Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 marca 2023 r., imieniny Eustachego, WiktoraGmina przygotowuje targi budowlane i wyposażenia wnętrz

(Zam: 12.08.2015 r., godz. 17.56)

Mają one być formą promocji gminy, ale też szansą dla firm do zwiększenia sprzedaży i podniesienia pozycji na rynku. Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Wyszkowie zaaranżowali spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami, reprezentującymi branże: budowlaną, deweloperską, wykończenia wnętrz oraz finansową, by przedstawić im pomysł oraz ideę organizacji targów.

W dyskusji z zastępcą burmistrza Anetą Kowalewską oraz naczelnikiem wydziału promocji kultury i sportu Urzędu Miejskiego Leszkiem Marszałem uczestniczyli reprezentanci firm: Eurodock Wojciech Moneta sp.j., Wodbud S.A. PPH, Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie, PM – Zarządzanie Nieruchomościami Paweł Mościcki, Home Developer Sp. z o.o., Konekt Systemy Kominkowe, Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa Filia Wyszków, P.H.U. Dajmex Józef Wronkowski, Dekor-Meble, PKO Bank Polski, Oddział 1 w Wyszkowie oraz architekt Wojciech Kukwa. Ze względu na okres wakacyjny kilkanaście firm nie mogło wziąć udziału w spotkaniu, jednakże wyraziły zainteresowanie uczestnictwem, prosząc o przekazanie szczegółów programowych.
Uczestniczący w dyskusji wyrazili chęć udziału w targach. Na początku września odbędzie się kolejne zebranie, podczas którego mają być podjęte konkretne decyzje organizacyjne.
Pierwsze wyszkowskie targi mają umożliwić firmom bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami, zwiększenie sprzedaży, a także podniesienie ich pozycji na rynku. Zwiedzający będzie miał okazję zapoznać się z kompletną informacją, porównać oferty czy usługi, zapoznać się z nowościami branżowymi. Samorząd wstępnie zakłada, że targi odbędą się w hali sportowej Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w pierwszym lub drugim kwartale 2016 r.
Oprac. J.P.

Komentarze

Dodane przez Marko, w dniu 12.08.2015 r., godz. 18.15
Brzmi ciekawie, ale żeby spełniła oczekiwania mogłaby być otwarta na podmioty i klienta z zewnątrz. Wyszków wciąż jest zagłębiem meblowym. Mamy wiele sklepów i producentów. Ktoś mi opowiadał, że na targu meblowym w Węgrowie sprzedawca reklamował swoje produkty kartką z napisem: Wzór wyszkowski. Ja się zdumiałem. Inicjatywa niewątpliwie dużo ciekawsza od dętego forum gospodarcze Polska-Ukraina.
Zróbcie to po wyborach
Dodane przez hajke, w dniu 13.08.2015 r., godz. 09.45
Wszystko ładnie pieknie, a czy pomysł był ujęty w budżecie na ten rok? Bo wygląda na to, ze znów nas strzygą jak barany. Za nasze niemałe pieniądze ktoś zrobi sobie wyborczą kampanię. Pod kogo cały ten cyrk? Oczywiście poza naszymi przedsiębiorcami. Pod Halickiego, Bodio?
Strzyżenie owiec
Dodane przez TD, w dniu 13.08.2015 r., godz. 10.49
Przez 2 tygodnie po wyborach minionej kadencji Nowosa nie było w pracy, pyta go Mróz - co się Grzeszku stało?, ten odpowiada - daj Adionisie spokój, nie mogłem wyjść z szoku, że te barany na znowu wybrali.
Do naczelnika Marszała
Dodane przez Kampania z klasą?, w dniu 13.08.2015 r., godz. 11.24
Skąd weźmie pan na to pieniądze, z banku kredytowego? Na nasz rachunek, czy własny? Halicki POręczy?
Dodane przez A!, w dniu 13.08.2015 r., godz. 11.59
Ten Halicki, którego syn został zatrzymany z narkotykami? POdobno włos z głowy do tej POry mu nie spadł. Prawo w III RP nie obowiązuje zgniłych elit!
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 13.08.2015 r., godz. 14.08
Pomysł bardzo dobry, czekam na realizację.Pewnie będę na takiej imprezie. Hala sportowa WOSiR to za małe miejsce na takie targi.
Dodane przez WFM, w dniu 13.08.2015 r., godz. 14.35
Szansą dla jakich firm i na co szansą, na podniesienie sprzedarzy? A czy w Wyszkowie mamy problem z kupnem, kto chce ma do dyspozycji cały szereg salonów, składów i magazynów, a także miejską tarowicę z dostawcami spoza Wyszkowa. Nie wierzę, żeby takie targi miały się specjalnie przyczynić do zwiększenia obrotów poszczególnym podmiotom. Tym bardziej, że w zasięgu pół godziny, mieszkańcy mają podwarszawskie budowlane i meblowe hipermarkety oferujące na co dzień dużo wiącej produktów. Nie wiem, może się mylę. Co państwo o tym sądzą?
Dodane przez Listonosz, w dniu 13.08.2015 r., godz. 14.58
Hala za mała? to może będzie trzeba zbudować nową - Ludową! Niech to zrobią wystawcy. A skąd Pan Gajewski wie jakie będzie zainteresowanie tymi targami. Jaka frekfencja zwiedzających? Targi - szumna nazwa, zupełnie jak "Festiwal Miodu i Chleba" w Kamieńczyku, który w rzeczywistości jest niczym nie różniącym się od przeciętnych dożynek festynem.
do Hajke
Dodane przez S., w dniu 13.08.2015 r., godz. 15.30
1.Na spotkanie oranizacyjne w sprawie targów, nie potrzebne są specjalnie ujęte w budżecie pieniądze. Spotkania powinny odbywać się raczej bezkosztowo. 2. Z informacji jasno wynika, że targi planowane są na rok przyszły, dlatego sam Halicki do tego czasu może stracić wiele na znaczeniu i popularności.
Dodane przez Gang Olsena, w dniu 13.08.2015 r., godz. 15.39
POwiedzmy jasno, do tego czasu może być już nikim szczególnym.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 13.08.2015 r., godz. 16.30
Jeśli mamy zaprosić naszych wyszkowskich producentów plus firmy, których produkty są sprzedawane przez wyszkowskich handlowców plus stanowiska osób polecających nowoczesne technologie a znajdujące się na rynku polskim to może to być atrakcyjne wydarzenie. Jeśli wyślemy zaproszenie do wielu firm i nagłośnimy wydarzenie w Wyszkowie ale i u sąsiadów to kto wie. Oczywiście takie targi to wydarzenie nie na jeden dzień tylko kilka.Może ożywic budynek dawnej fabryki mebli w której jest TOPAZ ? Oby to tylko nie przerosło naszego magistratu.
Dodane przez hahaha, w dniu 13.08.2015 r., godz. 17.27
Nowos nie dokończył budowy domu i dlatego targi organizuje?
Dodane przez WFM, w dniu 13.08.2015 r., godz. 18.29
Takie targi zazwyczaj są 2-3 dniowe. Ale dalej uważam, że Wyszków nie jest atrakcją dla firm-producentów, bo ma za małą siłę nabywczą mieszkańców. Myśli Pan, że na takie targi zaczną do Wyszkowa przyjeżdzać turyści?
Dodane przez Eko Groszek, w dniu 13.08.2015 r., godz. 18.45
Angażując kapitał musimy wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo odzyskania tego kapitału. Organizacja targów dla samego odnotowania wydarzenia moim zdaniem mija się z celem. Społeczeństwo poniesie wielkie koszty przedsięwzięcia żeby garstka tych, których stać na nowe mieszkania mogła sobie pozwiedzać kilka pawiloników. Targi organizowane są przede wszystkim dla zysku organizatora. Jeśli nie to impreza powinna się przynajmniej zbilansowac na zero. Czy pomysłodawcy w swoich marzeniach biorą to pod uwagę?
Dla kogo te tagi???
Dodane przez Nieznajomy, w dniu 14.08.2015 r., godz. 09.19
Targi są po to aby pozyskać nowy elektorat na następne wybory. Widzicie jaki to nasz Grzesiu jest wspaniały, szuka nowych naiwniaków z tej wyższej półki bo ta biedota co jej zbudował kilka chodników zeby się nie pozabijała szukając kasy już przejrzała na oczy. Teraz trzeba się przytułić do wyszkowskich biznesmenów, dać im trochę zarobić, to i oni się odwdzięczą za cztery lata. Ja bym wolała,żeby zadbał o tych najbiedniejszych, zapewnił im miejsca pracy a nie nabija kieszenie tym co już nie wiedzą co z tą kasą robić, we łbie im się przewraca. Oni sobie poradzą i bez targów panie burmistrzu. To są imprazy dla towarzystwa wzajemnej adoracji, czty nie mam racji?? Kto na te targi pójdzie ten co nie ma kasy, żeby ślinę łykać, czy ten co nie wie co z kasą zrobić?
Dodane przez knom, w dniu 14.08.2015 r., godz. 10.21
Nawiązując do postu "Eko Groszek", ciekawy jestem jakie sa ogólne załozenia biznesowe tej imprezy. Nie będzie uczciwe zorganizowanie ich bez określenia oczekiwań satysfakcjonujących organizatora - czyli mieszkańców. W Wyszkowie wydaje się mnóstwo kasy na niepopularne inicjatywy.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 14.08.2015 r., godz. 11.00
Pomysł z targami DOSKONAŁY !!! Ale jeszcze bardziej niz sam pomysł cieszy mnie, że ... G. Gajewski przestał (mam nadzieję, że na dłużej) zrzędzić i narzekać na wszystko nowe, i tu jest rewolucja! Brawo Grzegorz! Takie targi mogą nie przynosić zysków w pierwszym roku, mogą i kilka lat, ale to jest najlepsza z możliwych promocja Wyszkowa, naszego biznesu, przyciągnięcie firm, pobudzenie sprzedaży, to wszystko nakręcać będzie koniunkturę na długie lata.
1920- pamiętamy, dziękujemy
Dodane przez Marko, w dniu 14.08.2015 r., godz. 11.26
Podobno chodzi o promocję, a tymczasem władza odwróciła sie plecami od 15 sierpnia - kolejnej rocznicy "Cudu nad Wisłą" - święta, w które bardzo angażował się były prezydent Bronisław Komorowski - idol wyszkowskiej władzy. Nasze miasto, choć ma sporo atutów związanych z rokiem 1920, przegrywa niesamowitą szansę promocji. Jest to efektem dyletanctwa nowej obsady na stanowiskach wiceburmistrza i podległego mu naczelnika wydziału promocji? Czy o rezygnacji z uroczystości związanych z otoczeniem Sanktarium św. Idziego, historyczną plebanią rozsławiającą Wyszków na całym świacie, zadecydował brak korzeni naszych decydentów? (pani burmistrz swoje korzenie wywodzi z Rząśnika, naczelnik z Tłuszcza). Niezależnie od tego, dziwi fakt braku wyczucia koniunktury, a może i pomysłów. Jak widać Wyszków w nowej odsłonie postanowił postawić na "promocję" za sprawą prymitywnego mordobicia.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 14.08.2015 r., godz. 11.38
Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa przy tej inicjatywie, ha ha ha. Wierzę, że wreszcie coś zostanie zrobione na poziomie, szczególnie, że można pozyskać pieniądze na innowacyjność. Na targach może się pojawić wiele energooszczędnych i tańszych materiałów budowlanych, nowe albo rozbudowane rozwiązania dotyczące energii odnawialnej, klimatyzacji czy wentylacji, nowe stylizacje itd. Czas przestać konkurować tylko tanią siłą roboczą ale i coraz bardziej nowoczesną technologią, stylizacją, oszczędnością energii, wody itd. W naszym programie była geotermia, ten temat nie został podjęty przez koalicje, która wygrała wybory., w przyszłym roku się ty zajmiemy. Patrzę Uniejów, w którym jest geotermia jest jednym z szybko rozwijających się miast.
Dodane przez Marko, w dniu 14.08.2015 r., godz. 11.46
Panie Marku, póki co nie ma pan na swoje słowa żadnych przekonywujących argumentów, że tak optymistycznie z tą promocją będzie. Szkoda, że zarządzający w naszym imieniu niezbyt odpowiedzialnie, z punktu widzenia kosztów, traktują tego typu pomysły. Choć ideał targów sama w sobie może wydawać się ciekawa, to jednak po przemyśleniu dochodzi się do wniosku, że nasze miasto w tego typu imprezach nie jest i nigdy nie będzie konkurencją dla pobliskiej Warszawy. Zasięg naszej inicjatywy nigdy nie wyjdzie poza poziom jedynie lokalny. A więc, nie można mówić o doskonałej - najlepszej z możliwych - promocji. Spójrzmy realnie. Za przykład niech posłuży przeambicjonowana, a w rzeczywistości nieskuteczna idea wyszkowskiego forum Polska - Ukraina, o którym na 100 zapytanych osób - 99 nie powie dziś słowa. Była to impreza, którą można podsumować słowami - dużo żarła i zdechła.
Dodane przez Mieszkaniec/wyborca, w dniu 14.08.2015 r., godz. 14.06
Eychler, czy ty nie przesadzasz. O jakim biznesie mówisz? Doinwestujmy w to miejsce miejską targowicę. Wszyscy na tym skorzystamy.
Dodane przez Kampania z klasą, w dniu 14.08.2015 r., godz. 15.31
Raporty mówią że znakomita większośc europejskich dotacji jest na poziomie kolorowej elewacji oraz ściezek rowerowych. Taką inowacyjnością nie dogonimy szybko europy.
Dodane przez ifici, w dniu 14.08.2015 r., godz. 15.54
Nie uda się, nie wyjdzie, stracimy pieniądze, nie róbmy tego czy tamtego. A później znowu dlaczego nikt nic nie robił w Serocku to dopiero jest lepiej. TAK trzeba sprawdzić i spróbować żeby móc to rzetelnie ocenić czy było warto. Geotermy ti w Kamieńczyku. Świetne miejsc na rekreację.
15 sierpnia
Dodane przez ola, w dniu 14.08.2015 r., godz. 16.04
Zamiast uroczystości patriotycznej, a zarazem promocyjnej, wydział antypromocji Wyszkowa zafunduje mieszkańcom jesienną galę w patriotycznej biało czerwonej tonacji. Wybitych białych zębów i rozlanej krwi. Cudownie.
Dodane przez roms, w dniu 14.08.2015 r., godz. 16.43
TAK dla "1920-pamiętamy, dziękujemy" /Marko 14bm godz. 11.26. Targi są przedsięwzięciem komercyjnym, a takowe należy pozostawić podmiotom gospodarczym.
95 półokrągła rocznica, a w Wyszkowie
Dodane przez Widz, w dniu 14.08.2015 r., godz. 17.28
95 rocznicę Bitwy Warszawskiej zwanej "Cudem nad Wisła" organizowaną w Radzyminie zaszczyci prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą. A Wyszków w tym czasie, wróć! władze Wyszkowa w tym czasie postanowiły zrezygnować z organizacji święta. Odpowiedzialnej za promocję Kowalewskiej upały za mocno dały sie we znaki, może powinna skorzystać z ochłody na przepłaconej prawie dwukrotnie plaży. Odleciała totalnie i teraz żyje POdniecona jakimiś targami. Co się dziwić, jaki komitet z klasą, taka z klasą promocja.
Wyszków biała plama
Dodane przez Plama, w dniu 14.08.2015 r., godz. 17.59
Warszawa, Ossów, Radzymin, Kobyłka – uroczystości z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego. Sprawdź program. Tak media informują o uroczystościach. Wyszków na manowcach. Pierwszy raz od lat władze Wyszkowa postanowiły zrezygnować z obchodów organizowanych przy kościele św. Idziego i plebanii, na której rezydował niedoszły bolszewicki rząd z Dzierżyńskim, Konem i Marchlewskim na czele. Dziwne, bo wcześniej uroczystości gromadziły setki wyszkowian. Uroczystości ograniczą się do mszy św. w Rybienku Leśnym oraz złożenia kwiatów pod pomnikiem pomordowanych przez czerezwyczajkę. Stamtąd miejska delegacja będzie mieć dosłownie dwa kroki do pobliskiej zaprzyjaźnionej z urzędem restauracji Baśniowa.
POlszewizm
Dodane przez Czeka, w dniu 14.08.2015 r., godz. 19.33
Wszystko ma związek z wyborami. Na uroczystościach patriotycznych lepiej wypada prawicowa opozycja: PiS, Gazeta Polska, Piłsudczycy. Po co władza ma to lansować? Za to jesienią jeszcze przed wyborami czeka nas gala sportów walki, gdzie burmistrz ze swoją świtą będzie się czuł jak pączek w maśle. Znów nie do końca jasnymi drogami dystrybucji rozdane zostaną wejściówki młodzieży w dresach, PO-skim ViPom, gawiedzi. Będzie szyk, będzie klasa. Porównam to do spędu DiscoPolo, ale czy to dobra muzyka?
Dodane przez Anonim, w dniu 15.08.2015 r., godz. 06.34
W Baśniowej wylądują ze sponsorami po targach.
Dodane przez Żenada, w dniu 15.08.2015 r., godz. 11.35
Kopacz i koalicja PO-PSL skręca w lewo to i koalicja samorządowa pod przywództwem platformersa Nowosielskiego skręca w lewo. Będziej mniej pokazywania się na uroczystościach kościelnych jak sobie życzy Marek Eychler a więcej podlizywania się Kościołowi poprzez budowanie zatoczek, parkingów, chodniczków przy kościołach.
Dodane przez Anonim, w dniu 15.08.2015 r., godz. 15.32
Tylko przy wybranych kościołach, takich co wspomną przed wyborami jaką to mamy wspaniałomyślną władzunię. Przy Wojciechu doły i błoto, chociaż to niemal wizytówka Wyszkowa.
Dodane przez A!, w dniu 15.08.2015 r., godz. 16.53
Dzisiejsze święto władzunia olała, wykpiła się złożeniem kwiatków, ale w ub. roku w Pecynce bez moralnych dylematów burmistrz przyjął na pierś odznaczenie przyznane za kultywowanie pamięci o ważnych patriotycznych wydarzeniach. To było jednak przed wyborami.
Dodane przez Obok was, w dniu 15.08.2015 r., godz. 19.30
Wiecie, co by nie mówił o wyszkowskim PiS, to trzeba przyznać, że obojetnie czy w słotę czy niepogodę oni zawsze manifestują swoją obecność na wszelkich patriotycznych uroczystościach. W Wyszkowie to jedyna partia, dla której te rzeczy są ważne.
Są dwie strony medalu
Dodane przez Komuno wróc?, w dniu 15.08.2015 r., godz. 22.37
Obok nas. Może i jedyna, ale takze ta patriotyczna partia jako jedyna manifestuje SBeckie ciągoty swoich niektórych członków, którzy za niewygodną o sobie prawdę donoszą na policję i prokuraturę.
Dodane przez Przykrość widzę, przykrość., w dniu 15.08.2015 r., godz. 23.51
Obok was to musi należeć do wierchuszki wyszkowskiego PiS bo tylko oni oprócz PO i PSL są oderwani rzeczywistości. Andrzej Duda jest nadzieją dla Polski natomiast wyszkowski PiS, koledzy Marka Eychlera, mogą poprowadzić ludzi na manowce. NIC dla Wyszkowa dobrego nie zrobili. Jeśli ktoś poda chociaż jeden przykład pozytywnego działania tej formacji dla Wyszkowa to zmienię zdanie.
Przykład pozytywnego działani wyszkowskiego PiS
Dodane przez :), w dniu 16.08.2015 r., godz. 10.03
Zorganizowali występy Dudy i Kopacz pod fontanną :)
Kopacz? Ad g. 10.03
Dodane przez A!, w dniu 16.08.2015 r., godz. 13.20
Chyba, że POmyłkę wziąć za dobrą monetę, uznając, że Kopacz to obecna premier, a Beata Szydło, która w rzeczywistości była pod fontanną to przyszła premier.
Dodane przez Dobre, w dniu 16.08.2015 r., godz. 13.21
Występy Kopacz pewnie zorganizowali razem z Mrozowym PO i jej przybudówką samorządową Wspólnotą Nowosielskiego.
Dodane przez Anonim, w dniu 16.08.2015 r., godz. 13.57
W końcu wyszkowki PiS ręka w rękę likwidował razem z PO Nowosielskiego/Mroza nasze szkoły, kuchnie, zwalniał personel (nie dotyczy tylko jednej woźnej, żony radnego Rojka/PO ze Skuszewa). Przyklepywał wszelkie podwyżki.
Nie jest to taka prosta sprawa
Dodane przez Marko, w dniu 17.08.2015 r., godz. 00.55
Czy tak samo rozumiemy co to znaczy zaprosić wyszkowskie firmy i producentów, których towarem handlują wyszkowscy przedsiębiorcy? Targi to dobrze prosperujący biznes przynoszący duże dochody. Organizowane są w miejscach prestiżowych, gwarantujących duże zainteresowanie. Czy Wyszków to miejsce prestiżowe? Do dyspozycji wystawców organizator oferuje płatne od metra2, wyposażenia, usytuowania boksy. Daje możliwość samodzielnej organizacji stoiska w peryferyjnej strefie, również za opłatą. Czy nasi wystawcy liczą sie z tego typu kosztami? Czym organizatorzy zamierzają przyciągnąć odwiedzających, przecież każda z szanujących się firm-producentów dokonuje analizy ewentualnych korzyści w stosunku do poniesionych kosztów. Sukces takiego wydarzenia mierzony jest ilością wystawców, a przede wszystkim frekwencją odwiedzających oraz wartością podpisanych kontraktów. Czy zdają sobie Państwo sprawę, że progiem opłacalności angażowania się w podobne wydarzenie jest gwarancja frekwencji rzędu kilkunastu tysięcy osób. Czy nasze miasto jest w stanie wygenerować taką liczbę. Nie sądzę, nawet gdybyśmy przez bramki przepuścili spędzoną specjalnie młodzież szkolną. Ale czy o to w tym biznesie chodzi? Nie wspominając już, że wstęp na szanujące się targi jest płatny. Inna sprawa to ta, że aby sprawnie zorganizować tego typu przedsięwzięcie należy mieć odpowiedni zespół ludzi. Czy taki mamy? Obserwując imprezę, która, biorąc pod uwagę nazwę, posiadać powinna podobny charakter ma się wrażenie, że miejscy organizatorzy osiągnęli szczyt swoich możliwości już podczas pierwszej edycji. Oczywiście chodzi tu o festyn zwany Festiwalem Miodu i Chleba w Kamieńczyku. Impreza stoi w miejscu i daleko jej do doskonałej - najlepszej z możliwych - promocji. Pomimo, że kosztuje nas niemało, jej rangę uznać należy jako atrakcję jedynie lokalną. na koniec pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że miasto nie zamierza sfinansować planowanej imprezy z pieniędzy publicznych oferując halę, budując boksy, opłacając noclegi z zwracając poniesione koszty wystawcom. W Wyszkowie wiele środowisk ma dużo różnych pomysłów, do realizacji których wystarczy czasem kilkaset złotych. Najczęściej słyszaną odpowiedzią magistratu na tego typu inicjatywy jest ciągłe powoływanie się na brak funduszy, cięcia, konieczność oszczędzania. Mam nadzieję, że planowane przedsięwzięcie nie odbędzie się kosztem wspomnianych, niezrealizowanych inicjatyw społecznych. Skoro naprawdę istnieje konieczność zaciskania pasa, to również w planowanej sprawie proszę, i to nie tylko w imieniu własnym, o uszanowanie publicznych pieniędzy.
Dodane przez EkoGroszek, w dniu 17.08.2015 r., godz. 08.04
Pomysł z targami to typowy drenaż publicznych pieniędzy. Targi to interes komercyjny, a takowy należy pozostawić podmiotom gospodarczym. Miasto niech udziela wsparcia oferując halę jako własny wkład, promocję na swoich stronach www, organizując spotkania robocze.
Dodane przez Anonim, w dniu 17.08.2015 r., godz. 08.41
Wszystko to przypomina akcję z budową ul. Stolarskiej prowadzącej do nikad. Kosztowała dużo, trzeba było dopłacać i służy wąskiej grupie kolegów królika. Teraz podobnie i koledzy ci sami.
Cud nad Wisłą, darmowa promocja znaleziona w mediach
Dodane przez S., w dniu 17.08.2015 r., godz. 11.10
15 sierpnia wojska polskie odbiły Radzymin; następnego dnia pod wodzą Piłsudskiego wyszło zwycięskie uderzenie znad Wieprza; zainstalowany w Wyszkowie sowiecki rząd, który miał objąć władzę w Warszawie, w popłochu wycofał się do Białegostoku; pielgrzymom trwającym na modlitwie przy jasnogórskich wałach o. Aleksander Łaziński ogłosił radosną wieść o tym, że Bogarodzica wysłuchała próśb Narodu. „Najświętsza Matka – napisał później w liście pasterskim biskup Józef Sebastian Pelczar, w 2003 roku kanonizowany przez Jana Pawła II – okazała się znowu Matką i opiekunką narodu naszego, zaświadczyła przed całym światem, że ludu swego nie opuściła”. W ten sposób spełniło się to, co 15 sierpnia 1873 roku usłyszała z ust Matki Najświętszej Służebnica Boża Wanda Malczewska: „Uroczystość dzisiejsza wnet stanie się świętem narodowym dla was, Polaków, bo w tym dniu odniesiecie zwycięstwo nad wrogiem, dążącym do waszej zagłady. To święto powinniście obchodzić ze szczególną okazałością”.
Dodane przez Ja, w dniu 17.08.2015 r., godz. 15.52
Nic nie przebije hasła : Wyszków - Misto Seksu i Biznesu!
Dodane przez Anonim, w dniu 17.08.2015 r., godz. 21.52
Gdyby Piłsudzki wiedział jakie podatki będą płacili Polacy w 2015 w mieście Wyszkowie...To by nie chciał uwolnienia z Magdeburga.Dobranoc.
Stare chińskie przysłowie mówi
Dodane przez Pani, w dniu 17.08.2015 r., godz. 22.14
Jak się nic nie robi, to się nic nie ukradnie
ifici
Dodane przez Targowica, w dniu 18.08.2015 r., godz. 20.11
"Nie uda się, nie wyjdzie, stracimy pieniądze, nie róbmy tego czy tamtego. A później znowu dlaczego nikt nic nie robił w Serocku to dopiero jest lepiej. TAK trzeba sprawdzić i spróbować żeby móc to rzetelnie ocenić czy było warto..." Zabrzmiało to jak usprawiedliwianie kosztownych eksperymentów. Odpowiedź moż być tylko jedna. Jak chcecie eksperymentować, to róbcie to za własne pieniądze i na własną odpowiedzialność.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 19.08.2015 r., godz. 09.30
A może by też tak księża robili religię za własne pieniądze, a nie podatników, we własnych pomieszczeniach? No i na własną odpowiedzialność oczywiście.
Dodane przez osevatorre, w dniu 19.08.2015 r., godz. 10.03
Tak, te targi kupy się nie trzymają. Na forum gospodarcze Polska-Ukraina zaprosili byłą żonę Cezarego Pazury Weronikę Marczuk aferzystkę celebrytkę i kto o tym pamięta? Nic to nie dało. Tylko wywalono pieniądze w błoto.
Dodane przez EkoGroszek, w dniu 19.08.2015 r., godz. 12.02
To mają być twoje argumenty Eychler? Widzisz jak nieudolnie bronisz kiepskiego pomysłu. Z targów na księży... Błyskotliwość godna Niesiołowskiego. Żal dupę ściska.
Dodane przez Za dla Kościoła, w dniu 19.08.2015 r., godz. 13.01
To nie targi dewocjonaliami, a budowlane. Ile tych twoich podatków Eychler idzie na księży i kościół? Ile płacisz tych podatków? Ja wolę żeby moje podatki szły na kościół niż na utrzymanie tych darmozjadów wiceburmistrzów, wicestarostów, radnych (bezradnych), prezesów spółek itp.
!!!
Dodane przez !!!, w dniu 19.08.2015 r., godz. 14.14
3 prezesów w PWiK!!!

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl