszłym tygodniu Bug natomiast rozegra na pewno w Wyszkowie mecz I rundy Pucharu Polski. Wyszkowianie zmierzą się z GKS-em Dąbrówka. Mecz zostanie rozegrany we wtorek 25 sierpnia, początek o godz. 17.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl